Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu dubultspçles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-29-LABL/2/514| |19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440
19-04-13-LABL/3/440| |19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378
18-12-30-LABL/2/376| |19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350
19-05-04-LC13/1/350
4103
2 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440| |19-04-13-LABL/3/440
19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378| |18-12-30-LABL/2/376
19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
18-10-21-LABL/4/336
3925
3 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400| |19-03-23-VICT/2/376
19-10-13-LC15/5/369| |19-05-04-LC13/2/329| |19-03-24-EVEL/3/308
19-09-15-LABL/1/305| |19-11-03-BAJC/10/292| |19-03-31-S25Y/9/259
19-02-17-TK-2/1/250
3392
4 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/9/370
20-01-04-CM-1/2/329| |19-12-01-LK13/2/282| |18-12-01-LC11/3/211
18-12-01-LK13/6/192| |18-03-31-L13U/7/191| |19-03-16-LIEP/3/176
19-11-16-ZV#1/5/164
2811
5 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/7/417| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-11-30-LC11/1/300
19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/2/226| |18-05-06-24SY/9/207
17-04-30-LVCJ/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |19-09-15-LABL/7/195
17-04-30-LVCJ/3/185
2565
6 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-01-06-VALM/7/374| |19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308
19-03-31-S25Y/9/259| |18-03-31-L13U/2/230| |18-12-01-LC11/2/226
18-05-06-24SY/9/207| |
1940
7 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308| |19-03-31-S25Y/9/259
18-12-01-LC11/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |18-11-24-BABO/4/67
1368
8 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252
19-03-16-LIEP/3/202| |19-11-16-ZV#1/4/126| |
1152
9 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/377| |19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/3/202
19-11-16-ZV#1/2/172| |
1059
10 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/7/273| |18-12-01-LC11/5/197
19-11-16-ZV#1/3/132| |
902
11 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/202| |19-11-16-ZV#1/3/132
18-11-24-BABO/5/66| |
687
12 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/273| |18-04-06-LSKC/2/197| |18-12-01-LC11/5/197
667
13 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252| | 516
14 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| |19-11-16-ZV#1/4/126| | 378
15 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-03-17-OZOL/3/88| | 361
16 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-04-LC13/6/280| |18-11-24-BABO/5/66| | 346
17 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
18 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
19 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
20 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| | 252
21 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
22 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
23 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/2/197| | 197
24 Aleksandra BAUMANE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
25 Marta Ieva BUSE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84