Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 25.05.2019
Jauktâs dubultspçles
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Pauls GURECKIS RSP/RBS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/2/1763| |19-04-07-LKKC/1/900| |18-02-04-LCMP/4/840
18-01-27-LABL/1/750| |18-03-11-LABL/2/705| |17-12-17-LABL/3/704
18-01-20-VT-2/1/700| |18-03-17-VT3P/1/700| |18-09-30-VICT/1/700
18-04-07-VT4P/3/616
8378
2 Diāna STOGNIJA RSP/RBS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/1/1000| |19-04-07-LKKC/1/900| |17-12-17-LABL/1/800
18-04-22-LABL/1/750| |18-02-04-LCMP/9/740| |18-03-11-LABL/2/705
18-10-21-LABL/1/700| |18-12-16-VICT/1/700| |18-04-07-VT4P/1/700
19-03-23-VICT/1/700
7695
3 Reinis KRAUKLIS RTU/RSP 04.02.2020 19-02-03-LVCN/1/1000| |18-02-04-LCMP/5/820| |19-04-07-LKKC/4/756
18-04-22-LABL/1/750| |18-01-27-LABL/2/705| |18-12-16-VICT/1/700
18-04-07-VT4P/1/700| |19-03-23-VICT/1/700| |18-12-30-LABL/4/672
18-01-20-VT-2/2/658
7461
4 Anita Å VALBE BK RÄ«ga/VBK/SBK 31.12.2019 19-04-07-LKKC/3/792| |19-03-09-LALB/1/784| |18-02-04-LCMP/8/760
18-03-11-LABL/1/750| |19-02-03-LVCN/9/740| |19-01-27-LABL/1/700
18-12-16-VICT/2/677| |18-01-20-VT-2/2/658| |18-01-27-LABL/4/630
18-08-05-VALK/6/600
7091
5 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/1/900| |18-02-04-LCMP/4/840| |18-01-27-LABL/1/750
17-12-17-LABL/3/704| |18-01-20-VT-2/1/700| |18-03-17-VT3P/1/700
18-09-30-VICT/1/700| |18-04-07-VT4P/3/616| |18-11-03-LVSC/1/550
17-11-25-VT-1/1/500
6960
6 Andis BĒRZIŅŠ Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/3/880| |19-04-07-LKKC/3/792| |18-10-21-LABL/1/700
18-01-27-LABL/3/660| |18-04-22-LABL/3/660| |18-04-07-VT4P/2/658
18-09-30-VICT/2/658| |18-01-20-VT-2/3/616| |19-04-13-LABL/3/616
19-01-27-FUTS/32/600
6840
7 Anna LAUVA RSP/RBS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/5/2403| |19-01-19-BABO/4/1904| |19-02-17-TK-2/2/865
19-03-09-LALB/7/829| |19-03-23-VICT/6/560| |19-02-10-GIME/2/235
6796
8 Liāna LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/3/937| |19-04-13-LABL/1/846| |19-04-07-LKKC/2/846
18-02-04-LCMP/8/760| |18-09-16-LABL/1/700| |18-04-22-LABL/5/615
17-12-02-LCBJ/1/550| |18-10-21-LABL/9/518| |18-05-06-24SY/2/470
19-05-02-LSKK/1/450
6692
9 Mārtiņš KAŽEMAKS Baloži 31.12.2020 19-02-03-LVCN/7/780| |18-02-04-LCMP/8/760| |18-03-11-LABL/1/750
19-04-07-LKKC/5/738| |19-03-23-VICT/2/658| |18-01-27-LABL/4/630
19-01-19-BABO/1/600| |18-10-21-LABL/4/588| |18-09-16-LABL/4/588
18-04-22-LABL/7/585
6677
10 Terēza BALODE RSP/RBS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/12/710| |19-01-27-LABL/8/709| |19-02-03-LVCN/13/700
17-12-17-LABL/4/672| |18-03-11-LABL/3/660| |19-01-06-VALM/3/650
18-10-21-LABL/3/616| |18-09-16-LABL/3/616| |18-01-27-LABL/6/600
19-03-02-UNIV/1/600
6533
11 Toms PREINBERGS RÄ«ga BK 02.10.2019 19-03-09-LALB/1/784| |19-02-03-LVCN/9/740| |18-12-30-LABL/11/712
19-01-27-LABL/1/700| |18-12-16-VICT/2/677| |18-02-04-LCMP/16/670
18-03-17-VT3P/2/658| |18-09-30-VICT/4/588| |17-12-17-LABL/10/584
17-11-25-VT-1/5/410
6523
12 Una BERGA Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/3/880| |18-01-27-LABL/3/660| |18-04-22-LABL/3/660
18-04-07-VT4P/2/658| |18-09-30-VICT/2/658| |18-12-01-LC19/1/623
18-01-20-VT-2/3/616| |19-01-27-FUTS/32/600| |17-12-17-LABL/9/592
18-11-10-INTS/32/550
6497
13 Olga MIHAILOVA Badmintonaklubs.lv 26.11.2019 18-02-04-LCMP/6/800| |19-02-03-LVCN/7/780| |19-04-07-LKKC/5/738
19-03-23-VICT/2/658| |17-12-17-LABL/6/640| |19-04-27-NAKT/1/602
19-01-19-BABO/1/600| |19-03-02-UNIV/2/564| |19-03-09-LALB/6/563
18-01-20-VT-2/8/532
6477
14 Inese PREINBERGA RÄ«ga BK 22.01.2020 19-02-03-LVCN/4/840| |19-03-09-LALB/9/839| |18-02-04-LCMP/10/730
18-03-11-LABL/4/630| |18-01-27-LABL/6/600| |18-01-20-VT-2/4/588
18-03-17-VT3P/4/588| |18-04-07-VT4P/4/588| |19-01-06-VALM/1/550
19-01-27-LABL/10/511
6464
15 Pauls PANKE RÄ«ga BK 23.04.2020 19-02-03-LVCN/4/840| |18-02-04-LCMP/10/730| |18-03-11-LABL/4/630
18-09-16-LABL/3/616| |18-01-27-LABL/6/600| |18-01-20-VT-2/4/588
18-03-17-VT3P/4/588| |18-04-07-VT4P/4/588| |18-09-30-VICT/5/574
19-01-06-VALM/1/550
6304
16 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2019 19-01-27-LABL/5/903| |19-02-03-LVCN/6/800| |18-12-16-VICT/3/675
18-02-04-LCMP/26/570| |18-03-11-LABL/8/570| |17-12-17-LABL/12/568
18-12-30-LABL/13/560| |18-09-16-LABL/6/560| |18-01-27-LABL/10/548
19-03-09-LALB/10/511
6265
17 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/2/846| |19-02-03-LVCN/12/710| |18-02-04-LCMP/20/630
18-03-11-LABL/5/615| |18-12-30-LABL/8/608| |18-04-22-LABL/6/600
19-01-27-LABL/6/560| |19-04-13-LABL/6/560| |18-10-21-LABL/7/546
17-12-17-LABL/16/536
6211
18 Alens ZANDOVSKIS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/15/680| |18-02-04-LCMP/16/670| |18-04-22-LABL/4/630
17-12-17-LABL/7/624| |18-12-16-VICT/4/588| |18-03-11-LABL/7/585
18-12-30-LABL/10/584| |18-02-17-E15C/9/575| |18-09-16-LABL/5/574
18-10-21-LABL/6/560
6070
19 Juris KRŪMIŅŠ Salaspils BK 22.01.2020 19-02-03-LVCN/6/800| |18-12-16-VICT/3/675| |19-04-06-LKKC/12/639
18-02-04-LCMP/26/570| |18-03-11-LABL/8/570| |17-12-17-LABL/12/568
18-12-30-LABL/13/560| |18-09-16-LABL/6/560| |19-02-17-TK-2/6/560
18-01-27-LABL/10/548
6050
20 Marta BRENGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/15/680| |18-02-04-LCMP/16/670| |18-04-22-LABL/4/630
17-12-17-LABL/7/624| |18-12-30-LABL/7/624| |18-12-16-VICT/4/588
18-03-11-LABL/7/585| |18-02-17-E15C/9/575| |18-01-27-LABL/12/533
19-01-27-LABL/10/511
6020
21 Armands DĪRIŅŠ Salaspils BK 19.01.2020 19-01-19-BABO/2/762| |19-02-03-LVCN/19/640| |19-04-06-LKKC/12/639
