Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Sievieðu vienspçles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/8/760| |19-01-27-LABL/1/745| |18-02-04-LCMP/12/710
19-04-13-LABL/3/618| |18-10-21-LABL/3/616| |19-03-09-LALB/4/588
18-03-11-LABL/7/585| |18-04-22-LABL/7/585| |18-12-30-LABL/11/576
18-09-16-LABL/5/574
6357
2 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/9/746| |18-03-17-VT3P/3/616
18-12-16-VICT/4/588| |18-04-07-VT4P/4/588| |18-01-27-LABL/8/570
18-02-04-LCMP/26/570| |18-12-30-LABL/12/568| |19-03-23-VICT/6/560
18-03-11-LABL/9/555
6153
3 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/4/864| |18-02-04-LCMP/16/670| |18-04-22-LABL/3/660
18-03-11-LABL/4/630| |19-04-13-LABL/4/588| |18-10-21-LABL/6/560
18-09-16-LABL/6/560| |18-01-27-LABL/10/548| |19-03-09-LALB/7/546
19-01-27-LABL/1/500
6126
4 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/12/710| |18-02-04-LCMP/16/670| |19-01-27-LABL/2/658
18-04-22-LABL/4/630| |18-03-11-LABL/5/615| |18-09-16-LABL/4/588
18-01-27-LABL/8/570| |18-01-20-VT-2/8/532| |19-04-13-LABL/8/532
19-03-09-LALB/12/497
6002
5 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-07-LKKC/7/702| |18-03-17-VT3P/2/658| |19-02-03-LVCN/18/650
19-05-25-KURZ/1/600| |19-03-09-LALB/9/595| |19-01-27-LABL/6/560
19-05-04-LC17/2/554| |19-02-17-TK-2/3/528| |19-01-19-BABO/4/504
18-10-21-LABL/12/497
5848
6 Marta BRENGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/12/710| |19-02-03-LVCN/12/710| |18-12-30-LABL/8/608
18-12-16-VICT/5/574| |19-01-27-LABL/5/574| |18-04-22-LABL/9/555
18-01-27-LABL/12/533| |18-01-20-VT-2/12/497| |18-03-31-LK1J/1/450
18-04-28-L15U/1/400
5611
7 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/10/730| |18-12-30-LABL/8/608| |18-04-22-LABL/6/600
18-02-04-LCMP/24/590| |18-03-11-LABL/8/570| |18-01-27-LABL/10/548
18-09-16-LABL/7/546| |18-01-20-VT-2/10/511| |18-10-21-LABL/11/504
19-05-02-LSKK/1/400
5607
8 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/15/680| |18-02-04-LCMP/20/630| |18-12-16-VICT/6/560
18-03-17-VT3P/6/560| |18-04-07-VT4P/6/560| |18-03-11-LABL/11/540
19-03-23-VICT/8/532| |18-01-27-LABL/14/518| |19-03-09-LALB/12/497
18-09-16-LABL/13/490
5567
9 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/16/670| |18-03-11-LABL/10/548| |18-04-22-LABL/10/548
18-01-27-LABL/12/533| |19-04-13-LABL/11/504| |18-01-20-VT-2/16/469
19-07-07-LJOL/8/454| |19-05-02-LSKK/1/450| |19-05-04-LC17/7/390
18-04-28-L15U/5/328
4894
10 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/22/670| |19-01-19-BABO/6/590| |19-05-25-KURZ/2/564
19-01-27-LABL/7/546| |19-03-09-LALB/14/483| |19-02-17-TK-2/9/444
19-01-06-VALM/7/429| |19-04-27-NAKT/6/400| |18-05-13-DAUG/8/380
19-05-04-LC17/8/380
4886
11 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/23/630| |19-04-27-NAKT/7/521| |19-05-25-KURZ/4/504
19-01-19-BABO/8/497| |19-03-09-LALB/15/476| |19-02-17-TK-2/7/468
19-01-06-VALM/8/418| |18-05-13-DAUG/10/365| |19-05-04-LC17/12/355
18-03-31-LK1J/2/329
4563
12 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 18-10-21-LABL/1/500| |18-11-24-BABO/1/500| |19-01-06-VALM/5/451
18-02-04-LCMP/38/450| |19-05-02-LSKK/2/423| |18-12-16-VICT/1/400
18-04-06-LSKC/1/400| |19-07-07-LJOL/14/380| |19-05-04-LC17/9/370
18-10-28-LC17/6/360
4234
