Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu vienspçles U15
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/2/625| |19-10-05-TALS/2/594| |19-12-21-RIGA/6/548
19-12-29-LABL/12/497| |20-01-18-TALS/5/473| |19-05-25-KURZ/7/468
19-03-09-LALB/3/440| |19-02-17-TK-2/13/420| |19-10-13-LC15/7/370
19-05-04-LC13/1/350
4785
2 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-14-TK-2/1/612| |19-03-23-VICT/12/497| |19-09-15-LABL/12/497
19-12-21-RIGA/7/471| |19-02-17-TK-2/8/456| |19-05-25-KURZ/8/456
19-04-27-NAKT/11/360| |19-05-04-LC17/14/345| |19-10-13-LC15/8/342
20-01-04-CM-1/2/329
4365
3 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-06-LKKC/22/549| |20-01-18-TALS/2/423| |19-04-13-LABL/8/380
19-05-02-LSKK/2/376| |19-01-27-LABL/12/355| |19-05-04-LC17/15/340
19-10-13-LC15/13/315| |19-02-28-OLAI/3/308| |19-03-28-OLAI/4/294
19-04-25-OLAI/4/294
3634
4 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-04-13-LABL/3/440| |19-12-29-LABL/4/420| |19-03-09-LALB/4/420
19-10-20-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/7/390| |19-05-02-LSKK/1/350
19-10-13-LC15/9/333| |19-05-04-LC13/3/308| |19-12-01-LK13/1/300
19-03-24-EVEL/3/264
3615
5 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/6/480| |20-01-18-TALS/11/396| |19-12-21-RIGA/11/396
19-03-09-LALB/7/390| |19-03-23-VICT/2/376| |19-05-04-LC13/2/329
19-10-13-LC15/15/306| |19-03-24-EVEL/2/282| |19-09-15-LABL/2/276
19-11-03-BAJC/20/252
3483
6 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2019 19-12-29-LABL/5/559| |19-10-20-LABL/8/380| |19-10-13-LC15/14/379
19-09-15-LABL/4/377| |19-12-01-LK13/2/282| |19-05-02-LSKK/6/280
19-05-04-LC13/7/273| |19-06-22-SAUL/16/268| |19-03-30-TK-3/8/266
19-09-29-CM-6/5/246
3310
7 Santa TROFIMOVA Olaine 15.01.2020 19-04-06-LKKC/21/558| |19-10-20-LABL/14/345| |19-12-05-OLAI/2/329
19-10-13-LC15/16/315| |19-11-09-OLAI/3/308| |19-05-23-OLAI/3/308
19-03-28-OLAI/5/287| |20-01-04-CM-1/6/280| |19-03-24-EVEL/11/252
19-03-02-CEPA/6/240
3222
8 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/6/400| |19-04-13-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/8/380
19-03-09-LALB/9/370| |19-10-13-LC15/11/357| |19-05-04-LC13/4/294
19-09-01-CM-5/5/246| |19-11-03-BAJC/22/244| |19-03-31-S25Y/14/242
19-09-15-LABL/6/241
3164
9 Žanete GRINIECE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-02-LSKK/3/352| |20-01-18-TALS/7/351
19-12-01-LC19/21/341| |19-12-14-TK-2/7/312| |19-04-20-TK-4/7/273
19-03-30-TK-3/10/256| |19-05-18-LIEP/11/252| |18-04-06-LSKC/2/230
18-04-22-LABL/11/227
3161
10 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-12-01-LK17/1/434| |19-10-26-RIGA/9/407| |19-12-21-RIGA/12/391
19-05-04-LC17/16/335| |19-10-13-LC15/17/297| |19-09-29-CM-6/4/294
19-06-22-SAUL/15/272| |19-03-24-EVEL/10/256| |19-09-01-CM-5/11/216
18-09-09-PAST/13/196
3098
11 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-01-LC19/18/604| |20-01-18-TALS/12/391| |19-10-13-LC15/20/372
19-11-16-ZV#1/6/308| |19-09-15-LABL/12/261| |19-03-24-EVEL/9/259
18-03-31-L13U/6/196| |19-04-27-NAKT/2/188| |18-10-13-RJS1/4/168
18-04-28-LK2J/6/168
2915
12 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 19-10-20-LABL/10/365| |19-01-27-LABL/11/360| |19-04-13-LABL/11/360
19-03-09-LALB/14/345| |18-09-16-LABL/10/292| |19-10-13-LC15/19/288
19-03-24-EVEL/7/273| |18-12-22-LK-5/5/197| |18-10-13-RJS1/2/188
18-05-06-24SY/12/174
2842
13 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/13/420| |19-10-26-RIGA/12/391| |20-01-18-TALS/12/320
19-03-16-LIEP/6/280| |19-10-13-LC15/25/261| |20-01-04-CM-1/10/256
