Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu dubultspçles U15
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/1/639| |19-12-21-RIGA/4/615| |20-01-18-TALS/2/546
19-12-29-LABL/7/546| |19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400
19-03-23-VICT/2/376| |19-10-13-LC15/5/369| |19-10-05-TALS/1/350
19-05-04-LC13/2/329
4674
2 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-21-RIGA/4/615| |19-12-14-TK-2/3/538| |19-05-25-KURZ/3/528
19-02-17-TK-2/4/504| |19-05-04-LC17/5/410| |19-10-13-LC15/6/360
19-03-31-EU17/32/360| |19-09-29-EU17/32/360| |18-09-16-LABL/3/352
19-03-24-EVEL/1/350
4377
3 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-29-LABL/2/514| |19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440
19-04-13-LABL/3/440| |19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378
18-12-30-LABL/2/376| |19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350
19-05-04-LC13/1/350
4103
4 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440| |19-04-13-LABL/3/440
19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378| |18-12-30-LABL/2/376
19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
18-10-21-LABL/4/336
3925
5 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-04-PENK/2/594| |19-04-06-LKKC/22/549| |19-12-01-LC19/9/462
19-10-13-LC15/7/417| |20-01-18-TALS/8/390| |19-05-02-LSKK/2/376
19-09-15-LABL/7/195| |19-11-16-ZV#1/4/168| |18-04-06-LSKC/7/164
18-11-24-BABO/3/106
3421
6 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/3/648| |19-12-29-LABL/2/514| |19-10-13-LC15/8/342
19-12-01-LK13/1/300| |19-05-02-LSKK/6/280| |19-05-04-LC13/6/280
19-03-24-EVEL/8/266| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-12-08-ESTO/3/264
19-09-01-CM-5/4/252
3410
7 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400| |19-03-23-VICT/2/376
19-10-13-LC15/5/369| |19-05-04-LC13/2/329| |19-03-24-EVEL/3/308
19-09-15-LABL/1/305| |19-11-03-BAJC/10/292| |19-03-31-S25Y/9/259
19-02-17-TK-2/1/250
3392
8 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/4/462| |19-12-21-RIGA/5/410| |19-09-01-CM-5/3/406
19-11-16-ZV#1/1/350| |19-10-13-LC15/8/342| |19-05-02-LSKK/6/320
19-12-01-LK17/1/270| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-06-22-SAUL/2/235
19-09-15-LABL/5/217
3276
9 Žanete GRINIECE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-12-14-TK-2/4/420| |19-12-01-LC19/10/402
19-05-02-LSKK/3/352| |19-03-30-TK-3/3/308| |19-05-18-LIEP/6/280
19-02-17-TK-2/2/235| |18-04-06-LSKC/2/230| |18-11-19-LIEP/2/226
18-04-28-L15U/8/213
3233
10 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-01-LC19/9/462| |20-01-18-TALS/5/410| |19-10-13-LC15/6/360
19-11-16-ZV#1/3/308| |19-03-24-EVEL/4/294| |19-04-27-NAKT/7/273
18-10-13-BABO/10/263| |19-01-19-BABO/4/235| |19-09-15-LABL/3/220
18-03-31-L13U/4/206
3031
11 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/17/594| |19-05-02-LSKK/3/352| |19-11-16-ZV#1/2/329
19-03-30-TK-3/3/308| |19-02-17-TK-2/2/235| |18-04-06-LSKC/2/230
18-11-19-LIEP/2/226| |18-04-28-L15U/8/213| |19-03-16-LIEP/1/200
19-11-23-LIEP/5/166
2853
12 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/9/370
20-01-04-CM-1/2/329| |19-12-01-LK13/2/282| |18-12-01-LC11/3/211
18-12-01-LK13/6/192| |18-03-31-L13U/7/191| |19-03-16-LIEP/3/176
19-11-16-ZV#1/5/164
2811
13 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-05-TALS/3/450| |20-01-18-TALS/9/370
19-10-13-LC15/10/329| |19-12-01-LK13/2/282| |19-03-24-EVEL/7/273
19-09-15-LABL/6/200| |19-03-16-LIEP/3/176| |19-11-16-ZV#1/5/164
2700
14 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/7/406| |19-10-13-LC15/10/329
18-10-13-BABO/10/263| |19-12-01-LK17/2/254| |19-01-19-BABO/4/235
18-03-31-L13U/4/206| |18-12-01-LK13/4/202| |18-02-17-DB-2/6/196
18-03-10-CEPA/5/115
2646
15 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/9/444| |19-03-24-EVEL/7/273| |19-04-27-NAKT/7/273
18-10-13-BABO/11/259| |19-12-01-LK17/2/254| |18-03-31-L13U/1/245
18-11-10-TK-1/6/224| |19-01-19-BABO/6/224| |19-02-17-TK-2/4/210
18-02-17-DB-2/4/206
2612
16 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |19-09-01-CM-5/1/300| |20-01-04-CM-1/4/294
19-05-04-LC13/4/294| |19-03-24-EVEL/5/287| |19-02-17-CM-3/3/264
19-12-01-LK13/4/252| |19-01-20-CM-2/6/192| |19-01-16-CM-1/6/192
18-12-01-LK13/7/187
2591
17 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/7/417| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-11-30-LC11/1/300
19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/2/226| |18-05-06-24SY/9/207
17-04-30-LVCJ/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |19-09-15-LABL/7/195
17-04-30-LVCJ/3/185
2565
18 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |19-05-04-LC13/4/294| |19-03-24-EVEL/5/287