13 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-17-TK-2/8/550| |19-03-23-VICT/12/497| |19-05-25-KURZ/8/456
18-09-16-LABL/6/400| |18-05-13-DAUG/8/380| |19-04-27-NAKT/11/360
18-03-31-L13U/1/350| |19-05-04-LC17/14/345| |18-10-28-LC17/10/329
18-04-28-L15U/7/312
3979
14 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-13-LABL/12/497| |19-04-13-LABL/5/425| |18-10-21-LABL/5/410
18-12-30-LABL/6/400| |19-01-27-LABL/6/400| |19-03-09-LALB/6/400
18-04-22-LABL/4/378| |18-03-31-LK1J/1/350| |19-05-04-LC17/13/350
18-03-11-LABL/8/342
3952
15 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/38/450| |18-09-16-LABL/4/420| |19-05-04-LC17/11/419
19-01-19-BABO/16/402| |18-10-21-LABL/6/400| |19-01-06-VALM/11/391
18-11-24-BABO/9/370| |19-03-24-EVEL/5/369| |18-05-13-DAUG/12/355
19-07-07-LJOL/20/347
3923
16 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/7/510| |19-03-09-LALB/3/440| |19-02-17-TK-2/13/420
19-03-23-VICT/5/367| |19-05-04-LC13/1/350| |18-03-31-L13U/2/329
18-10-28-LC17/14/311| |18-04-28-LK2J/1/300| |19-03-24-EVEL/1/300
18-10-13-BABO/4/294
3621
17 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-13-LABL/3/605| |19-03-09-LALB/4/497| |19-01-27-LABL/7/390
19-05-02-LSKK/1/350| |18-03-31-L13U/3/308| |19-05-04-LC13/3/308
18-12-01-LC11/1/300| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-04-28-L15U/14/276
18-10-28-LC17/24/266
3582
18 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/6/545| |19-03-23-VICT/2/491| |19-03-09-LALB/7/390
19-05-04-LC13/2/372| |18-12-16-VICT/8/304| |19-03-24-EVEL/2/296
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-28-LK2J/2/282| |18-03-31-L13U/8/266
18-10-13-RJS1/1/250
3478
19 Estere PIKÅ A RSP/RBS 18.11.2019 19-01-19-BABO/14/454| |19-05-04-LC17/10/442| |18-09-16-LABL/3/440
18-03-17-VT3P/4/336| |18-12-16-VICT/7/312| |19-01-31-OLAI/3/308
18-04-07-VT4P/8/304| |18-10-28-LC17/18/293| |18-04-28-L15U/10/292
19-03-30-TK-3/6/280
3461
20 Loreta BOKA Jelgava 31.12.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |19-04-13-LABL/8/380| |19-05-02-LSKK/2/376
19-01-27-LABL/12/355| |19-05-04-LC17/15/340| |19-02-28-OLAI/3/308
19-03-28-OLAI/4/294| |19-04-25-OLAI/4/294| |19-05-18-LIEP/7/273
19-03-24-EVEL/8/266
3435
21 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/14/414| |19-07-07-LJOL/20/347
19-05-02-LSKK/8/304| |19-05-18-LIEP/10/303| |18-04-06-LSKC/7/273
19-03-30-TK-3/11/273| |19-03-16-LIEP/8/271| |19-04-20-TK-4/9/259
19-02-17-TK-2/7/156
3167
22 Žanete GRINIECE Liepāja 21.05.2019 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-02-LSKK/3/352| |18-04-06-LSKC/2/329
18-04-22-LABL/11/324| |19-05-18-LIEP/11/294| |19-04-20-TK-4/7/273
18-05-19-LIEP/3/264| |19-03-30-TK-3/10/256| |18-11-19-LIEP/6/240
18-04-28-LK2J/10/219
3118
23 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 19-01-19-BABO/16/402| |18-09-16-LABL/7/390| |18-11-24-BABO/11/360
18-03-31-LK1J/3/352| |18-12-01-LC19/20/315| |18-04-28-LK2J/7/312
18-10-28-LC17/19/288| |18-10-13-BABO/8/266| |18-11-10-TK-1/9/222
18-01-20-VT-2/1/200
3107
24 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/11/432| |19-05-18-LIEP/8/353
19-05-02-LSKK/3/352| |19-03-30-TK-3/7/328| |19-04-20-TK-4/8/294
19-03-16-LIEP/12/249| |18-04-28-LK2J/17/198| |19-02-17-TK-2/4/168
18-05-19-LIEP/7/156
3097
25 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 19-04-13-LABL/7/397| |19-01-27-LABL/8/380| |19-03-09-LALB/9/370
