Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.08.2020
Sievieðu dubultspçles
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Monika RADOVSKA Siguldas BK 31.12.2019 18-09-02-INTS/8/1540| |17-10-15-GPRX/9/1266| |17-11-05-GRPG/17/1002
19-09-01-INTS/16/750| |19-10-13-S100/32/720| |18-02-04-LCMP/1/600
20-01-12-BWF3/32/600| |19-06-02-FUTS/16/600| |19-06-09-FUTS/16/600
19-04-13-LABL/1/560
8238
2 Ieva POPE RSP/RBS 30.06.2021 18-09-02-INTS/8/1540| |17-10-15-GPRX/9/1266| |17-11-05-GRPG/17/1002
20-02-02-LVCP/2/940| |19-10-13-S100/32/720| |18-02-04-LCMP/1/600
MORI15/1/500| |18-02-18-EMWT/20/498| |LÈ17F/2/376
VDI17/9/368
7810
3 Jekaterina ROMANOVA Siguldas BK 30.06.2021 20-02-02-LVCP/1/1000| |19-06-09-FUTS/4/900| |19-02-24-SSER/32/768
19-09-01-INTS/16/750| |20-07-04-LABL/1/700| |19-02-03-LVCN/1/700
19-01-27-FUTS/8/700| |EURC17/17/668| |19-11-16-ZV#1/2/658
18-12-16-INCH/32/644
7488
4 Liāna LENCĒVIČA Siguldas BK 02.03.2021 20-02-02-LVCP/1/1000| |19-06-09-FUTS/4/900| |19-02-24-SSER/32/768
20-07-04-LABL/1/700| |20-08-08-LABL/1/700| |19-02-03-LVCN/1/700
19-01-27-FUTS/8/700| |19-04-07-LKKC/2/677| |20-02-29-UNIV/1/669
EURC17/17/668
7482
5 Diāna STOGNIJA RSP/RBS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/3/880| |20-07-04-LABL/3/723| |19-04-07-LKKC/1/720
20-01-25--LABL/1/700| |19-11-16-ZV#1/1/700| |19-12-29-LABL/1/700
19-09-15-LABL/1/700| |20-08-08-LABL/3/663| |19-02-03-LVCN/2/658
20-01-12-BWF3/32/600
7044
6 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/4/840| |19-10-20-LABL/1/700| |19-04-07-LKKC/2/677
20-07-04-LABL/2/658| |20-08-08-LABL/2/658| |20-01-25--LABL/2/658
19-12-29-LABL/2/658| |19-09-15-LABL/2/658| |19-11-16-ZV#1/3/616
19-02-03-LVCN/3/616
6739
7 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/4/840| |19-10-20-LABL/1/700| |19-04-07-LKKC/2/677
20-07-04-LABL/2/658| |20-08-08-LABL/2/658| |20-01-25--LABL/2/658
19-12-29-LABL/2/658| |19-09-15-LABL/2/658| |19-11-16-ZV#1/3/616
19-02-03-LVCN/3/616
6739
8 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.03.2021 20-02-02-LVCP/2/940| |19-04-07-LKKC/1/720| |20-01-25--LABL/1/700
19-11-16-ZV#1/1/700| |19-09-15-LABL/1/700| |19-11-02-LVSC/2/564
19-03-23-VICT/1/560| |18-02-04-LCMP/3/528| |MORI15/1/500
18-09-16-LABL/1/490
6402
9 Amanda AZAROVA Dārta/Daugmale 03.02.2021 20-02-02-LVCP/5/820| |20-08-08-LABL/1/700| |20-01-25--LABL/3/616
19-10-20-LABL/3/616| |19-12-29-LABL/3/616| |20-07-04-LABL/4/588
19-11-16-ZV#1/5/574| |19-10-26-RIGA/1/550| |19-09-15-LABL/7/546
17-11-12-LKKC/2/508
6134
10 Anita Å VALBE BK RÄ«ga/VBK/SBK 30.06.2021 20-02-02-LVCP/6/800| |19-04-07-LKKC/3/634| |19-09-15-LABL/3/616
19-11-02-LVSC/1/600| |20-01-25--LABL/4/588| |19-02-03-LVCN/4/588
19-11-16-ZV#1/6/560| |19-04-13-LABL/1/560| |20-03-08-ALOJ/1/550
17-11-12-LKKC/1/540
6036
11 Terēza BALODE RSP/RBS 30.06.2021 20-02-02-LVCP/7/780| |19-04-07-LKKC/4/605| |20-07-04-LABL/5/574
20-08-08-LABL/5/574| |20-01-25--LABL/5/574| |19-10-20-LABL/5/574
19-12-29-LABL/5/574| |19-09-15-LABL/5/574| |20-02-29-UNIV/2/564
20-03-08-ALOJ/1/550
5943
12 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/5/820| |20-01-25--LABL/3/616| |20-01-12-BWF3/32/600
20-08-08-LABL/4/592| |19-12-29-LABL/4/588| |19-11-16-ZV#1/5/574
19-08-04-VALK/3/563| |19-02-03-LVCN/6/560| |17-11-12-LKKC/2/508
19-12-01-LC19/3/484
5905
13 Inese PREINBERGA RÄ«ga BK 07.07.2021 20-02-02-LVCP/7/780| |20-07-04-LABL/5/574| |20-08-08-LABL/5/574
20-01-25--LABL/5/574| |19-10-20-LABL/5/574| |19-12-29-LABL/5/574
19-09-15-LABL/5/574| |20-03-08-ALOJ/1/550| |19-11-16-ZV#1/7/546
19-02-03-LVCN/7/546
5866
14 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 26.04.2021 20-02-02-LVCP/8/760| |19-11-02-LVSC/1/600| |19-10-20-LABL/4/588
20-07-04-LABL/6/560| |20-08-08-LABL/6/560| |19-12-29-LABL/6/560
19-09-15-LABL/6/560| |20-01-25--LABL/7/546| |19-11-16-ZV#1/8/532
19-02-03-LVCN/8/532
5798
15 Linda BOME Salaspils BK 21.10.2020 20-02-02-LVCP/8/760| |19-10-20-LABL/4/588| |20-07-04-LABL/6/560
20-08-08-LABL/6/560| |19-12-29-LABL/6/560| |19-09-15-LABL/6/560
20-03-08-ALOJ/1/550| |20-01-25--LABL/7/546| |19-11-16-ZV#1/8/532
19-02-03-LVCN/8/532
5748
16 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-02-LVCP/9/740| |19-10-20-LABL/2/658| |19-08-18-BWFJ/16/600
19-11-16-ZV#1/4/588| |19-09-15-LABL/4/588| |19-04-07-LKKC/7/562
19-10-26-RIGA/2/517| |19-02-03-LVCN/10/511| |19-12-21-RIGA/1/500
19-12-01-LC19/4/462
5726
17 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/3/634| |19-09-15-LABL/3/616| |20-01-12-BWF3/32/600
20-08-08-LABL/4/592| |20-07-04-LABL/4/588| |19-12-29-LABL/4/588
19-08-04-VALK/3/563| |19-02-03-LVCN/9/518| |20-01-19-BWFJ/32/480
19-06-02-FUTS/32/480
5659
18 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/658| |19-08-18-BWFJ/16/600| |19-11-16-ZV#1/4/588
19-09-15-LABL/4/588| |19-04-07-LKKC/7/562| |20-03-08-ALOJ/2/517
19-10-26-RIGA/2/517| |19-02-03-LVCN/11/504| |19-05-25-KURZ/1/480
20-01-19-BWFJ/32/480
5494
19 Grieta JERMACĀNE Saulrīti SK 30.06.2022 20-02-02-LVCP/6/800| |20-01-25--LABL/4/588| |19-02-03-LVCN/4/588
19-04-07-LKKC/6/576| |18-02-04-LCMP/4/504| |18-12-16-VICT/1/490
19-01-27-LABL/1/490| |19-03-09-LALB/6/448| |18-10-21-LABL/3/431
18-01-27-LABL/2/423
5338
20 Annija KUZMA Talsu NSS 02.03.2021 20-02-02-LVCP/10/730| |20-02-29-UNIV/2/564| |19-11-16-ZV#1/6/560
19-04-07-LKKC/8/547| |19-08-04-VALK/6/512| |20-01-18-TALS/1/500
19-02-03-LVCN/12/497| |19-03-02-UNIV/1/480| |19-12-14-TK-2/2/470
17-11-12-LKKC/5/443
5303
21 Una BERGA Valmieras BSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/3/880| |19-12-29-LABL/1/700| |17-09-10-BWFJ/5/660
20-01-12-BWF3/32/600| |19-12-01-LC19/1/550| |19-07-07-LJOL/2/414
18-11-10-INTS/32/385| |18-12-09-EMTC/1/385| |19-01-06-VALM/3/370
LÈ17F/3/352
5296
22 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-02-LVCP/13/700| |20-08-08-LABL/7/546| |20-03-08-ALOJ/2/517
19-11-16-ZV#1/10/511| |19-02-03-LVCN/11/504| |19-10-26-RIGA/3/484
19-05-25-KURZ/1/480| |20-01-18-TALS/3/440| |19-12-01-LC19/6/440
19-12-21-RIGA/3/440
5062
23 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-02-LVCP/9/740| |19-10-26-RIGA/1/550| |20-03-08-ALOJ/2/517
19-11-16-ZV#1/10/511| |19-02-03-LVCN/10/511| |20-01-18-TALS/3/440
19-12-01-LC19/6/440| |19-08-04-VALK/3/422| |18-02-04-LCMP/14/414
18-09-30-VICT/4/412
4957
24 Agate SOLOVJOVA RSP/RBS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/12/710| |19-04-07-LKKC/8/547| |20-01-25--LABL/7/546
19-11-16-ZV#1/9/518| |19-12-01-LC19/5/451| |19-12-21-RIGA/3/440
20-01-18-TALS/4/420| |19-02-17-TK-2/6/384| |18-09-30-VICT/7/382
19-07-07-LJOL/4/370
4768
25 Anna LAUVA RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/1/720| |19-02-03-LVCN/2/658| |19-03-23-VICT/2/526
19-03-09-LALB/3/493| |17-11-12-LKKC/3/475| |19-02-17-TK-2/2/451
LÈ17F/2/376| |19-01-19-BABO/1/350| |LKC16/4/302
VBKZ16/1/240
4591
26 Olga MIHAILOVA Baloži 31.03.2021 20-07-04-LABL/3/723| |20-08-08-LABL/3/663| |19-04-07-LKKC/5/590
20-02-29-UNIV/3/528| |19-03-23-VICT/3/493| |17-11-12-LKKC/6/432
