Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Sievieðu vienspçles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/7/510| |19-03-09-LALB/3/440| |19-02-17-TK-2/13/420
19-03-23-VICT/5/367| |19-05-04-LC13/1/350| |18-03-31-L13U/2/329
18-10-28-LC17/14/311| |18-04-28-LK2J/1/300| |19-03-24-EVEL/1/300
18-10-13-BABO/4/294
3621
2 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-13-LABL/3/605| |19-03-09-LALB/4/497| |19-01-27-LABL/7/390
19-05-02-LSKK/1/350| |18-03-31-L13U/3/308| |19-05-04-LC13/3/308
18-12-01-LC11/1/300| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-04-28-L15U/14/276
18-10-28-LC17/24/266
3582
3 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/6/545| |19-03-23-VICT/2/491| |19-03-09-LALB/7/390
19-05-04-LC13/2/372| |18-12-16-VICT/8/304| |19-03-24-EVEL/2/296
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-28-LK2J/2/282| |18-03-31-L13U/8/266
18-10-13-RJS1/1/250
3478
4 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 19-04-13-LABL/7/397| |19-01-27-LABL/8/380| |19-03-09-LALB/9/370
19-01-20-CM-2/2/338| |19-05-04-LC13/4/294| |18-10-28-LC17/20/284
18-12-01-LC11/3/264| |18-04-28-L15U/19/256| |18-12-01-LK13/4/252
19-03-31-S25Y/14/242
3077
5 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |18-12-16-VICT/10/292| |18-04-06-LSKC/3/264
19-06-22-SAUL/17/264| |19-05-04-LC13/9/259| |19-04-21-CM-4/4/252
18-09-09-PAST/12/249| |18-12-01-LK13/5/246| |19-03-02-CEPA/5/246
19-03-24-EVEL/5/246
2647
6 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-03-24-EVEL/4/361| |19-05-02-LSKK/4/336| |18-03-31-L13U/4/294
19-03-10-LABL/1/290| |19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252
19-03-31-S25Y/21/217| |19-04-14-LABL/1/192| |18-10-21-LABL/4/168
18-05-06-24SY/4/168
2565
7 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/18/390| |18-05-13-DAUG/12/355| |18-12-22-LK-5/4/252
18-03-31-L13U/12/249| |19-03-24-EVEL/6/240| |18-12-01-LK13/7/234
18-04-28-LK2J/7/234| |19-02-17-TK-2/3/176| |19-04-27-NAKT/4/168
18-10-21-LABL/6/160
2458
8 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-06-22-SAUL/16/301| |19-05-02-LSKK/6/280| |19-05-04-LC13/7/273
19-03-30-TK-3/8/266| |18-09-09-PAST/14/242| |18-12-01-LK13/8/228
18-04-28-LK2J/8/228| |19-03-24-EVEL/11/216| |18-03-31-L13U/14/210
18-10-13-RJS1/9/185
2429
9 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-05-04-LC13/12/249
19-01-20-CM-2/6/240| |19-04-21-CM-4/6/240| |19-02-17-CM-3/8/228
19-03-24-EVEL/9/222| |19-03-02-CEPA/10/219| |18-12-01-LK13/11/216
19-01-16-CM-1/11/216
2423
10 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/13/495| |19-03-16-LIEP/6/280| |18-12-01-LC11/6/240
18-03-31-L13U/20/221| |18-12-01-LK13/10/219| |18-09-22-EST1/8/190
18-10-13-RJS1/11/180| |18-04-14-N6GP/4/168| |18-10-21-LABL/16/134
18--05-19-DART/5/123
2250
11 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-02-CEPA/9/291| |19-03-24-EVEL/7/261| |19-04-21-CM-4/5/254
19-03-10-LABL/3/233| |19-01-20-CM-2/8/228| |19-01-16-CM-1/10/219
18-12-01-LK13/16/201| |18-10-28-CN-7/8/152| |19-04-14-LABL/5/147
18-11-10-CM-8/10/146
2132
12 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/6/383| |19-05-02-LSKK/1/350| |18-03-31-L13U/9/259
18-12-01-LC11/5/246| |19-03-31-S25Y/4/168| |18-05-06-24SY/5/164
18-10-21-LABL/8/152| |19-04-14-LABL/12/121| |18-11-24-BABO/6/120
18-03-11-LABL/5/82
2045
13 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/8/328| |18-12-01-LC11/7/234| |18-03-31-L13U/19/224
19-04-14-LABL/3/218| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-05-06-24SY/7/156
18-10-21-LABL/18/130| |19-03-10-LABL/10/124| |18-11-24-BABO/11/108
18-03-11-LABL/6/80
1819
14 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-09-09-PAST/15/238| |18-03-31-L13U/18/228
18-12-01-LK13/15/204| |18-10-13-RJS1/13/175| |18-12-16-VICT/7/156
18-11-10-CM-8/8/152| |18-10-06-CM-H/9/148| |18-10-21-LABL/15/136
18-01-28/5/82
1799
15 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/17/396| |19-03-16-LIEP/11/252| |18-12-22-LK-5/8/228
19-03-24-EVEL/10/219| |18-12-01-LK13/18/195| |18-10-13-RJS1/16/168
18-11-24-BABO/17/132| |19-01-19-BABO/4/84| |18-11-10-TK-1/5/82
1756
16 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-03-31-L13U/15/238| |19-05-04-LC13/15/238| |18-12-01-LC11/8/228
19-03-31-S25Y/21/217| |18-05-06-24SY/9/148| |18-10-21-LABL/17/132
19-04-14-LABL/13/119| |19-03-10-LABL/14/117| |18-11-24-BABO/8/114
18-04-22-LABL/8/76
1627
17 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/10/356| |18-03-31-L13U/10/256| |18-12-22-LK-5/7/234