19-01-20-CM-2/2/338| |19-05-04-LC13/4/294| |18-10-28-LC17/20/284
18-12-01-LC11/3/264| |18-04-28-L15U/19/256| |18-12-01-LK13/4/252
19-03-31-S25Y/14/242
3077
26 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-09-16-LABL/10/365| |19-01-27-LABL/11/360| |19-04-13-LABL/11/360
19-03-09-LALB/14/345| |19-03-24-EVEL/7/273| |18-05-06-24SY/12/249
18-12-22-LK-5/5/246| |18-10-13-RJS1/2/235| |18-10-21-LABL/3/176
18-12-16-VICT/3/176
2785
27 Santa TROFIMOVA Olaine 24.11.2019 19-04-06-LKKC/21/558| |19-05-23-OLAI/3/379| |19-03-24-EVEL/11/329
19-03-28-OLAI/5/287| |19-03-10-LABL/6/252| |19-03-02-CEPA/6/240
19-01-19-BABO/3/237| |19-02-23-OLAI/3/176| |19-04-27-RIGA/6/160
19-04-14-LABL/4/143
2761
28 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |18-12-16-VICT/10/292| |18-04-06-LSKC/3/264
19-06-22-SAUL/17/264| |19-05-04-LC13/9/259| |19-04-21-CM-4/4/252
18-09-09-PAST/12/249| |18-12-01-LK13/5/246| |19-03-02-CEPA/5/246
19-03-24-EVEL/5/246
2647
29 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 10.05.2019 18-04-22-LABL/10/329| |18-04-06-LSKC/2/329| |19-03-16-LIEP/2/329
19-04-20-TK-4/5/287| |18-05-19-LIEP/2/282| |18-04-28-LK2J/3/264
18-11-19-LIEP/4/252| |19-03-30-TK-3/13/245| |19-02-17-TK-2/2/188
18-02-17-RK2P/14/138
2643
30 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-03-24-EVEL/4/361| |19-05-02-LSKK/4/336| |18-03-31-L13U/4/294
19-03-10-LABL/1/290| |19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252
19-03-31-S25Y/21/217| |19-04-14-LABL/1/192| |18-10-21-LABL/4/168
18-05-06-24SY/4/168
2565
31 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/18/390| |18-05-13-DAUG/12/355| |18-12-22-LK-5/4/252
18-03-31-L13U/12/249| |19-03-24-EVEL/6/240| |18-12-01-LK13/7/234
18-04-28-LK2J/7/234| |19-02-17-TK-2/3/176| |19-04-27-NAKT/4/168
18-10-21-LABL/6/160
2458
32 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-04-13-LABL/12/355| |19-03-09-LALB/15/340| |18-03-31-LK1J/12/284
19-04-20-TK-4/6/280| |19-03-24-EVEL/15/272| |19-03-16-LIEP/4/193
18-11-24-BABO/8/190| |19-04-27-RIGA/2/188| |18-10-13-RJS1/3/176
18-12-16-VICT/6/160
2438
33 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-06-22-SAUL/16/301| |19-05-02-LSKK/6/280| |19-05-04-LC13/7/273
19-03-30-TK-3/8/266| |18-09-09-PAST/14/242| |18-12-01-LK13/8/228
18-04-28-LK2J/8/228| |19-03-24-EVEL/11/216| |18-03-31-L13U/14/210
18-10-13-RJS1/9/185
2429
34 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-05-04-LC13/12/249
19-01-20-CM-2/6/240| |19-04-21-CM-4/6/240| |19-02-17-CM-3/8/228
19-03-24-EVEL/9/222| |19-03-02-CEPA/10/219| |18-12-01-LK13/11/216
19-01-16-CM-1/11/216
2423
35 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/16/335| |19-06-22-SAUL/15/309| |19-03-24-EVEL/10/257
18-09-09-PAST/13/245| |18-03-31-L13U/16/235| |18-12-01-LK13/9/222
18-04-28-LK2J/9/222| |19-04-27-RIGA/4/211| |18-10-13-RJS1/8/190
19-01-06-VALM/3/176
2402
36 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 19-07-07-LJOL/20/347| |19-05-02-LSKK/5/328| |19-03-24-EVEL/10/292
19-06-22-SAUL/11/288| |19-01-16-CM-1/6/240| |19-02-17-CM-3/14/224
18-11-24-BABO/9/185| |18-10-06-CM-H/4/168| |18-02-11-CM-2/5/164
18-02-17-RK2P/10/146
2382
37 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/13/495| |19-03-16-LIEP/6/280| |18-12-01-LC11/6/240
18-03-31-L13U/20/221| |18-12-01-LK13/10/219| |18-09-22-EST1/8/190
