Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Sievieðu vienspçles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-09-15-LABL/1/791| |19-02-03-LVCN/8/760| |19-01-27-LABL/1/700
19-10-20-LABL/2/658| |19-04-13-LABL/3/616| |19-03-09-LALB/4/588
19-12-29-LABL/5/574| |19-12-21-RIGA/1/550| |19-11-16-ZV#1/3/528
19-05-04-LC17/1/500
6265
2 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/9/740| |19-09-15-LABL/4/588
19-03-23-VICT/6/560| |19-03-09-LALB/8/532| |19-12-29-LABL/9/522
19-04-13-LABL/9/518| |19-01-27-FUTS/64/500| |18-12-16-VICT/4/470
19-04-27-NAKT/2/470
5692
3 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-07-LKKC/7/702| |19-02-03-LVCN/18/650| |19-05-25-KURZ/1/600
19-01-27-LABL/6/560| |19-09-15-LABL/6/560| |19-12-21-RIGA/2/539
19-02-17-TK-2/3/528| |19-03-09-LALB/9/518| |19-10-26-RIGA/2/517
19-08-18-BWFJ/32/480
5654
4 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-02-03-LVCN/4/840| |19-09-15-LABL/3/684| |19-04-13-LABL/4/588
19-10-20-LABL/7/546| |19-03-09-LALB/7/546| |19-12-29-LABL/10/511
19-11-16-ZV#1/4/504| |19-01-27-LABL/1/500| |18-02-04-LCMP/16/469
18-04-22-LABL/3/462
5650
5 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/22/610| |19-05-25-KURZ/2/564| |19-09-15-LABL/7/554
19-01-27-LABL/7/546| |19-11-16-ZV#1/6/538| |19-03-09-LALB/14/483
19-08-18-BWFJ/32/480| |19-10-26-RIGA/4/462| |19-12-21-RIGA/5/451
19-02-17-TK-2/9/444
5132
6 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/2/625| |19-10-05-TALS/2/594| |19-12-21-RIGA/6/548
19-12-29-LABL/12/497| |20-01-18-TALS/5/473| |19-05-25-KURZ/7/468
19-03-09-LALB/3/440| |19-02-17-TK-2/13/420| |19-10-13-LC15/7/370
19-05-04-LC13/1/350
4785
7 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-02-03-LVCN/23/600| |19-09-15-LABL/8/532| |20-01-18-TALS/2/517
19-05-25-KURZ/4/504| |19-03-09-LALB/15/476| |19-02-17-TK-2/7/468
19-10-26-RIGA/6/456| |19-11-16-ZV#1/14/414| |19-12-21-RIGA/10/402
19-04-27-NAKT/7/390
4759
8 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK 31.12.2019 19-09-15-LABL/10/682| |19-10-20-LABL/7/546| |19-04-13-LABL/11/504
18-02-04-LCMP/16/469| |17-11-12-LKKC/4/454| |19-05-02-LSKK/1/450
19-07-07-LJOL/8/418| |19-05-04-LC17/7/390| |18-03-11-LABL/10/384
18-04-22-LABL/10/384
4681
9 Marta BRENGULE Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/12/710| |19-01-27-LABL/5/574| |18-02-04-LCMP/12/497
18-12-30-LABL/8/486| |18-12-16-VICT/5/459| |17-11-12-LKKC/4/454
18-04-22-LABL/9/388| |18-01-27-LABL/12/373| |18-03-31-LK1J/1/315
LABL17-6/11/302
4559
10 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-14-TK-2/1/612| |19-03-23-VICT/12/497| |19-09-15-LABL/12/497
19-12-21-RIGA/7/471| |19-02-17-TK-2/8/456| |19-05-25-KURZ/8/456
19-04-27-NAKT/11/360| |19-05-04-LC17/14/345| |19-10-13-LC15/8/342
20-01-04-CM-1/2/329
4365
11 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2020 19-09-01-CM-5/10/567| |19-09-29-CM-6/3/498| |19-10-13-LC15/10/473
19-10-20-LABL/3/440| |19-10-26-RIGA/8/418| |19-12-21-RIGA/9/407
20-01-18-TALS/10/402| |19-09-15-LABL/10/383| |19-12-01-LC19/19/352
19-11-16-ZV#1/2/329
4269
12 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK 31.12.2020 19-04-13-LABL/12/497| |19-09-15-LABL/3/440| |19-10-20-LABL/5/410
19-04-13-LABL/5/410| |19-11-16-ZV#1/15/408| |19-01-27-LABL/6/400
19-03-09-LALB/6/400| |19-12-01-LC19/16/394| |19-10-13-LC15/6/360
19-05-04-LC17/13/350
4069
13 Estere PIKÅ A RSP/RBS 03.12.2020 19-12-01-LC19/16/466| |19-12-29-LABL/17/462| |19-11-16-ZV#1/1/455
20-01-18-TALS/9/427| |19-10-05-TALS/5/410| |19-12-14-TK-2/7/390
19-05-04-LC17/10/365| |18-09-16-LABL/3/352| |19-01-19-BABO/14/331
19-10-13-LC15/12/320
3978
14 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-06-LKKC/22/549| |20-01-18-TALS/2/423| |19-04-13-LABL/8/380
19-05-02-LSKK/2/376| |19-01-27-LABL/12/355| |19-05-04-LC17/15/340
19-10-13-LC15/13/315| |19-02-28-OLAI/3/308| |19-03-28-OLAI/4/294
19-04-25-OLAI/4/294
3634
15 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-04-13-LABL/3/440| |19-12-29-LABL/4/420| |19-03-09-LALB/4/420
19-10-20-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/7/390| |19-05-02-LSKK/1/350
19-10-13-LC15/9/333| |19-05-04-LC13/3/308| |19-12-01-LK13/1/300
19-03-24-EVEL/3/264
3615
16 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/11/432| |19-12-14-TK-2/1/400
20-01-18-TALS/4/378| |19-05-02-LSKK/3/352| |19-12-01-LC19/20/347
19-11-16-ZV#1/4/294| |19-03-30-TK-3/7/273| |19-04-20-TK-4/8/266
19-05-18-LIEP/8/266
3575
