Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu vienspçles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-04-13-LABL/3/440| |19-12-29-LABL/4/420| |19-03-09-LALB/4/420
19-10-20-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/7/390| |19-05-02-LSKK/1/350
19-10-13-LC15/9/333| |19-05-04-LC13/3/308| |19-12-01-LK13/1/300
19-03-24-EVEL/3/264
3615
2 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/6/480| |20-01-18-TALS/11/396| |19-12-21-RIGA/11/396
19-03-09-LALB/7/390| |19-03-23-VICT/2/376| |19-05-04-LC13/2/329
19-10-13-LC15/15/306| |19-03-24-EVEL/2/282| |19-09-15-LABL/2/276
19-11-03-BAJC/20/252
3483
3 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/6/400| |19-04-13-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/8/380
19-03-09-LALB/9/370| |19-10-13-LC15/11/357| |19-05-04-LC13/4/294
19-09-01-CM-5/5/246| |19-11-03-BAJC/22/244| |19-03-31-S25Y/14/242
19-09-15-LABL/6/241
3164
4 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/13/420| |19-10-26-RIGA/12/391| |20-01-18-TALS/12/320
19-03-16-LIEP/6/280| |19-10-13-LC15/25/261| |20-01-04-CM-1/10/256
19-12-01-LK13/4/252| |18-12-01-LC11/6/192| |18-12-01-LK13/10/175
19-09-15-LABL/14/173
2720
5 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/18/444| |19-10-20-LABL/12/362| |19-05-02-LSKK/1/350
19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/6/280| |18-12-01-LC11/5/197
18-03-31-L13U/9/181| |17-04-30-LVCJ/4/176| |19-03-31-S25Y/4/168
19-09-15-LABL/16/168
2626
6 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/5/287| |19-03-24-EVEL/4/252
19-03-31-S25Y/21/217| |18-03-31-L13U/4/206| |18-12-01-LC11/4/202
19-03-10-LABL/1/170| |19-04-14-LABL/1/170| |18-10-21-LABL/4/134
19-01-06-VALM/5/131
2105
7 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-12-14-TK-2/10/292| |19-12-01-LK13/12/213
19-03-16-LIEP/6/184| |19-02-17-TK-2/8/152| |19-04-20-TK-4/1/150
19-10-26-RIGA/11/144| |19-03-30-TK-3/2/141| |18-04-28-LK2J/18/136
20-01-18-TALS/3/132
1853
8 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 20-01-04-CM-1/12/249| |19-11-30-LC11/8/228| |19-02-17-CM-3/10/219
19-03-02-CEPA/12/213| |19-10-05-CESI/15/204| |19-03-24-EVEL/17/198
18-12-01-LC11/16/161| |19-05-04-EVEL/4/143| |19-03-10-LABL/17/112
19-10-20-LABL/9/111
1838
9 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/11/288| |19-11-30-LC11/2/282| |19-10-13-LC15/30/265
19-03-24-EVEL/12/213| |18-12-22-LK-5/8/182| |18-12-01-LC11/10/175
19-05-04-EVEL/2/160| |19-11-16-ZV#1/14/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-02-17-RK2P/16/71
1826
10 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/271| |19-11-23-LIEP/4/252| |19-03-16-LIEP/7/179
19-02-17-TK-2/9/148| |19-10-26-RIGA/12/142| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |20-01-18-TALS/4/126| |19-10-05-TALS/6/120
19-11-16-ZV#1/15/102
1613
11 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/15/238| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/8/182
18-03-31-L13U/15/167| |17-04-30-LVCJ/8/160| |19-10-20-LABL/3/132
17-05-21-YSYI/12/128| |19-04-14-LABL/13/119| |19-03-10-LABL/14/117
19-11-16-ZV#1/12/107
1567
12 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-05-04-LC13/11/252| |18-12-01-LC11/9/178
19-11-16-ZV#1/9/159| |19-03-31-S25Y/8/152| |19-10-20-LABL/4/126
19-03-10-LABL/11/122| |19-04-14-LABL/14/117| |18-10-21-LABL/20/101
19-12-29-LABL/3/88
1559
13 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/8/266| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/7/187
18-03-31-L13U/19/157| |19-04-14-LABL/3/150| |19-03-10-LABL/10/124
18-05-06-24SY/7/109| |18-10-21-LABL/18/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-03-11-LABL/6/56
1456
14 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-11-23-LIEP/10/219| |19-10-26-RIGA/14/139
19-04-20-TK-4/4/126| |20-01-18-TALS/5/123| |19-03-30-TK-3/5/123
19-10-05-TALS/7/118| |19-11-16-ZV#1/18/98| |19-12-14-TK-2/2/94
1268
15 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/20/221| |19-03-02-CEPA/11/216| |19-12-01-LK13/14/207