18-10-13-RJS1/11/180| |18-04-14-N6GP/4/168| |18-10-21-LABL/16/134
18--05-19-DART/5/123
2250
38 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-05-23-OLAI/4/447| |19-04-25-OLAI/5/287| |19-03-28-OLAI/6/280
19-03-24-EVEL/16/235| |19-03-02-CEPA/7/234| |19-04-27-RIGA/7/156
19-02-23-OLAI/8/152| |19-04-14-LABL/7/146| |19-01-19-BABO/5/132
19-03-10-LABL/8/129
2198
39 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-02-CEPA/9/291| |19-03-24-EVEL/7/261| |19-04-21-CM-4/5/254
19-03-10-LABL/3/233| |19-01-20-CM-2/8/228| |19-01-16-CM-1/10/219
18-12-01-LK13/16/201| |18-10-28-CN-7/8/152| |19-04-14-LABL/5/147
18-11-10-CM-8/10/146
2132
40 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/16/402| |19-03-24-EVEL/14/276| |18-12-22-LK-5/8/266
18-11-10-TK-1/10/219| |19-02-17-TK-2/5/217| |19-03-16-LIEP/3/202
18-11-24-BABO/14/173| |18-10-13-RJS1/5/164| |19-01-19-BABO/9/148
2067
41 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-03-31-L13U/8/266| |18-12-22-LK-5/3/264| |18-04-28-LK2J/5/246
18-12-01-LK13/6/240| |18-10-13-RJS1/3/220| |18-09-22-EST1/16/201
19-01-19-BABO/6/166| |18-11-24-BABO/6/160| |18-03-10-CEPA/7/156
18-10-21-LABL/9/148
2067
42 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/6/383| |19-05-02-LSKK/1/350| |18-03-31-L13U/9/259
18-12-01-LC11/5/246| |19-03-31-S25Y/4/168| |18-05-06-24SY/5/164
18-10-21-LABL/8/152| |19-04-14-LABL/12/121| |18-11-24-BABO/6/120
18-03-11-LABL/5/82
2045
43 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-03-31-L13U/6/280| |19-03-24-EVEL/9/259| |19-04-27-NAKT/2/244
18-04-28-LK2J/6/240| |18-10-13-RJS1/4/210| |19-01-19-BABO/4/168
18-11-24-BABO/6/160| |18-10-21-LABL/7/156| |18--05-19-DART/2/141
18-02-17-RK2P/8/114
1972
44 Agneta LABLAIKA RSP/RBS 31.12.2019 19-01-19-BABO/1/493| |19-03-09-LALB/10/365| |19-03-24-EVEL/9/319
18-03-31-LK1J/4/294| |18-10-13-RJS1/1/170| |18-02-17-RK2P/5/131
18--05-19-DART/7/117| |
1889
45 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/8/328| |18-12-01-LC11/7/234| |18-03-31-L13U/19/224
19-04-14-LABL/3/218| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-05-06-24SY/7/156
18-10-21-LABL/18/130| |19-03-10-LABL/10/124| |18-11-24-BABO/11/108
18-03-11-LABL/6/80
1819
46 Evisa PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2018 18-09-16-LABL/11/360| |18-04-22-LABL/9/333| |18-01-27-LABL/10/329
18-03-31-LK1J/5/328| |18-05-06-24SY/12/320| |18-01-20-VT-2/10/146
1816
47 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-09-09-PAST/15/238| |18-03-31-L13U/18/228
18-12-01-LK13/15/204| |18-10-13-RJS1/13/175| |18-12-16-VICT/7/156
18-11-10-CM-8/8/152| |18-10-06-CM-H/9/148| |18-10-21-LABL/15/136
18-01-28/5/82
1799
48 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/17/396| |19-03-16-LIEP/11/252| |18-12-22-LK-5/8/228
19-03-24-EVEL/10/219| |18-12-01-LK13/18/195| |18-10-13-RJS1/16/168
18-11-24-BABO/17/132| |19-01-19-BABO/4/84| |18-11-10-TK-1/5/82
1756
49 Evelīna STIRĀNE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/19/384| |18-03-31-LK1J/7/273| |19-03-24-EVEL/16/235
19-04-27-RIGA/1/200| |18-11-24-BABO/11/180| |18-10-13-RJS1/6/136
18-02-17-RK2P/9/118| |18--05-19-DART/8/114| |
1640
50 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-03-31-L13U/15/238| |19-05-04-LC13/15/238| |18-12-01-LC11/8/228
19-03-31-S25Y/21/217| |18-05-06-24SY/9/148| |18-10-21-LABL/17/132