17 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/6/480| |20-01-18-TALS/11/396| |19-12-21-RIGA/11/396
19-03-09-LALB/7/390| |19-03-23-VICT/2/376| |19-05-04-LC13/2/329
19-10-13-LC15/15/306| |19-03-24-EVEL/2/282| |19-09-15-LABL/2/276
19-11-03-BAJC/20/252
3483
18 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2019 19-12-29-LABL/5/559| |19-10-20-LABL/8/380| |19-10-13-LC15/14/379
19-09-15-LABL/4/377| |19-12-01-LK13/2/282| |19-05-02-LSKK/6/280
19-05-04-LC13/7/273| |19-06-22-SAUL/16/268| |19-03-30-TK-3/8/266
19-09-29-CM-6/5/246
3310
19 Santa TROFIMOVA Olaine 15.01.2020 19-04-06-LKKC/21/558| |19-10-20-LABL/14/345| |19-12-05-OLAI/2/329
19-10-13-LC15/16/315| |19-11-09-OLAI/3/308| |19-05-23-OLAI/3/308
19-03-28-OLAI/5/287| |20-01-04-CM-1/6/280| |19-03-24-EVEL/11/252
19-03-02-CEPA/6/240
3222
20 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-20-LABL/6/400| |19-04-13-LABL/7/390| |19-01-27-LABL/8/380
19-03-09-LALB/9/370| |19-10-13-LC15/11/357| |19-05-04-LC13/4/294
19-09-01-CM-5/5/246| |19-11-03-BAJC/22/244| |19-03-31-S25Y/14/242
19-09-15-LABL/6/241
3164
21 Žanete GRINIECE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-02-LSKK/3/352| |20-01-18-TALS/7/351
19-12-01-LC19/21/341| |19-12-14-TK-2/7/312| |19-04-20-TK-4/7/273
19-03-30-TK-3/10/256| |19-05-18-LIEP/11/252| |18-04-06-LSKC/2/230
18-04-22-LABL/11/227
3161
22 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-12-01-LK17/1/434| |19-10-26-RIGA/9/407| |19-12-21-RIGA/12/391
19-05-04-LC17/16/335| |19-10-13-LC15/17/297| |19-09-29-CM-6/4/294
19-06-22-SAUL/15/272| |19-03-24-EVEL/10/256| |19-09-01-CM-5/11/216
18-09-09-PAST/13/196
3098
23 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/14/414| |19-07-07-LJOL/20/347
19-05-02-LSKK/8/304| |19-03-16-LIEP/8/266| |19-04-20-TK-4/9/259
19-05-18-LIEP/10/256| |19-03-30-TK-3/11/252| |18-04-06-LSKC/7/191
19-02-17-TK-2/7/156
3012
24 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-01-LC19/18/604| |20-01-18-TALS/12/391| |19-10-13-LC15/20/372
19-11-16-ZV#1/6/308| |19-09-15-LABL/12/261| |19-03-24-EVEL/9/259
18-03-31-L13U/6/196| |19-04-27-NAKT/2/188| |18-10-13-RJS1/4/168
18-04-28-LK2J/6/168
2915
25 Sintija RIEKSTA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/23/540| |19-12-05-OLAI/3/308| |19-02-28-OLAI/5/287
19-05-23-OLAI/5/287| |19-11-09-OLAI/7/273| |19-10-13-LC15/24/266
19-03-24-EVEL/16/235| |19-09-19-OLAI/3/235| |19-03-02-CEPA/8/228
19-10-05-CESI/11/216
2875
26 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 19-10-20-LABL/10/365| |19-01-27-LABL/11/360| |19-04-13-LABL/11/360
19-03-09-LALB/14/345| |18-09-16-LABL/10/292| |19-10-13-LC15/19/288
19-03-24-EVEL/7/273| |18-12-22-LK-5/5/197| |18-10-13-RJS1/2/188
18-05-06-24SY/12/174
2842
27 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/13/420| |19-10-26-RIGA/12/391| |20-01-18-TALS/12/320
19-03-16-LIEP/6/280| |19-10-13-LC15/25/261| |20-01-04-CM-1/10/256
19-12-01-LK13/4/252| |18-12-01-LC11/6/192| |18-12-01-LK13/10/175
19-09-15-LABL/14/173
2720
28 Evelīna STIRĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/19/384| |19-12-14-TK-2/4/336| |20-01-18-TALS/11/331
19-10-13-LC15/27/310| |19-10-05-TALS/5/287| |19-03-24-EVEL/16/235
19-11-16-ZV#1/1/200| |19-04-27-RIGA/1/200| |18-03-31-LK1J/7/191
19-10-26-RIGA/2/188
2662
29 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/18/444| |19-10-20-LABL/12/362| |19-05-02-LSKK/1/350
19-11-30-LC11/1/300| |19-05-04-LC13/6/280| |18-12-01-LC11/5/197
18-03-31-L13U/9/181| |17-04-30-LVCJ/4/176| |19-03-31-S25Y/4/168
19-09-15-LABL/16/168
2626
30 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-10-20-LABL/15/340| |19-12-05-OLAI/4/294| |19-05-23-OLAI/4/294
19-04-25-OLAI/5/287| |19-03-28-OLAI/6/280| |19-10-13-LC15/28/248
19-03-24-EVEL/16/235| |19-03-02-CEPA/7/234| |19-09-19-OLAI/4/210
19-12-01-LK17/9/200
2622
31 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/5/466| |19-10-26-RIGA/11/424| |19-12-01-LK17/5/333
19-10-13-LC15/29/243| |18-12-22-LK-5/3/211| |19-10-26-RIGA/1/200
18-12-01-LK13/6/192| |18-03-31-L13U/8/186| |18-10-13-RJS1/3/176
18-04-28-LK2J/5/172
2603
32 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 19-07-07-LJOL/20/347| |19-05-02-LSKK/5/328| |19-03-24-EVEL/10/292
19-06-22-SAUL/11/288| |20-01-04-CM-1/7/273| |19-10-27-CM-7/6/240
19-10-05-CESI/10/239| |19-02-17-CM-3/14/207| |19-01-16-CM-1/6/192
18-11-24-BABO/9/148
2554
33 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/6/506| |19-05-25-KURZ/17/396| |19-10-13-LC15/21/326
19-03-16-LIEP/11/252| |19-03-24-EVEL/10/219| |19-12-01-LK13/12/213