19-03-24-EVEL/18/195| |18-12-01-LC11/13/168| |
1007
16 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-10-20-LABL/11/143| |19-05-04-EVEL/9/126
19-09-15-LABL/8/114| |19-03-10-LABL/18/111| |18-10-21-LABL/21/99
19-12-29-LABL/10/73| |
894
17 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/231| |18-12-01-LC11/12/170| |19-03-10-LABL/12/121
19-09-15-LABL/7/117| |18-10-21-LABL/19/102| |18-11-24-BABO/11/86
827
18 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-12-01-LK13/14/207| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-03-10-LABL/13/119
19-04-14-LABL/18/111| |19-12-29-LABL/2/94| |17-12-17-LABL/12/43
724
19 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-10-26-RIGA/13/140| |19-04-27-RIGA/13/140
19-05-04-EVEL/5/139| |19-11-16-ZV#1/16/101| |
712
20 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/12/213| |19-11-23-LIEP/15/204| |19-10-26-RIGA/17/170
19-12-14-TK-2/4/84| |
671
21 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/11/217| |19-11-23-LIEP/12/215| |19-10-26-RIGA/16/146
19-12-14-TK-2/3/89| |
667
22 RÅ«ta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-05-04-LC13/18/228| |18-12-01-LC11/11/173
629
23 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2019 19-11-30-LC11/10/223| |19-09-15-LABL/6/201| |19-04-14-LABL/15/116
19-12-29-LABL/7/78| |
618
24 Virdzinija DZJUBAK Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/241| |19-12-29-LABL/4/133| |19-03-10-LABL/16/114
LABL17-5J/10/66| |17-12-17-LABL/11/43| |
597
25 Paula IRBE Talsu NSS 31.12.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-10-26-RIGA/21/124| |19-04-20-TK-4/7/117
19-10-05-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/6/80| |
579
26 Amanda VEIGULE Siguldas BK 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/166| |19-03-31-S25Y/9/148| |19-03-10-LABL/15/116
18-10-21-LABL/22/98| |
528
27 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/10/154| |17-09-09-LK-1/7/117| |LABL17-6/7/70
17-07-16-SAVK/2/56| |17-09-17-LABL/6/48| |ONBK17-1/13/42
487
28 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/9/269| |19-10-20-LABL/10/110| |19-12-29-LABL/8/76
455
29 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/16/201| |19-10-26-RIGA/20/164| |19-12-14-TK-2/11/72
437
30 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/141| |17-11-04-LK-3/8/114| |17-10-14-LK-2/6/96
RSHT17-3/8/46| |
397
31 Adriāna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/20/189| |19-10-26-RIGA/19/128| |19-12-14-TK-2/7/78
395
32 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/112| | 372
33 Evelīna DUMBRĀJA Talsu NSS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/5/201| |20-01-18-TALS/7/117| | 318
34 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/13/210| |19-10-20-LABL/14/104| | 314
35 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 31.12.2019 19-10-26-RIGA/18/130| |19-04-20-TK-4/6/120| | 250
36 Līva RUDZĪTE Siguldas BK 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/102| |18-01-28/10/51| |17-10-22-LABL/10/44
17-09-17-LABL/10/44| |
241
37 LÄ«ba ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/9/111| | 225
38 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/142| |18--05-19-DART/8/80| | 222
39 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/10/146| |19-12-14-TK-2/8/76| | 222
40 Dārta UZARE Siguldas BK 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/124| |LABL17-6/8/68| | 192
41 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 17-09-09-LK-1/10/110| |19-03-17-OZOL/7/78| | 188
42 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/10/110| |19-12-14-TK-2/10/73| | 183
43 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/163| | 163
44 Lote KURPNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-01-28/9/52| |17-10-22-LABL/8/46| |17-12-17-LABL/8/46
144
45 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/9/118| | 118
46 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
47 Kristiana EGLĪTE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/13/42| | 42