19-12-01-LK13/4/252| |18-12-01-LC11/6/192| |18-12-01-LK13/10/175
19-09-15-LABL/14/173
2720
14 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/18/444| |19-10-20-LABL/12/362| |19-05-02-LSKK/1/350
19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/6/280| |18-12-01-LC11/5/197
18-03-31-L13U/9/181| |17-04-30-LVCJ/4/176| |19-03-31-S25Y/4/168
19-09-15-LABL/16/168
2626
15 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/5/466| |19-10-26-RIGA/11/424| |19-12-01-LK17/5/333
19-10-13-LC15/29/243| |18-12-22-LK-5/3/211| |19-10-26-RIGA/1/200
18-12-01-LK13/6/192| |18-03-31-L13U/8/186| |18-10-13-RJS1/3/176
18-04-28-LK2J/5/172
2603
16 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/6/506| |19-05-25-KURZ/17/396| |19-10-13-LC15/21/326
19-03-16-LIEP/11/252| |19-03-24-EVEL/10/219| |19-12-01-LK13/12/213
18-12-22-LK-5/8/182| |19-09-15-LABL/17/165| |18-12-01-LK13/18/156
18-10-13-RJS1/16/134
2549
17 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |19-10-13-LC15/22/284| |20-01-04-CM-1/11/252
19-10-27-CM-7/4/252| |19-05-04-LC13/12/249| |19-11-16-CM-8/6/240
19-04-21-CM-4/6/240| |19-02-17-CM-3/8/228| |19-12-01-LK13/8/228
19-09-01-CM-5/8/228
2530
18 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.12.2020 19-03-16-LIEP/2/329| |20-01-18-TALS/17/297| |19-11-16-ZV#1/5/287
19-04-20-TK-4/5/287| |19-03-30-TK-3/13/245| |18-04-22-LABL/10/230
18-04-06-LSKC/2/230| |18-11-19-LIEP/4/202| |18-05-19-LIEP/2/197
19-02-17-TK-2/2/188
2492
19 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |19-06-22-SAUL/17/264| |19-05-04-LC13/9/259
19-04-21-CM-4/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |19-03-24-EVEL/5/246
19-03-31-S25Y/14/242| |18-12-16-VICT/10/234| |18-09-09-PAST/12/199
18-12-01-LK13/5/197
2468
20 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-10-13-LC15/23/315| |19-10-27-CM-7/3/292| |19-11-16-CM-8/5/263
19-04-21-CM-4/5/246| |19-03-24-EVEL/7/234| |19-03-02-CEPA/9/222
19-10-05-CESI/12/213| |19-12-01-LK13/12/213| |19-01-20-CM-2/8/182
19-01-16-CM-1/10/175
2355
21 LÄ«na LEIMANE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/3/540| |19-10-05-TALS/1/367| |19-03-24-EVEL/8/228
19-10-13-LC15/33/226| |19-11-16-ZV#1/4/185| |18-10-13-RJS1/6/160
19-10-26-RIGA/8/152| |20-01-18-TALS/1/150| |18-11-24-BABO/14/110
18--05-19-DART/9/78
2196
22 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/18/390| |18-05-13-DAUG/12/248| |19-03-24-EVEL/6/240
19-12-01-LK13/8/228| |18-12-22-LK-5/4/202| |18-12-01-LK13/7/187
19-02-17-TK-2/3/176| |18-03-31-L13U/12/174| |19-09-15-LABL/15/170
19-04-27-NAKT/4/168
2184
23 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/5/287| |19-03-24-EVEL/4/252
19-03-31-S25Y/21/217| |18-03-31-L13U/4/206| |18-12-01-LC11/4/202
19-03-10-LABL/1/170| |19-04-14-LABL/1/170| |18-10-21-LABL/4/134
19-01-06-VALM/5/131
2105
24 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/13/483| |19-10-13-LC15/34/261| |19-12-01-LK13/8/252
19-03-24-EVEL/15/204| |18-12-01-LK13/17/158| |19-04-27-RIGA/8/152
19-10-26-RIGA/10/146| |18-03-31-L13U/24/145| |18-10-13-RJS1/15/136
19-10-05-TALS/4/126
2063
25 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/790| |19-11-16-ZV#1/3/275| |19-10-26-RIGA/9/266
19-10-20-LABL/5/219| |17-04-30-LVCJ/5/172| |17-05-21-YSYI/10/131
RSHT17-3/2/56| |17-07-16-SAVK/3/53| |RSHT17-2/7/47
RSHT17-1/9/44
2053
26 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/8/304| |19-05-04-LC13/14/242| |19-10-13-LC15/35/216
19-12-01-LK13/12/213| |19-03-24-EVEL/13/210| |18-12-22-LK-5/9/178