18-01-27-LABL/3/396| |17-10-28-BR-1/1/300| |17-11-19-BR-2/2/226
17-11-25-VT-1/2/226
4577
27 Ieva Abigaila VALGELINA Talsu NSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/10/730| |19-04-07-LKKC/11/518| |20-01-18-TALS/1/500
20-03-08-ALOJ/3/484| |19-12-14-TK-2/2/470| |19-12-01-LC19/7/429
19-05-25-KURZ/3/422| |19-10-05-TALS/2/329| |19-07-07-LJOL/9/326
19-05-02-LSKK/3/317
4525
28 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-02-LVCP/11/720| |20-08-08-LABL/7/546| |20-03-08-ALOJ/2/517
19-12-14-TK-2/3/440| |19-05-25-KURZ/3/422| |19-12-21-RIGA/4/420
19-02-17-TK-2/4/403| |19-10-13-LC15/6/360| |19-09-29-EU17/32/360
20-01-04-CM-1/2/329
4517
29 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/3/616| |19-09-15-LABL/7/546| |19-04-13-LABL/4/470
17-11-12-LKKC/4/454| |18-02-04-LCMP/12/426| |18-03-11-LABL/3/396
18-04-22-LABL/3/396| |19-07-07-LJOL/3/387| |18-01-27-LABL/4/378
18-01-20-VT-2/3/370
4439
30 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/11/720| |19-12-29-LABL/7/546| |19-12-14-TK-2/1/500
20-01-18-TALS/2/470| |19-12-21-RIGA/4/420| |19-05-25-KURZ/4/403
19-10-13-LC15/5/369| |19-10-05-TALS/1/350| |20-03-07-TALS/2/329
19-03-09-LALB/6/320
4427
31 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK 31.12.2020 20-07-04-LABL/1/500| |19-10-20-LABL/1/500| |19-09-15-LABL/1/500
20-08-08-LABL/2/470| |20-01-25--LABL/4/420| |19-12-29-LABL/4/420
19-12-01-LC19/8/418| |19-04-13-LABL/1/400| |19-10-13-LC15/3/396
19-03-09-LALB/2/376
4400
32 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/13/700| |20-03-08-ALOJ/2/517| |19-10-26-RIGA/4/462
19-10-20-LABL/3/440| |20-01-18-TALS/5/410| |19-12-21-RIGA/5/410
20-08-08-LABL/6/400| |20-02-15-CM-2/2/366| |19-11-16-ZV#1/1/350
19-10-13-LC15/9/333
4388
33 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 09.08.2020 19-11-02-LVSC/4/462| |19-04-06-LKKC/19/461| |20-03-08-ALOJ/5/451
19-10-26-RIGA/5/451| |20-07-11-MEGO/4/420| |20-08-08-LABL/4/420
19-09-15-LABL/4/420| |20-07-04-LABL/5/410| |19-10-20-LABL/6/400
19-05-25-KURZ/5/394
4289
34 Estere PIKÅ A RSP/RBS 03.12.2020 20-01-25--LABL/7/546| |19-12-29-LABL/7/546| |19-11-16-ZV#1/9/518
19-12-14-TK-2/1/500| |20-01-18-TALS/2/470| |18-09-30-VICT/5/402
19-10-05-TALS/1/350| |18-09-16-LABL/2/329| |19-12-26-OZOL/2/329
17-11-11-LKKC/2/282
4272
35 Diāna GURECKA Siguldas BK 31.12.2020 20-07-04-LABL/1/500| |19-10-20-LABL/1/500| |19-09-15-LABL/1/500
20-08-08-LABL/2/470| |20-01-25--LABL/4/420| |19-12-29-LABL/4/420
19-04-13-LABL/1/400| |19-03-09-LALB/2/376| |18-10-21-LABL/1/350
18-09-16-LABL/2/329
4265
36 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-08-08-LABL/1/663| |20-01-25--LABL/2/470| |19-10-20-LABL/2/470
19-12-29-LABL/2/470| |20-07-04-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378
19-03-09-LALB/3/352| |19-04-13-LABL/3/352| |20-06-13-CM-4/2/329
18-12-30-LABL/2/329
4233
37 Anete ZUNTE Valka 21.10.2020 20-07-11-MEGO/1/500| |19-11-02-LVSC/3/484| |20-03-08-ALOJ/4/462
19-08-04-VALK/2/451| |20-01-25--LABL/3/440| |19-12-29-LABL/3/440
19-10-20-LABL/4/420| |18-04-07-VT4P/3/370| |18-03-17-VT3P/5/344
18-11-03-LVSC/1/315
4226
38 Elita GRANTE RÄ«ga BK 31.12.2020 19-11-02-LVSC/4/462| |19-04-06-LKKC/19/461| |20-03-08-ALOJ/5/451
20-07-11-MEGO/4/420| |20-08-08-LABL/4/420| |19-09-15-LABL/4/420
20-07-04-LABL/5/410| |19-10-20-LABL/6/400| |20-01-25--LABL/7/390
19-12-29-LABL/7/390
4224
39 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/6/560| |17-11-12-LKKC/2/508| |18-02-04-LCMP/6/480
18-12-30-LABL/8/426| |18-10-21-LABL/4/412| |18-09-16-LABL/6/392
18-01-27-LABL/5/369| |18-04-22-LABL/5/369| |18-03-11-LABL/6/360
17-12-17-LABL/3/343
4219
40 Marta BRENGULE Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/9/518| |18-12-30-LABL/3/493| |17-11-12-LKKC/4/454
18-02-04-LCMP/12/426| |19-01-27-LABL/4/412| |18-03-11-LABL/3/396
18-04-22-LABL/3/396| |18-01-27-LABL/4/378| |18-01-20-VT-2/3/370
17-09-30-VENT/1/360
4203
41 Nikola KALNIŅA Talsu NSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/12/710| |19-04-07-LKKC/11/518| |19-12-01-LC19/7/429
20-01-18-TALS/4/420| |19-02-17-TK-2/6/384| |17-11-12-LKKC/12/383
18-09-30-VICT/7/382| |19-07-07-LJOL/9/326| |LÈ17F/14/276
18-12-01-LC19/9/259
4087
42 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/528| |20-03-08-ALOJ/4/462| |20-01-25--LABL/5/410
19-10-20-LABL/5/410| |19-12-29-LABL/5/410| |19-03-09-LALB/1/400
19-04-13-LABL/2/376| |20-02-15-CM-2/1/350| |18-12-30-LABL/1/350
18-09-16-LABL/1/350
4046
43 Kristīne ŠONMANE RTU 30.06.2021 19-04-07-LKKC/4/605| |19-02-03-LVCN/5/574| |19-11-02-LVSC/1/550
17-11-12-LKKC/5/443| |18-11-03-LVSC/1/385| |17-10-22-LABL/2/338
LKC16/3/317| |LÈ17F/7/312| |1RSL17/3/246
LABL17-1/3/211
3981
44 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-08-08-LABL/3/718| |20-03-08-ALOJ/6/440| |19-04-06-LKKC/22/439
19-12-01-LC19/9/407| |20-01-18-TALS/8/380| |20-02-15-CM-2/2/366
19-10-13-LC15/7/351| |20-01-04-PENK/2/329| |19-05-02-LSKK/2/301
19-09-15-LABL/7/195
3926
45 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/10/526| |18-02-04-LCMP/13/420| |19-12-01-LC19/8/418
18-12-16-VICT/5/402| |18-09-30-VICT/6/392| |19-03-24-EVEL/1/360
18-04-07-VT4P/4/353| |19-01-06-VALM/4/353| |19-05-02-LSKK/2/338
19-07-07-LJOL/9/326
3888
46 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2020 20-08-08-LABL/1/663| |20-07-04-LABL/2/470| |19-12-29-LABL/2/470
19-10-20-LABL/3/440| |20-01-25--LABL/7/390| |19-10-13-LC15/8/342
19-12-01-LK13/1/300| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-12-08-ESTO/3/264
19-09-01-CM-5/4/252
3855
47 Zanda PRIEDOLA NBS 31.08.2020 19-11-02-LVSC/3/484| |19-04-06-LKKC/18/468| |20-03-08-ALOJ/4/462
20-01-25--LABL/3/440| |19-12-29-LABL/3/440| |19-10-20-LABL/4/420
19-05-25-KURZ/5/394| |17-11-11-LKKC/4/252| |18-08-18-BSEN/6/224
18-02-17-DB-2/2/197
3781
48 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-01-25--LABL/2/470| |19-10-20-LABL/2/470| |20-07-04-LABL/4/420
19-10-13-LC15/4/378| |19-03-09-LALB/3/352| |19-04-13-LABL/3/352
20-06-13-CM-4/2/329| |18-12-30-LABL/2/329| |19-01-06-VALM/8/319
19-11-03-BAJC/8/304
3723
49 Helēna KOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-07-LKKC/7/562| |19-10-26-RIGA/3/484| |19-05-25-KURZ/2/451
18-02-04-LCMP/14/414| |19-02-17-TK-2/7/374| |19-07-07-LJOL/6/352
19-03-24-EVEL/4/302| |LÈ17F/12/284| |17-12-02-LCBJ/10/241
19-04-27-NAKT/4/235
3699
50 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/10/526| |18-02-04-LCMP/13/420| |18-12-16-VICT/5/402
17-11-12-LKKC/11/389| |19-01-06-VALM/4/353| |19-05-02-LSKK/2/338
19-07-07-LJOL/9/326| |19-05-04-LC17/6/320| |18-10-21-LABL/3/308
18-12-01-LC19/7/273
3655
51 Santa BRONKA Liepāja 31.12.2020 19-11-02-LVSC/4/504| |19-04-06-LKKC/18/468| |20-01-18-TALS/6/400
20-07-11-MEGO/6/400| |19-05-25-KURZ/6/384| |20-02-08-MEGO/2/376
19-10-05-TALS/4/294| |20-03-07-TALS/5/287| |19-01-27-LABL/6/280
19-03-30-TK-3/5/230
3623
52 Dace DAMBERGA Salaspils BK 17.12.2020 19-02-03-LVCN/12/497| |20-03-08-ALOJ/3/484| |18-09-30-VICT/3/431
18-12-16-VICT/4/412| |19-02-17-TK-2/5/394| |19-03-23-VICT/1/320