19-04-13-LABL/4/633| |18-03-11-LABL/6/600| |18-04-07-VT4P/6/560
18-01-27-LABL/9/555| |18-09-30-VICT/7/546| |18-12-30-LABL/16/536
19-01-27-LABL/8/532
6003
22 Dāvis STRAZDIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/12/710| |18-02-04-LCMP/20/630| |18-03-11-LABL/5/615
18-12-30-LABL/8/608| |18-04-22-LABL/6/600| |19-01-27-LABL/6/560
19-04-13-LABL/6/560| |18-10-21-LABL/7/546| |17-12-17-LABL/16/536
18-01-27-LABL/12/533
5898
23 Linda BOME Salaspils BK 17.09.2019 19-01-19-BABO/2/762| |19-02-03-LVCN/19/640| |19-04-06-LKKC/12/639
19-04-13-LABL/4/633| |18-09-16-LABL/7/546| |18-09-30-VICT/7/546
18-12-30-LABL/16/536| |19-01-27-LABL/8/532| |18-12-16-VICT/9/518
19-03-23-VICT/10/511
5863
24 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-07-LKKC/7/702| |19-02-03-LVCN/19/640| |19-05-25-KURZ/2/634
19-02-17-TK-2/3/616| |19-01-19-BABO/7/575| |18-02-04-LCMP/26/570
18-08-05-VALK/9/555| |18-10-21-LABL/8/532| |19-03-09-LALB/11/504
18-01-20-VT-2/12/497
5825
25 Pauls Eliass ROZENVALDS Jelgava 31.12.2019 19-02-03-LVCN/8/844| |18-02-04-LCMP/16/670| |19-04-06-LKKC/16/603
18-10-21-LABL/5/574| |18-01-27-LABL/8/570| |19-05-04-LC17/1/563
19-04-13-LABL/7/546| |17-12-17-LABL/16/536| |19-03-24-EVEL/1/450
17-12-02-LCBJ/6/440
5796
26 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/14/750| |19-04-13-LABL/3/616
19-03-23-VICT/4/588| |18-12-16-VICT/6/560| |19-04-27-NAKT/2/517
18-10-21-LABL/10/511| |19-03-09-LALB/16/469| |18-12-01-LC19/4/451
19-01-06-VALM/5/451
5705
27 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/8/844| |19-01-27-LABL/3/616| |18-09-02-BE17/4/585
18-12-30-LABL/10/584| |19-05-04-LC17/1/563| |18-03-11-LABL/9/555
19-04-13-LABL/7/546| |19-03-24-EVEL/1/450| |17-12-02-LCBJ/7/429
19-05-02-LSKK/1/400
5572
28 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-01-06-VALM/2/895| |19-01-19-BABO/6/654| |19-02-03-LVCN/19/640
19-02-17-TK-2/5/574| |18-09-30-VICT/6/560| |19-05-25-KURZ/4/504
19-03-09-LALB/16/469| |19-04-27-NAKT/6/440| |19-05-04-LC17/4/420
17-12-02-LCBJ/10/402
5558
29 Amanda AZAROVA Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/12/710| |17-12-17-LABL/8/608| |18-12-30-LABL/10/584
18-09-16-LABL/5/574| |18-01-27-LABL/8/570| |18-10-21-LABL/6/560
18-01-20-VT-2/8/532| |17-12-02-LCBJ/5/451| |18-10-28-LC17/1/450
18-05-06-24SY/8/380
5419
30 Kārlis STAFECKIS RSP/RBS 31.12.2019 19-01-27-LABL/8/709| |19-02-03-LVCN/13/700| |19-04-07-LKKC/9/666
18-03-11-LABL/3/660| |18-03-17-VT3P/3/616| |19-03-23-VICT/6/560
19-03-02-UNIV/4/504| |18-01-20-VT-2/12/497| |18-02-17-DB-2/2/376
5288
31 Grieta JERMACĀNE Saulrīti SK 31.12.2019 18-02-04-LCMP/5/820| |19-02-03-LVCN/11/779| |18-01-27-LABL/2/705
19-01-27-LABL/4/691| |19-03-09-LALB/5/638| |18-09-09-PAST/6/400
19-03-02-CEPA/1/370| |19-02-17-CM-3/2/282| |19-04-21-CM-4/2/282
19-01-20-CM-2/3/264
5231
32 Viesturs BAJĀRS Baloži 31.12.2019 18-02-04-LCMP/6/800| |17-12-17-LABL/6/640| |19-04-27-NAKT/1/602
18-11-03-LVSC/1/550| |18-01-20-VT-2/8/532| |19-03-23-VICT/12/497
18-06-22-SENI/2/423| |18-08-18-BSEN/7/390| |18-09-09-PAST/10/365
18--05-19-DART/1/350
5149
33 Mārtiņš Daniels ĶIRKUMS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/19/640| |18-02-04-LCMP/20/630| |19-02-17-TK-2/3/616
19-01-19-BABO/7/575| |19-04-27-NAKT/3/484| |19-05-04-EVEL/3/467
19-01-06-VALM/6/440| |18-12-01-LC19/5/425| |17-12-02-LCBJ/8/418
18-01-13-DB-1/6/400
5095
34 Roberts LAURIS RSP/RBS 12.09.2019 19-02-03-LVCN/5/2403| |19-03-09-LALB/7/829| |19-04-07-LKKC/7/702
19-01-06-VALM/3/650| |18-10-28-CN-7/1/200| |18-11-10-CM-8/1/200
4984
35 Kristaps VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-01-19-BABO/8/623| |19-05-25-KURZ/1/606
18-02-04-LCMP/26/570| |2018-03-24-TK2P/1/500| |19-05-04-EVEL/2/449
17-12-23-LK-4/1/400| |19-05-02-LSKK/3/396| |18-12-01-LC19/7/390
18-11-10-TK-1/3/352
4934
36 Ieva Abigaila VALGELINA Talsu NSS 18.03.2020 19-04-07-LKKC/11/648| |19-01-19-BABO/8/623| |19-05-25-KURZ/1/606
18-02-04-LCMP/26/570| |2018-03-24-TK2P/1/500| |19-05-04-EVEL/2/449
19-05-02-LSKK/3/396| |18-12-01-LC19/7/390| |19-03-24-EVEL/4/378
18-11-10-TK-1/3/352
4912
37 Roberts Renārs MIŠČENKO Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/3/582| |19-02-17-TK-2/5/574| |18-02-04-LCMP/26/570
18-10-21-LABL/8/532| |19-03-09-LALB/11/504| |18-01-20-VT-2/12/497
18-01-13-DB-1/5/410| |19-05-04-LC17/5/410| |19-03-24-EVEL/5/405
17-12-02-LCBJ/10/402
4886
38 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 25.03.2020 18-03-11-LABL/6/600| |18-04-07-VT4P/6/560| |18-01-27-LABL/9/555
18-01-20-VT-2/12/497| |19-03-23-VICT/12/497| |18-01-13-DB-1/3/440
17-11-25-VT-1/6/400| |18-06-22-SENI/3/396| |18-03-17-VT3P/2/376
19-02-09-LEDU/1/350
4671
39 Kristaps VOLFS Salaspils BK 12.11.2019 19-02-03-LVCN/19/640| |18-02-04-LCMP/20/630| |19-02-17-TK-2/4/588
2018-03-24-TK2P/6/400| |18-12-16-VICT/1/400| |18-03-17-VT3P/1/400
19-03-23-VICT/1/400| |18-11-10-TK-1/2/376| |18-04-07-VT4P/2/376
19-03-30-TK-3/2/376
4586
40 Dāvis LOZDA Dārta/Daugmale 26.11.2019 19-01-06-VALM/2/895| |19-04-07-LKKC/7/702| |19-02-03-LVCN/19/640
18-09-30-VICT/6/560| |18-08-05-VALK/9/555| |19-04-27-NAKT/7/429
18-03-31-RD3P/1/400| |18-11-24-BABO/4/336| |
4517
41 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-03-09-LALB/4/588| |18-10-21-LABL/5/574| |19-04-13-LABL/5/574
17-12-02-LCBJ/6/440| |18-12-01-LC19/3/440| |19-05-04-LC17/3/440
18-10-28-LC17/4/378| |18-05-06-24SY/2/376| |18-09-22-EST1/1/350
18-04-28-L15U/4/336
4496
42 Dace DAMBERGA Salaspils BK 12.11.2019 19-02-03-LVCN/19/640| |19-02-17-TK-2/4/588| |2018-03-24-TK2P/3/440