19-04-14-LABL/13/119| |19-03-10-LABL/14/117| |18-11-24-BABO/8/114
18-04-22-LABL/8/76
1627
51 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 17.10.2019 19-05-04-LC17/20/315| |19-05-02-LSKK/6/280| |18-03-31-LK1J/14/242
18-12-01-LK13/14/207| |19-01-06-VALM/6/160| |18-12-16-VICT/10/146
18-10-21-LABL/14/138| |18-10-13-RJS1/11/122| |
1610
52 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 18-04-22-LABL/5/369| |18-01-27-LABL/6/360| |18-04-28-L15U/9/296
18-04-06-LSKC/5/287| |19-04-27-NAKT/3/176| |
1488
53 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-04-22-LABL/7/351| |18-01-27-LABL/8/342| |18-03-11-LABL/9/333
18-04-28-L15U/15/272| |18-01-20-VT-2/8/152| |
1450
54 RÅ«ta BRANTA RSP/RBS 31.12.2019 18-03-31-LK1J/8/304| |19-03-24-EVEL/12/289| |18-12-22-LK-5/7/273
18-11-24-BABO/10/183| |18-10-13-RJS1/5/139| |18-02-17-RK2P/15/136
18--05-19-DART/6/120| |
1444
55 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/10/356| |18-03-31-L13U/10/256| |18-12-22-LK-5/7/234
18-04-28-LK2J/12/213| |18-11-24-BABO/12/142| |18-02-17-RK2P/7/117
19-01-19-BABO/1/100| |
1418
56 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-16-LIEP/10/262| |18-12-22-LK-5/9/259| |19-03-24-EVEL/16/235
19-01-19-BABO/1/232| |18-11-24-BABO/13/175| |18-10-13-RJS1/9/126
18--05-19-DART/12/107| |
1396
57 Maruta RAUPA UBBS 06.05.2019 19-01-19-BABO/3/348| |19-05-04-LC17/17/330| |18-12-22-LK-5/6/280
18-04-28-L15U/16/268| |18-10-13-RJS1/2/160| |
1386
58 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/14/289| |18-12-22-LK-5/9/222| |19-03-24-EVEL/13/213
19-04-27-RIGA/3/176| |18-10-13-RJS1/14/173| |18-11-24-BABO/18/130
19-01-19-BABO/5/82| |
1285
59 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/11/445| |18-12-01-LC11/9/222| |19-03-10-LABL/11/212
19-03-31-S25Y/8/152| |18-10-21-LABL/20/126| |19-04-14-LABL/14/117
1274
60 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 17.10.2019 18-03-31-L13U/24/207| |19-03-24-EVEL/15/204| |18-12-01-LK13/17/198
19-04-27-RIGA/8/191| |18-10-13-RJS1/15/170| |18-11-24-BABO/15/136
18--05-19-DART/7/117| |
1223
61 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-04-28-LK2J/4/252| |18-03-31-L13U/12/249| |18-10-13-RJS1/5/205
18-09-22-EST1/18/195| |18-03-10-CEPA/6/160| |18-03-17-LIEP/3/114
1175
62 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 18-05-06-24SY/20/284| |18-04-06-LSKC/6/280| |19-03-24-EVEL/12/249
18-12-16-VICT/2/188| |18-03-17-VT3P/6/160| |
1161
63 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-02-LSKK/5/369| |18-09-22-EST1/37/161| |19-01-19-BABO/8/152
18-10-13-RJS1/4/143| |18-02-17-RK2P/4/126| |18-03-17-LIEP/5/107
18-11-10-TK-1/4/84| |
1142
64 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/255| |19-03-24-EVEL/14/231| |18-12-22-LK-5/10/219
18-10-13-RJS1/17/165| |19-01-19-BABO/2/138| |18-11-24-BABO/19/128
1136
65 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |18-04-28-LK2J/18/195| |19-03-16-LIEP/6/184
19-02-17-TK-2/8/152| |19-04-20-TK-4/1/150| |19-03-30-TK-3/2/141
1130
66 Rasa TROPA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/13/491| |18-12-22-LK-5/11/252| |18-03-31-LK1J/12/249
18-10-13-RJS1/8/129| |
1121
67 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 03.12.2019 19-02-17-CM-3/10/219| |19-03-02-CEPA/12/213| |18-12-01-LC11/16/201