18-12-22-LK-5/8/182| |19-09-15-LABL/17/165| |18-12-01-LK13/18/156
18-10-13-RJS1/16/134
2549
34 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 19-12-01-LK17/4/586| |19-11-09-OLAI/4/524| |19-03-24-EVEL/12/249
18-05-06-24SY/20/199| |18-04-06-LSKC/6/196| |17-04-30-LVCJ/13/168
17-09-09-LK-1/6/168| |17-11-04-LK-3/4/151| |18-12-16-VICT/2/150
17-10-14-LK-2/5/148
2539
35 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |19-10-13-LC15/22/284| |20-01-04-CM-1/11/252
19-10-27-CM-7/4/252| |19-05-04-LC13/12/249| |19-11-16-CM-8/6/240
19-04-21-CM-4/6/240| |19-02-17-CM-3/8/228| |19-12-01-LK13/8/228
19-09-01-CM-5/8/228
2530
36 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.12.2020 19-03-16-LIEP/2/329| |20-01-18-TALS/17/297| |19-11-16-ZV#1/5/287
19-04-20-TK-4/5/287| |19-03-30-TK-3/13/245| |18-04-22-LABL/10/230
18-04-06-LSKC/2/230| |18-11-19-LIEP/4/202| |18-05-19-LIEP/2/197
19-02-17-TK-2/2/188
2492
37 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |19-06-22-SAUL/17/264| |19-05-04-LC13/9/259
19-04-21-CM-4/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |19-03-24-EVEL/5/246
19-03-31-S25Y/14/242| |18-12-16-VICT/10/234| |18-09-09-PAST/12/199
18-12-01-LK13/5/197
2468
38 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-10-13-LC15/23/315| |19-10-27-CM-7/3/292| |19-11-16-CM-8/5/263
19-04-21-CM-4/5/246| |19-03-24-EVEL/7/234| |19-03-02-CEPA/9/222
19-10-05-CESI/12/213| |19-12-01-LK13/12/213| |19-01-20-CM-2/8/182
19-01-16-CM-1/10/175
2355
39 LÄ«na LEIMANE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/3/540| |19-10-05-TALS/1/367| |19-03-24-EVEL/8/228
19-10-13-LC15/33/226| |19-11-16-ZV#1/4/185| |18-10-13-RJS1/6/160
19-10-26-RIGA/8/152| |20-01-18-TALS/1/150| |18-11-24-BABO/14/110
18--05-19-DART/9/78
2196
40 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/18/390| |18-05-13-DAUG/12/248| |19-03-24-EVEL/6/240
19-12-01-LK13/8/228| |18-12-22-LK-5/4/202| |18-12-01-LK13/7/187
19-02-17-TK-2/3/176| |18-03-31-L13U/12/174| |19-09-15-LABL/15/170
19-04-27-NAKT/4/168
2184
41 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/336| |19-05-04-LC13/5/287| |19-03-24-EVEL/4/252
19-03-31-S25Y/21/217| |18-03-31-L13U/4/206| |18-12-01-LC11/4/202
19-03-10-LABL/1/170| |19-04-14-LABL/1/170| |18-10-21-LABL/4/134
19-01-06-VALM/5/131
2105
42 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-01-18-TALS/13/483| |19-10-13-LC15/34/261| |19-12-01-LK13/8/252
19-03-24-EVEL/15/204| |18-12-01-LK13/17/158| |19-04-27-RIGA/8/152
19-10-26-RIGA/10/146| |18-03-31-L13U/24/145| |18-10-13-RJS1/15/136
19-10-05-TALS/4/126
2063
43 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-02-LSKK/5/369| |19-10-05-TALS/6/280| |19-11-16-ZV#1/8/266
19-10-13-LC15/32/230| |19-12-01-LK17/10/197| |17-04-30-LVCJ/19/154
17-09-09-LK-1/10/154| |17-10-14-LK-2/8/137| |17-11-04-LK-3/8/137
18-09-22-EST1/37/129
2053
44 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/790| |19-11-16-ZV#1/3/275| |19-10-26-RIGA/9/266
19-10-20-LABL/5/219| |17-04-30-LVCJ/5/172| |17-05-21-YSYI/10/131
RSHT17-3/2/56| |17-07-16-SAVK/3/53| |RSHT17-2/7/47
RSHT17-1/9/44
2053
45 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 18-04-22-LABL/5/258| |18-01-27-LABL/6/252| |18-04-28-L15U/9/207
18-04-06-LSKC/5/201| |17-09-09-LK-1/2/197| |17-04-30-LVCJ/7/187
19-04-27-NAKT/3/176| |LABL17-6/12/170| |17-11-04-LK-3/2/169
17-10-14-LK-2/3/158
1975
46 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/8/304| |19-05-04-LC13/14/242| |19-10-13-LC15/35/216
19-12-01-LK13/12/213| |19-03-24-EVEL/13/210| |18-12-22-LK-5/9/178
19-04-27-RIGA/3/176| |20-01-18-TALS/2/141| |19-10-05-TALS/2/141
18-10-13-RJS1/14/138
1959
47 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/26/348| |19-05-04-LC17/20/315| |19-05-02-LSKK/6/280
19-12-01-LK17/8/205| |18-03-31-LK1J/14/169| |18-12-01-LK13/14/166
19-01-06-VALM/6/128| |18-12-16-VICT/10/117| |18-10-21-LABL/14/110
18-10-13-RJS1/11/98
1936
48 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-12-14-TK-2/10/292| |19-12-01-LK13/12/213
19-03-16-LIEP/6/184| |19-02-17-TK-2/8/152| |19-04-20-TK-4/1/150
19-10-26-RIGA/11/144| |19-03-30-TK-3/2/141| |18-04-28-LK2J/18/136
20-01-18-TALS/3/132
1853
49 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 20-01-04-CM-1/12/249| |19-11-30-LC11/8/228| |19-02-17-CM-3/10/219
19-03-02-CEPA/12/213| |19-10-05-CESI/15/204| |19-03-24-EVEL/17/198
18-12-01-LC11/16/161| |19-05-04-EVEL/4/143| |19-03-10-LABL/17/112
19-10-20-LABL/9/111
1838