18-04-02-PENK/3/440| |18-12-16-VICT/1/400| |18-03-17-VT3P/1/400
19-03-23-VICT/1/400| |18-11-10-TK-1/2/376| |18-04-07-VT4P/2/376
19-03-30-TK-3/2/376
4436
43 Gustavs Dāvids BREČS Liepāja 28.01.2020 19-04-06-LKKC/17/594| |18-10-21-LABL/10/511| |19-03-09-LALB/16/469
18-12-01-LC19/4/451| |17-12-02-LCBJ/7/429| |19-03-24-EVEL/2/423
2018-03-24-TK2P/4/420| |18-09-30-VICT/2/376| |18-10-28-LC17/6/360
19-05-02-LSKK/3/352
4385
44 Patriks KANDIS Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-02-17-TK-2/7/546
18-12-01-LC19/10/410| |19-03-24-EVEL/4/378| |18-12-16-VICT/2/376
18-09-30-VICT/3/352| |19-03-23-VICT/3/352| |18-04-28-L15U/7/312
19-04-20-TK-4/3/308
4282
45 Helēna KOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-27-NAKT/5/598| |19-05-25-KURZ/3/582| |18-02-04-LCMP/26/570
19-02-17-TK-2/8/532| |18-03-31-RD3P/1/400| |17-12-02-LCBJ/12/391
19-03-24-EVEL/8/342| |18-01-13-DB-1/3/308| |17-12-23-LK-4/10/292
18-08-05-VALK/6/240
4255
46 Emīls MAZAIS Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-02-04-LCMP/26/570| |19-02-17-TK-2/8/532| |19-05-25-KURZ/4/504
19-04-27-NAKT/6/440| |19-01-06-VALM/7/429| |17-12-02-LCBJ/14/380
19-05-02-LSKK/5/369| |18-12-01-LC19/11/360| |19-03-24-EVEL/8/342
18-09-30-VICT/7/312
4238
47 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/23/600| |18-12-01-LC19/9/443| |19-01-06-VALM/7/429
19-05-02-LSKK/2/423| |19-05-04-LC17/8/423| |18-09-09-PAST/4/420
19-05-04-EVEL/6/416| |18-04-06-LSKC/1/400| |19-03-24-EVEL/9/347
18-10-28-LC17/9/333
4234
48 Oskars SAULĪTIS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-01-19-BABO/6/654| |18-02-04-LCMP/26/570| |19-03-09-LALB/16/469
19-05-04-LC17/4/420| |17-12-02-LCBJ/13/385| |18-10-28-LC17/5/369
19-03-24-EVEL/6/360| |18-03-31-RD3P/4/336| |18-01-13-DB-1/3/308
18-12-22-LK-5/1/300
4171
49 Edijs LĪVIŅŠ RSP/RBS 11.02.2020 17-12-17-LABL/1/800| |19-02-03-LVCN/11/779| |18-02-04-LCMP/9/740
19-01-27-LABL/4/691| |19-03-09-LALB/5/638| |19-03-02-CEPA/1/370
18-01-14-INTS/65/100| |
4118
50 Ardis Daniels BEDRĪTIS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/3/937| |19-04-13-LABL/1/846| |18-09-16-LABL/1/700
17-12-17-LABL/14/552| |17-12-02-LCBJ/1/550| |18-10-21-LABL/9/518
4103
51 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-02-04-LCMP/26/570| |18-01-20-VT-2/14/483| |19-05-04-EVEL/3/467
18-12-01-LC19/5/425| |17-12-02-LCBJ/14/380| |19-03-24-EVEL/6/360
18-10-28-LC17/7/351| |19-04-27-NAKT/2/329| |17-12-23-LK-4/6/320
18-09-30-VICT/7/312
3997
52 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/16/670| |18-01-27-LABL/8/570| |17-12-17-LABL/16/536
19-04-13-LABL/8/532| |19-05-04-LC17/7/390| |18-04-28-L15U/2/376
18-05-06-24SY/3/352| |18-05-19-LIEP/7/312| |17-12-10-EYIN/17/221
3959
53 Olafs KRŪZMĒTRA Ozolnieki 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |18-01-20-VT-2/14/483| |19-01-05-PENK/2/470
18-11-03-LVSC/1/450| |18-04-02-PENK/3/440| |18-02-11-LSKS/3/308
19-02-09-LEDU/3/308| |19-04-27-NAKT/4/294| |19-05-18-LIEP/4/294
18-06-22-SENI/2/282
3959
54 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-17-TK-2/9/518| |19-05-25-KURZ/6/480| |19-04-27-NAKT/3/479
19-03-24-EVEL/5/405| |19-05-04-LC17/6/400| |18-12-01-LC19/11/360
18-11-24-BABO/2/329| |18-10-28-LC17/12/320| |18-11-10-TK-1/6/320
18-04-28-L15U/8/304
3915
55 Jekaterina ROMANOVA Siguldas BK 31.12.2019 18-02-04-LCMP/2/940| |18-12-30-LABL/2/752| |18-04-22-LABL/2/705
19-03-02-UNIV/3/657| |19-03-09-LALB/12/497| |18-03-25-UNIV/1/300
3851
56 Wulf HARDER BMK Stinget Mellerud 22.01.2021 19-04-06-LKKC/15/612| |18-02-04-LCMP/26/570| |18-12-30-LABL/15/544
2018-03-24-TK2P/3/440| |18-04-02-PENK/4/420| |18-04-07-VT4P/4/336
19-03-23-VICT/4/336| |17-12-23-PENK/3/308| |19-03-14-PLAY/6/280
3846
57 Rihards BLAUBERGS Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/10/657| |18-12-01-LC19/1/623| |18-12-16-VICT/6/560
17-12-10-VZSV/3/440| |17-12-02-LCBJ/9/407| |19-05-02-LSKK/4/378
18-04-06-LSKC/2/376| |19-05-04-EVEL/1/350| |
3791
58 Raimonds KIRSONS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-17-TK-2/9/518| |19-05-25-KURZ/5/492| |19-03-24-EVEL/3/465
19-05-04-LC17/6/400| |17-12-02-LCBJ/16/369| |19-04-27-NAKT/2/329
17-12-23-LK-4/6/320| |18-04-28-L15U/8/304| |19-05-04-EVEL/8/266
18-12-22-LK-5/4/252
3715
59 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2020 19-01-05-PENK/4/590| |19-04-06-LKKC/19/576| |18-11-03-LVSC/4/420
2018-03-24-TK2P/5/410| |19-01-17-PLAY/2/329| |19-03-14-PLAY/4/294
19-02-09-LEDU/6/280| |19-04-27-NAKT/6/280| |17-11-25-VT-1/3/264
19-05-18-LIEP/10/256
3699
60 Olafs Å ULCS RSP/RBS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/14/690| |19-04-07-LKKC/8/684| |18-01-27-LABL/6/600
18-04-07-VT4P/7/546| |19-03-23-VICT/10/511| |18-04-28-TK3P/1/350
18-03-25-UNIV/3/264| |
3645
61 Nikola KALNIŅA Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-02-17-TK-2/7/546
18-12-01-LC19/10/410| |18-12-16-VICT/2/376| |18-09-30-VICT/3/352
19-03-23-VICT/3/352| |18-11-10-TK-1/4/336| |
3620
62 Raimonds SILENIEKS RÄ«ga BK 04.02.2020 18-09-16-LABL/7/546| |18-12-30-LABL/18/520| |18-12-16-VICT/9/518
18-01-20-VT-2/12/497| |19-03-23-VICT/12/497| |17-12-10-VZSV/6/400
18-03-17-VT3P/2/376| |17-11-25-VT-1/4/252| |
3606
63 Jānis BLUĶIS Penkule 01.07.2019 19-04-06-LKKC/14/621| |19-01-05-PENK/1/500| |18-04-02-PENK/2/470
18-11-03-LVSC/3/440| |19-02-09-LEDU/2/397| |18-06-22-SENI/5/369
17-12-23-PENK/1/350| |18-02-11-LSKS/1/350| |
3497
64 Jānis NORVELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/12/710| |17-12-17-LABL/8/608| |18-01-27-LABL/8/570
19-03-02-UNIV/2/564| |18-01-20-VT-2/8/532| |19-04-27-NAKT/4/512