19-03-30-TK-3/1/280| |LKC16/8/274| |18-10-13-BABO/4/265
18-11-24-BABO/4/265
3622
53 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/4/462| |20-01-25--LABL/5/410| |19-10-20-LABL/5/410
19-12-29-LABL/5/410| |20-02-15-CM-2/1/350| |19-01-27-LABL/2/329
20-01-04-CM-1/3/308| |18-12-30-LABL/4/294| |19-10-27-CM-7/2/282
19-09-29-CM-6/2/282
3537
54 Una TILIBA Ozolnieki 31.03.2021 19-04-06-LKKC/15/490| |20-03-08-ALOJ/5/451| |19-11-02-LVSC/3/396
20-07-11-MEGO/7/390| |20-02-08-MEGO/3/352| |18-11-03-LVSC/1/315
20-02-15-OLAI/1/300| |19-12-26-OZOL/4/294| |19-05-18-LIEP/2/263
19-06-22-SAUL/1/200
3451
55 Veronika BUĻBAKOVA Salaspils BK 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/3/484| |18-02-04-LCMP/10/438| |19-07-07-LJOL/5/361
18-04-07-VT4P/4/353| |18-01-20-VT-2/8/319| |19-01-19-BABO/3/308
18-10-13-BABO/2/296| |19-03-24-EVEL/5/295| |17-10-22-LABL/6/288
LÈ17F/12/284
3426
56 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/4/462| |19-12-21-RIGA/5/410| |20-08-08-LABL/6/400
19-11-16-ZV#1/1/350| |19-10-13-LC15/8/342| |19-12-01-LK17/1/270
19-09-01-CM-5/3/264| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-05-02-LSKK/6/256
19-09-15-LABL/5/205
3223
57 Ilze ERMIČA Badmintonaklubs.lv 04.11.2019 19-02-03-LVCN/5/574| |19-11-02-LVSC/1/550| |18-11-03-LVSC/1/385
LKC16/3/317| |18-08-18-BSEN/1/315| |LÈ17F/7/312
1RSL17/3/246| |17-07-09-LVCS/4/168| |OLIM16/8/152
VENT16/2/150
3169
58 Marta HEIZE Liepāja 30.06.2021 19-04-06-LKKC/20/454| |19-12-14-TK-2/4/420| |19-12-01-LC19/10/402
19-05-25-KURZ/7/374| |19-11-16-ZV#1/2/329| |20-03-07-TALS/3/308
19-03-30-TK-3/4/235| |19-05-18-LIEP/6/224| |19-09-15-LABL/4/210
19-11-23-LIEP/3/176
3132
59 Sanda VISKANTA Valmieras BSS 31.12.2018 17-11-12-LKKC/1/540| |18-02-04-LCMP/8/456| |LKC16/2/338
17-12-10-VZSV/1/300| |17-12-17-LABL/9/289| |VBKZ16/1/240
1RSL17/5/230| |LABL17-6/3/229| |LABL17-1/2/226
VBK17-1/2/226
3074
60 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/4/403| |19-10-13-LC15/5/369| |20-03-07-TALS/2/329
19-03-09-LALB/6/320| |19-03-23-VICT/2/301| |19-11-03-BAJC/10/292
19-05-04-LC13/2/263| |19-09-15-LABL/1/250| |19-03-24-EVEL/3/246
19-03-31-S25Y/9/207
2980
61 Aija MĒTRA RSP/RBS 12.07.2020 20-07-11-MEGO/5/552| |19-11-02-LVSC/1/450| |20-02-08-MEGO/1/400
18-11-03-LVSC/3/339| |19-01-05-PENK/1/245| |18-08-18-BSEN/2/230
19-08-04-VALK/5/197| |18-04-07-VT4P/5/197| |18-06-22-SENI/3/185
17-07-09-LVCS/1/180
2975
62 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/6/440| |20-01-18-TALS/9/370| |19-05-25-KURZ/8/365
19-10-13-LC15/10/329| |19-10-05-TALS/3/308| |20-02-15-CM-2/4/294
19-12-01-LK13/2/282| |19-03-24-EVEL/7/218| |19-09-15-LABL/6/200
19-11-16-ZV#1/5/164
2970
63 Žanete GRINIECE Liepāja 30.03.2021 19-04-06-LKKC/20/454| |19-12-14-TK-2/4/420| |19-12-01-LC19/10/402
20-03-07-TALS/3/308| |19-05-02-LSKK/3/282| |19-03-30-TK-3/3/246
19-05-18-LIEP/6/224| |19-09-15-LABL/4/210| |18-04-06-LSKC/2/197
18-11-19-LIEP/2/197
2940
64 Beatrise IVANOVA Saulrīti SK 15.01.2020 19-03-09-LALB/1/400| |19-04-13-LABL/2/376| |18-12-30-LABL/1/350
18-09-16-LABL/1/350| |19-01-27-LABL/1/350| |18-10-21-LABL/2/329
19-07-07-LJOL/9/326| |16-09-19-PASV/7/156| |18-10-28-CN-7/1/140
17-11-19-BR-2/1/120
2897
65 Marta Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/5/410| |19-12-01-LC19/9/407| |19-10-13-LC15/6/360
19-11-16-ZV#1/3/308| |20-02-15-CM-2/4/294| |19-03-24-EVEL/4/235
18-10-13-BABO/10/230| |19-09-15-LABL/3/220| |19-04-27-NAKT/7/218
19-01-19-BABO/4/206
2888
66 Tatjana DVORNIKA Lotos 12.07.2020 20-07-11-MEGO/1/500| |18-04-07-VT4P/3/370| |18-03-17-VT3P/5/344
20-02-08-MEGO/5/328| |17-12-10-VZSV/2/282| |18-01-20-VT-2/1/240
VBKZ16/4/202| |17-01-07-LABL/8/198| |VBK17-1/5/197
16-12-17-LABL/7/187
2848
67 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/6/440| |19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/7/390
19-10-13-LC15/10/329| |19-12-01-LK17/2/254| |18-10-13-BABO/10/230
19-01-19-BABO/4/206| |18-03-31-L13U/4/176| |18-12-01-LK13/4/176
18-02-17-DB-2/6/168
2809
68 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2020 18-09-30-VICT/6/392| |18-10-21-LABL/3/308| |18-09-16-LABL/3/308
19-03-24-EVEL/4/302| |18-10-13-BABO/5/258| |19-05-02-LSKK/6/256
18-12-01-LC19/10/255| |18-11-24-BABO/7/246| |18-04-06-LSKC/1/240
18-10-28-LC17/8/239
2805
69 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-08-08-LABL/3/718| |19-05-25-KURZ/9/355| |19-12-01-LK17/2/254
18-10-13-BABO/11/227| |19-03-24-EVEL/7/218| |19-04-27-NAKT/7/218
18-03-31-L13U/1/210| |19-09-15-LABL/6/200| |18-11-10-TK-1/6/196
19-01-19-BABO/6/196
2792
70 Evelīna HAITE Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-02-04-LCMP/12/426| |17-11-12-LKKC/8/410| |18-01-20-VT-2/9/311
LÈ17F/15/272| |17-12-02-LCBJ/7/257| |17-10-28-BR-1/5/246
17-11-04-LK-3/2/226| |17-09-09-LK-1/7/211| |17-11-19-BR-2/4/202
18-05-13-DAUG/4/202
2763
71 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 17.02.2020 19-11-02-LVSC/3/396| |19-10-27-CM-7/1/300| |19-09-29-CM-6/1/300
20-01-04-CM-1/5/287| |20-02-15-CM-2/5/287| |19-09-01-CM-5/2/282
18-11-03-LVSC/4/265| |17-12-10-VZSV/4/252| |19-02-17-CM-3/4/202
19-01-20-CM-2/4/176
2747
72 Inna KORJUKINA Liepāja 31.12.2020 19-11-02-LVSC/2/517| |19-04-06-LKKC/17/475| |20-07-11-MEGO/6/400
20-03-07-TALS/4/318| |19-05-18-LIEP/4/235| |19-11-23-LIEP/2/188
17-07-09-LVCS/3/176| |18-06-22-SENI/5/172| |18-05-19-LIEP/7/140
17-11-19-LICE/4/101
2722
73 Sabīne KURCIŅA Siguldas BK 31.12.2018 17-11-12-LKKC/7/421| |18-01-27-LABL/8/342| |17-09-30-VENT/5/295
LÈ17F/10/292| |17-12-17-LABL/10/285| |17-10-22-LABL/8/274
17-01-07-LABL/9/192| |LABL17-6/9/192| |LABL17-5/6/192
16-11-12-LABL/8/182
2667
74 Kristiāna Elizabete PACĒVIČA Siguldas BK 27.03.2018 17-11-12-LKKC/7/421| |18-01-27-LABL/8/342| |17-09-30-VENT/5/295
LÈ17F/10/292| |17-12-17-LABL/10/285| |17-10-22-LABL/8/274
17-01-07-LABL/9/192| |LABL17-6/9/192| |LABL17-5/6/192
LABL17-1/8/182
2667
75 Ieva PAKALNA Saulrīti SK 10.03.2020 19-03-09-LALB/9/414| |20-01-04-CM-1/1/350| |19-01-19-BABO/5/287
19-04-27-NAKT/2/263| |17-10-28-BR-1/4/252| |18-10-13-BABO/9/233
18-02-17-DB-2/2/226| |17-11-19-BR-2/3/211| |18-05-13-DAUG/4/202
18-04-21-DGML/2/197
2635
76 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/9/370| |19-05-25-KURZ/8/365
20-01-04-CM-1/2/329| |19-12-01-LK13/2/282| |18-12-01-LC11/3/185
18-12-01-LK13/6/168| |19-11-16-ZV#1/5/164| |18-03-31-L13U/7/164
19-03-16-LIEP/3/141
2608
77 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 19-11-02-LVSC/2/564| |19-04-06-LKKC/12/511| |18-03-11-LABL/8/342
18-04-07-VT4P/1/240| |18-03-17-VT3P/3/211| |17-07-09-LVCS/1/200
18-06-22-SENI/2/197| |17-04-02-BARI/2/113| |17-11-19-LICE/2/113
VBKD16/9/104
2595
78 Ilze GŪTMANE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/17/475| |19-05-25-KURZ/6/384| |20-03-07-TALS/4/318
19-10-05-TALS/4/294| |19-01-27-LABL/6/280| |19-05-18-LIEP/3/246
19-03-30-TK-3/5/230| |18-11-19-LIEP/3/185| |19-11-23-LIEP/6/160
2572
79 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 30.06.2021 20-02-15-CM-2/3/308| |19-09-01-CM-5/1/300| |20-01-04-CM-1/4/294
