Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Sievieðu vienspçles U11
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/6/545| |19-03-23-VICT/2/491| |19-03-09-LALB/7/390
19-05-04-LC13/2/372| |18-12-16-VICT/8/304| |19-03-24-EVEL/2/296
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-28-LK2J/2/282| |18-03-31-L13U/8/266
18-10-13-RJS1/1/250
3478
2 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/6/383| |19-05-02-LSKK/1/350| |18-03-31-L13U/9/259
18-12-01-LC11/5/246| |19-03-31-S25Y/4/168| |18-05-06-24SY/5/164
18-10-21-LABL/8/152| |19-04-14-LABL/12/121| |18-11-24-BABO/6/120
18-03-11-LABL/5/82
2045
3 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/11/445| |18-12-01-LC11/9/222| |19-03-10-LABL/11/212
19-03-31-S25Y/8/152| |18-10-21-LABL/20/126| |19-04-14-LABL/14/117
1274
4 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-22-LK-5/8/228| |18-12-01-LC11/10/219| |19-03-24-EVEL/12/213
19-05-04-EVEL/2/160| |18-11-24-BABO/11/108| |18-02-17-RK2P/16/101
1029
5 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/238| |18-12-01-LC11/12/213| |19-03-10-LABL/12/136
18-10-21-LABL/19/128| |18-11-24-BABO/11/108| |
823
6 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/7/179| |19-02-17-TK-2/9/148| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |
600
7 Amanda VEIGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/207| |19-03-31-S25Y/9/148| |18-10-21-LABL/22/122
19-03-10-LABL/15/116| |
593
8 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-03-10-LABL/13/310| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-04-14-LABL/18/111
571
9 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-04-27-RIGA/13/140| |19-05-04-EVEL/5/139
471
10 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/174| | 434
11 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-EVEL/9/126| |18-10-21-LABL/21/124| |19-03-10-LABL/18/111
361
12 Paula IRBE Talsu NSS 20.04.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-04-20-TK-4/7/117| | 261
13 Evelīna FREIJA 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/4/128| |19-03-30-TK-3/5/123| | 251
14 Līva RUDZĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/146| |18-01-28/10/73| | 219
15 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/201| | 201
16 Ieva VAĻĢE Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/15/178| | 178
17 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 18.02.2019 19-02-17-TK-2/10/146| | 146
18 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 20.04.2019 19-04-20-TK-4/6/134| | 134
19 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
20 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-03-17-OZOL/7/78| | 78
21 Lote KURPNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-01-28/9/74| | 74