3496
65 Veronika BUĻBAKOVA Salaspils BK 22.01.2020 19-04-06-LKKC/12/639| |18-02-04-LCMP/20/630| |18-05-06-24SY/8/380
17-12-23-LK-4/2/376| |19-03-23-VICT/2/376| |17-12-02-LCBJ/15/374
18-11-24-BABO/3/352| |19-04-20-TK-4/1/350| |
3477
66 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-02-17-TK-2/10/511| |19-05-25-KURZ/7/468
19-03-30-TK-3/8/304| |19-05-02-LSKK/8/304| |19-03-16-LIEP/6/280
18-04-06-LSKC/7/273| |19-04-20-TK-4/8/266| |19-05-18-LIEP/12/249
18-03-17-LIEP/2/235
3457
67 Evelīna HAITE Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-02-04-LCMP/20/630| |18-01-20-VT-2/12/497| |17-12-02-LCBJ/8/418
18-01-13-DB-1/6/400| |18-02-17-DB-2/2/376| |18-03-31-RD3P/6/320
17-12-23-LK-4/7/312| |18-08-05-VALK/13/280| |18-12-22-LK-5/10/219
3452
68 Rainers ZVIEDRIS Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-16-VICT/9/518| |19-05-04-LC17/7/390| |18-09-09-PAST/8/380
17-12-23-LK-4/3/352| |18-10-28-LC17/8/342| |17-12-10-VZSV/6/320
18-04-28-L15U/6/320| |18-04-06-LSKC/1/300| |19-05-04-EVEL/6/280
18-12-22-LK-5/12/213
3415
69 Aija MĒTRA RSP/RBS 11.03.2019 19-01-05-PENK/1/500| |19-03-09-LALB/18/455| |18-11-03-LVSC/1/450
19-02-09-LEDU/2/397| |18-06-22-SENI/5/369| |18-08-05-VALK/4/336
18-08-18-BSEN/3/308| |18-09-30-VICT/8/304| |18-02-11-LSKS/5/287
3406
70 Ilze ERMIČA Badmintonaklubs.lv 23.08.2019 19-02-03-LVCN/10/1295| |19-04-07-LKKC/5/738| |18-12-30-LABL/19/512
18-11-03-LVSC/2/470| |18-08-18-BSEN/7/390| |
3405
71 Estere PIKÅ A RSP/RBS 18.11.2019 18-09-09-PAST/3/440| |18-04-02-PENK/5/410| |19-05-04-LC17/10/365
18-03-17-VT3P/3/352| |18-04-07-VT4P/3/352| |18-10-28-LC17/11/324
18-09-30-VICT/6/320| |18-04-28-L15U/9/296| |17-12-27-JELG/3/264
18-11-19-LIEP/3/264
3387
72 Juris KAŅEPS Saulrīti SK 21.03.2020 19-04-07-LKKC/6/720| |19-01-20-CM-2/1/517| |19-01-16-CM-1/1/440
19-02-17-CM-3/1/367| |19-04-21-CM-4/1/318| |18-03-10-CEPA/1/300
19-03-02-CEPA/3/264| |18-02-11-CM-2/1/200| |18-03-31-CM3K/1/200
3326
73 Liene PĒRKONE Saulrīti SK 21.03.2020 19-04-07-LKKC/6/720| |19-01-20-CM-2/1/517| |19-01-16-CM-1/1/440
19-02-17-CM-3/1/367| |19-04-21-CM-4/1/318| |18-03-10-CEPA/1/300
19-03-02-CEPA/3/264| |18-02-11-CM-2/1/200| |18-03-31-CM3K/1/200
3326
74 Mairis LOIKO Valmieras BSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/14/750| |19-04-27-NAKT/5/598| |17-12-02-LCBJ/3/484
19-01-06-VALM/5/451| |18-04-06-LSKC/2/376| |18-09-09-PAST/10/365
18-05-13-VALM/3/264| |
3288
75 Ģirts SERMULIS Liepāja 11.06.2019 19-02-17-TK-2/10/511| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-03-24-EVEL/12/320
19-03-30-TK-3/8/304| |19-05-02-LSKK/8/304| |18-05-19-LIEP/13/280
19-03-16-LIEP/6/280| |18-04-06-LSKC/7/273| |19-04-20-TK-4/8/266
19-05-18-LIEP/12/249
3255
76 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/5/492| |19-05-04-LC17/9/370| |19-03-24-EVEL/7/351
18-10-28-LC17/14/311| |18-03-31-L13U/3/308| |18-12-01-LK13/3/294
18-04-28-L15U/10/292| |17-12-23-LK-4/11/288| |18--05-19-DART/6/280
19-05-04-EVEL/8/266
3252
77 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-16-VICT/9/518| |18-12-22-LK-5/7/513| |19-01-06-VALM/4/462
17-12-02-LCBJ/13/385| |18-12-01-LC19/12/368| |17-12-23-LK-4/3/352
18-10-28-LC17/8/342| |19-05-04-EVEL/6/280| |
3220
78 Edžus MEIRĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/2/634| |17-12-02-LCBJ/12/391| |19-05-04-LC17/9/370
18-04-28-L15U/5/328| |18-11-10-TK-1/6/320| |17-12-23-LK-4/13/280
19-05-04-EVEL/8/266| |18-08-05-VALK/9/222| |18-03-17-LIEP/3/220
18-03-31-RD3P/2/141
3172
79 Kristīne MARTINSONE RTU 12.09.2019 19-04-07-LKKC/4/756| |19-03-23-VICT/8/707| |19-02-03-LVCN/23/600
18-04-22-LABL/7/585| |18-11-03-LVSC/1/500| |
3148
80 Matīss PAEGLĪTIS Rīga BK 20.03.2019 18-02-04-LCMP/12/710| |18-03-17-VT3P/5/574| |18-01-20-VT-2/8/532
18-01-13-DB-1/2/470| |17-11-25-VT-1/3/440| |18-02-17-DB-2/1/400
3126
81 Annija KUZMA Talsu NSS 05.01.2020 19-02-17-TK-2/6/560| |19-03-02-UNIV/4/504| |19-01-05-PENK/3/460
18-09-30-VICT/1/400| |19-03-30-TK-3/3/352| |19-03-14-PLAY/2/329
18-04-28-TK3P/3/308| |18-12-27-PLAY/2/188| |
3101
82 Guntis LESKA Jelgava 18.11.2019 18-09-09-PAST/3/440| |18-04-02-PENK/5/410| |18-03-17-VT3P/3/352
18-04-07-VT4P/3/352| |17-12-27-JELG/1/300| |18--05-19-DART/4/294
17-11-25-VT-1/3/264| |18-11-19-LIEP/3/264| |19-02-10-GIME/3/220
18-02-11-VLNT/2/141
3037
83 Ričards LĪDAKS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/11/360| |18-03-31-L13U/1/350| |19-05-02-LSKK/1/350
18-04-28-L15U/4/336| |18-10-28-LC17/13/315| |18-05-06-24SY/8/304
18-12-01-LK13/1/300| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/5/164
2962
84 Jānis MĒTRA RSP/RBS 04.02.2020 19-02-17-TK-2/2/865| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-03-23-VICT/8/532
18-12-16-VICT/9/518| |18-11-24-BABO/2/376| |
2891
85 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-03-31-L13U/1/350| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/2/330
18-10-28-LC17/13/315| |18-05-06-24SY/8/304| |18-12-01-LK13/1/300
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/5/164
2878
86 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
18-12-22-LK-5/12/314| |19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287
18-05-06-24SY/12/284| |19-03-31-S25Y/9/222| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/3/176
2862
87 Toms SALA RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287| |18-05-06-24SY/12/284
19-03-31-S25Y/9/222| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-22-LK-5/17/198
18-11-24-BABO/3/176
2746
88 Gustavs ANKRAVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/23/600| |18-12-01-LC19/9/443| |19-05-02-LSKK/2/423