50 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/11/288| |19-11-30-LC11/2/282| |19-10-13-LC15/30/265
19-03-24-EVEL/12/213| |18-12-22-LK-5/8/182| |18-12-01-LC11/10/175
19-05-04-EVEL/2/160| |19-11-16-ZV#1/14/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-02-17-RK2P/16/71
1826
51 Maruta RAUPA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/6/429| |19-05-04-LC17/17/330| |18-12-22-LK-5/6/224
18-04-28-L15U/16/188| |19-01-19-BABO/3/141| |18-10-13-RJS1/2/128
17-11-04-LK-3/7/117| |RSHT17-1/3/106| |BR16-4/12/57
16-11-05-VBTJ/5/33
1753
52 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-04-22-LABL/7/246| |18-01-27-LABL/8/239| |18-03-11-LABL/9/233
17-04-30-LVCJ/10/197| |18-04-28-L15U/15/190| |RSHT17-2/2/141
LABL17-5J/3/132| |17-12-17-LABL/11/130| |LABL17-6/5/98
18-01-20-VT-2/8/91
1697
53 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-11-16-ZV#1/1/532| |19-05-04-LC13/10/256| |18-12-22-LK-5/7/187
18-03-31-L13U/10/179| |18-04-28-LK2J/12/149| |18-11-24-BABO/12/114
18-02-17-RK2P/7/82| |19-01-19-BABO/1/80| |17-12-23-LK-4/6/72
1651
54 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/271| |19-11-23-LIEP/4/252| |19-03-16-LIEP/7/179
19-02-17-TK-2/9/148| |19-10-26-RIGA/12/142| |19-04-20-TK-4/2/141
19-03-30-TK-3/3/132| |20-01-18-TALS/4/126| |19-10-05-TALS/6/120
19-11-16-ZV#1/15/102
1613
55 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 17-11-11-LKKC/5/246| |18-04-06-LSKC/4/206| |17-04-30-LVCJ/8/205
17-10-14-LK-2/5/172| |17-11-04-LK-3/1/150| |RSHT17-2/1/150
LABL17-5J/2/141| |LABL17-6/1/120| |RSHT17-1/6/96
RSHT17-3/6/96
1582
56 Madara PAVLOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/15/238| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/8/182
18-03-31-L13U/15/167| |17-04-30-LVCJ/8/160| |19-10-20-LABL/3/132
17-05-21-YSYI/12/128| |19-04-14-LABL/13/119| |19-03-10-LABL/14/117
19-11-16-ZV#1/12/107
1567
57 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/264| |19-05-04-LC13/11/252| |18-12-01-LC11/9/178
19-11-16-ZV#1/9/159| |19-03-31-S25Y/8/152| |19-10-20-LABL/4/126
19-03-10-LABL/11/122| |19-04-14-LABL/14/117| |18-10-21-LABL/20/101
19-12-29-LABL/3/88
1559
58 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-16-LIEP/13/245| |19-10-13-LC15/36/212| |18-12-22-LK-5/10/205
19-10-26-RIGA/3/176| |17-09-09-LK-1/12/149| |18-04-28-LK2J/15/143
17-11-04-LK-3/14/124| |18-10-13-RJS1/7/106| |19-01-19-BABO/4/87
18--05-19-DART/11/76
1523
59 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-09-09-PAST/15/190| |18-12-01-LK13/15/163
18-03-31-L13U/18/160| |18-10-13-RJS1/13/140| |18-12-16-VICT/7/125
18-11-10-CM-8/8/122| |18-10-06-CM-H/9/118| |17-09-09-LK-1/9/111
17-11-04-LK-3/10/110
1519
60 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/8/266| |19-03-31-S25Y/21/217| |18-12-01-LC11/7/187
18-03-31-L13U/19/157| |19-04-14-LABL/3/150| |19-03-10-LABL/10/124
18-05-06-24SY/7/109| |18-10-21-LABL/18/104| |18-11-24-BABO/11/86
18-03-11-LABL/6/56
1456
61 Dita ROZENBERGA Salaspils BK 22.01.2020 17-09-09-LK-1/4/202| |17-04-30-LVCJ/13/189| |17-11-04-LK-3/4/176
17-10-14-LK-2/10/154| |LABL17-5J/1/150| |RSHT17-3/3/106
17-07-16-SAVK/4/101| |18-01-13-RP-1/4/101| |LABL17-6/4/101
RSHT17-1/5/98
1378
62 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/8/347| |19-10-20-LABL/1/337| |19-09-15-LABL/1/253
19-11-16-ZV#1/8/180| |19-03-10-LABL/7/133| |19-04-14-LABL/10/124
1374
63 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-16-LIEP/10/256| |19-03-24-EVEL/16/235| |19-10-13-LC15/31/234
18-12-22-LK-5/9/207| |18-11-24-BABO/13/140| |19-01-19-BABO/1/104
18-10-13-RJS1/9/101| |18--05-19-DART/12/75| |
1352
64 Agneta LABLAIKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-09-LALB/10/365| |19-03-24-EVEL/9/296| |18-03-31-LK1J/4/206
19-01-19-BABO/1/160| |18-10-13-RJS1/1/136| |18-02-17-RK2P/5/92
18--05-19-DART/7/82| |
1337
65 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/16/302| |19-12-14-TK-2/13/288| |19-10-05-TALS/10/256
19-10-26-RIGA/4/168| |19-11-16-ZV#1/6/160| |2018-03-24-TK2P/4/118
1292
66 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-11-23-LIEP/10/219| |19-10-26-RIGA/14/139
19-04-20-TK-4/4/126| |20-01-18-TALS/5/123| |19-03-30-TK-3/5/123
19-10-05-TALS/7/118| |19-11-16-ZV#1/18/98| |19-12-14-TK-2/2/94
1268
67 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-04-28-LK2J/4/176| |18-03-31-L13U/12/174| |18-10-13-RJS1/5/164
18-09-22-EST1/18/156| |17-10-14-LK-2/7/140| |17-11-04-LK-3/8/137
18-03-10-CEPA/6/112| |18-03-17-LIEP/3/80| |18-01-13-RP-1/4/76