19-01-16-CM-1/2/226| |18-12-01-LK13/3/211| |19-06-22-SAUL/4/210
18-09-09-PAST/5/197| |19-01-20-CM-2/6/192| |18-04-06-LSKC/3/185
18-10-28-CN-7/2/150
2281
19 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/8/390| |19-10-13-LC15/11/324| |19-11-16-ZV#1/3/308
19-10-05-TALS/5/287| |19-03-24-EVEL/8/266| |19-12-01-LK17/4/227
18-12-01-LK13/6/192| |
1994
20 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-01-06-VALM/7/374| |19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308
19-03-31-S25Y/9/259| |18-03-31-L13U/2/230| |18-12-01-LC11/2/226
18-05-06-24SY/9/207| |
1940
21 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308| |19-03-31-S25Y/9/259
18-12-01-LC11/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |18-11-24-BABO/4/67
1368
22 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252
19-03-16-LIEP/3/202| |19-11-16-ZV#1/4/126| |
1152
23 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/377| |19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/3/202
19-11-16-ZV#1/2/172| |
1059
24 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-10-05-CESI/3/298| |19-12-01-LK13/4/252| |18-12-01-LK13/7/187
19-01-20-CM-2/8/182| |
919
25 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/7/273| |18-12-01-LC11/5/197
19-11-16-ZV#1/3/132| |
902
26 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |19-11-23-LIEP/2/282| |18-04-06-LSKC/4/176
752
27 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/377| |17-04-30-LVCJ/2/197| |19-11-16-ZV#1/2/172
746
28 Santa TROFIMOVA Olaine 15.01.2020 19-04-06-LKKC/21/558| |19-02-23-OLAI/4/168| | 726
29 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/210| |17-04-30-LVCJ/7/187| |17-05-21-YSYI/8/182
LJC16/2/72| |BJSS16/1/40| |
691
30 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/202| |19-11-16-ZV#1/3/132
18-11-24-BABO/5/66| |
687
31 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/273| |18-04-06-LSKC/2/197| |18-12-01-LC11/5/197
667
32 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-09-16-LABL/6/320| |19-03-24-EVEL/6/280| | 600
33 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252| | 516
34 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/3/211| |18-10-06-CM-H/1/160| |18-10-28-CN-7/4/134
505
35 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/1/257| |19-12-01-LK13/5/246| | 503
36 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/3/211| |16-11-20-TK-2/6/96| |LJC16/1/80
BABR17/4/76| |LJCF15/2/22| |
485
37 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/4/193| | 459
38 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/201| |18-03-10-CEPA/5/115| |18-03-17-LIEP/4/76
392
39 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| |19-11-16-ZV#1/4/126| | 378
40 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-03-17-OZOL/3/88| | 361
41 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-04-LC13/6/280| |18-11-24-BABO/5/66| | 346
42 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
43 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
44 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/7/191| |18-03-10-CEPA/6/112| | 303
45 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/207| |17-03-25-VALK/8/91| | 298
46 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2019 19-11-09-OLAI/5/287| | 287
47 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
48 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/6/280| | 280
49 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
50 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
51 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
52 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
53 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/3/264| | 264
54 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/1/257| | 257
55 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/176| |18-03-17-LIEP/3/80| | 256
56 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| | 252
57 Estere KRASTIŅA Ozolnieki 31.12.2019 19-12-26-OZOL/11/252| | 252
58 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-01-LK13/5/246| | 246
59 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
60 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
61 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/201| | 201
62 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/2/197| | 197
63 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/4/176| | 176
64 Aleksandra BAUMANE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
65 Marta Ieva BUSE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
66 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-09-24-CM-6/4/50| | 50
67 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 31.12.2018 LJCF15/5/16| | 16