19-03-24-EVEL/9/347| |18-10-28-LC17/9/333| |18-12-22-LK-5/12/314
17-12-23-LK-4/12/284| |
2744
89 Dinārs BRONKA Liepāja 20.04.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-04-20-TK-4/6/361| |19-03-24-EVEL/3/346
19-05-02-LSKK/4/294| |18-04-06-LSKC/4/252| |19-05-18-LIEP/13/248
19-02-17-TK-2/4/210| |18-12-22-LK-5/14/207| |19-03-16-LIEP/2/188
18-05-19-LIEP/12/178
2740
90 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 18-09-09-PAST/12/355| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |18-12-01-LK13/4/252
19-04-21-CM-4/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-01-20-CM-2/8/228
2716
91 Leonardo GOLOVČENKO Liepāja 19.11.2019 19-05-25-KURZ/9/444| |19-04-20-TK-4/7/360| |19-05-18-LIEP/11/328
19-03-24-EVEL/4/294| |19-05-02-LSKK/4/294| |19-03-16-LIEP/1/258
19-02-17-TK-2/5/205| |18-12-22-LK-5/18/195| |18-05-19-LIEP/13/175
18-11-24-BABO/6/160
2713
92 Edgars ROMKA Saulrīti SK 25.09.2020 19-05-04-LC13/2/330| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-01-20-CM-2/3/264
18-12-01-LK13/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-03-31-S25Y/9/222
2697
93 Artūrs ĶELPE Valmieras BSS 05.01.2020 19-03-09-LALB/9/839| |17-12-02-LCBJ/2/517| |19-01-27-LABL/10/511
18-09-09-PAST/4/420| |18-04-06-LSKC/1/400| |
2687
94 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 16.04.2020 17-12-10-VZSV/1/400| |18-09-09-PAST/11/360| |19-01-20-CM-2/2/282
19-01-16-CM-1/2/282| |18-02-11-LSKS/6/280| |18-03-10-CEPA/3/264
19-02-17-CM-3/4/252| |18-11-10-CM-8/3/176| |18-02-11-CM-2/3/176
18-04-15-CM4K/3/176
2648
95 Aleksis Emiljans KVIESIS Talsu NSS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |18-10-28-LC17/14/311| |18-03-31-L13U/3/308
18-12-01-LK13/3/294| |19-05-18-LIEP/14/249| |18-04-06-LSKC/5/246
19-02-17-TK-2/2/235| |18-11-24-BABO/1/200| |18-05-19-LIEP/10/183
19-03-16-LIEP/4/168
2626
96 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 17.07.2020 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |18-12-22-LK-5/8/228
19-03-31-S25Y/9/222| |19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201
18-12-09-EEYI/10/183
2569
97 UÄ£is BRIEDIS UBBS 22.01.2020 19-04-07-LKKC/4/756| |19-03-23-VICT/8/707| |19-02-03-LVCN/23/600
18-11-03-LVSC/1/500| |
2563
98 Ojārs KOZIŅECS Valmieras BK 11.02.2020 19-04-07-LKKC/3/792| |18-11-03-LVSC/2/517| |17-12-10-VZSV/1/500
18-09-09-PAST/2/470| |18-05-13-VALM/2/282| |
2561
99 Katrīna BUŠA Liepāja 31.12.2018 18-02-04-LCMP/20/630| |2018-03-24-TK2P/4/420| |17-11-25-VT-1/4/420
18-05-19-LIEP/1/400| |18-02-17-DB-2/4/336| |18-04-06-LSKC/2/329
2535
100 Kitija RITUMA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |19-01-05-PENK/2/470| |19-03-14-PLAY/1/350
19-01-17-PLAY/4/294| |19-04-27-NAKT/4/294| |19-04-18-PLAY/6/280
19-02-23-OLAI/1/200| |
2518
101 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/9/444| |19-04-20-TK-4/7/360
19-05-02-LSKK/3/352| |19-05-18-LIEP/11/328| |19-03-16-LIEP/1/258
19-02-17-TK-2/6/200| |
2509
102 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |19-03-31-S25Y/9/222
19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-09-EEYI/10/183
18-11-24-BABO/7/156
2497
103 Dāvis BERNĀNS Liepāja 22.06.2019 19-04-06-LKKC/18/585| |18-11-03-LVSC/4/462| |18-06-22-SENI/6/360
19-03-30-TK-3/7/312| |19-03-16-LIEP/4/294| |19-05-18-LIEP/5/287
18-05-19-LIEP/8/190| |
2490
104 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 19-05-04-LC13/4/412| |18-12-01-LK13/2/406| |19-05-02-LSKK/1/350
17-12-23-LK-4/4/336| |18-12-01-LC11/4/252| |19-03-31-S25Y/6/240
18-05-19-LIEP/5/205| |17-12-10-EYIN/3/205| |
2406
105 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 18-11-03-LVSC/3/440| |18-02-11-LSKS/7/273| |19-04-21-CM-4/3/264
18-03-10-CEPA/4/252| |19-01-20-CM-2/4/252| |19-01-16-CM-1/7/234
18-10-06-CM-H/3/176| |18-08-26-CN-5/3/176| |18-04-15-CM4K/4/168
18-02-11-CM-2/5/164
2399
106 Vadims ČULKA Ozolnieki 03.05.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |19-01-05-PENK/3/460| |18-11-03-LVSC/4/420
19-04-18-PLAY/4/294| |17-12-27-JELG/2/282| |19-02-09-LEDU/6/280
2366
107 Antons TKAČENKO Saulrīti SK 23.04.2019 17-12-10-VZSV/1/400| |19-02-17-CM-3/3/314| |19-01-16-CM-1/3/270
19-03-02-CEPA/4/252| |19-01-20-CM-2/5/246| |18-04-15-CM4K/2/188
18-10-28-CN-7/3/176| |18-01-06-CM-1/3/176| |18-03-31-CM3K/3/176
18-02-11-CM-2/4/168
2366
108 Una TĪLIBA Ozolnieki 31.12.2019 18-04-02-PENK/10/365| |18-11-03-LVSC/6/360| |18-02-11-LSKS/3/308
19-03-14-PLAY/3/308| |19-05-18-LIEP/4/294| |19-01-17-PLAY/5/287
18-06-22-SENI/4/252| |18-12-27-PLAY/3/176| |
2350
109 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 18.02.2019 18-11-03-LVSC/4/378| |17-12-10-VZSV/7/312| |18-03-10-CEPA/5/246
19-01-20-CM-2/6/240| |19-02-17-CM-3/6/240| |19-01-16-CM-1/9/222
18-10-28-CN-7/6/160| |18-01-06-CM-1/6/160| |18-02-11-CM-2/6/160
18-04-15-CM4K/6/160
2278
110 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 19-04-27-NAKT/1/588| |17-12-23-LK-4/1/400| |19-05-02-LSKK/2/376
18-04-28-L15U/5/328| |18-04-06-LSKC/5/287| |17-12-27-JELG/2/282
2261
111 Agate SOLOVJOVA RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/8/684| |18-12-16-VICT/3/352| |18-10-28-LC17/10/329
18-11-10-TK-1/5/328| |18-11-24-BABO/6/280| |18-04-28-TK3P/6/280
2253
112 Modris JANKOVSKIS Saulrīti SK 05.01.2020 18-11-03-LVSC/4/378| |19-01-20-CM-2/2/282| |19-01-16-CM-1/2/282
19-02-17-CM-3/4/252| |18-11-10-CM-8/3/176| |18-02-11-CM-2/3/176
18-04-15-CM4K/3/176| |18-01-06-CM-1/4/168| |18-03-31-CM3K/4/168
18-08-26-CN-5/4/168
2226
113 Artis GRANOVSKIS Liepāja 21.05.2019 18-12-22-LK-5/2/715| |18-12-01-LC19/13/350| |18-11-10-TK-1/4/336