20-06-13-CM-4/4/294| |19-05-02-LSKK/2/263| |19-12-01-LK13/4/252
19-05-04-LC13/4/235| |19-03-24-EVEL/5/230| |19-02-17-CM-3/3/211
19-01-20-CM-2/6/168
2555
80 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 30.06.2021 19-11-02-LVSC/2/423| |20-07-11-MEGO/7/390| |20-02-08-MEGO/4/336
18-11-03-LVSC/3/277| |18-04-07-VT4P/2/226| |VBKZ16/9/178
19-01-16-CM-1/4/176| |19-01-20-CM-2/5/172| |17-07-09-LVCS/2/169
18-06-22-SENI/6/168
2515
81 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-01-25--LABL/7/390| |19-10-13-LC15/7/351| |19-11-30-LC11/1/300
19-05-02-LSKK/1/280| |19-05-04-LC13/5/230| |18-12-01-LC11/2/197
19-09-15-LABL/7/195| |20-03-07-CESU/2/188| |18-05-06-24SY/9/178
18-03-31-L13U/6/168
2477
82 Eva PUNCULE Liepāja 09.03.2020 19-11-02-LVSC/4/504| |20-01-18-TALS/6/400| |20-02-08-MEGO/2/376
20-03-07-TALS/5/287| |19-03-30-TK-3/2/263| |19-05-18-LIEP/5/230
19-11-23-LIEP/4/168| |16-11-27-LICE/5/131| |17-11-19-LICE/2/113
2472
83 Paula Anna KOÅ KINA RSP/RBS 02.03.2021 20-02-29-UNIV/1/669| |LÈ17F/6/320| |LKC16/7/281
VICT17-5/2/226| |16-11-12-LABL/4/202| |16-12-03-LVCJ/3/176
OLIM16/12/142| |VENT16/3/141| |VICT17-4/3/141
LÈ16F/14/138
2436
84 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.03.2021 19-04-06-LKKC/17/475| |19-11-16-ZV#1/2/329| |19-05-02-LSKK/3/282
19-03-30-TK-3/3/246| |18-04-06-LSKC/2/197| |18-11-19-LIEP/2/197
19-02-17-TK-2/2/188| |18-04-28-L15U/8/182| |19-11-23-LIEP/5/164
19-03-16-LIEP/1/160
2420
85 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2020 19-04-06-LKKC/23/432| |20-03-08-ALOJ/8/418| |20-07-11-MEGO/8/380
20-02-08-MEGO/6/320| |20-01-04-PENK/4/294| |18-02-11-LSKS/5/148
SENC16/4/134| |17-01-14-TK-3/5/115| |16-12-28-JVGT/7/94
19-03-17-OZOL/3/70
2405
86 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/11/324| |19-05-02-LSKK/5/295| |19-10-05-TALS/5/287
19-11-16-ZV#1/6/280| |19-12-01-LK17/4/227| |18-10-13-BABO/11/227
18-11-10-TK-1/6/196| |19-01-19-BABO/6/196| |17-11-04-LK-3/8/182
18-02-17-DB-2/4/176
2390
87 Lenija SLIVJUKA Jelgava 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/8/418| |19-05-02-LSKK/2/301| |17-11-11-LKKC/2/282
19-04-27-NAKT/5/230| |17-09-09-LK-1/2/226| |18-04-28-L15U/4/202
17-11-04-LK-3/5/197| |17-11-25-VT-1/3/185| |2018-12-13-PLAY/5/172
18-01-13-DB-1/5/172
2385
88 Dana KRŪMIŅA Salaspils BK 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/3/484| |18-02-04-LCMP/10/438| |19-07-07-LJOL/5/361
19-03-24-EVEL/5/295| |18-03-31-RD3P/2/169| |16-11-05-VBTJ/6/160
16-12-03-LVCJ/10/146| |VLKJ16/5/115| |16-09-24-TK-1/3/106
V733/9/104
2378
89 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/6/440| |20-01-18-TALS/8/380| |19-10-13-LC15/11/324
19-11-16-ZV#1/3/308| |19-10-05-TALS/5/287| |19-12-01-LK17/4/227
19-03-24-EVEL/8/213| |18-12-01-LK13/6/168| |
2347
90 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/528| |20-01-04-CM-1/5/287| |20-02-15-CM-2/5/287
18-11-03-LVSC/4/265| |17-07-09-LVCS/4/185| |19-01-20-CM-2/4/176
19-01-16-CM-1/5/172| |18-02-11-LSKS/3/158| |SENC16/3/141
18-10-06-CM-H/2/132
2331
91 Liene PĒRKONE Saulrīti SK 30.06.2020 19-04-07-LKKC/6/576| |LKC16/5/295| |17-09-17-LABL/7/234
19-02-17-CM-3/3/211| |19-01-20-CM-2/1/210| |19-01-16-CM-1/1/210
OLIM16/6/160| |LÈ16F/11/144| |2RSL17/5/131
18-02-11-CM-2/1/120
2291
92 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.07.2020 19-04-06-LKKC/22/439| |20-03-08-ALOJ/8/418| |20-07-11-MEGO/8/380
20-02-08-MEGO/6/320| |20-01-04-PENK/4/294| |19-12-26-OZOL/8/266
19-11-14-EMBU/3/88| |19-03-17-OZOL/2/75| |
2280
93 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 19-07-07-LJOL/9/326| |20-06-13-CM-4/3/308| |20-01-04-CM-1/4/294
19-10-27-CM-7/2/282| |19-05-02-LSKK/5/262| |19-02-17-CM-3/2/226
19-01-16-CM-1/6/168| |19-06-22-SAUL/4/168| |18-10-06-CM-H/3/123
18-01-06-CM-1/4/101
2258
94 Vita BOÅ A Vijciems 30.06.2021 19-11-02-LVSC/2/423| |20-02-08-MEGO/4/336| |18-11-03-LVSC/3/277
18-04-07-VT4P/2/226| |VBKZ16/9/178| |19-01-16-CM-1/4/176
19-01-20-CM-2/5/172| |17-07-09-LVCS/2/169| |18-02-11-LSKS/6/144
SENC16/2/113
2214
95 Daniela LANGINA Valmieras BSS 02.03.2021 20-02-29-UNIV/3/528| |LÈ17F/8/304| |18-04-06-LSKC/2/226
VBKZ16/3/211| |16-11-12-LABL/7/187| |18-05-13-VALM/2/169
16-12-03-LVCJ/4/168| |OLIM16/10/146| |LÈ16F/14/138
VBKD16/5/115
2192
96 Kitija BERGA Valmieras BSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/302| |17-12-10-VZSV/3/264| |17-12-02-LCBJ/9/244
17-09-09-LK-1/4/227| |18-04-06-LSKC/2/226| |17-09-10-PAST/1/210
VICT17-6/6/208| |18-09-09-PAST/2/197| |VBK17-1/7/187
VBKD16/11/101
2166
97 Danuta SĒNE Valmieras BSS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/8/456| |17-12-17-LABL/9/289| |17-12-02-LCBJ/9/244
VBK17-1/2/226| |16-11-12-LABL/7/187| |16-09-19-PASV/3/176
16-12-03-LVCJ/4/168| |LÈ16F/9/148| |OLIM16/10/146
LABL16-5/4/118
2158
98 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/7/390| |19-05-25-KURZ/9/355| |19-10-05-TALS/3/308
19-11-16-ZV#1/6/280| |19-03-24-EVEL/8/274| |19-12-01-LK17/3/238
19-02-17-TK-2/4/168| |19-03-16-LIEP/4/134| |
2147
99 Laura GRĪNVALDE Dārta/Daugmale 25.03.2019 19-03-24-EVEL/7/281| |18-12-01-LC19/8/266| |18-10-13-BABO/5/258
18-11-10-TK-1/4/206| |18--05-19-DART/4/202| |18-05-13-DAUG/5/197
18-02-17-DB-2/3/185| |17-09-10-PAST/5/172| |18-01-13-DB-1/6/168
18-04-21-DGML/6/168
2103
100 Evelīna BALODE Liepāja 30.06.2020 19-04-06-LKKC/20/454| |19-05-25-KURZ/7/374| |19-05-02-LSKK/8/243
19-03-30-TK-3/4/235| |19-05-18-LIEP/7/218| |19-02-17-TK-2/3/176
19-03-16-LIEP/2/173| |18-04-06-LSKC/7/164| |18-03-17-LIEP/4/65
2102
101 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 14.06.2021 20-06-13-CM-4/4/294| |19-05-02-LSKK/2/263| |19-05-04-LC13/4/235
19-03-24-EVEL/5/230| |19-01-16-CM-1/2/197| |18-12-01-LK13/3/185
18-09-09-PAST/5/172| |19-01-20-CM-2/6/168| |19-06-22-SAUL/4/168
18-04-06-LSKC/3/158
2070
102 Kamilla NAGLE Salaspils BK 18.02.2020 19-11-09-OLAI/2/329| |20-02-15-OLAI/2/325| |18-08-18-BSEN/4/265
19-03-23-VICT/6/256| |18-03-17-VT3P/4/202| |17-07-09-LVCS/3/194
18-06-22-SENI/6/168| |SENC16/4/134| |16-12-28-JVGT/7/94
SNAC/2/38
2005
103 Viktorija GILBERTE Talsu NSS 06.01.2018 17-11-12-LKKC/12/383| |LÈ17F/14/276| |17-09-09-LK-1/5/221
VBKZ16/7/187| |VBK17-1/9/178| |16-11-05-VBTJ/7/156
17-04-30-LVCJ/7/156| |16-12-03-LVCJ/11/144| |16-09-24-TK-1/1/120
17-01-14-TK-3/4/118
1939
104 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 19-11-09-OLAI/2/329| |19-03-24-EVEL/6/288| |19-12-01-LK17/3/238
19-01-19-BABO/3/216| |17-09-09-LK-1/4/202| |17-11-25-VT-1/6/168
18-04-06-LSKC/6/168| |17-04-30-LVCJ/5/131| |17-11-19-BR-2/6/96
17-03-25-VALK/6/64
1900
105 Ieva GAILĪTE Inčukalna SK 02.03.2021 20-07-04-LABL/3/871| |20-01-25--LABL/1/500| |19-12-29-LABL/1/500
1871
106 Līga LAPSA Inčukalna SK 05.07.2020 20-07-04-LABL/3/871| |20-01-25--LABL/1/500| |19-12-29-LABL/1/500
1871
107 Baiba JĀTNIECE Rīga BK 07.11.2018 18-02-04-LCMP/10/438| |17-11-12-LKKC/10/394| |18-03-17-VT3P/3/370
18-01-20-VT-2/8/319| |17-12-17-LABL/7/304| |
1825