18-04-28-LK2J/12/213| |18-11-24-BABO/12/142| |18-02-17-RK2P/7/117
19-01-19-BABO/1/100| |
1418
18 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/14/289| |18-12-22-LK-5/9/222| |19-03-24-EVEL/13/213
19-04-27-RIGA/3/176| |18-10-13-RJS1/14/173| |18-11-24-BABO/18/130
19-01-19-BABO/5/82| |
1285
19 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/11/445| |18-12-01-LC11/9/222| |19-03-10-LABL/11/212
19-03-31-S25Y/8/152| |18-10-21-LABL/20/126| |19-04-14-LABL/14/117
1274
20 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/255| |19-03-24-EVEL/14/231| |18-12-22-LK-5/10/219
18-10-13-RJS1/17/165| |19-01-19-BABO/2/138| |18-11-24-BABO/19/128
1136
21 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |18-04-28-LK2J/18/195| |19-03-16-LIEP/6/184
19-02-17-TK-2/8/152| |19-04-20-TK-4/1/150| |19-03-30-TK-3/2/141
1130
22 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 03.12.2019 19-02-17-CM-3/10/219| |19-03-02-CEPA/12/213| |18-12-01-LC11/16/201
19-03-24-EVEL/17/198| |19-05-04-EVEL/4/143| |19-03-10-LABL/17/112
1086
23 LÄ«na LEIMANE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/8/391| |18-10-13-RJS1/6/200| |18-11-24-BABO/14/138
18--05-19-DART/9/111| |18-02-17-RK2P/10/110| |19-01-19-BABO/3/102
1052
24 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-22-LK-5/8/228| |18-12-01-LC11/10/219| |19-03-24-EVEL/12/213
19-05-04-EVEL/2/160| |18-11-24-BABO/11/108| |18-02-17-RK2P/16/101
1029
25 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/403| |18-03-31-L13U/23/210| |18-04-28-LK2J/14/207
18-10-13-RJS1/10/183| |
1003
26 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/224| |18-12-22-LK-5/11/216| |19-03-24-EVEL/16/201
18--05-19-DART/12/107| |18-02-17-RK2P/17/99| |19-01-19-BABO/7/78
925
27 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 03.12.2019 19-03-02-CEPA/11/236| |19-05-04-LC13/20/221| |18-12-01-LC11/13/210
19-03-24-EVEL/18/195| |
862
28 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/238| |18-12-01-LC11/12/213| |19-03-10-LABL/12/136
18-10-21-LABL/19/128| |18-11-24-BABO/11/108| |
823
29 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/7/179| |19-02-17-TK-2/9/148| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |
600
30 Amanda VEIGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/207| |19-03-31-S25Y/9/148| |18-10-21-LABL/22/122
19-03-10-LABL/15/116| |
593
31 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/21/217| |18-03-10-CEPA/10/146| |18--05-19-DART/6/120
18-02-17-RK2P/11/108| |
591
32 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-03-10-LABL/13/310| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-04-14-LABL/18/111
571
33 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-05-18-LIEP/12/249| | 522
34 RÅ«ta JANSONE Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-04-LC13/18/301| |18-12-01-LC11/11/216| | 517
35 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-04-27-RIGA/13/140| |19-05-04-EVEL/5/139
471
36 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/174| | 434
37 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-EVEL/9/126| |18-10-21-LABL/21/124| |19-03-10-LABL/18/111
361
38 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 16.04.2019 19-03-10-LABL/7/185| |19-04-14-LABL/10/124| | 309
39 Paula IRBE Talsu NSS 20.04.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-04-20-TK-4/7/117| | 261
40 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/142| |18--05-19-DART/8/114| | 256
41 Evelīna FREIJA 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/4/128| |19-03-30-TK-3/5/123| | 251
42 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 16.04.2019 19-03-10-LABL/9/126| |19-04-14-LABL/11/122| | 248
43 Līva RUDZĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/146| |18-01-28/10/73| | 219
44 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/204| | 204
45 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/201| | 201
46 Ieva VAĻĢE Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/15/178| | 178
47 Virdzinija DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/16/175| | 175
48 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/152| | 152
49 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 18.02.2019 19-02-17-TK-2/10/146| | 146
50 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 20.04.2019 19-04-20-TK-4/6/134| | 134
51 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
52 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-03-17-OZOL/7/78| | 78
53 Lote KURPNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-01-28/9/74| | 74