RSHT17-2/3/53
1268
68 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/18/293| |19-12-14-TK-2/14/276| |19-11-23-LIEP/6/240
19-10-26-RIGA/5/164| |19-04-20-TK-4/3/132| |19-03-30-TK-3/4/126
1231
69 Felisa MUĶIELE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-04-LC17/19/320| |19-09-01-CM-5/9/222| |19-03-24-EVEL/20/221
19-04-27-NAKT/6/160| |19-03-30-TK-3/1/150| |19-04-27-RIGA/10/146
1219
70 Kitija Gerda BRIEDE UBBS 31.12.2019 19-05-04-LC17/18/325| |19-11-16-ZV#1/9/259| |17-11-04-LK-3/5/123
18-10-13-RJS1/3/120| |RSHT17-1/4/101| |17-12-23-LK-4/1/60
RJMS16/9/59| |BR16-4/24/47| |16-11-05-VBTJ/1/40
1134
71 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/224| |19-03-24-EVEL/16/201| |18-12-22-LK-5/11/173
17-11-04-LK-3/11/108| |19-10-20-LABL/12/107| |18--05-19-DART/12/75
18-02-17-RK2P/17/69| |19-01-19-BABO/7/62| |18-01-13-RP-1/15/61
1080
72 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 31.12.2020 19-10-05-TALS/9/259| |19-11-23-LIEP/5/246| |18-04-06-LSKC/7/191
18-11-19-LIEP/8/182| |2018-03-24-TK2P/7/71| |18-03-17-LIEP/11/66
1015
73 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/20/221| |19-03-02-CEPA/11/216| |19-12-01-LK13/14/207
19-03-24-EVEL/18/195| |18-12-01-LC11/13/168| |
1007
74 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-05-02-LSKK/6/320| |18-04-28-L15U/17/185| |17-09-09-LK-1/20/151
RSHT17-3/1/120| |16-11-05-VBTJ/8/91| |LJC16/13/84
LABL17-1J/3/53| |
1004
75 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/5/201| |17-04-30-LVCJ/9/178| |17-05-21-YSYI/13/147
LABL17-6/2/85| |16-11-05-VBTJ/4/84| |LABL17-5J/4/76
LJC16/5/66| |18-01-28/3/62| |17-10-22-LABL/4/50
17-12-17-LABL/5/49
998
76 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/210| |17-04-30-LVCJ/12/170| |17-05-21-YSYI/11/130
LABL17-5J/1/90| |LABL17-6/3/79| |LJC16/2/75
16-12-18-LABL/6/64| |SGYY16/8/61| |16-11-13-LABL/2/56
17-01-08-LABL/6/48
983
77 Veronika VOITENKO Olaine 31.12.2017 17-09-09-LK-1/18/156| |17-04-30-LVCJ/32/138| |LABL17-5J/6/120
17-11-04-LK-3/11/108| |RSHT17-2/16/101| |LABL17-6/6/96
17-07-16-SAVK/8/91| |17-01-14-TK-3/8/61| |RSHT17-3/4/50
ONBK17-1/9/44
965
78 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/245| |19-03-24-EVEL/14/207| |18-12-22-LK-5/10/175
18-10-13-RJS1/17/132| |18-11-24-BABO/19/102| |19-01-19-BABO/2/75
936
79 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/8/182| |LABL17-5J/5/123| |RSHT17-1/2/113
17-03-25-VALK/14/104| |16-11-05-VBTJ/1/100| |LJC16/1/80
SGYY16/7/62| |16-11-13-LABL/3/53| |16-11-20-TK-2/3/53
17-01-08-LABL/3/53
923
80 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 18-03-31-LK1J/7/218| |17-09-09-LK-1/20/170| |17-09-10-PAST/14/145
DAUG17-1/11/130| |RSHT17-2/7/94| |LABL17-1J/4/50
16-11-05-VBTJ/5/49| |17-09-24-CM-6/8/46| |
902
81 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-10-20-LABL/11/143| |19-05-04-EVEL/9/126
19-09-15-LABL/8/114| |19-03-10-LABL/18/111| |18-10-21-LABL/21/99
19-12-29-LABL/10/73| |
894
82 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-09-15-LABL/3/236| |19-10-20-LABL/6/201| |19-11-16-ZV#1/6/197
19-03-10-LABL/9/126| |19-04-14-LABL/11/122| |
882
83 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |19-11-23-LIEP/8/228| |18-04-06-LSKC/4/176
18-05-19-LIEP/8/106| |18-02-17-RK2P/15/71| |
875
84 Linda RUŅĢE Liepāja 25.11.2019 19-05-18-LIEP/9/259| |19-11-23-LIEP/10/146| |TK16-5/9/118
LJC16/5/98| |KC16/8/91| |RJMS16/1/80
16-11-27-LICE/1/40| |
832
85 Loreta TAURIŅA Dārta/Daugmale 31.10.2018 DAUG17-1/12/128| |RSHT17-2/1/120| |RSHT17-1/3/106
RSHT17-3/8/91| |LJC16/11/86| |RJMS16/4/67
17-11-19-BR-2/10/66| |16-09-24-TK-1/1/60| |BR16-1/45/53
BR16-4/17/53
830
86 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/231| |18-12-01-LC11/12/170| |19-03-10-LABL/12/121
19-09-15-LABL/7/117| |18-10-21-LABL/19/102| |18-11-24-BABO/11/86
827
87 Megija VĒJA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/575| |19-12-29-LABL/1/198| |17-12-23-LK-4/4/50
823
88 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/17/162| |18-04-28-LK2J/13/147| |17-10-14-LK-2/10/131
17-11-04-LK-3/15/122| |18-02-17-RK2P/9/78| |18--05-19-DART/10/77
17-11-19-BR-2/15/61| |
778
89 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |19-10-13-LC15/37/207| |18-10-13-RJS1/12/142
18-11-24-BABO/13/112| |19-01-19-BABO/7/81| |
763
90 Rasa TROPA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/13/280| |18-12-22-LK-5/11/202| |18-03-31-LK1J/12/174
18-10-13-RJS1/8/103| |
759