108 Marina VARSLAVĀNE Liepāja 12.07.2020 20-07-11-MEGO/5/552| |19-11-02-LVSC/2/517| |19-05-15-BSEN/2/301
19-05-18-LIEP/4/235| |19-11-23-LIEP/2/188| |
1793
109 Zane ANKRAVA RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/9/533| |LÈ17F/8/304| |17-11-25-VT-1/1/240
VBK17-1/4/202| |VICT17-6/10/190| |VENT16/3/141
LABL16-6/14/97| |17-05-27-UNIV/1/80| |
1787
110 Laila FALAĻEJEVA Emburga 18.02.2020 19-04-06-LKKC/24/425| |19-11-09-OLAI/3/308| |19-12-26-OZOL/7/273
20-02-15-OLAI/3/264| |19-01-05-PENK/5/201| |19-02-23-OLAI/3/141
19-11-14-EMBU/2/94| |19-03-17-OZOL/1/80| |
1786
111 Zane BRENCE Valmieras BK 31.12.2017 LKC16/2/338| |LÈ17F/5/328| |LABL17-5/3/211
LABL17-6/7/203| |16-09-19-PASV/3/176| |V733/4/118
LABL16-4/6/112| |VBKD16/6/112| |LABL16-6/12/99
PSTF15/1/60
1757
112 Inga DZELZE Penkule 30.06.2021 19-10-26-RIGA/5/451| |19-04-06-LKKC/23/432| |20-01-04-PENK/2/329
17-11-11-LKKC/3/264| |19-04-27-NAKT/6/224| |LKC15/15/29
1729
113 Sintija KIRSONE RSP/RBS 31.12.2018 18-01-20-VT-2/9/311| |17-12-02-LCBJ/7/257| |18-04-28-TK3P/1/180
16-12-03-LVCJ/5/164| |VENT15/2/150| |OLIM16/10/146
LÈ16F/14/138| |BABR17/5/115| |LABL16-5/5/115
LABL16-1/6/112
1688
114 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 19-09-15-LABL/3/440| |19-12-29-LABL/8/380| |20-02-08-MEGO/5/328
19-03-09-LALB/5/328| |19-08-04-VALK/12/114| |17-08-06-VSDT/12/85
1675
115 Ieva IVBULE LLU 02.03.2021 20-02-29-UNIV/5/492| |19-04-06-LKKC/16/482| |20-03-08-ALOJ/8/418
19-10-24-OLAI/11/252| |
1644
116 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/504| |17-09-30-VENT/4/302| |17-11-11-LKKC/1/300
LÈ17F/16/268| |VENT15/16/107| |VENT16/3/106
LKC15/9/38| |
1625
117 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-01-06-VALM/7/328| |19-05-02-LSKK/4/269| |19-05-04-LC13/3/246
19-03-31-S25Y/9/207| |18-03-31-L13U/2/197| |18-12-01-LC11/2/197
18-05-06-24SY/9/178| |
1622
118 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-08-08-LABL/5/410| |20-07-04-LABL/6/400| |20-03-07-CESU/1/395
19-12-01-LK13/5/246| |19-11-16-ZV#1/1/150| |
1601
119 Jeļizaveta TKAČENKO Saulrīti SK 27.01.2020 19-01-27-LABL/2/329| |18-12-30-LABL/4/294| |19-01-20-CM-2/3/185
19-01-16-CM-1/3/185| |18-10-28-CN-7/3/123| |18-02-11-CM-2/1/120
18-03-10-CEPA/1/120| |18-01-06-CM-1/3/106| |17-08-27-CM-5/3/53
17-09-24-CM-6/3/53
1568
120 Linda VOROBEJA Siguldas BK 31.12.2017 LÈ17F/13/280| |LABL17-1/6/192| |17-01-07-LABL/10/190
LABL17-6/10/190| |16-11-27-LICE/1/160| |16-12-03-LVCJ/14/138
LÈ16F/16/134| |VENT16/4/101| |LABL16-4/12/99
LJCF15/9/81
1565
121 Dace Å NEIDERE RÄ«ga BK 04.07.2018 17-10-22-LABL/2/338| |17-07-09-LVCS/1/200| |LÈ16F/5/164
VENT15/5/131| |LABL16-5/3/123| |VBKD16/3/123
LABL16-1/4/118| |LABL16-2/4/118| |LABL16-3/5/115
LABL16-4/5/115
1545
122 Kitija RITUMA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/504| |18-10-28-LC17/10/230| |19-01-05-PENK/2/230
19-04-27-NAKT/5/230| |2018-12-13-PLAY/3/185| |19-02-23-OLAI/1/160
1539
123 Ivanda KOZLOVA Penkule 12.07.2020 20-03-08-ALOJ/7/429| |17-11-11-LKKC/3/264| |19-01-05-PENK/4/206
17-07-09-LVCS/2/188| |18-02-11-LSKS/2/169| |17-12-27-JELG/3/158
MITA17/3/88| |LKC15/15/29| |
1531
124 Sintija RIEKSTA Olaine 01.07.2021 19-04-06-LKKC/23/432| |20-03-08-ALOJ/9/407| |19-11-09-OLAI/4/294
20-02-15-OLAI/4/252| |02-02-23-GIME/4/126| |
1511
125 Vita TARABANOVA Emburga 23.06.2020 19-04-06-LKKC/24/425| |19-11-09-OLAI/3/308| |20-02-15-OLAI/3/264
19-01-05-PENK/5/201| |19-02-23-OLAI/3/141| |19-11-14-EMBU/3/88
19-03-17-OZOL/1/80| |
1507
126 Pia BOBRIWSKY Badmintonaklubs.lv 09.04.2019 19-04-07-LKKC/5/590| |19-03-23-VICT/3/493| |19-03-02-UNIV/3/422
1505
127 Diāna JANSONE Penkule 16.03.2020 19-04-06-LKKC/14/497| |20-03-08-ALOJ/7/429| |20-01-04-PENK/1/350
19-01-05-PENK/3/216| |
1492
128 Madara ŠĶILTA Penkule 16.03.2020 19-04-06-LKKC/14/497| |20-03-08-ALOJ/7/429| |20-01-04-PENK/1/350
19-01-05-PENK/3/216| |
1492
129 Iva GINTERE Uzvara 15.11.2019 17-11-11-LKKC/5/246| |18-10-13-BABO/9/233| |18-10-28-LC17/10/230
18-01-13-DB-1/3/185| |18-04-06-LSKC/4/176| |18-04-02-PENK/3/158
17-04-30-LVCJ/9/148| |19-11-14-EMBU/1/100| |
1476
130 Katrīna BUŠA Liepāja 17.12.2020 17-11-12-LKKC/9/400| |17-11-25-VT-1/1/210| |18-02-17-DB-2/1/210
18-04-06-LSKC/2/197| |2018-03-24-TK2P/1/180| |17-11-19-LICE/1/120
LJC16/5/82| |LJC16/5/66| |
1465
131 Luize SILIŅA Siguldas BK 31.12.2017 LÈ17F/13/280| |LABL17-1/6/192| |17-01-07-LABL/10/190
16-12-17-LABL/8/182| |16-12-03-LVCJ/14/138| |LÈ16F/16/134
VLKJ16/2/132| |VENT16/4/101| |SGYY16/7/76
1425
132 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-08-08-LABL/5/410| |20-07-04-LABL/6/400| |20-03-07-CESU/1/395
19-11-16-ZV#1/1/150| |
1355
133 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-07-07-LJOL/10/322| |19-05-02-LSKK/6/256| |18-04-06-LSKC/1/240
18-04-28-L15U/7/187| |18-05-13-VALM/4/151| |17-04-30-LVCJ/6/144
17-04-02-BARI/7/47| |
1347
134 Polīna BASKOVA Valka 09.08.2019 18-08-05-VALK/6/216| |LABL17-1/4/202| |17-08-06-VSDT/1/180
16-12-03-LVCJ/5/164| |VENT15/11/115| |LABL16-6/12/99
VALK16/2/94| |LJCF15/5/90| |LJC16/3/88
LJCF15/3/88
1336
135 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2020 20-02-15-CM-2/6/280| |19-10-05-CESI/3/264| |19-12-01-LK13/4/252
20-03-07-CESU/3/176| |18-12-01-LK13/7/164| |19-01-20-CM-2/8/160
1296
136 Kitija JONASE Liepāja 31.12.2017 LÈ17F/11/288| |16-11-05-VBTJ/5/164| |16-12-03-LVCJ/13/140
17-01-14-TK-3/3/123| |16-09-24-TK-1/2/113| |16-11-20-TK-2/4/101
KC16/5/82| |LJC16/5/82| |LJCF15/10/80
RJMS16/2/75
1248
137 Laura TĀRE Olaine 01.07.2021 19-04-06-LKKC/21/446| |20-03-08-ALOJ/9/407| |20-02-15-OLAI/4/252
19-02-23-OLAI/4/134| |
1239
138 Ilona BOŽEŅETSKA Valka 04.11.2020 19-09-15-LABL/2/470| |19-12-29-LABL/6/400| |19-01-20-CM-2/7/164
19-08-04-VALK/9/118| |17-03-25-VALK/2/75| |
1227
139 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 18-09-16-LABL/5/287| |18-10-28-LC17/6/252| |19-01-19-BABO/1/245
18-11-24-BABO/8/239| |18-11-10-TK-1/5/201| |
1224
140 Ilva LINEJA RÄ«ga BK 30.12.2016 LÈ16F/5/164| |VENT15/5/131| |LABL16-5/3/123
VBKD16/3/123| |LABL16-1/4/118| |LABL16-2/4/118
LABL16-3/5/115| |LABL16-4/5/115| |LABL16-6/8/106
BVET16/1/100
1213
141 Diāna BALTIŅA Valmieras BSS 31.12.2020 19-07-07-LJOL/2/414| |LÈ16F/14/138| |VBKD16/11/101
LABL16-2/12/99| |LJCF15/7/86| |LJC16/4/84
LJCF15/5/82| |VBKZ15/6/80| |LJCF15/5/54
PSTF15/8/46
1184
142 Alevtina KARPATS Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/470| |19-12-29-LABL/6/400| |19-01-20-CM-2/7/164
19-08-04-VALK/9/118| |
1152
143 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/7/218| |20-03-07-CESU/2/188
18-12-01-LC11/5/172| |02-02-23-GIME/3/132| |19-11-16-ZV#1/3/132
1142
144 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/269| |19-05-04-LC13/3/246| |19-03-31-S25Y/9/207
18-12-01-LC11/4/176| |18-03-31-L13U/6/168| |18-11-24-BABO/4/59
1125
145 Linda LIEPKALNE Baloži 11.02.2019 18-03-17-VT3P/3/211| |18-04-07-VT4P/3/211| |17-11-25-VT-1/1/210
18-01-20-VT-2/4/202| |17-12-27-JELG/1/180| |17-11-19-BR-2/7/94
1108
146 Beatrise GRUDULE RSP/RBS 30.12.2016 OLIM16/12/142| |LÈ16F/12/142| |VENT15/8/122
