Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Sievieðu dubultspçles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/3/894| |19-04-07-LKKC/2/846| |18-02-04-LCMP/8/760
18-03-11-LABL/2/705| |19-01-27-LABL/2/666| |19-03-09-LALB/2/658
18-12-30-LABL/5/656| |19-04-13-LABL/3/616| |18-04-22-LABL/6/600
19-06-02-FUTS/32/600
7001
2 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/3/894| |19-04-07-LKKC/2/846| |18-02-04-LCMP/8/760
18-03-11-LABL/2/705| |19-01-27-LABL/2/666| |19-03-09-LALB/2/658
18-12-30-LABL/5/656| |19-04-13-LABL/3/616| |18-04-22-LABL/6/600
19-06-02-FUTS/32/600
7001
3 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/6/817| |18-02-04-LCMP/6/800| |19-03-09-LALB/4/666
18-01-27-LABL/5/615| |18-04-22-LABL/5/615| |18-12-30-LABL/8/608
18-03-11-LABL/6/600| |19-06-02-FUTS/32/600| |19-06-09-FUTS/32/600
18-10-21-LABL/4/588
6509
4 Marta BRENGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/9/740| |18-02-04-LCMP/12/710| |18-12-30-LABL/3/704
18-03-11-LABL/3/660| |18-04-22-LABL/3/660| |18-01-27-LABL/4/630
18-01-20-VT-2/3/616| |19-01-27-LABL/4/588| |18-02-17-E15C/9/575
18-05-06-24SY/1/450
6333
5 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/9/740| |19-03-09-LALB/4/666
19-06-02-FUTS/32/600| |19-06-09-FUTS/32/600| |18-09-16-LABL/4/588
19-04-13-LABL/4/588| |18-04-22-LABL/7/585| |18-09-30-VICT/5/574
19-05-04-LC17/1/565
6298
6 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/6/817| |18-02-04-LCMP/6/800| |18-01-27-LABL/5/615
18-04-22-LABL/5/615| |18-12-30-LABL/8/608| |18-03-11-LABL/6/600
18-10-21-LABL/4/588| |18-09-16-LABL/6/560| |18-01-20-VT-2/8/532
18-10-28-LC17/1/450
6185
7 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/10/730| |18-02-04-LCMP/12/710| |19-04-07-LKKC/7/702
19-01-27-LABL/5/678| |18-03-17-VT3P/4/588| |19-05-25-KURZ/2/564
19-03-09-LALB/8/532| |19-02-17-TK-2/3/528| |19-01-06-VALM/5/492
19-01-19-BABO/4/473
5997
8 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/12/710| |18-03-11-LABL/3/660| |18-04-22-LABL/3/660
18-01-27-LABL/4/630| |18-01-20-VT-2/3/616| |19-04-13-LABL/4/588
18-02-17-E15C/9/575| |19-07-07-LJOL/3/484| |18-05-06-24SY/1/450
19-05-02-LSKK/1/450
5823
9 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/11/766| |19-04-07-LKKC/7/702| |19-01-27-LABL/5/678
19-05-25-KURZ/1/600| |18-09-30-VICT/4/588| |19-03-09-LALB/8/532
19-02-17-TK-2/3/528| |19-01-06-VALM/6/480| |19-01-19-BABO/4/473
19-03-31-EU17/16/450
5797
10 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/13/700| |19-04-07-LKKC/10/657| |18-04-07-VT4P/4/588
18-12-16-VICT/5/574| |18-09-30-VICT/6/560| |18-01-20-VT-2/8/532
19-01-06-VALM/4/504| |19-01-19-BABO/3/480| |19-03-24-EVEL/1/480
18-10-13-BABO/2/423
5498
11 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/13/700| |19-04-07-LKKC/10/657| |18-12-16-VICT/5/574
19-01-06-VALM/4/504| |18-10-21-LABL/3/440| |19-05-02-LSKK/2/423
19-07-07-LJOL/9/407| |18-04-06-LSKC/1/400| |19-05-04-LC17/6/400
18-12-01-LC19/7/390
4895
12 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/11/766| |19-05-25-KURZ/1/600| |19-05-04-LC17/5/538
19-03-09-LALB/9/518| |19-01-06-VALM/6/480| |19-02-17-TK-2/7/468
19-01-19-BABO/5/410| |18-12-01-LC19/8/380| |18-10-13-BABO/6/360
19-03-31-EU17/32/360
4880
13 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-13-LABL/1/645| |18-04-22-LABL/7/585| |19-03-09-LALB/2/578
18-10-21-LABL/1/500| |18-12-30-LABL/3/440| |19-05-04-LC17/4/420
19-01-27-LABL/5/410| |19-03-24-EVEL/3/396| |18-04-28-L15U/3/352
18-05-06-24SY/8/342
4668
14 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-04-LC17/5/538| |19-05-25-KURZ/3/528| |19-02-17-TK-2/4/504
18-09-16-LABL/3/440| |19-03-31-EU17/32/360| |18-03-31-L13U/1/350