18-02-17-DB-2/4/336| |18-05-19-LIEP/1/250| |18-03-17-LIEP/2/235
2222
114 Santa BRONKA Liepāja 19.11.2019 19-05-18-LIEP/9/384| |18-06-22-SENI/8/342| |19-03-30-TK-3/7/312
19-03-16-LIEP/4/294| |19-02-09-LEDU/5/287| |18-05-19-LIEP/12/284
18-05-19-LIEP/12/178| |18-11-19-LIEP/3/132| |
2213
115 Ainārs ZANDERS Ozolnieki 25.03.2020 19-04-06-LKKC/13/630| |19-04-27-NAKT/1/588| |18-11-03-LVSC/2/423
18-02-11-LSKS/4/294| |18-06-22-SENI/4/252| |
2187
116 Zane MĒTRA RSP/RBS 26.11.2019 19-04-07-LKKC/9/666| |19-02-03-LVCN/23/600| |18-12-16-VICT/9/518
18-11-24-BABO/2/376| |
2160
117 Anrijs ZAĶIS Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-03-30-TK-3/6/433| |19-04-20-TK-4/5/342
19-03-24-EVEL/11/324| |19-05-18-LIEP/6/280| |18-05-19-LIEP/7/195
2141
118 Jeļizaveta TKAČENKO Saulrīti SK 27.01.2020 19-02-17-CM-3/3/314| |19-01-16-CM-1/3/270| |19-03-02-CEPA/4/252
19-01-20-CM-2/5/246| |18-04-15-CM4K/2/188| |18-10-28-CN-7/3/176
18-01-06-CM-1/3/176| |18-03-31-CM3K/3/176| |18-02-11-CM-2/4/168
18-11-10-CM-8/5/164
2130
119 Madara PUĶĪTE RSP/RBS 31.12.2019 19-01-19-BABO/3/1407| |18-12-30-LABL/11/712| | 2119
120 Ieva Paula PĒTERSONE Jelgava 01.07.2019 19-04-06-LKKC/15/612| |18-04-02-PENK/4/420| |18-04-07-VT4P/4/336
19-03-23-VICT/4/336| |18--05-19-DART/4/294| |18-02-11-VLNT/6/120
2118
121 Zanda PRIEDOLA NBS 26.05.2020 19-04-06-LKKC/18/585| |18-01-20-VT-2/14/483| |17-12-10-VZSV/3/352
19-04-18-PLAY/8/266| |18-06-22-SENI/3/264| |18-12-27-PLAY/5/164
2114
122 Andis LĀCIS Liepāja 21.05.2019 19-02-09-LEDU/4/542| |19-01-05-PENK/7/403| |19-05-18-LIEP/7/310
19-03-16-LIEP/3/308| |18-05-19-LIEP/11/288| |18-11-19-LIEP/4/252
2103
123 Anete ZUNTE Valka 18.08.2019 18-11-03-LVSC/2/423| |17-12-10-VZSV/5/410| |18-02-11-LSKS/2/329
19-02-09-LEDU/3/308| |18-08-05-VALK/8/304| |18-06-22-SENI/2/282
2056
124 Artūrs AKMENS Siguldas BK 15.04.2019 19-04-07-LKKC/2/846| |18-04-22-LABL/2/705| |19-03-09-LALB/12/497
2048
125 Loreta BOKA Jelgava 31.12.2019 18-12-22-LK-5/9/758| |19-04-06-LKKC/22/549| |18-03-31-L13U/12/249
19-05-18-LIEP/14/249| |18-04-06-LSKC/7/234| |
2039
126 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2019 19-04-06-LKKC/23/540| |18-04-02-PENK/6/400| |19-01-05-PENK/6/400
18-02-11-LSKS/10/256| |19-02-10-GIME/4/210| |18-02-11-VLNT/4/126
19-03-17-OZOL/1/100| |
2032
127 Gunārs GRANOVSKIS Liepāja 21.05.2019 18-02-04-LCMP/20/630| |17-11-25-VT-1/4/420| |18-05-19-LIEP/1/400
18-04-28-TK3P/3/308| |18-05-19-LIEP/1/250| |
2008
128 Aigars BEDRĪTIS Valmieras BK/Siguldas BK 04.02.2020 19-01-27-LABL/5/903| |18-04-22-LABL/5/615| |18-06-22-SENI/1/450
1968
129 Jēkabs BLUMBERGS RSP/RBS 31.12.2019 18-12-01-LC19/8/380| |18-12-16-VICT/3/352| |18-10-28-LC17/10/329
18-11-10-TK-1/5/328| |18-11-24-BABO/6/280| |18-04-28-TK3P/6/280
1949
130 Matīss BISENIEKS Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-03-16-LIEP/1/350| |19-03-30-TK-3/4/336
19-04-20-TK-4/4/294| |18-04-28-L15U/10/292| |
1920
131 Baiba JĀTNIECE Rīga BK 07.11.2018 18-02-04-LCMP/16/670| |18-03-17-VT3P/2/658| |17-12-17-LABL/10/584
1912
132 Rolands BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-01-LK13/2/406| |19-05-02-LSKK/7/312| |18-03-31-L13U/9/259
19-05-04-EVEL/9/259| |18-12-22-LK-5/5/248| |18-03-10-CEPA/7/234
18-11-24-BABO/2/188| |
1906
133 Uldis KRASTIŅŠ RSP/RBS 26.11.2019 19-01-19-BABO/4/1904| | 1904
134 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |19-03-24-EVEL/4/294| |17-12-23-LK-4/12/284
18-03-31-L13U/10/256| |18-12-01-LK13/5/246| |18-12-22-LK-5/16/222
18-11-24-BABO/6/160| |
1894
135 Sabīne SIMSONE 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/2/812| |2018-03-24-TK2P/2/470| |18-11-10-TK-1/7/312
18-04-28-TK3P/5/287| |
1881
136 Ieva PAKALNA Saulrīti SK 31.12.2019 19-04-27-NAKT/4/512| |18-02-17-DB-2/5/328| |18-01-13-DB-1/4/294
18-03-10-CEPA/2/282| |18-08-05-VALK/18/260| |18-10-06-CM-H/2/188
1864
137 Marina VARSLAVĀNE Liepāja 21.05.2019 19-02-09-LEDU/4/542| |19-01-05-PENK/7/403| |19-05-18-LIEP/7/310
19-03-16-LIEP/3/308| |18-11-19-LIEP/4/252| |
1815
138 Elmārs JURCIŅŠ Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/5/328| |19-03-24-EVEL/5/287| |19-02-17-CM-3/2/282
19-04-21-CM-4/4/252| |19-01-20-CM-2/8/228| |19-01-16-CM-1/10/219
18-10-28-CN-7/2/188| |
1784
139 Monika RADOVSKA Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/2/1763| | 1763
140 Ivanda KOZLOVA Penkule 15.01.2019 19-01-05-PENK/5/564| |18-04-02-PENK/2/470| |17-12-23-PENK/1/350
18-02-11-LSKS/1/350| |
1734
141 Elita GRANTE RÄ«ga BK 21.08.2019 19-04-06-LKKC/19/576| |2018-03-24-TK2P/6/400| |18-11-03-LVSC/5/369
17-11-25-VT-1/4/252| |18-02-11-VLNT/11/108| |
1705
142 Guntis LAVRINOVIČS Siguldas BK 04.02.2019 18-02-04-LCMP/2/940| |18-12-30-LABL/2/752| | 1692
143 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-03-02-CEPA/6/240
18-03-10-CEPA/7/234| |19-02-17-CM-3/7/234| |19-01-20-CM-2/9/222
18-10-28-CN-7/8/152| |
1675
144 Madara ŠĶILTA Penkule 08.04.2019 19-04-06-LKKC/14/621| |18-04-02-PENK/9/370| |19-01-05-PENK/9/370
17-12-23-PENK/5/287| |
1648
145 Aivis ROMKA Saulrīti SK 26.11.2019 18-09-09-PAST/12/355| |19-04-21-CM-4/3/264| |19-01-20-CM-2/6/240
19-02-17-CM-3/6/240| |19-01-16-CM-1/8/228| |18-10-28-CN-7/6/160
18-08-26-CN-5/6/160| |
1647
146 Jānis Niklāvs IĻJENKO Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/9/758| |17-12-23-LK-4/5/328| |18-10-28-LC17/12/320
18-08-05-VALK/6/240| |
1646
147 Diāna JANSONE Penkule 08.04.2019 19-04-06-LKKC/14/621| |19-01-05-PENK/8/380| |18-04-02-PENK/11/360
17-12-23-PENK/6/280| |
1641
