Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu dubultspçles U19
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-02-03-LVCN/3/880| |19-04-07-LKKC/2/846| |19-08-04-VALK/2/752
19-10-20-LABL/1/700| |19-01-27-LABL/2/658| |19-12-29-LABL/2/658
19-03-09-LALB/2/658| |19-09-15-LABL/2/658| |19-11-16-ZV#1/3/616
19-04-13-LABL/3/616
7042
2 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-02-03-LVCN/3/880| |19-04-07-LKKC/2/846| |19-08-04-VALK/2/752
19-10-20-LABL/1/700| |19-01-27-LABL/2/658| |19-12-29-LABL/2/658
19-03-09-LALB/2/658| |19-09-15-LABL/2/658| |19-11-16-ZV#1/3/616
19-04-13-LABL/3/616
7042
3 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/9/740| |19-08-04-VALK/3/704
19-09-15-LABL/3/616| |20-01-12-BWF3/32/600| |19-06-02-FUTS/32/600
19-06-09-FUTS/32/600| |19-12-29-LABL/4/588| |19-03-09-LALB/4/588
19-04-13-LABL/4/588
6416
4 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-02-03-LVCN/6/800| |19-08-04-VALK/3/704| |19-11-16-ZV#1/5/618
20-01-12-BWF3/32/600| |19-06-02-FUTS/32/600| |19-06-09-FUTS/32/600
19-01-27-LABL/4/588| |19-12-29-LABL/4/588| |19-03-09-LALB/4/588
18-02-04-LCMP/6/560
6246
5 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/11/720| |19-04-07-LKKC/7/702| |19-10-20-LABL/2/659
19-05-25-KURZ/1/600| |19-08-18-BWFJ/16/600| |19-09-15-LABL/4/598
19-11-16-ZV#1/4/595| |19-01-27-LABL/5/574| |19-03-09-LALB/8/532
19-02-17-TK-2/3/528
6108
6 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/10/730| |19-04-07-LKKC/7/702| |19-10-20-LABL/2/659
19-08-18-BWFJ/16/600| |19-09-15-LABL/4/598| |19-11-16-ZV#1/4/595
19-01-27-LABL/5/574| |19-05-25-KURZ/2/564| |19-03-09-LALB/8/532
19-02-17-TK-2/3/528
6082
7 Amanda AZAROVA Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/3/805| |19-10-26-RIGA/1/651| |19-11-16-ZV#1/5/618
19-12-29-LABL/3/616| |18-12-30-LABL/3/563| |19-09-15-LABL/7/546
18-03-11-LABL/1/525| |17-11-12-LKKC/2/508| |19-12-01-LC19/3/502
18-04-22-LABL/2/493
5828
8 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/10/730| |19-10-26-RIGA/1/651| |19-08-04-VALK/3/528
19-11-16-ZV#1/10/511| |19-02-17-TK-2/4/504| |18-02-04-LCMP/14/483
18-09-30-VICT/4/470| |19-03-24-EVEL/1/450| |20-01-18-TALS/3/440
19-12-01-LC19/6/440
5207
9 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/3/805| |19-04-13-LABL/4/588| |19-09-15-LABL/7/546
18-02-04-LCMP/12/497| |19-07-07-LJOL/3/484| |18-03-11-LABL/3/462
18-04-22-LABL/3/462| |17-11-12-LKKC/4/454| |19-05-02-LSKK/1/450
18-01-27-LABL/4/441
5189
10 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/11/720| |19-05-25-KURZ/1/600| |19-03-09-LALB/9/518
19-11-16-ZV#1/10/511| |19-10-26-RIGA/3/484| |19-02-17-TK-2/7/468
20-01-18-TALS/3/440| |19-12-01-LC19/6/440| |19-12-21-RIGA/3/440
19-05-04-LC17/5/410
5031
11 Marta BRENGULE Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/9/740| |19-01-27-LABL/4/588| |18-12-30-LABL/3/563
18-02-04-LCMP/12/497| |18-03-11-LABL/3/462| |18-04-22-LABL/3/462
17-11-12-LKKC/4/454| |18-01-27-LABL/4/441| |18-02-17-E15C/9/402
18-01-20-VT-2/3/370
4980
12 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/6/800| |18-02-04-LCMP/6/560| |17-11-12-LKKC/2/508
18-12-30-LABL/8/486| |18-10-21-LABL/4/470| |18-09-16-LABL/6/448
18-01-27-LABL/5/430| |18-04-22-LABL/5/430| |18-03-11-LABL/6/420
19-05-02-LSKK/1/400
4954
13 Agate SOLOVJOVA RSP/RBS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/8/684| |19-11-16-ZV#1/9/655| |19-02-17-TK-2/6/480
19-07-07-LJOL/4/462| |19-12-01-LC19/5/451| |19-12-21-RIGA/3/440
18-09-30-VICT/7/437| |20-01-18-TALS/4/420| |18-12-01-LC19/3/352
18-09-16-LABL/5/328
4709
14 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/1/639| |19-12-21-RIGA/4/615| |20-01-18-TALS/2/546
19-12-29-LABL/7/546| |19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400