19-03-24-EVEL/17/198| |19-05-04-EVEL/4/143| |19-03-10-LABL/17/112
1086
68 Felisa MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-04-LC17/19/320| |19-03-24-EVEL/20/246| |19-03-30-TK-3/1/187
19-04-27-NAKT/6/160| |19-04-27-RIGA/10/146| |
1059
69 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/10/256| |19-03-16-LIEP/13/245| |18-04-28-LK2J/15/204
18-10-13-RJS1/7/133| |19-01-19-BABO/4/109| |18--05-19-DART/11/108
1055
70 LÄ«na LEIMANE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/8/391| |18-10-13-RJS1/6/200| |18-11-24-BABO/14/138
18--05-19-DART/9/111| |18-02-17-RK2P/10/110| |19-01-19-BABO/3/102
1052
71 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-22-LK-5/8/228| |18-12-01-LC11/10/219| |19-03-24-EVEL/12/213
19-05-04-EVEL/2/160| |18-11-24-BABO/11/108| |18-02-17-RK2P/16/101
1029
72 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-06-22-SAUL/14/1014| | 1014
73 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/403| |18-03-31-L13U/23/210| |18-04-28-LK2J/14/207
18-10-13-RJS1/10/183| |
1003
74 Justīne ODIŅA Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/11/501| |19-02-17-CM-3/9/242| |19-04-21-CM-4/7/234
977
75 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/224| |18-12-22-LK-5/11/216| |19-03-24-EVEL/16/201
18--05-19-DART/12/107| |18-02-17-RK2P/17/99| |19-01-19-BABO/7/78
925
76 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 03.12.2019 19-03-02-CEPA/11/236| |19-05-04-LC13/20/221| |18-12-01-LC11/13/210
19-03-24-EVEL/18/195| |
862
77 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/238| |18-12-01-LC11/12/213| |19-03-10-LABL/12/136
18-10-21-LABL/19/128| |18-11-24-BABO/11/108| |
823
78 Diāna ČAIKA Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |18-04-06-LSKC/4/252| |18-05-19-LIEP/8/152
18-02-17-RK2P/15/102| |
800
79 Linda RUŅĢE Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/9/788| | 788
80 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/12/213| |18-10-06-CM-H/7/156| |18-10-28-CN-7/11/144
18-10-21-LABL/13/140| |18-09-30-VICT/3/88| |
741
81 Nikola ROZENTĀLE Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/16/268| |19-04-21-CM-4/8/228| |19-02-17-CM-3/11/216
712
82 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/273| |18-11-19-LIEP/8/228| |2018-03-24-TK2P/7/101
18-03-17-LIEP/11/94| |
696
83 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/17/231| |18-04-28-LK2J/13/210| |18-02-17-RK2P/9/111
18--05-19-DART/10/110| |
662
84 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |18-10-13-RJS1/12/178| |18-11-24-BABO/13/140
19-01-19-BABO/7/101| |
640
85 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-LK1J/10/256| |18-03-10-CEPA/8/152| |18-02-17-RK2P/11/115
18--05-19-DART/11/108| |
631
86 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/252| |18-05-19-LIEP/5/164| |18-03-17-LIEP/4/109
18-02-17-RK2P/14/104| |
629
87 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| | 616
88 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/7/179| |19-02-17-TK-2/9/148| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |
600
89 Amanda VEIGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/207| |19-03-31-S25Y/9/148| |18-10-21-LABL/22/122
19-03-10-LABL/15/116| |
593
90 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 18-12-22-LK-5/13/245| |19-03-24-EVEL/20/221| |19-01-19-BABO/6/125