148 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |18-02-04-LCMP/26/570| |17-11-25-VT-1/5/410
1610
149 Sintija KIRSONE RSP/RBS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/14/690| |18-04-07-VT4P/7/546| |18-04-28-TK3P/1/350
1586
150 Kristiāns ROZENVALDS Jelgava 31.12.2019 18-09-30-VICT/8/304| |19-01-17-PLAY/6/280| |19-03-14-PLAY/7/273
18-02-11-LSKS/10/256| |19-02-10-GIME/4/210| |18-12-27-PLAY/7/156
19-03-17-OZOL/1/100| |
1579
151 Jānis LAURSONS Saulrīti SK 31.12.2019 19-01-16-CM-1/5/622| |19-02-17-CM-3/5/356| |19-01-20-CM-2/7/312
19-04-21-CM-4/2/282| |
1572
152 Rihards PRIEDOLS 9 Pakalni (Talsi) 26.05.2019 19-04-20-TK-4/2/812| |2018-03-24-TK2P/2/470| |18-04-28-TK3P/5/287
1569
153 Aigars BREČS Liepāja 19.02.2020 18-09-30-VICT/1/400| |19-03-30-TK-3/3/352| |18-05-19-LIEP/9/296
18-06-22-SENI/3/264| |18-05-19-LIEP/2/235| |
1547
154 Viktors IVANOVS Saulrīti SK 31.12.2019 18-03-10-CEPA/4/252| |18-04-15-CM4K/1/200| |18-01-06-CM-1/2/188
18-11-10-CM-8/2/188| |18-02-11-CM-2/2/188| |18-08-26-CN-5/2/188
18-10-28-CN-7/4/168| |18-03-31-CM3K/5/164| |
1536
155 Inna KORJUKINA Liepāja 21.05.2019 19-04-06-LKKC/17/594| |18-06-22-SENI/6/360| |18-05-19-LIEP/11/288
19-05-18-LIEP/5/287| |
1529
156 Žanete GRINIECE Liepāja 21.05.2019 19-04-06-LKKC/20/567| |19-04-20-TK-4/6/361| |19-05-18-LIEP/13/248
19-02-17-TK-2/4/210| |18-11-19-LIEP/2/141| |
1527
157 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2019 18-04-06-LSKC/1/400| |18-09-09-PAST/10/365| |17-12-23-LK-4/15/272
19-05-04-EVEL/9/259| |18-12-22-LK-5/8/228| |
1524
158 Laura GRĪNVALDE Dārta/Daugmale 25.03.2019 18-12-01-LC19/13/350| |19-03-24-EVEL/11/324| |18-12-22-LK-5/4/252
18-08-05-VALK/8/228| |18-03-17-LIEP/3/220| |18-03-31-RD3P/5/123
1497
159 Jānis MUIŽNIEKS Saulrīti SK 05.01.2020 19-01-20-CM-2/4/252| |18-03-10-CEPA/5/246| |18-10-06-CM-H/3/176
18-08-26-CN-5/3/176| |18-04-15-CM4K/4/168| |18-02-11-CM-2/6/160
18-03-31-CM3K/6/160| |18-01-06-CM-1/7/156| |
1494
160 Reinis Å EFERS RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/1/900| |18-01-20-VT-2/8/532| | 1432
161 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/4/412| |17-12-10-VZSV/9/296| |19-03-24-EVEL/6/280
18-12-01-LC11/3/278| |18-11-24-BABO/8/152| |
1418
162 Jānis ĀBOLIŅŠ RSP/RBS 26.11.2019 19-01-19-BABO/3/1407| | 1407
163 Rihards ŽUGS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/8/423| |19-05-04-EVEL/6/416| |19-05-02-LSKK/7/312
18-05-13-VALM/5/246| |
1397
164 Henriks Gordhards JANKEVICS Talsu NSS 25.02.2020 19-05-25-KURZ/6/480| |19-03-16-LIEP/2/475| |19-03-30-TK-3/5/435
1390
165 Kamilla NAGLE Salaspils BK 25.03.2019 18-08-18-BSEN/6/360| |18-06-22-SENI/7/351| |18-03-17-VT3P/4/336
19-03-23-VICT/6/320| |
1367
166 Andrejs KAMOLIŅŠ Vijciems 05.01.2020 18-11-03-LVSC/3/396| |18-02-11-LSKS/9/259| |19-01-16-CM-1/4/252
18-06-22-SENI/5/246| |18-08-05-VALK/12/213| |
1366
167 Evija VALTERE Emburga 08.04.2019 19-04-06-LKKC/24/531| |19-01-05-PENK/11/360| |19-02-10-GIME/6/200
19-02-23-OLAI/4/168| |19-03-17-OZOL/3/88| |
1347
168 Andris VALTERS Emburga 08.04.2019 19-04-06-LKKC/24/531| |19-01-05-PENK/11/360| |19-02-10-GIME/6/200
19-02-23-OLAI/4/168| |19-03-17-OZOL/3/88| |
1347
169 Oskars VOLFS Badmintonaklubs.lv 29.04.2019 19-02-03-LVCN/10/1295| | 1295
170 Andrejs ANDREJEVS Ozolnieki 08.04.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |19-02-10-GIME/5/375| |19-02-23-OLAI/6/160
18-02-11-VLNT/12/107| |19-03-17-OZOL/2/102| |
1293
171 Beatrise IVANOVA Saulrīti SK 31.12.2019 18-04-15-CM4K/1/200| |18-01-06-CM-1/2/188| |18-11-10-CM-8/2/188
18-02-11-CM-2/2/188| |18-08-26-CN-5/2/188| |18-10-28-CN-7/4/168
18-03-31-CM3K/5/164| |
1284
172 Kitija BERGA Valmieras BSS 11.05.2019 18-09-09-PAST/2/470| |17-12-10-VZSV/4/420| |19-05-02-LSKK/4/378
1268
173 Sandijs SUHANOVS Siguldas BK 10.05.2019 18-03-11-LABL/9/555| |19-05-02-LSKK/1/400| |18-04-06-LSKC/3/308
1263
174 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/3/352| |19-04-20-TK-4/5/342| |19-02-17-TK-2/5/205
19-03-16-LIEP/2/188| |18-11-19-LIEP/6/120| |
1207
175 Tatjana DVORNIKA Valka 11.08.2018 18-01-20-VT-2/12/497| |17-12-10-VZSV/6/400| |18-02-11-LSKS/4/294
1191
176 Laila FALAĻEJEVA Emburga 08.04.2019 19-04-06-LKKC/24/531| |19-01-05-PENK/12/355| |19-02-23-OLAI/5/194
19-03-17-OZOL/4/102| |
1182
177 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 05.01.2020 18-11-03-LVSC/7/351| |19-01-16-CM-1/6/305| |18-02-11-LSKS/8/266
18-06-22-SENI/5/246| |
1168
178 Egils BULS Mēmele SC 29.04.2019 18-04-02-PENK/8/380| |18-03-17-VT3P/6/320| |18-01-13-DB-1/5/287
18-02-17-DB-2/2/141| |
1128
179 Elīna ĶIRĶELE Uzvara 31.12.2018 18-04-02-PENK/8/380| |18-03-17-VT3P/6/320| |18-01-13-DB-1/5/287
18-02-17-DB-2/2/141| |
1128
180 Jānis MALNAČS Baloži 31.12.2019 19-04-07-LKKC/5/738| |18-08-18-BSEN/7/390| | 1128
181 Vita BOÅ A Vijciems 05.01.2020 18-11-03-LVSC/3/396| |18-02-11-LSKS/9/259| |19-01-16-CM-1/4/252
18-08-05-VALK/12/213| |
1120
182 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/11/360| |19-05-02-LSKK/4/336| |18-04-06-LSKC/2/282
18-03-31-RD3P/2/141| |
1119
183 Krišjānis JOKSTS Saulrīti SK 22.10.2019 18-09-09-PAST/6/400| |18-01-06-CM-1/1/200| |18-08-26-CN-5/1/200
18-04-15-CM4K/5/164| |18-10-28-CN-7/8/152| |
1116
184 Diāna BALTIŅA Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/10/657| |19-05-02-LSKK/2/423| | 1080
185 Elza Lote BUŠA Saulrīti SK 08.04.2019 19-04-06-LKKC/16/603| |19-03-02-UNIV/7/468| | 1071
186 Pēteris VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/3/308| |18-03-31-L13U/6/280| |18-12-01-LK13/5/246
19-03-16-LIEP/3/236| |
1070