19-03-23-VICT/2/376| |19-10-13-LC15/5/369| |19-10-05-TALS/1/350
19-05-04-LC13/2/329
4674
15 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK 31.12.2020 19-10-20-LABL/1/569| |19-09-15-LABL/1/568| |19-04-13-LABL/1/500
19-03-09-LALB/2/470| |19-12-29-LABL/4/420| |19-05-04-LC17/4/420
19-12-01-LC19/8/418| |19-01-27-LABL/5/410| |18-04-22-LABL/7/410
18-10-21-LABL/1/400
4585
16 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/10/657| |18-02-04-LCMP/13/490| |18-12-16-VICT/5/459
19-03-24-EVEL/1/450| |18-09-30-VICT/6/448| |19-05-02-LSKK/2/423
19-12-01-LC19/8/418| |18-04-07-VT4P/4/412| |19-07-07-LJOL/9/407
19-01-06-VALM/4/403
4567
17 Estere PIKÅ A RSP/RBS 03.12.2020 19-11-16-ZV#1/9/655| |19-12-14-TK-2/1/639| |20-01-18-TALS/2/546
19-12-29-LABL/7/546| |18-09-30-VICT/5/459| |18-09-16-LABL/2/376
19-10-05-TALS/1/350| |19-12-26-OZOL/2/329| |18-10-28-LC17/6/288
17-11-11-LKKC/2/282
4470
18 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-21-RIGA/4/615| |19-12-14-TK-2/3/538| |19-05-25-KURZ/3/528
19-02-17-TK-2/4/504| |19-05-04-LC17/5/410| |19-10-13-LC15/6/360
19-03-31-EU17/32/360| |19-09-29-EU17/32/360| |18-09-16-LABL/3/352
19-03-24-EVEL/1/350
4377
19 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/10/657| |18-02-04-LCMP/13/490| |18-12-16-VICT/5/459
19-05-02-LSKK/2/423| |19-07-07-LJOL/9/407| |19-01-06-VALM/4/403
19-05-04-LC17/6/400| |17-11-12-LKKC/11/389| |18-10-21-LABL/3/352
18-12-01-LC19/7/312
4292
20 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-29-LABL/2/514| |19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440
19-04-13-LABL/3/440| |19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378
18-12-30-LABL/2/376| |19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350
19-05-04-LC13/1/350
4103
21 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/470| |19-03-09-LALB/3/440| |19-04-13-LABL/3/440
19-01-27-LABL/4/420| |19-10-13-LC15/4/378| |18-12-30-LABL/2/376
19-01-06-VALM/8/365| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
18-10-21-LABL/4/336
3925
22 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/3/648| |19-10-26-RIGA/4/462| |20-01-18-TALS/5/410
19-12-21-RIGA/5/410| |19-09-01-CM-5/3/406| |19-11-16-ZV#1/1/350
19-10-13-LC15/9/348| |19-09-29-CM-6/2/337| |19-12-01-LK17/1/270
19-10-05-CESI/4/252
3893
23 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-04-PENK/2/594| |19-04-06-LKKC/22/549| |19-12-01-LC19/9/462
19-10-13-LC15/7/417| |20-01-18-TALS/8/390| |19-05-02-LSKK/2/376
19-09-15-LABL/7/195| |19-11-16-ZV#1/4/168| |18-04-06-LSKC/7/164
18-11-24-BABO/3/106
3421
24 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/3/648| |19-12-29-LABL/2/514| |19-10-13-LC15/8/342
19-12-01-LK13/1/300| |19-05-02-LSKK/6/280| |19-05-04-LC13/6/280
19-03-24-EVEL/8/266| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-12-08-ESTO/3/264
19-09-01-CM-5/4/252
3410
25 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/6/400| |19-03-23-VICT/2/376
19-10-13-LC15/5/369| |19-05-04-LC13/2/329| |19-03-24-EVEL/3/308
19-09-15-LABL/1/305| |19-11-03-BAJC/10/292| |19-03-31-S25Y/9/259
19-02-17-TK-2/1/250
3392
26 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-12-14-TK-2/4/420
19-12-01-LC19/10/402| |19-11-16-ZV#1/2/329| |19-03-30-TK-3/4/294
19-05-18-LIEP/6/280| |19-02-17-TK-2/3/220| |19-09-15-LABL/4/210
19-03-16-LIEP/1/200
3390
27 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/4/462| |19-12-21-RIGA/5/410| |19-09-01-CM-5/3/406
19-11-16-ZV#1/1/350| |19-10-13-LC15/8/342| |19-05-02-LSKK/6/320
19-12-01-LK17/1/270| |19-09-29-CM-6/3/264| |19-06-22-SAUL/2/235
19-09-15-LABL/5/217
3276
28 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2020 18-09-30-VICT/6/448| |19-03-24-EVEL/4/378| |18-10-21-LABL/3/352