591
91 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/21/217| |18-03-10-CEPA/10/146| |18--05-19-DART/6/120
18-02-17-RK2P/11/108| |
591
92 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 18-04-06-LSKC/1/300| |19-05-02-LSKK/5/287| | 587
93 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-05-02-LSKK/6/320| |18-04-28-L15U/17/264| | 584
94 Kitija Gerda BRIEDE UBBS 06.05.2019 19-05-04-LC17/18/422| |18-10-13-RJS1/3/150| | 572
95 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-03-10-LABL/13/310| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-04-14-LABL/18/111
571
96 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| |19-05-18-LIEP/12/249| | 522
97 RÅ«ta JANSONE Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-04-LC13/18/301| |18-12-01-LC11/11/216| | 517
98 Endija NARNICKA RSP/RBS 31.12.2018 18-03-31-LK1J/8/266| |18-02-17-RK2P/6/128| |18--05-19-DART/9/111
505
99 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/17/264| |19-04-27-RIGA/11/144| |19-01-19-BABO/9/96
504
100 Paula KUZMANE Saulrīti SK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/5/328| |18-02-11-CM-2/6/160| | 488
101 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-04-27-RIGA/13/140| |19-05-04-EVEL/5/139
471
102 Kristiāna RANTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/13/245| |19-03-24-EVEL/23/210| | 455
103 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
104 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/174| | 434
105 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| |2018-03-24-TK2P/4/109| | 375
106 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/5/287| |18-01-28/3/88| | 375
107 Leonarda UGORENKO RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |19-01-19-BABO/6/141| | 362
108 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-EVEL/9/126| |18-10-21-LABL/21/124| |19-03-10-LABL/18/111
361
109 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| |2018-03-24-TK2P/3/114| | 360
110 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| |2018-03-24-TK2P/5/107| | 353
111 Anna REČA RSP/RBS 02.07.2018 18--05-19-DART/5/164| |18-01-20-VT-2/8/152| | 316
112 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 18-03-31-LK1J/7/312| | 312
113 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
114 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
115 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 16.04.2019 19-03-10-LABL/7/185| |19-04-14-LABL/10/124| | 309
116 Ance PRIEDNIECE RSP/RBS 02.07.2018 18--05-19-DART/8/152| |18-01-20-VT-2/12/142| | 294
117 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
118 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
119 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
120 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
121 Veronika KARELE Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/8/271| | 271
122 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
123 Paula IRBE Talsu NSS 20.04.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-04-20-TK-4/7/117| | 261
124 Andželīna BRIEDE 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/3/132| |19-03-30-TK-3/4/126| | 258
125 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/142| |18--05-19-DART/8/114| | 256