LABL16-1/6/112| |LABL16-5/10/102| |LABL16-2/12/99
LABL16-6/12/99| |KC16/2/94| |LKC15/2/90
LJCF15/4/84
1086
147 Dita ROZENBERGA Salaspils BK 22.01.2020 19-01-19-BABO/3/216| |17-09-09-LK-1/3/211| |17-11-25-VT-1/6/168
17-04-30-LVCJ/5/148| |16-11-05-VBTJ/4/101| |17-11-19-BR-2/6/96
17-03-25-VALK/6/64| |17-04-02-BARI/6/48| |SNAC/5/33
1085
148 Lāsma LENŠA Salaspils BK 22.06.2021 20-03-08-ALOJ/5/451| |20-02-15-OLAI/2/325| |19-11-09-OLAI/5/287
1063
149 Ieva Paula PĒTERSONE Jelgava 01.07.2019 19-04-06-LKKC/15/490| |19-03-02-UNIV/3/422| |18-04-02-PENK/4/151
1063
150 Evija VALTERE Emburga 18.02.2020 19-04-06-LKKC/24/425| |19-12-26-OZOL/9/259| |19-01-05-PENK/4/206
19-11-14-EMBU/2/94| |19-03-17-OZOL/2/75| |
1059
151 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252| |19-05-02-LSKK/3/246
19-03-16-LIEP/3/162| |19-11-16-ZV#1/4/126| |
1050
152 Zane VILCĀNE SaulrÄ«ti SK 30.12.2016 16-09-19-PASV/7/156| |LÈ16F/11/144| |2RSL17/5/131
LABL16-6/8/106| |VBKD16/8/106| |LABL16-5/9/104
LABL16-3/13/98| |KC16/3/88| |LKC15/6/56
PSTF15/6/48
1037
153 Zane MĒTRA RSP/RBS 26.11.2019 19-04-07-LKKC/9/533| |LKC16/7/281| |VENT15/6/128
17-05-27-UNIV/1/80| |
1022
154 Laura OZOLIŅA Valmieras BSS 31.12.2020 19-07-07-LJOL/10/322| |18-12-01-LC19/10/255| |17-12-10-VZSV/6/240
18-03-31-RD3P/2/85| |BABR17-2/4/50| |BABR17/5/49
1002
155 Elza Lote BUŠA Saulrīti SK 08.04.2019 19-04-06-LKKC/16/482| |19-03-02-UNIV/4/403| |17-09-24-CM-6/3/53
17-08-27-CM-5/4/50| |
988
156 Agnese OZOLANTE LLU 02.03.2021 20-02-29-UNIV/5/492| |19-04-06-LKKC/16/482| | 974
157 Dārta LOZDA Dārta/Daugmale 31.12.2017 17-09-10-PAST/3/185| |17-08-06-VSDT/2/169| |16-09-19-PASV/5/164
BABR17/1/140| |BABR17-2/2/113| |17-04-02-BARI/3/106
VALK16/3/88| |
965
158 Elīna BOGDANOVA Daugavpils 02.03.2021 20-02-29-UNIV/4/552| |19-03-02-UNIV/5/394| | 946
159 Elīna ĶIRĶELE Uzvara 15.11.2019 17-11-11-LKKC/5/246| |18-10-13-BABO/9/233| |18-01-13-DB-1/3/185
18-04-02-PENK/3/158| |19-11-14-EMBU/1/100| |
922
160 Madara PUĶĪTE RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/9/533| |19-01-19-BABO/1/350| | 883
161 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/3/264| |19-05-02-LSKK/6/224| |19-12-01-LK17/5/221
20-03-07-CESU/4/168| |
877
162 Aija POPE RSP/RBS 31.12.2017 LÈ16F/1/200| |OLIM16/10/146| |LABL16-2/1/140
LABL16-3/1/140| |YDUO16/32/110| |YLTI16/32/70
YLVI16/32/70| |
876
163 Sandra VASIĻJEVA Badmintonaklubs.lv 14.11.2018 17-11-11-LKKC/1/300| |18-10-13-BABO/4/265| |18--05-19-DART/1/240
SNAC/2/56| |
861
164 Zoe Kate CLAYTON Nav noteikts 18.03.2020 19-10-05-TALS/2/329| |19-03-30-TK-3/2/263| |19-03-23-VICT/5/262
854
165 Gunta VIZBULE Nav noteikts 09.02.2020 19-11-02-LVSC/1/450| |20-02-08-MEGO/1/400| | 850
166 Evisa PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 18-09-16-LABL/4/294| |18-01-20-VT-2/6/192| |17-04-30-LVCJ/10/146
17-05-21-YSYI/14/138| |18-03-31-RD3P/4/76| |
846
167 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/264| |19-05-02-LSKK/3/246| |19-03-16-LIEP/3/162
19-11-16-ZV#1/2/141| |
813
168 Sabīne SIMSONE 9 Pakalni (Talsi) 17.12.2019 19-12-14-TK-2/3/440| |2018-03-24-TK2P/1/180| |18-04-28-TK3P/3/158
778
169 Marta GAVARE LLU 06.01.2018 LÈ17F/9/296| |16-12-28-JVGT/2/113| |LABL16-5/6/112
UNIV16/2/94| |KC16/4/84| |LLU17/1/40
LKC15/12/34| |
773
170 Julia MIHHALKINA Lotos 16.09.2019 19-09-15-LABL/3/440| |19-01-20-CM-2/2/197| |19-08-04-VALK/13/112
749
171 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/9/333| |19-03-24-EVEL/8/274| |19-03-16-LIEP/4/134
741
172 Emīlija GĀRDE Liepāja 25.11.2019 19-11-23-LIEP/2/282| |19-05-02-LSKK/4/235| |18-04-06-LSKC/4/151
18-03-17-LIEP/3/68| |
736
173 Ieva GALVIŅA Igaunija 14.07.2020 20-03-08-ALOJ/5/451| |19-12-26-OZOL/6/280| | 731
174 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/288| |19-03-23-VICT/6/256| |19-03-16-LIEP/2/173
717
175 Evelīna SAVEĻJEVA Jelgava 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/7/429| |19-05-02-LSKK/6/288| | 717
176 Klinta KASARENOKA RSP/RBS 30.12.2016 LÈ16F/12/142| |VENT15/7/125| |LABL16-1/8/106
VBKD16/9/104| |LABL16-2/10/102| |LJCF15/6/88
LKC15/8/45| |
712
177 Santa TROFIMOVA Olaine 01.07.2021 19-04-06-LKKC/21/446| |19-02-23-OLAI/4/134| |02-02-23-GIME/4/126
706
178 Ieva AUZIŅA Olaine 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/9/407| |19-11-09-OLAI/4/294| | 701
179 Inga BLEIDELE RÄ«ga BK 10.07.2018 17-07-09-LVCS/1/220| |LÈ16F/7/156| |LABL16-5/5/115
LABL16-3/6/112| |SENC15/2/56| |LKC15/14/30
689
180 Santa STRAUME Talsu NSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/3/317| |18-04-06-LSKC/4/202| |2018-03-24-TK2P/3/158
677
181 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-11-23-LIEP/2/282| |19-05-02-LSKK/4/235| |18-04-06-LSKC/4/151
668
182 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/5/246| |17-07-09-LVCS/4/151| |V733/8/106
SENC16/4/101| |VLKD16/7/31| |SENC15/2/11
646
183 Elizabete KANDERE RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/8/547| |LABL16-2/16/94| | 641
184 Monta KAŽOCIŅA Jelgava 08.04.2019 19-04-06-LKKC/22/439| |18-04-06-LSKC/5/197| | 636
185 Augustīne CELMIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2017 17-12-02-LCBJ/10/241| |16-09-24-TK-1/5/98| |17-10-28-BR-1/3/79
17-04-02-BARI/1/60| |BABR17-2/2/56| |BABR17/3/53
SNAC/4/34| |
621
186 Dace PUMPURE RÄ«ga BK 10.02.2019 17-07-09-LVCS/1/180| |SENC16/1/120| |16-12-28-JVGT/3/106
UNIV16/2/94| |SNAC/1/60| |LKC15/12/34
SENC15/1/13| |
607
187 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/230| |18-12-01-LC11/4/176| |19-11-16-ZV#1/3/132
18-11-24-BABO/5/57| |
595
188 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 17-11-11-LKKC/5/246| |18-04-06-LSKC/4/176| |17-04-30-LVCJ/9/148
570
189 Nadīne NARUSEVIČA Badmintonaklubs.lv 01.10.2019 19-08-04-VALK/6/512| |PSTF15/4/50| | 562
190 Liene ZVAIGZNE RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/7/562| | 562
191 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/218| |18-12-01-LC11/5/172| |18-04-06-LSKC/2/169
559
192 Marija ČERŅAVSKA Daugavpils 01.03.2021 20-02-29-UNIV/4/552| | 552
193 Marina GRIGORJEVA Daugavpils 04.03.2019 19-03-02-UNIV/5/394| |UNIV16/3/88| |17-05-27-UNIV/4/67
549
194 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 10.02.2021 VBKZ16/6/192| |17-11-19-BR-2/5/98| |17-10-28-BR-1/3/79
17-04-02-BARI/1/60| |BABR17-2/2/56| |BABR17/3/53
538
195 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/264| |19-11-16-ZV#1/2/141| |17-04-30-LVCJ/2/132
537
196 Linda RUŅĢE Liepāja 25.11.2019 19-05-18-LIEP/7/218| |19-11-23-LIEP/5/164| |LJC16/5/66
LJC16/4/50| |16-11-27-LICE/2/38| |
536
197 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-01-20-VT-2/6/192| |18-04-28-L15U/7/187| |17-04-30-LVCJ/10/146
525
198 Kitija KRŪMIŅA Liepāja 20.11.2017 17-11-12-LKKC/9/400| |17-11-19-LICE/1/120| | 520
199 Zilvija POČA Jelgava 09.03.2021 20-03-08-ALOJ/7/429| |MITA17/3/88| | 517
200 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252| | 516