19-04-27-RIGA/3/176| |20-01-18-TALS/2/141| |19-10-05-TALS/2/141
18-10-13-RJS1/14/138
1959
27 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-12-14-TK-2/10/292| |19-12-01-LK13/12/213
19-03-16-LIEP/6/184| |19-02-17-TK-2/8/152| |19-04-20-TK-4/1/150
19-10-26-RIGA/11/144| |19-03-30-TK-3/2/141| |18-04-28-LK2J/18/136
20-01-18-TALS/3/132
1853
28 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 20-01-04-CM-1/12/249| |19-11-30-LC11/8/228| |19-02-17-CM-3/10/219
19-03-02-CEPA/12/213| |19-10-05-CESI/15/204| |19-03-24-EVEL/17/198
18-12-01-LC11/16/161| |19-05-04-EVEL/4/143| |19-03-10-LABL/17/112
19-10-20-LABL/9/111
1838
29 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/11/288| |19-11-30-LC11/2/282| |19-10-13-LC15/30/265
19-03-24-EVEL/12/213| |18-12-22-LK-5/8/182| |18-12-01-LC11/10/175
19-05-04-EVEL/2/160| |19-11-16-ZV#1/14/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-02-17-RK2P/16/71
1826
30 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-11-16-ZV#1/1/532| |19-05-04-LC13/10/256| |18-12-22-LK-5/7/187
18-03-31-L13U/10/179| |18-04-28-LK2J/12/149| |18-11-24-BABO/12/114
18-02-17-RK2P/7/82| |19-01-19-BABO/1/80| |17-12-23-LK-4/6/72
1651
31 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/271| |19-11-23-LIEP/4/252| |19-03-16-LIEP/7/179
19-02-17-TK-2/9/148| |19-10-26-RIGA/12/142| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |20-01-18-TALS/4/126| |19-10-05-TALS/6/120
19-11-16-ZV#1/15/102
1613
32 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/15/238| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/8/182
18-03-31-L13U/15/167| |17-04-30-LVCJ/8/160| |19-10-20-LABL/3/132
17-05-21-YSYI/12/128| |19-04-14-LABL/13/119| |19-03-10-LABL/14/117
19-11-16-ZV#1/12/107
1567
33 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-05-04-LC13/11/252| |18-12-01-LC11/9/178
19-11-16-ZV#1/9/159| |19-03-31-S25Y/8/152| |19-10-20-LABL/4/126
19-03-10-LABL/11/122| |19-04-14-LABL/14/117| |18-10-21-LABL/20/101
19-12-29-LABL/3/88
1559
34 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-09-09-PAST/15/190| |18-12-01-LK13/15/163
18-03-31-L13U/18/160| |18-10-13-RJS1/13/140| |18-12-16-VICT/7/125
18-11-10-CM-8/8/122| |18-10-06-CM-H/9/118| |17-09-09-LK-1/9/111
17-11-04-LK-3/10/110
1519
35 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/8/266| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/7/187
18-03-31-L13U/19/157| |19-04-14-LABL/3/150| |19-03-10-LABL/10/124
18-05-06-24SY/7/109| |18-10-21-LABL/18/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-03-11-LABL/6/56
1456
36 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/8/347| |19-10-20-LABL/1/337| |19-09-15-LABL/1/253
19-11-16-ZV#1/8/180| |19-03-10-LABL/7/133| |19-04-14-LABL/10/124
1374
37 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/16/302| |19-12-14-TK-2/13/288| |19-10-05-TALS/10/256
19-10-26-RIGA/4/168| |19-11-16-ZV#1/6/160| |2018-03-24-TK2P/4/118
1292
38 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-11-23-LIEP/10/219| |19-10-26-RIGA/14/139
19-04-20-TK-4/4/126| |20-01-18-TALS/5/123| |19-03-30-TK-3/5/123
19-10-05-TALS/7/118| |19-11-16-ZV#1/18/98| |19-12-14-TK-2/2/94
1268
39 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-04-28-LK2J/4/176| |18-03-31-L13U/12/174| |18-10-13-RJS1/5/164
18-09-22-EST1/18/156| |17-10-14-LK-2/7/140| |17-11-04-LK-3/8/137
18-03-10-CEPA/6/112| |18-03-17-LIEP/3/80| |18-01-13-RP-1/4/76
RSHT17-2/3/53
1268
40 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/18/293| |19-12-14-TK-2/14/276| |19-11-23-LIEP/6/240