18-09-16-LABL/3/352| |19-05-02-LSKK/6/320| |18-10-13-BABO/5/295
18-12-01-LC19/10/292| |18-11-24-BABO/7/281| |18-04-06-LSKC/1/280
18-10-28-LC17/8/274
3272
29 Žanete GRINIECE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-12-14-TK-2/4/420| |19-12-01-LC19/10/402
19-05-02-LSKK/3/352| |19-03-30-TK-3/3/308| |19-05-18-LIEP/6/280
19-02-17-TK-2/2/235| |18-04-06-LSKC/2/230| |18-11-19-LIEP/2/226
18-04-28-L15U/8/213
3233
30 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-01-LC19/9/462| |20-01-18-TALS/5/410| |19-10-13-LC15/6/360
19-11-16-ZV#1/3/308| |19-03-24-EVEL/4/294| |19-04-27-NAKT/7/273
18-10-13-BABO/10/263| |19-01-19-BABO/4/235| |19-09-15-LABL/3/220
18-03-31-L13U/4/206
3031
31 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/17/594| |19-05-02-LSKK/3/352| |19-11-16-ZV#1/2/329
19-03-30-TK-3/3/308| |19-02-17-TK-2/2/235| |18-04-06-LSKC/2/230
18-11-19-LIEP/2/226| |18-04-28-L15U/8/213| |19-03-16-LIEP/1/200
19-11-23-LIEP/5/166
2853
32 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/9/370
20-01-04-CM-1/2/329| |19-12-01-LK13/2/282| |18-12-01-LC11/3/211
18-12-01-LK13/6/192| |18-03-31-L13U/7/191| |19-03-16-LIEP/3/176
19-11-16-ZV#1/5/164
2811
33 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-05-TALS/3/450| |20-01-18-TALS/9/370
19-10-13-LC15/10/329| |19-12-01-LK13/2/282| |19-03-24-EVEL/7/273
19-09-15-LABL/6/200| |19-03-16-LIEP/3/176| |19-11-16-ZV#1/5/164
2700
34 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-26-RIGA/6/440| |20-01-18-TALS/7/406| |19-10-13-LC15/10/329
18-10-13-BABO/10/263| |19-12-01-LK17/2/254| |19-01-19-BABO/4/235
18-03-31-L13U/4/206| |18-12-01-LK13/4/202| |18-02-17-DB-2/6/196
18-03-10-CEPA/5/115
2646
35 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/9/444| |19-03-24-EVEL/7/273| |19-04-27-NAKT/7/273
18-10-13-BABO/11/259| |19-12-01-LK17/2/254| |18-03-31-L13U/1/245
18-11-10-TK-1/6/224| |19-01-19-BABO/6/224| |19-02-17-TK-2/4/210
18-02-17-DB-2/4/206
2612
36 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-05-02-LSKK/8/304
19-03-30-TK-3/4/294| |19-05-18-LIEP/7/273| |19-02-17-TK-2/3/220
19-03-16-LIEP/2/216| |18-04-06-LSKC/7/191| |18-03-17-LIEP/4/76
2609
37 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |19-09-01-CM-5/1/300| |20-01-04-CM-1/4/294
19-05-04-LC13/4/294| |19-03-24-EVEL/5/287| |19-02-17-CM-3/3/264
19-12-01-LK13/4/252| |19-01-20-CM-2/6/192| |19-01-16-CM-1/6/192
18-12-01-LK13/7/187
2591
38 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-02-LSKK/5/369| |19-10-13-LC15/11/324| |19-10-05-TALS/5/287
19-11-16-ZV#1/6/280| |18-10-13-BABO/11/259| |19-12-01-LK17/4/227
18-11-10-TK-1/6/224| |19-01-19-BABO/6/224| |18-02-17-DB-2/4/206
17-11-04-LK-3/8/182
2582
39 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-05-TALS/3/450| |19-05-25-KURZ/9/444| |20-01-18-TALS/7/406
19-03-24-EVEL/8/342| |19-12-01-LK17/3/281| |19-11-16-ZV#1/6/280
19-02-17-TK-2/4/210| |19-03-16-LIEP/4/168| |
2581
40 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/7/417| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-11-30-LC11/1/300
19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/2/226| |18-05-06-24SY/9/207
17-04-30-LVCJ/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |19-09-15-LABL/7/195
17-04-30-LVCJ/3/185
2565
41 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/376| |19-04-27-NAKT/5/287| |17-11-11-LKKC/2/282
18-04-28-L15U/4/235| |17-04-30-LVCJ/2/226| |17-09-09-LK-1/2/226
18-04-06-LSKC/5/201| |19-02-23-OLAI/1/200| |2018-12-13-PLAY/5/197
17-11-04-LK-3/5/197
2427
42 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 19-07-07-LJOL/9/407| |19-05-02-LSKK/5/328| |20-01-04-CM-1/4/294
19-10-27-CM-7/2/282| |19-02-17-CM-3/2/282| |19-06-22-SAUL/4/210
19-01-16-CM-1/6/192| |18-10-06-CM-H/3/141| |18-01-06-CM-1/4/101