19-03-24-EVEL/1/350| |18-10-28-LC17/8/342| |18-05-13-DAUG/4/336
18-10-13-BABO/9/333
4081
15 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-30-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/465| |19-04-13-LABL/3/463
19-01-06-VALM/8/456| |18-10-21-LABL/4/420| |19-01-27-LABL/4/420
19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/1/350| |18-05-06-24SY/4/336
18-03-31-L13U/2/329
4059
16 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 18-12-30-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/465| |19-04-13-LABL/3/463
19-01-06-VALM/8/456| |18-10-21-LABL/4/420| |19-01-27-LABL/4/420
19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/1/350| |18-05-06-24SY/4/336
19-03-24-EVEL/2/329
4059
17 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2019 18-09-30-VICT/6/560| |18-10-21-LABL/3/440| |18-09-16-LABL/3/440
18-04-06-LSKC/1/400| |19-03-24-EVEL/4/378| |18-10-13-BABO/5/369
18-12-01-LC19/10/365| |18-11-24-BABO/7/351| |18-10-28-LC17/8/342
18--05-19-DART/4/336
3981
18 Estere PIKÅ A RSP/RBS 18.11.2019 18-09-30-VICT/5/574| |18-09-16-LABL/2/470| |19-01-19-BABO/1/446
18-10-28-LC17/6/360| |18-11-24-BABO/8/342| |18-01-20-VT-2/4/336
18-02-17-DB-2/4/336| |18-04-28-L15U/4/336| |18--05-19-DART/5/328
18-04-02-PENK/2/282
3810
19 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-23-VICT/2/598| |19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400
19-05-04-LC13/2/329| |19-03-24-EVEL/3/308| |18-05-06-24SY/8/304
18-11-10-TK-1/5/287| |18-12-01-LK13/2/282| |18-09-09-PAST/3/264
19-03-31-S25Y/9/259
3535
20 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-23-VICT/2/598| |19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400
19-05-04-LC13/2/329| |19-03-24-EVEL/3/308| |18-05-06-24SY/8/304
18-12-01-LC11/3/264| |19-03-31-S25Y/9/259| |19-02-17-TK-2/1/250
18-11-04-BAJC/10/219
3435
21 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/9/444| |18-03-31-L13U/1/350| |18-10-13-BABO/11/324
18-02-17-DB-2/4/294| |18-11-10-TK-1/6/280| |19-01-19-BABO/6/280
19-03-24-EVEL/7/273| |19-04-27-NAKT/7/273| |18-12-01-LK13/4/252
19-02-17-TK-2/4/210
2980
22 Žanete GRINIECE Liepāja 21.05.2019 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-02-LSKK/3/352| |18-04-06-LSKC/2/329
19-03-30-TK-3/3/308| |18-04-28-L15U/8/304| |18-11-19-LIEP/2/282
19-05-18-LIEP/6/280| |19-02-17-TK-2/2/239| |18-05-19-LIEP/10/219
2880
23 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 10.05.2019 19-04-06-LKKC/17/594| |19-05-02-LSKK/3/352| |18-04-06-LSKC/2/329
19-03-30-TK-3/3/308| |18-04-28-L15U/8/304| |18-11-19-LIEP/2/282
19-02-17-TK-2/2/239| |18-05-19-LIEP/10/219| |19-03-16-LIEP/1/200
2827
24 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-02-17-TK-2/3/318
19-05-02-LSKK/8/304| |19-03-30-TK-3/4/294| |18-04-06-LSKC/7/273
19-05-18-LIEP/7/273| |19-03-16-LIEP/2/216| |18-03-17-LIEP/4/109
2822
25 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-02-17-CM-3/3/434| |19-05-02-LSKK/2/329| |19-05-04-LC13/4/294
19-03-24-EVEL/5/287| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-01-20-CM-2/6/240
19-01-16-CM-1/6/240| |18-12-01-LK13/7/234| |18-10-28-CN-7/4/168
18-03-10-CEPA/4/168
2658
26 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |19-05-04-LC13/4/294| |19-03-24-EVEL/5/287
19-01-16-CM-1/2/282| |18-12-01-LK13/3/264| |18-04-06-LSKC/3/264
18-09-09-PAST/5/246| |19-01-20-CM-2/6/240| |19-06-22-SAUL/4/210
18-10-28-CN-7/2/188
2604
27 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-01-06-VALM/7/468| |19-05-04-LC13/3/415| |19-05-02-LSKK/4/336
18-03-31-L13U/2/329| |18-05-06-24SY/9/296| |18-12-01-LC11/2/282
19-03-31-S25Y/9/259| |
2385
28 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-02-17-TK-2/3/318