126 Katrīna ČEKMARJOVA Salaspils BK 30.10.2018 18-03-31-LK1J/11/252| | 252
127 Evelīna FREIJA 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/4/128| |19-03-30-TK-3/5/123| | 251
128 Alise SEMJONOVA Dārta/Daugmale 23.12.2018 18-12-22-LK-5/12/249| | 249
129 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 16.04.2019 19-03-10-LABL/9/126| |19-04-14-LABL/11/122| | 248
130 Beāte TURLĀ UBBS 02.04.2018 18-03-31-LK1J/13/245| | 245
131 Kristiāna ANŠMITE 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/5/123| |19-03-30-TK-3/6/120| | 243
132 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/240| | 240
133 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 21.04.2020 19-04-21-CM-4/9/222| | 222
134 Līva RUDZĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/146| |18-01-28/10/73| | 219
135 Viktorija ARKLIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| | 210
136 Anna MISIŅA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| | 210
137 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/204| | 204
138 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/201| | 201
139 Evija DZOSĒNA RSP/RBS 03.05.2018 18-01-20-VT-2/2/188| | 188
140 Ieva VAĻĢE Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/15/178| | 178
141 Virdzinija DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/16/175| | 175
142 Justīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/4/168| | 168
143 Terēza HERMANSONE Dārta/Daugmale 17.10.2018 18-10-13-RJS1/6/160| | 160
144 Elija Evelīna KOMISAROVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/160| | 160
145 Līva Rēzija BOGDANOVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/7/156| | 156
146 Elza DZELZSKALĒJA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/152| | 152
147 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/152| | 152
148 Sabīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/9/148| | 148
149 Å arlote GREIVULE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/10/146| | 146
150 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 18.02.2019 19-02-17-TK-2/10/146| | 146
151 Inga AUDIJĀNE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/11/144| | 144
152 Keita Kitija BĒRZKALNE RSP/RBS 22.01.2018 18-01-20-VT-2/11/144| | 144
153 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 20.04.2019 19-04-20-TK-4/6/134| | 134
154 Marta KOVOĻENOKA Olaine 25.11.2019 18-11-24-BABO/20/126| | 126
155 Arta ANKRAVA RSP/RBS 26.11.2019 18-11-24-BABO/21/124| | 124
156 Anna Marija VASITČENKOVA RSP/RBS 17.10.2018 18-10-13-RJS1/10/124| | 124
157 Marta TĀLBERGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/2/122| | 122
158 Sabīne SĒTIŅA Liepāja 25.02.2018 18-02-17-RK2P/10/117| | 117
159 Paula BĒRZIŅA Uzvara 31.12.2018 18-02-17-RK2P/12/114| | 114
160 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
161 Alise Elza SKRICKA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/104| | 104
162 Luīze DAŅIĻĒVIČA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/99| | 99
163 Karīna PUMPURE Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/8/99| | 99
164 Irina ŅIKITINA Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/10/95| | 95
165 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-03-17-OZOL/7/78| | 78
166 Lote KURPNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-01-28/9/74| | 74