17-11-20-CM-8/4/50
2287
43 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |19-05-04-LC13/4/294| |19-03-24-EVEL/5/287
19-01-16-CM-1/2/226| |18-12-01-LK13/3/211| |19-06-22-SAUL/4/210
18-09-09-PAST/5/197| |19-01-20-CM-2/6/192| |18-04-06-LSKC/3/185
18-10-28-CN-7/2/150
2281
44 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 19-03-24-EVEL/6/360| |19-11-09-OLAI/2/356| |19-12-01-LK17/3/281
19-01-19-BABO/3/246| |17-09-09-LK-1/4/202| |17-04-30-LVCJ/5/197
18-04-06-LSKC/6/196| |17-11-25-VT-1/6/168| |17-11-19-BR-2/6/96
17-03-25-VALK/6/96
2198
45 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/8/390| |19-10-13-LC15/11/324| |19-11-16-ZV#1/3/308
19-10-05-TALS/5/287| |19-03-24-EVEL/8/266| |19-12-01-LK17/4/227
18-12-01-LK13/6/192| |
1994
46 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-01-06-VALM/7/374| |19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308
19-03-31-S25Y/9/259| |18-03-31-L13U/2/230| |18-12-01-LC11/2/226
18-05-06-24SY/9/207| |
1940
47 Kitija RITUMA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |19-04-27-NAKT/5/287| |18-10-28-LC17/10/263
19-01-05-PENK/2/263| |2018-12-13-PLAY/3/211| |19-02-23-OLAI/1/200
1854
48 Iva GINTERE Uzvara 15.11.2019 18-10-13-BABO/9/266| |18-10-28-LC17/10/263| |17-11-11-LKKC/5/246
17-04-30-LVCJ/9/222| |19-11-14-EMBU/1/218| |18-04-06-LSKC/4/206
18-01-13-DB-1/3/185| |18-04-02-PENK/3/185| |
1791
49 Katrīna BUŠA Liepāja 17.12.2020 17-11-12-LKKC/9/400| |18-02-17-DB-2/1/245| |18-04-06-LSKC/2/230
2018-03-24-TK2P/1/210| |17-11-25-VT-1/1/210| |LJC16/5/164
LJC16/5/131| |17-11-19-LICE/1/120| |
1710
50 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-07-07-LJOL/10/402| |19-05-02-LSKK/6/320| |18-04-06-LSKC/1/280
18-04-28-L15U/7/218| |17-04-30-LVCJ/6/216| |18-05-13-VALM/4/176
17-04-02-BARI/7/70| |
1682
51 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 18-09-16-LABL/5/328| |18-10-28-LC17/6/288| |19-01-19-BABO/1/280
18-11-24-BABO/8/274| |18-11-10-TK-1/5/230| |
1400
52 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/3/308| |19-03-31-S25Y/9/259
18-12-01-LC11/4/202| |18-03-31-L13U/6/196| |18-11-24-BABO/4/67
1368
53 Dita ROZENBERGA Salaspils BK 22.01.2020 19-01-19-BABO/3/246| |17-04-30-LVCJ/5/221| |17-09-09-LK-1/3/211
17-11-25-VT-1/6/168| |16-11-05-VBTJ/4/101| |17-11-19-BR-2/6/96
17-03-25-VALK/6/96| |17-04-02-BARI/6/72| |SNAC/5/66
1277
54 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252
19-03-16-LIEP/3/202| |19-11-16-ZV#1/4/126| |
1152
55 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/377| |19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/3/202
19-11-16-ZV#1/2/172| |
1059
56 Evisa PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 18-09-16-LABL/4/336| |17-04-30-LVCJ/10/219| |17-05-21-YSYI/14/207
18-01-20-VT-2/6/192| |18-03-31-RD3P/4/88| |
1042
57 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-10-05-CESI/3/298| |19-12-01-LK13/4/252| |18-12-01-LK13/7/187
19-01-20-CM-2/8/182| |
919
58 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/7/273| |18-12-01-LC11/5/197
19-11-16-ZV#1/3/132| |
902
59 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/360| |19-03-23-VICT/6/320| |19-03-16-LIEP/2/216
896
60 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/9/348| |19-03-24-EVEL/8/342| |19-03-16-LIEP/4/168
858
61 Sintija RIEKSTA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/23/540| |19-11-09-OLAI/4/294| | 834
62 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/280| |19-10-27-CM-7/3/264| |19-12-01-LK17/5/221
765
63 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |19-11-23-LIEP/2/282| |18-04-06-LSKC/4/176
752
64 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/377| |17-04-30-LVCJ/2/197| |19-11-16-ZV#1/2/172
746