19-10-26-RIGA/5/164| |19-04-20-TK-4/3/132| |19-03-30-TK-3/4/126
1231
41 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/224| |19-03-24-EVEL/16/201| |18-12-22-LK-5/11/173
17-11-04-LK-3/11/108| |19-10-20-LABL/12/107| |18--05-19-DART/12/75
18-02-17-RK2P/17/69| |19-01-19-BABO/7/62| |18-01-13-RP-1/15/61
1080
42 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/20/221| |19-03-02-CEPA/11/216| |19-12-01-LK13/14/207
19-03-24-EVEL/18/195| |18-12-01-LC11/13/168| |
1007
43 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/5/201| |17-04-30-LVCJ/9/178| |17-05-21-YSYI/13/147
LABL17-6/2/85| |16-11-05-VBTJ/4/84| |LABL17-5J/4/76
LJC16/5/66| |18-01-28/3/62| |17-10-22-LABL/4/50
17-12-17-LABL/5/49
998
44 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/210| |17-04-30-LVCJ/12/170| |17-05-21-YSYI/11/130
LABL17-5J/1/90| |LABL17-6/3/79| |LJC16/2/75
16-12-18-LABL/6/64| |SGYY16/8/61| |16-11-13-LABL/2/56
17-01-08-LABL/6/48
983
45 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/245| |19-03-24-EVEL/14/207| |18-12-22-LK-5/10/175
18-10-13-RJS1/17/132| |18-11-24-BABO/19/102| |19-01-19-BABO/2/75
936
46 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/8/182| |LABL17-5J/5/123| |RSHT17-1/2/113
17-03-25-VALK/14/104| |16-11-05-VBTJ/1/100| |LJC16/1/80
SGYY16/7/62| |16-11-13-LABL/3/53| |16-11-20-TK-2/3/53
17-01-08-LABL/3/53
923
47 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-10-20-LABL/11/143| |19-05-04-EVEL/9/126
19-09-15-LABL/8/114| |19-03-10-LABL/18/111| |18-10-21-LABL/21/99
19-12-29-LABL/10/73| |
894
48 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-09-15-LABL/3/236| |19-10-20-LABL/6/201| |19-11-16-ZV#1/6/197
19-03-10-LABL/9/126| |19-04-14-LABL/11/122| |
882
49 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |19-11-23-LIEP/8/228| |18-04-06-LSKC/4/176
18-05-19-LIEP/8/106| |18-02-17-RK2P/15/71| |
875
50 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/231| |18-12-01-LC11/12/170| |19-03-10-LABL/12/121
19-09-15-LABL/7/117| |18-10-21-LABL/19/102| |18-11-24-BABO/11/86
827
51 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/17/162| |18-04-28-LK2J/13/147| |17-10-14-LK-2/10/131
17-11-04-LK-3/15/122| |18-02-17-RK2P/9/78| |18--05-19-DART/10/77
17-11-19-BR-2/15/61| |
778
52 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |19-10-13-LC15/37/207| |18-10-13-RJS1/12/142
18-11-24-BABO/13/112| |19-01-19-BABO/7/81| |
763
53 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2019 19-12-05-OLAI/6/280| |19-11-09-OLAI/8/266| |19-09-19-OLAI/5/205
751
54 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-12-01-LK13/14/207| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-03-10-LABL/13/119
19-04-14-LABL/18/111| |19-12-29-LABL/2/94| |17-12-17-LABL/12/43
724
55 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-10-26-RIGA/13/140| |19-04-27-RIGA/13/140
19-05-04-EVEL/5/139| |19-11-16-ZV#1/16/101| |
712
56 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/249| |18-03-31-L13U/23/147| |18-10-13-RJS1/10/146
18-04-28-LK2J/14/145| |
687
57 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/12/213| |19-11-23-LIEP/15/204| |19-10-26-RIGA/17/170
19-12-14-TK-2/4/84| |
671
58 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/11/217| |19-11-23-LIEP/12/215| |19-10-26-RIGA/16/146
19-12-14-TK-2/3/89| |
667
59 RÅ«ta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-05-04-LC13/18/228| |18-12-01-LC11/11/173
629
60 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2019 19-11-30-LC11/10/223| |19-09-15-LABL/6/201| |19-04-14-LABL/15/116
19-12-29-LABL/7/78| |