201 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-09-16-LABL/6/280| |19-03-24-EVEL/6/224| | 504
202 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 17-07-09-LVCS/3/176| |18-05-19-LIEP/7/140| |17-11-19-LICE/4/101
MITA17/5/82| |
499
203 Demija VERBICKA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/288| |18-04-06-LSKC/5/197| | 485
204 Jekaterina AUNIŅA Lotos 01.10.2019 19-03-09-LALB/5/328| |19-08-04-VALK/3/141| | 469
205 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/468| | 468
206 Lote LITIŅA Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/230| |18-04-06-LSKC/1/180| |LJC16/3/53
463
207 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/230| |18-04-06-LSKC/1/180| |LJC16/5/49
459
208 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 30.06.2021 20-02-15-CM-2/6/280| |20-03-07-CESU/3/176| | 456
209 Jete PĒTERSONE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/6/256| |18-03-31-RD3P/4/151| |PSTF15/8/46
453
210 Lelde GASŪNA Siguldas BK 04.03.2019 19-03-02-UNIV/2/451| | 451
211 Elza JAUNSLAVIETE Lotos 23.10.2018 17-04-30-LVCJ/5/148| |17-05-21-YSYI/14/138| |17-08-06-VSDT/12/85
17-03-25-VALK/2/75| |
446
212 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/3/185| |18-10-06-CM-H/1/140| |18-10-28-CN-7/4/118
443
213 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/140| |17-04-30-LVCJ/7/125| |17-05-21-YSYI/8/122
LJC16/2/36| |BJSS16/1/20| |
443
214 Amanda ARNICANE Siguldas BK 31.12.2016 VENT15/4/134| |SO15/5/131| |LJCF15/3/97
LKC15/4/70| |
432
215 Laura SKUJEVSKA Penkule 04.03.2019 19-03-02-UNIV/4/403| |LKC15/15/29| | 432
216 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/8/243| |18-04-06-LSKC/7/187| | 430
217 Anželika LAUMANE Jelgava 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/7/429| | 429
218 Milāna BAŠLOVSKA Olaine 09.03.2021 20-03-08-ALOJ/9/407| | 407
219 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 18-08-18-BSEN/4/265| |19-08-04-VALK/3/141| | 406
220 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| |20-03-07-CESU/6/160| | 406
221 Marta LILLA Jelgava 24.04.2018 17-09-09-LK-1/10/175| |17-04-30-LVCJ/7/140| |17-11-19-BR-2/8/91
406
222 Margareta SVIKULE-CIGELNIECE Jelgava 24.04.2018 17-09-09-LK-1/10/175| |17-04-30-LVCJ/7/140| |17-11-19-BR-2/8/91
406
223 Viktorija ZAĶE Rīga BK 22.10.2017 17-07-09-LVCS/2/207| |VBKZ16/6/192| | 399
224 Paula PORIETE Dārta/Daugmale 31.12.2018 16-11-05-VBTJ/9/148| |VLKJ16/7/109| |17-04-02-BARI/3/53
BABR17-2/3/53| |SNAC/4/34| |
397
225 Ieva JANSONE Imanta 31.12.2020 19-12-29-LABL/8/380| | 380
226 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| |19-11-16-ZV#1/4/126| | 378
227 Katrina VASILJEVA Ventspils BK V16 25.03.2019 17-09-30-VENT/8/274| |VENT16/6/96| | 370
228 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/213| |19-03-16-LIEP/4/154| | 367
229 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/8/137| |17-11-19-LICE/3/106| |MITA17/4/84
16-11-27-LICE/3/35| |
362
230 Liena PUISE-PUIÅ E RSP/RBS 31.12.2017 BABR17/6/112| |BABR17-2/5/98| |17-10-28-BR-1/1/90
SNAC/2/56| |
356
231 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/3/141| |16-11-20-TK-2/6/96| |BABR17/4/50
LJC16/1/40| |LJCF15/2/22| |
349
232 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/172| |18-03-10-CEPA/5/98| |18-03-17-LIEP/4/65
335
233 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/2/169| |18-04-06-LSKC/6/144| | 313
234 Anete RŪĶE Saulrīti SK 04.01.2020 20-01-04-CM-1/3/308| | 308
235 Viktorija MURAČEVA Rīga BK 28.03.2017 LKC16/8/274| |SNAC/5/33| | 307
236 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/302| | 302
237 Laura OZOLA Valmieras BK 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/302| | 302
238 Una ULMANE Jelgava 10.05.2019 19-05-02-LSKK/2/301| | 301
239 Svetlana ČIALKINA Lietuva 17.09.2019 18-09-16-LABL/4/294| | 294
240 Terēze KIRŠTEINA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/4/294| | 294
241 Beāte TURLĀ UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/4/294| | 294
242 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/218| |19-03-17-OZOL/3/70| | 288
243 Baiba JONINA Siguldas BK 29.01.2019 19-01-27-LABL/5/287| | 287
244 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2021 19-11-09-OLAI/5/287| | 287
245 Laura LIELKALNE UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/5/287| | 287
246 Maruta RAUPA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/5/287| | 287
247 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/282| | 282
248 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/282| | 282
249 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-24-EVEL/7/281| | 281
250 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-04-LC13/6/224| |18-11-24-BABO/5/57| | 281
251 Karīna RANCĀNE Sērene 17.09.2019 18-09-16-LABL/6/280| | 280
252 Alisa MARKEVIČA RSP/RBS 31.12.2019 17-09-30-VENT/8/274| | 274
253 Justīne ODIŅA Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/266| | 266
254 Nikola ROZENTĀLE Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/266| | 266
255 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/3/264| | 264
256 Paula KUZMANE Saulrīti SK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/5/262| | 262
257 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/7/164| |18-03-10-CEPA/6/96| | 260
258 Zaiga KRIĶE RSP/RBS 31.12.2018 2018-12-13-PLAY/7/164| |17-11-19-BR-2/7/94| | 258
259 Elizabete MAGONE RSP/RBS 30.12.2016 VENT15/7/125| |LABL16-2/16/94| |LKC15/10/37
256
260 Liene Å MITE-PUTRAIMA RÄ«ga 31.12.2019 19-12-26-OZOL/10/256| | 256
261 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| | 252
262 Kamila KASJARUMA Badmintonaklubs.lv 14.11.2018 17-11-11-LKKC/4/252| | 252
263 Estere KRASTIŅA Ozolnieki 31.12.2019 19-12-26-OZOL/11/252| | 252
264 Maija SPURA Salaspils BK 10.07.2017 17-07-09-LVCS/4/151| |SENC16/4/101| | 252
265 Gundega PUTNIŅA Salaspils BK 20.03.2018 18-03-17-VT3P/4/202| |17-04-02-BARI/5/49| | 251
266 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/250| | 250
267 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/250| | 250
268 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-01-LK13/5/246| | 246
269 Baiba ČERŅAVSKA Olaine 24.02.2020 20-02-15-OLAI/5/246| | 246
270 Elīna PIMENOVA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/5/246| | 246
271 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
272 LÄ«ga RIEKSTA Olaine 24.02.2020 20-02-15-OLAI/5/246| | 246
273 Marta ANDERSONE LLU 27.05.2017 16-12-28-JVGT/8/91| |UNIV16/4/84| |17-05-27-UNIV/3/70
245
274 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 19-03-24-EVEL/4/235| | 235
275 Katrīna ŠTEINBERGA RSP/RBS 31.12.2018 18-10-28-LC17/9/233| | 233
276 Loreta TAURIŅA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-08-06-VSDT/16/80| |BABR17-2/3/53| |17-04-02-BARI/4/50
LJC16/4/50| |
233
277 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 31.12.2020 18-04-06-LSKC/7/164| |18-03-17-LIEP/4/65| | 229
278 Alise DVORNIKA Valka 11.08.2017 17-08-06-VSDT/12/85| |17-03-25-VALK/1/80| |BABR17/1/60