65 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/21/558| |19-02-23-OLAI/4/168| | 726
66 Santa TROFIMOVA Olaine 15.01.2020 19-04-06-LKKC/21/558| |19-02-23-OLAI/4/168| | 726
67 Linda RUŅĢE Liepāja 25.11.2019 19-05-18-LIEP/7/273| |19-11-23-LIEP/5/166| |LJC16/5/131
LJC16/4/101| |16-11-27-LICE/2/38| |
709
68 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/210| |17-04-30-LVCJ/7/187| |17-05-21-YSYI/8/182
LJC16/2/72| |BJSS16/1/40| |
691
69 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/202| |19-11-16-ZV#1/3/132
18-11-24-BABO/5/66| |
687
70 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 17-11-11-LKKC/5/246| |17-04-30-LVCJ/9/222| |18-04-06-LSKC/4/206
674
71 Elza JAUNSLAVIETE Lotos 23.10.2018 17-04-30-LVCJ/5/221| |17-05-21-YSYI/14/207| |17-08-06-VSDT/12/128
17-03-25-VALK/2/113| |
669
72 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/273| |18-04-06-LSKC/2/197| |18-12-01-LC11/5/197
667
73 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK 31.12.2018 17-04-30-LVCJ/10/219| |18-04-28-L15U/7/218| |18-01-20-VT-2/6/192
629
74 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-09-16-LABL/6/320| |19-03-24-EVEL/6/280| | 600
75 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/287| |18-04-06-LSKC/1/210| |LJC16/5/98
595
76 Jete PĒTERSONE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/6/320| |18-03-31-RD3P/4/176| |PSTF15/8/46
VBJSS15/3/19| |
561
77 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/8/304| |18-04-06-LSKC/7/218| | 522
78 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-11-23-LIEP/4/252| | 516
79 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/3/211| |18-10-06-CM-H/1/160| |18-10-28-CN-7/4/134
505
80 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/1/257| |19-12-01-LK13/5/246| | 503
81 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/3/211| |16-11-20-TK-2/6/96| |LJC16/1/80
BABR17/4/76| |LJCF15/2/22| |
485
82 Terēze KIRŠTEINA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/4/478| | 478
83 Beāte TURLĀ UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/4/478| | 478
84 Marta LILLA Jelgava 24.04.2018 17-04-30-LVCJ/7/211| |17-09-09-LK-1/10/175| |17-11-19-BR-2/8/91
477
85 Margareta SVIKULE-CIGELNIECE Jelgava 24.04.2018 17-04-30-LVCJ/7/211| |17-09-09-LK-1/10/175| |17-11-19-BR-2/8/91
477
86 Laura LIELKALNE UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/5/471| | 471
87 Maruta RAUPA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/5/471| | 471
88 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/4/193| | 459
89 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/201| |18-03-10-CEPA/5/115| |18-03-17-LIEP/4/76
392
90 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/378| | 378
91 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| |19-11-16-ZV#1/4/126| | 378
92 Loreta TAURIŅA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-08-06-VSDT/16/121| |LJC16/4/101| |BABR17-2/3/79
17-04-02-BARI/4/76| |
377
93 Una ULMANE Jelgava 10.05.2019 19-05-02-LSKK/2/376| | 376
94 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/2/197| |18-04-06-LSKC/6/168| | 365
95 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-03-17-OZOL/3/88| | 361
96 Evelīna SAVEĻJEVA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/360| | 360
97 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-24-EVEL/7/351| | 351
98 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-04-LC13/6/280| |18-11-24-BABO/5/66| | 346
99 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
100 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/339| | 339
101 Justīne ODIŅA Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/333| | 333
102 Nikola ROZENTĀLE Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/9/333| | 333