19-03-30-TK-3/4/294| |19-05-18-LIEP/6/280| |19-03-16-LIEP/1/200
2127
29 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/4/434| |19-01-19-BABO/4/361| |18-10-13-BABO/10/329
18-03-31-L13U/4/294| |18-02-17-DB-2/6/280| |19-04-27-NAKT/7/273
18-11-24-BABO/4/126| |
2097
30 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/376| |18-04-28-L15U/4/336| |19-04-27-NAKT/5/302
18-04-06-LSKC/5/287| |2018-12-13-PLAY/5/246| |18-08-05-VALK/7/234
19-02-23-OLAI/1/200| |
1981
31 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-02-LSKK/5/369| |18-10-13-BABO/11/324| |18-02-17-DB-2/4/294
18-11-10-TK-1/6/280| |19-01-19-BABO/6/280| |18-08-05-VALK/12/213
18-03-17-LIEP/1/130| |
1890
32 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 19-01-19-BABO/1/446| |18-09-16-LABL/5/410| |18-10-28-LC17/6/360
18-11-24-BABO/8/342| |18-11-10-TK-1/5/287| |
1845
33 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-01-19-BABO/4/361| |18-10-13-BABO/10/329| |18-03-31-L13U/4/294
18-02-17-DB-2/6/280| |18-12-01-LK13/4/252| |18-03-10-CEPA/5/164
18-11-24-BABO/4/126| |
1806
34 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2019 19-06-22-SAUL/2/715| |19-05-02-LSKK/6/320| |18-03-31-L13U/3/308
18-12-01-LK13/6/240| |18-10-06-CM-H/4/168| |
1751
35 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-07-07-LJOL/10/402| |18-04-06-LSKC/1/400| |19-05-02-LSKK/6/320
18-04-28-L15U/7/312| |18-05-13-VALM/4/252| |
1686
36 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 19-07-07-LJOL/9/407| |19-05-02-LSKK/5/328| |19-02-17-CM-3/2/282
19-01-16-CM-1/6/240| |19-06-22-SAUL/4/210| |18-10-06-CM-H/3/176
1643
37 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/3/415| |19-05-02-LSKK/4/336| |18-03-31-L13U/6/280
19-03-31-S25Y/9/259| |18-12-01-LC11/4/252| |18-11-24-BABO/4/84
1626
38 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/8/551| |18-03-31-L13U/7/273| |18-12-01-LC11/3/264
18-12-01-LK13/6/240| |19-03-16-LIEP/3/176| |18-11-24-BABO/3/88
1592
39 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/1/350| |18-05-06-24SY/9/296| |19-05-04-LC13/5/287
18-12-01-LC11/2/282| |18-03-31-L13U/6/280| |18-11-24-BABO/4/84
1579
40 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 18-03-31-L13U/3/308| |19-05-02-LSKK/6/280| |19-05-04-LC13/6/280
19-03-24-EVEL/8/266| |18-12-01-LK13/6/240| |18-10-06-CM-H/4/168
1542
41 Loreta BOKA Jelgava 31.12.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |19-05-02-LSKK/2/376| |18-04-06-LSKC/7/234
18-11-24-BABO/3/132| |
1291
42 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 19-01-19-BABO/3/592| |19-03-24-EVEL/6/417| |18-04-06-LSKC/6/280
1289
43 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/9/444| |19-03-24-EVEL/8/342| |19-02-17-TK-2/4/210
19-03-16-LIEP/4/168| |
1164
44 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-06-22-SAUL/2/715| |18-04-06-LSKC/1/300| | 1015
45 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/8/551| |19-03-24-EVEL/7/273| |19-03-16-LIEP/3/176
1000
46 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/417| |19-03-23-VICT/6/320| |19-03-16-LIEP/2/216
953
47 Evisa PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2018 18-09-16-LABL/4/420| |18-01-20-VT-2/6/320| |18-03-31-RD3P/4/126
866
48 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 18-04-06-LSKC/2/282| |19-05-04-LC13/7/273| |18-12-01-LC11/5/246
801
49 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-09-16-LABL/6/400| |19-03-24-EVEL/6/396| | 796
50 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/21/558| |19-02-23-OLAI/4/168| | 726
51 Santa TROFIMOVA Olaine 24.11.2019 19-04-06-LKKC/21/558| |19-02-23-OLAI/4/168| | 726