618
61 Virdzinija DZJUBAK Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/241| |19-12-29-LABL/4/133| |19-03-10-LABL/16/114
LABL17-5J/10/66| |17-12-17-LABL/11/43| |
597
62 Arta ANKRAVA RSP/RBS 26.11.2019 19-10-20-LABL/18/325| |19-11-16-ZV#1/4/168| |18-11-24-BABO/21/99
592
63 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/12/170| |18-10-06-CM-H/7/125| |18-10-28-CN-7/11/115
18-10-21-LABL/13/112| |18-09-30-VICT/3/70| |
592
64 Paula IRBE Talsu NSS 31.12.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-10-26-RIGA/21/124| |19-04-20-TK-4/7/117
19-10-05-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/6/80| |
579
65 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/21/152| |18-03-10-CEPA/10/102| |18--05-19-DART/6/84
18-02-17-RK2P/11/76| |17-12-23-LK-4/8/68| |18-01-13-RP-1/11/65
547
66 Amanda VEIGULE Siguldas BK 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/166| |19-03-31-S25Y/9/148| |19-03-10-LABL/15/116
18-10-21-LABL/22/98| |
528
67 Ieva ROZENTĀLE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/22/275| |19-10-05-TALS/12/249| | 524
68 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/273| |19-05-18-LIEP/12/249| | 522
69 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/14/316| |19-12-01-LK17/11/194| | 510
70 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/10/154| |17-09-09-LK-1/7/117| |LABL17-6/7/70
17-07-16-SAVK/2/56| |17-09-17-LABL/6/48| |ONBK17-1/13/42
487
71 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/9/269| |19-10-20-LABL/10/110| |19-12-29-LABL/8/76
455
72 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
73 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/176| |18-05-19-LIEP/5/115| |18-03-17-LIEP/4/76
18-02-17-RK2P/14/73| |
440
74 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/16/201| |19-10-26-RIGA/20/164| |19-12-14-TK-2/11/72
437
75 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/9/155| |17-10-28-BR-1/17/79| |18-01-13-RP-1/7/70
17-11-19-BR-2/12/64| |RSHT17-3/5/49| |
417
76 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/141| |17-11-04-LK-3/8/114| |17-10-14-LK-2/6/96
RSHT17-3/8/46| |
397
77 Adriāna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/20/189| |19-10-26-RIGA/19/128| |19-12-14-TK-2/7/78
395
78 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 31.12.2018 17-04-30-LVCJ/17/158| |17-09-09-LK-1/11/151| |LJC16/7/62
LJCF15/11/9| |
380
79 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/112| | 372
80 Alise GRIKMANE Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-12-29-LABL/6/179| |19-10-20-LABL/7/117| |17-12-23-LK-4/7/70
366
81 Anna MISIŅA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| |19-11-16-ZV#1/7/156| | 366
82 Aurora LAIZĀNE Ventspils BK V16 20.01.2021 19-11-23-LIEP/13/226| |20-01-18-TALS/6/120| | 346
83 Leonarda UGORENKO RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |19-01-19-BABO/6/64| |18-01-13-RP-1/17/59
344
84 Daniela PĒTERSONE Valmieras BSS 06.01.2018 16-11-05-VBTJ/8/76| |LJC16/6/64| |SGYY16/11/58
BR16-1/48/49| |BR16-2/49/48| |LABL17-1J/14/42
RBS15-5/33/0| |
337
85 LÄ«va Grieta MORUZA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-10-20-LABL/8/197| |19-12-29-LABL/9/139| | 336
86 Evelīna DUMBRĀJA Talsu NSS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/5/201| |20-01-18-TALS/7/117| | 318
87 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/13/210| |19-10-20-LABL/14/104| | 314
88 Laura SILA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/20/309| | 309
89 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