225
279 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/224| | 224
280 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/6/224| | 224
281 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/151| |18-03-17-LIEP/3/68| | 219
282 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/218| | 218
283 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/218| | 218
284 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/218| | 218
285 Vineta KRAINE Valmieras BSS 30.12.2016 LJC16/4/84| |LJCF15/5/82| |PSTF15/6/48
214
286 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/213| | 213
287 Marta Ieva BUSE Jelgava 24.02.2020 02-02-23-GIME/5/123| |19-11-14-EMBU/4/84| | 207
288 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/138| |17-03-25-VALK/8/61| | 199
289 Alla PUDELKO Nav noteikts 10.01.2017 VBKZ16/5/197| | 197
290 Veronika TIHOMIROVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/197| | 197
291 Megijja INDRIKSONE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/192| | 192
292 Inese MITERNBERGA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/192| | 192
293 Māra MĪLBERGA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/192| | 192
294 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/3/106| |MITA17/4/84| | 190
295 Karīna VISKUBA Valka 11.08.2017 17-08-06-VSDT/8/91| |17-03-25-VALK/3/70| |VLKD16/10/29
190
296 Anete OZOLA Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/187| | 187
297 RÅ«ta AIZUPIETE Siguldas BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/182| | 182
298 Laura MALĒJA Jūrmala 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/182| | 182
299 Patrīcija PEIMANE Jūrmala 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/182| | 182
300 Evelīna Keita KOSĪTE Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-07-CESU/5/176| | 176
301 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 10.03.2021 20-03-07-CESU/5/176| | 176
302 Santa JĒKABSONE LLU 30.01.2017 16-12-28-JVGT/8/91| |UNIV16/4/84| | 175
303 Liene MEDNIECE RSP/RBS 04.03.2019 UNIV16/1/100| |17-05-27-UNIV/2/75| | 175
304 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/172| | 172
305 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/172| | 172
306 Linda BERNĀNE Liepāja 25.11.2019 18-05-19-LIEP/8/137| |16-11-27-LICE/4/34| | 171
307 Loreta BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 20-03-07-CESU/4/168| | 168
308 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/168| | 168
309 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/160| | 160
310 Pārsla BOGDANOVA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/160| | 160
311 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 30.06.2021 19-11-23-LIEP/6/160| | 160
312 Sandra KIRTOVSKA Nav noteikts 31.12.2018 2018-12-13-PLAY/8/160| | 160
313 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 20-03-07-CESU/6/160| | 160
314 Linda PROKOFJEVA Saulrīti SK 20.01.2019 19-01-20-CM-2/8/160| | 160
315 Alise Elza SKRICKA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/160| | 160
316 Linda APINE Valmieras BK 12.06.2018 18-05-13-VALM/3/158| | 158
317 Elza BRUŅINIECE Daugavpils 27.05.2017 UNIV16/3/88| |17-05-27-UNIV/4/67| | 155
318 Tabita TIMOŠENKO Liepāja 18.03.2019 19-03-16-LIEP/4/154| | 154
319 Elīna FJODOROVA Nav noteikts 12.06.2018 18-05-13-VALM/4/151| | 151
320 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-16-LIEP/2/150| | 150
321 Violeta JUSENE Olaine 31.12.2019 19-02-23-OLAI/2/150| | 150
322 Anastasija MARKOVA Olaine 26.02.2019 19-02-23-OLAI/2/150| | 150
323 Inese PRIEDNIECE Siguldas BK 24.02.2020 02-02-23-GIME/1/150| | 150
324 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/148| | 148
325 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/148| | 148
326 Liene BABRE Valmieras BK 24.02.2020 02-02-23-GIME/2/141| | 141
327 Aļesja HODAKOVSKA RSP/RBS 30.12.2016 LABL16-6/1/140| | 140
328 LÄ«ga STAKOVA Nav noteikts 24.10.2017 17-05-21-YSYI/14/138| | 138
329 Anastasija Å EINA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/8/137| | 137
330 Veronika VOITENKO Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/8/137| | 137
331 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/2/132| | 132
332 Madara BUSE Jelgava 24.02.2020 02-02-23-GIME/5/123| | 123
333 Jolanta SERECKIENE Nav noteikts 25.12.2016 16-11-27-LICE/8/122| | 122
334 Marta ĀDAMSONE Valmieras BK 19.09.2016 SENC16/1/120| | 120
335 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/4/118| | 118
336 Kenija LIEPIŅA Dārta/Daugmale 15.06.2017 16-09-24-TK-1/2/113| | 113
337 Natālija VIHROVA Salaspils BK 06.01.2018 BABR17/1/60| |17-04-02-BARI/5/49| | 109
338 Linda JURISONE Saulrīti SK 07.01.2018 18-01-06-CM-1/3/106| | 106
339 Leonora ROZENBAHA Salaspils BK 31.12.2018 16-09-24-TK-1/3/106| | 106
340 Santa JĀKOBSONE LLU 27.05.2017 17-05-27-UNIV/3/70| |LLU17/3/35| | 105
341 Iveta KĻAVIŅA Valmieras BK 19.09.2016 VBKZ15/9/74| |VLKD16/7/31| | 105
342 Anete VĪTOLA Nav noteikts 05.01.2017 LABL16-3/10/102| | 102
343 Patrīcija ŠĶĒLE Salaspils BK 30.12.2016 16-11-05-VBTJ/4/101| | 101
344 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 20.03.2019 BABR17-2/5/98| | 98
345 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-10-CEPA/6/96| | 96
346 Jeļena TOČIEVA Ventspils BK V16 31.10.2016 VENT16/6/96| | 96
347 Aleksandra BAUMANE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
348 Kristiana MIRECKA Talsu NSS 28.02.2017 KC16/4/84| | 84
349 Aleksandra PRIEDE Dārta/Daugmale 11.08.2017 17-08-06-VSDT/16/80| | 80
350 Sniedze SLITROVA Lotos 27.03.2017 17-03-25-VALK/1/80| | 80
351 Anna ULANOVA RÄ«dze 04.04.2017 LJCF15/6/80| | 80
352 Jevģenija ŠĻONSKA Nav noteikts 30.12.2016 LJCF15/3/38| |LKC15/9/38| | 76
353 RÅ«ta PICKAINE Valmieras BK 27.03.2018 17-05-27-UNIV/2/75| | 75
354 Aivija JANONE Emburga 18.03.2019 19-03-17-OZOL/4/67| | 67
355 Elza JUSTE Ozolnieki 18.03.2019 19-03-17-OZOL/4/67| | 67
356 Aļona KASTETSKAJA Lotos 27.03.2017 17-03-25-VALK/6/64| | 64
357 Sigita PANTELE Dārta/Daugmale 22.01.2017 LJC16/6/64| | 64
358 Oksana FJODOROVA Lotos 28.03.2017 17-03-25-VALK/8/61| | 61
359 Rēzija GAROZA Valka 27.03.2017 17-03-25-VALK/8/61| | 61
360 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-09-24-CM-6/4/50| | 50
361 Laura LASMANE LLU 17.04.2017 LLU17/1/40| | 40
362 Ieva JAUNSLAVIETE LLU 17.04.2017 LLU17/2/38| | 38
363 Anželika ZAVADECKA LLU 17.04.2017 LLU17/2/38| | 38
364 Gunda ĀBOLIŅA LLU 18.11.2017 LLU17/3/35| | 35
365 Inga MAŠKEVICA Liepāja 20.11.2017 16-11-27-LICE/3/35| | 35
366 Inese LEVICA LLU 18.11.2017 LKC15/12/34| | 34
367 Lāsma NOVADA Liepāja 25.12.2016 16-11-27-LICE/4/34| | 34
368 Rita VĀCERE Ozolnieki 30.12.2016 LKC15/14/30| | 30
369 Kristaps PILVERIS Badmintonaklubs.lv 01.09.2018 LKC15/15/29| | 29
370 Rūta VĪLIPA Salaspils BK 22.01.2017 LKC15/15/29| | 29
371 Karlīna KLIGINA Siguldas BK 30.12.2016 LJCF15/1/26| | 26
372 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 30.06.2021 LJCF15/5/16| | 16