91 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2019 19-12-05-OLAI/6/280| |19-11-09-OLAI/8/266| |19-09-19-OLAI/5/205
751
92 Daniela RUNDE Lotos 11.03.2020 19-12-01-LK13/14/207| |19-05-04-EVEL/3/150| |19-03-10-LABL/13/119
19-04-14-LABL/18/111| |19-12-29-LABL/2/94| |17-12-17-LABL/12/43
724
93 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/19/192| |19-10-26-RIGA/13/140| |19-04-27-RIGA/13/140
19-05-04-EVEL/5/139| |19-11-16-ZV#1/16/101| |
712
94 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/287| |18-04-06-LSKC/1/210| |LJC16/9/89
BR16-1/43/56| |BR16-2/47/50| |RSPJ15/8/11
703
95 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/249| |18-03-31-L13U/23/147| |18-10-13-RJS1/10/146
18-04-28-LK2J/14/145| |
687
96 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/12/213| |19-11-23-LIEP/15/204| |19-10-26-RIGA/17/170
19-12-14-TK-2/4/84| |
671
97 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/11/217| |19-11-23-LIEP/12/215| |19-10-26-RIGA/16/146
19-12-14-TK-2/3/89| |
667
98 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-03-24-EVEL/17/264| |19-11-16-ZV#1/3/176| |19-04-27-RIGA/11/144
19-01-19-BABO/9/77| |
661
99 RÅ«ta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/8/228| |19-05-04-LC13/18/228| |18-12-01-LC11/11/173
629
100 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2019 19-11-30-LC11/10/223| |19-09-15-LABL/6/201| |19-04-14-LABL/15/116
19-12-29-LABL/7/78| |
618
101 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/8/304| |18-04-06-LSKC/7/218| |17-03-18-LIEP/7/94
616
102 Virdzinija DZJUBAK Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/241| |19-12-29-LABL/4/133| |19-03-10-LABL/16/114
LABL17-5J/10/66| |17-12-17-LABL/11/43| |
597
103 Arta ANKRAVA RSP/RBS 26.11.2019 19-10-20-LABL/18/325| |19-11-16-ZV#1/4/168| |18-11-24-BABO/21/99
592
104 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/12/170| |18-10-06-CM-H/7/125| |18-10-28-CN-7/11/115
18-10-21-LABL/13/112| |18-09-30-VICT/3/70| |
592
105 Paula IRBE Talsu NSS 31.12.2020 19-02-17-TK-2/11/144| |19-10-26-RIGA/21/124| |19-04-20-TK-4/7/117
19-10-05-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/6/80| |
579
106 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-LK1J/10/179| |18-03-10-CEPA/8/106| |18-01-13-RP-1/12/85
18-02-17-RK2P/11/80| |18--05-19-DART/11/76| |17-12-23-LK-4/7/47
574
107 Terēze KIRŠTEINA UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/11/252| |17-11-04-LK-3/8/114| |RJMS16/10/58
17-12-23-LK-4/2/56| |BR16-4/24/47| |16-11-05-VBTJ/3/35
562
108 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/21/152| |18-03-10-CEPA/10/102| |18--05-19-DART/6/84
18-02-17-RK2P/11/76| |17-12-23-LK-4/8/68| |18-01-13-RP-1/11/65
547
109 Amanda VEIGULE Siguldas BK 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/166| |19-03-31-S25Y/9/148| |19-03-10-LABL/15/116
18-10-21-LABL/22/98| |
528
110 Ieva ROZENTĀLE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/22/275| |19-10-05-TALS/12/249| | 524
111 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/273| |19-05-18-LIEP/12/249| | 522
112 Katrīna ALEKSANDROVA Ventspils BK V16 17.12.2019 19-12-14-TK-2/16/268| |19-10-05-TALS/11/252| | 520
113 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/14/316| |19-12-01-LK17/11/194| | 510
114 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |18-12-22-LK-5/13/196| |19-01-19-BABO/6/83
500
115 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-04-30-LVCJ/10/154| |17-09-09-LK-1/7/117| |LABL17-6/7/70
17-07-16-SAVK/2/56| |17-09-17-LABL/6/48| |ONBK17-1/13/42
487
116 Ksenija POLUÅ KINA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/9/269| |19-10-20-LABL/10/110| |19-12-29-LABL/8/76
455
117 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
118 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/176| |18-05-19-LIEP/5/115| |18-03-17-LIEP/4/76
18-02-17-RK2P/14/73| |
440
119 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/16/201| |19-10-26-RIGA/20/164| |19-12-14-TK-2/11/72
437
120 Beāte TURLĀ UBBS 17.11.2019 19-11-16-ZV#1/10/256| |18-03-31-LK1J/13/172| | 428
121 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/9/155| |17-10-28-BR-1/17/79| |18-01-13-RP-1/7/70
17-11-19-BR-2/12/64| |RSHT17-3/5/49| |
417
122 Kristiāna RANTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| |18-12-22-LK-5/13/196| | 406
123 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/141| |17-11-04-LK-3/8/114| |17-10-14-LK-2/6/96
RSHT17-3/8/46| |
397