103 Paula KUZMANE Saulrīti SK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/5/328| | 328
104 Karīna RANCĀNE Sērene 17.09.2019 18-09-16-LABL/6/320| | 320
105 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
106 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
107 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/7/191| |18-03-10-CEPA/6/112| | 303
108 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/207| |17-03-25-VALK/8/91| | 298
109 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 19-03-24-EVEL/4/294| | 294
110 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2019 19-11-09-OLAI/5/287| | 287
111 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
112 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/6/280| | 280
113 Alisa MARKEVIČA RSP/RBS 31.12.2019 17-09-30-VENT/8/274| | 274
114 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
115 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
116 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
117 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 31.12.2020 18-04-06-LSKC/7/191| |18-03-17-LIEP/4/76| | 267
118 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
119 Katrīna ŠTEINBERGA RSP/RBS 31.12.2018 18-10-28-LC17/9/266| | 266
120 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/3/264| | 264
121 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/1/257| | 257
122 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/176| |18-03-17-LIEP/3/80| | 256
123 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| | 252
124 Estere KRASTIŅA Ozolnieki 31.12.2019 19-12-26-OZOL/11/252| | 252
125 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-01-LK13/5/246| | 246
126 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
127 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
128 LÄ«ga STAKOVA Nav noteikts 24.10.2017 17-05-21-YSYI/14/207| | 207
129 Anastasija Å EINA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/8/205| | 205
130 Veronika VOITENKO Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/8/205| | 205
131 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/201| | 201
132 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/201| | 201
133 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/2/197| | 197
134 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/196| | 196
135 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-16-LIEP/2/188| | 188
136 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/186| | 186
137 Pārsla BOGDANOVA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/186| | 186
138 Alise Elza SKRICKA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/186| | 186
139 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/4/176| | 176
140 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/172| | 172
141 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/172| | 172
142 Sigita PANTELE Dārta/Daugmale 22.01.2017 LJC16/6/128| | 128
143 Aleksandra PRIEDE Dārta/Daugmale 11.08.2017 17-08-06-VSDT/16/121| | 121
144 Kenija LIEPIŅA Dārta/Daugmale 15.06.2017 16-09-24-TK-1/2/113| | 113
145 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-10-CEPA/6/112| | 112
146 Patrīcija ŠĶĒLE Salaspils BK 30.12.2016 16-11-05-VBTJ/4/101| | 101
147 Oksana FJODOROVA Lotos 28.03.2017 17-03-25-VALK/8/91| | 91
148 Aleksandra BAUMANE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
149 Marta Ieva BUSE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/4/84| | 84
150 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-09-24-CM-6/4/50| | 50
151 Karlīna KLIGINA Siguldas BK 30.12.2016 LJCF15/1/26| | 26
152 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 31.12.2018 LJCF15/5/16| | 16