52 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/3/264| |18-10-06-CM-H/1/200| |18-10-28-CN-7/4/168
632
53 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-01-20-VT-2/6/320| |18-04-28-L15U/7/312| | 632
54 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252| |18-11-24-BABO/5/82
621
55 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| | 616
56 Dita ROZENBERGA Salaspils BK 22.01.2020 19-01-19-BABO/3/592| | 592
57 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 18-04-06-LSKC/1/300| |19-05-02-LSKK/5/287| | 587
58 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/287| |18-03-10-CEPA/5/164| |18-03-17-LIEP/4/109
560
59 Diāna ČAIKA Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |18-04-06-LSKC/4/252| | 546
60 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/2/282| |18-04-06-LSKC/6/240| | 522
61 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/273| |18-12-01-LC11/5/246| | 519
62 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/8/342| |19-03-16-LIEP/4/168| | 510
63 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/3/202| | 510
64 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/3/202| | 510
65 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 17.10.2019 19-03-24-EVEL/8/266| |18-12-01-LK13/6/240| | 506
66 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 18-12-01-LK13/7/234| |19-01-20-CM-2/8/228| | 462
67 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/4/193| | 459
68 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 19-03-24-EVEL/4/434| | 434
69 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/7/273| |18-03-10-CEPA/6/160| | 433
70 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/6/396| | 396
71 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/273| |18-03-17-LIEP/4/109| | 382
72 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/378| | 378
73 Una ULMANE Jelgava 10.05.2019 19-05-02-LSKK/2/376| | 376
74 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/252| |18-03-17-LIEP/3/114| | 366
75 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/6/280| |18-11-24-BABO/5/82| | 362
76 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-03-17-OZOL/3/88| | 361
77 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/7/351| | 351
78 Justīne ODIŅA Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/333| | 333
79 Nikola ROZENTĀLE Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/333| | 333
80 Paula KUZMANE Saulrīti SK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/5/328| | 328
81 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
82 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
83 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
84 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
85 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/287| | 287
86 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
87 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 17.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
88 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
89 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
90 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
91 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
92 Linda RUŅĢE Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/7/273| | 273
93 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
94 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
95 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
96 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
97 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-16-LIEP/2/188| | 188
98 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-10-CEPA/6/160| | 160