124 Adriāna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-23-LIEP/20/189| |19-10-26-RIGA/19/128| |19-12-14-TK-2/7/78
395
125 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 31.12.2018 17-04-30-LVCJ/17/158| |17-09-09-LK-1/11/151| |LJC16/7/62
LJCF15/11/9| |
380
126 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/260| |19-04-14-LABL/17/112| | 372
127 Beate ŪDRE Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/4/261| |19-12-29-LABL/5/110| | 371
128 Loreta BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/13/210| |19-09-15-LABL/19/160| | 370
129 Alise GRIKMANE Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-12-29-LABL/6/179| |19-10-20-LABL/7/117| |17-12-23-LK-4/7/70
366
130 Anna MISIŅA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| |19-11-16-ZV#1/7/156| | 366
131 Katrīna ČEKMARJOVA Salaspils BK 30.10.2018 18-03-31-LK1J/11/176| |17-10-14-LK-2/9/133| |17-07-16-SAVK/4/50
359
132 Endija NARNICKA RSP/RBS 31.12.2018 18-03-31-LK1J/8/186| |18-02-17-RK2P/6/90| |18--05-19-DART/9/78
354
133 Aurora LAIZĀNE Ventspils BK V16 20.01.2021 19-11-23-LIEP/13/226| |20-01-18-TALS/6/120| | 346
134 Leonarda UGORENKO RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/20/221| |19-01-19-BABO/6/64| |18-01-13-RP-1/17/59
344
135 Daniela PĒTERSONE Valmieras BSS 06.01.2018 16-11-05-VBTJ/8/76| |LJC16/6/64| |SGYY16/11/58
BR16-1/48/49| |BR16-2/49/48| |LABL17-1J/14/42
RBS15-5/33/0| |
337
136 LÄ«va Grieta MORUZA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-10-20-LABL/8/197| |19-12-29-LABL/9/139| | 336
137 Evelīna DUMBRĀJA Talsu NSS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/5/201| |20-01-18-TALS/7/117| | 318
138 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/13/210| |19-10-20-LABL/14/104| | 314
139 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
140 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
141 Laura SILA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/20/309| | 309
142 Oļesja SVIČKARE Dārta/Daugmale 31.08.2017 RSHT17-2/6/120| |RSHT17-1/7/94| |RSHT17-3/6/48
16-11-05-VBTJ/12/43| |
305
143 Ance PRIEDNIECE RSP/RBS 02.07.2018 18--05-19-DART/8/106| |18-01-13-RP-1/10/88| |18-01-20-VT-2/12/85
279
144 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
145 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
146 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/186| |2018-03-24-TK2P/4/76| | 262
147 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/172| |2018-03-24-TK2P/3/80| | 252
148 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 31.12.2019 19-10-26-RIGA/18/130| |19-04-20-TK-4/6/120| | 250
149 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/172| |2018-03-24-TK2P/5/75| | 247
150 Kristiāna ANŠMITE 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/5/123| |19-03-30-TK-3/6/120| | 243
151 Līva RUDZĪTE Siguldas BK 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/102| |18-01-28/10/51| |17-10-22-LABL/10/44
17-09-17-LABL/10/44| |
241
152 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-11-04-LK-3/6/144| |17-08-27-CM-5/10/44| |17-09-24-CM-6/11/43
231
153 LÄ«ba ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/8/114| |19-12-14-TK-2/9/111| | 225
154 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/142| |18--05-19-DART/8/80| | 222
155 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 21.04.2020 19-04-21-CM-4/9/222| | 222
156 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/10/146| |19-12-14-TK-2/8/76| | 222
157 Paula BĒRZIŅA Uzvara 31.12.2018 18-01-13-RP-1/8/91| |18-02-17-RK2P/12/80| |ONBK17-1/12/43
214
158 Viktorija ARKLIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/210| | 210
159 Viktoria BOGOMAŅUKA-ĀBOLA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/18/208| | 208
160 Sintija ULME Valmieras BSS 12.09.2018 17-09-09-LK-1/16/161| |17-04-23-CM-4/7/47| | 208
161 Santa GRĪNBERGA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/19/205| | 205
162 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/201| | 201
163 Alise SEMJONOVA Dārta/Daugmale 23.12.2018 18-12-22-LK-5/12/199| | 199
164 Dārta UZARE Siguldas BK 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/124| |LABL17-6/8/68| | 192
165 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 17-09-09-LK-1/10/110| |19-03-17-OZOL/7/78| | 188
166 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/10/110| |19-12-14-TK-2/10/73| | 183
167 Marija Anna BRĪVULE Valmieras BSS 21.04.2018 LJC16/14/83| |17-04-23-CM-4/6/48| |17-02-11-CM-2/9/44