90 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
91 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 31.12.2019 19-10-26-RIGA/18/130| |19-04-20-TK-4/6/120| | 250
92 Līva RUDZĪTE Siguldas BK 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/102| |18-01-28/10/51| |17-10-22-LABL/10/44
17-09-17-LABL/10/44| |
241
93 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-11-04-LK-3/6/144| |17-08-27-CM-5/10/44| |17-09-24-CM-6/11/43
231
94 LÄ«ba ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/9/111| | 225
95 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/142| |18--05-19-DART/8/80| | 222
96 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 21.04.2020 19-04-21-CM-4/9/222| | 222
97 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/10/146| |19-12-14-TK-2/8/76| | 222
98 Viktoria BOGOMAŅUKA-ĀBOLA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/18/208| | 208
99 Santa GRĪNBERGA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/19/205| | 205
100 Dārta UZARE Siguldas BK 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/124| |LABL17-6/8/68| | 192
101 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 17-09-09-LK-1/10/110| |19-03-17-OZOL/7/78| | 188
102 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/10/110| |19-12-14-TK-2/10/73| | 183
103 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/163| | 163
104 Ksenija DAUKSTE Inčukalna SK 03.04.2017 INC16/6/96| |INC17/12/64| | 160
105 Lote KURPNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-01-28/9/52| |17-10-22-LABL/8/46| |17-12-17-LABL/8/46
144
106 Alena LAPTIONOVA Nav noteikts 16.01.2018 18-01-13-RP-1/6/72| |17-11-25-VT-1/9/67| | 139
107 Anastasija SEMJONOVA Nav noteikts 16.01.2018 17-11-25-VT-1/10/66| |18-01-13-RP-1/16/61| | 127
108 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/9/118| | 118
109 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/114| | 114
110 Elija Evelīna KOMISAROVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/112| | 112
111 Veronika STESESE Salaspils BK 31.12.2018 17-11-04-LK-3/9/111| | 111
112 Līva Rēzija BOGDANOVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/7/109| | 109
113 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
114 Elza DZELZSKALĒJA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/106| | 106
115 Agate TRAUBERGA Valmieras BSS 06.01.2018 SGYY16/10/58| |LABL17-1J/6/48| | 106
116 Sabīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/9/104| | 104
117 Å arlote GREIVULE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/10/102| | 102
118 Marta KOVOĻENOKA Olaine 25.11.2019 18-11-24-BABO/20/101| | 101
119 Viktorija BELOGLAZOVA RSP/RBS 31.12.2018 RSHT17-1/4/50| |RSHT17-3/4/50| | 100
120 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-29-LABL/11/72| | 72
121 Daniela JANÅ EVSKA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-12-29-LABL/12/71| | 71
122 Reičela MIKLAŠEVIČA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/9/67| | 67
123 Sanija KANAŠEVICA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/11/65| | 65
124 Mikaēla ŠNEVELE RSP/RBS 31.12.2017 RSHT17-3/4/50| | 50
125 Estere Kitija JĒKABSONE Talsu NSS 06.01.2018 16-11-20-TK-2/7/47| | 47
126 Emīlija PIGOŽNE Siguldas BK 18.09.2017 17-09-17-LABL/8/46| | 46
127 Amanda RAUZA Saulrīti SK 24.04.2017 17-04-23-CM-4/9/44| | 44
128 Marta STAPRĒNA Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/11/43| | 43
129 Kristiana EGLĪTE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/13/42| | 42