175
168 Paula ZUTE Inčukalna SK 03.04.2017 INC16/5/98| |INC17/6/72| | 170
169 Oksana FJODOROVA Lotos 28.03.2017 17-03-25-VALK/8/68| |16-12-18-LABL/10/58| |16-11-13-LABL/13/42
168
170 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/168| | 168
171 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/163| | 163
172 Ksenija DAUKSTE Inčukalna SK 03.04.2017 INC16/6/96| |INC17/12/64| | 160
173 Elīna PEIPIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/8/152| | 152
174 Lote KURPNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-01-28/9/52| |17-10-22-LABL/8/46| |17-12-17-LABL/8/46
144
175 Alena LAPTIONOVA Nav noteikts 16.01.2018 18-01-13-RP-1/6/72| |17-11-25-VT-1/9/67| | 139
176 Sāra TOMŠEVICA UBBS 06.11.2017 17-11-04-LK-3/14/104| |16-11-05-VBTJ/6/32| | 136
177 Veronika KARELE Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/8/129| | 129
178 Anastasija SEMJONOVA Nav noteikts 16.01.2018 17-11-25-VT-1/10/66| |18-01-13-RP-1/16/61| | 127
179 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/9/118| | 118
180 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/114| | 114
181 Elija Evelīna KOMISAROVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/112| | 112
182 Veronika STESESE Salaspils BK 31.12.2018 17-11-04-LK-3/9/111| | 111
183 Līva Rēzija BOGDANOVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/7/109| | 109
184 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/109| | 109
185 Elza DZELZSKALĒJA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/106| | 106
186 Agate TRAUBERGA Valmieras BSS 06.01.2018 SGYY16/10/58| |LABL17-1J/6/48| | 106
187 LÄ«ga KOZLOVSKA Badmintonaklubs.lv 21.10.2019 19-10-20-LABL/13/105| | 105
188 Sabīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/9/104| | 104
189 Å arlote GREIVULE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/10/102| | 102
190 Marta KOVOĻENOKA Olaine 25.11.2019 18-11-24-BABO/20/101| | 101
191 Viktorija BELOGLAZOVA RSP/RBS 31.12.2018 RSHT17-1/4/50| |RSHT17-3/4/50| | 100
192 Anna Marija VASITČENKOVA RSP/RBS 17.10.2018 18-10-13-RJS1/10/99| | 99
193 Marta RIEKSTIŅA Talsu NSS 06.01.2018 16-09-24-TK-1/4/50| |16-11-20-TK-2/6/48| | 98
194 Megija BUŅĶE Liepāja 21.03.2017 17-03-18-LIEP/6/96| | 96
195 Diāna KASATIKOVA Liepāja 21.03.2017 17-03-18-LIEP/9/89| | 89
196 Amanda Sofija JAUNZUZĀNE Liepāja 21.03.2017 17-03-18-LIEP/11/86| | 86
197 Dana KUĻIKA Liepāja 21.03.2017 17-03-18-LIEP/12/85| | 85
198 Marta TĀLBERGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/2/85| | 85
199 Sofija LAVRENTJEVA RSP/RBS 31.12.2017 RSHT17-1/14/83| | 83
200 Sabīne SĒTIŅA Liepāja 25.02.2018 18-02-17-RK2P/10/82| | 82
201 Karīna PUMPURE Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/8/79| | 79
202 Irina ŅIKITINA Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/10/76| | 76
203 Karlīna KLIGINA Siguldas BK 30.12.2016 LABL16-2/20/38| |LJCF15/4/18| |RSPJ15/12/8
YIYS15/14/8| |AL15-4/38/2| |AL15-6/32/1
AL15-5/40/0| |
75
204 Arta Adrija KERNA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/5/74| | 74
205 Alise Elza SKRICKA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/73| | 73
206 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-12-29-LABL/11/72| | 72
207 Daniela JANÅ EVSKA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-12-29-LABL/12/71| | 71
208 Nikola MIKLAŠEVIČA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/7/70| | 70
209 Luīze DAŅIĻĒVIČA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/69| | 69
210 Agnese VESELOVA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/8/68| | 68
211 Letīcija ĶIKULE Lotos 06.03.2017 LABL17-5J/9/67| | 67
212 Reičela MIKLAŠEVIČA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/9/67| | 67
213 Karlīna Paula KĀRKLIŅA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/10/66| | 66
214 Sanija KANAŠEVICA Inčukalna SK 03.04.2017 INC17/11/65| | 65
215 Mikaēla ŠNEVELE RSP/RBS 31.12.2017 RSHT17-3/4/50| | 50
216 Estere Kitija JĒKABSONE Talsu NSS 06.01.2018 16-11-20-TK-2/7/47| | 47
217 Emīlija PIGOŽNE Siguldas BK 18.09.2017 17-09-17-LABL/8/46| | 46
218 Amanda RAUZA Saulrīti SK 24.04.2017 17-04-23-CM-4/9/44| | 44
219 Marta STAPRĒNA Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/11/43| | 43
220 Kristiana EGLĪTE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/13/42| | 42
221 Rūta Renāte DEMITERE Valmieras BSS 30.08.2015 VBJSS15/4/9| | 9
222 Å arlote HENINA Nav noteikts 30.08.2015 RSPJ15/15/7| | 7