187 Šahirs DŽAVADOVS NBS 08.04.2019 19-04-06-LKKC/18/585| |18-01-20-VT-2/14/483| | 1068
188 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 19-02-17-CM-3/5/356| |19-05-02-LSKK/5/328| |19-01-16-CM-1/10/219
18-01-06-CM-1/5/164| |
1067
189 Romāns GALUZA Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/8/435| |18-06-22-SENI/8/342| |18-05-19-LIEP/12/284
1061
190 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-27-NAKT/7/429| |19-03-24-EVEL/3/346| |18-03-31-L13U/6/280
1055
191 Agnese LOGOÅ A Spidmintons.lv 11.03.2019 19-03-09-LALB/17/529| |18-09-16-LABL/9/518| | 1047
192 Romāns LOGOŠS Spidmintons.lv 11.03.2019 19-03-09-LALB/17/529| |18-09-16-LABL/9/518| | 1047
193 Jete PĒTERSONE Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-22-LK-5/2/715| |19-05-02-LSKK/6/320| | 1035
194 Andis ŠĻUMBA Penkule 08.04.2019 19-01-05-PENK/8/380| |18-04-02-PENK/10/365| |17-12-23-PENK/6/280
1025
195 Niks PODOSINOVIKS RSP/RBS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/1/1000| | 1000
196 Ieva POPE RSP/RBS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/1/1000| | 1000
197 Sanda VISKANTA Valmieras BSS 31.12.2018 17-12-17-LABL/14/552| |17-12-10-VZSV/3/440| | 992
198 Guntis PIRKTIŅŠ Liepāja 19.11.2019 19-04-06-LKKC/17/594| |19-03-16-LIEP/5/386| | 980
199 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/3/301| |18-03-31-L13U/7/273| |18-03-10-CEPA/8/228
18-11-24-BABO/4/168| |
970
200 Uvis Raivis KRONENBERGS Siguldas BK 29.04.2019 19-03-02-UNIV/3/657| |18-03-25-UNIV/1/300| | 957
201 Valters LIEPKALNS Baloži 04.02.2020 18-04-07-VT4P/5/574| |17-12-27-JELG/4/252| |18-02-11-VLNT/5/123
949
202 Ilze GŪTMANE Liepāja 19.11.2019 19-05-18-LIEP/8/435| |19-03-16-LIEP/5/386| |18-11-19-LIEP/5/123
944
203 Linards KLEMIATO Penkule 08.04.2019 19-01-05-PENK/5/564| |18-04-02-PENK/9/370| | 934
204 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 19-01-16-CM-1/5/622| |19-01-20-CM-2/7/312| | 934
205 Iva GINTERE Uzvara 26.05.2019 18-04-02-PENK/12/355| |18-04-06-LSKC/4/294| |18-01-13-DB-1/6/280
929
206 Gustavs MARKVARTS RSP/RBS 31.12.2019 18-10-28-LC17/11/324| |18-11-10-TK-1/8/304| |18-04-28-L15U/9/296
924
207 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/10/438| |18-12-01-LC11/6/240| |19-03-16-LIEP/3/236
914
208 Zoe Kate CLAYTON Nav noteikts 18.03.2020 19-03-16-LIEP/2/475| |19-03-30-TK-3/5/435| | 910
209 Dāvis PŪPOLS Jelgava 11.05.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |19-05-02-LSKK/6/360| | 909
210 Edgars VAIVADS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/423| |18-04-06-LSKC/1/400| |17-11-29-EC17/65/85
908
211 Pēteris PAKALNS Saulrīti SK 13.01.2019 18-02-17-DB-2/5/328| |18-01-13-DB-1/4/294| |18-03-10-CEPA/2/282
904
212 Mihails BUŅINS Badmintonaklubs.lv 21.04.2019 19-01-17-PLAY/3/308| |19-03-14-PLAY/4/294| |19-04-18-PLAY/5/287
889
213 Raimonds MATEIKO Nav noteikts 31.12.2019 19-04-06-LKKC/19/576| |19-04-18-PLAY/3/308| | 884
214 Monta KAŽOCIŅA Jelgava 08.04.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |18-04-06-LSKC/5/328| | 877
215 Kārlis ĒRGLIS Enri 18.12.2019 19-04-06-LKKC/19/576| |19-03-14-PLAY/5/287| | 863
216 Edgars KVIESIS 9 Pakalni (Talsi) 26.05.2019 19-03-16-LIEP/7/273| |19-05-18-LIEP/10/256| |18-05-19-LIEP/10/183
18-11-19-LIEP/1/150| |
862
217 Jānis KALNIŅŠ Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/21/558| |18-06-22-SENI/1/300| | 858
218 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/585| |19-04-18-PLAY/7/273| | 858
219 Dāvis LINKAITIS Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/7/513| |19-03-24-EVEL/10/329| | 842
220 Modris ROMKA - LAURĪTIS Saulrīti SK 31.12.2019 18-02-11-LSKS/7/273| |19-01-16-CM-1/7/234| |18-01-06-CM-1/5/164
18-02-11-CM-2/5/164| |
835
221 Inga DZELZE Penkule 29.04.2019 19-04-06-LKKC/23/540| |19-04-27-NAKT/6/280| | 820
222 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/8/456| |18-12-22-LK-5/18/195| |19-03-16-LIEP/4/168
819
223 Raimonds KIRÅ OLCS Jelgava 02.04.2018 18-04-02-PENK/7/390| |17-12-23-PENK/4/294| |18-02-11-VLNT/3/132
816
224 Guntis KUPČS Jelgava 01.07.2019 19-01-05-PENK/4/590| |18-12-27-PLAY/1/200| | 790
225 Laura SKUJEVSKA Penkule 04.03.2019 19-03-02-UNIV/6/480| |17-12-23-PENK/3/308| | 788
226 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/5/287| |18-12-01-LK13/6/240| |19-03-02-CEPA/7/234
761
227 Kārlis VIDASS Siguldas BK 17.09.2019 18-02-04-LCMP/8/760| | 760
228 Kaspars OZOLIŅŠ Nav noteikts 21.04.2019 18-04-07-VT4P/5/328| |19-04-18-PLAY/10/256| |18-12-27-PLAY/4/168
752
229 Dzintars KAĻINAUSKS Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| |18-11-19-LIEP/3/132
748
230 Maruta CĒSNIECE Ozolnieki 08.04.2019 19-02-10-GIME/5/375| |19-02-23-OLAI/6/160| |18-02-11-VLNT/12/107
19-03-17-OZOL/2/102| |
744
231 Teodors KERIMOVS RTU/SBK 04.03.2019 19-03-02-UNIV/5/492| |18-03-25-UNIV/4/252| | 744
232 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-11-03-LVSC/4/462| |18-05-19-LIEP/13/280| | 742
233 Māris AVOTIŅŠ Ozolnieki 01.07.2020 19-01-17-PLAY/1/350| |18-02-11-LSKS/6/280| |18-02-11-VLNT/10/110
740
234 Artis Matīss PUTNIŅŠ Talsu NSS 19.02.2020 19-03-02-UNIV/7/468| |17-12-27-JELG/3/264| | 732
235 Valters ŠĶĒLE Saulrīti SK 09.04.2021 19-04-07-LKKC/6/720| | 720
236 Emīlija GĀRDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/4/294| |18-04-06-LSKC/4/252| |18-05-19-LIEP/14/173
719
237 Eva PUNCULE Liepāja 21.05.2019 19-03-30-TK-3/6/433| |19-05-18-LIEP/6/280| | 713
238 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/278| |18-11-24-BABO/8/152
710
239 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/12/320| |18-12-22-LK-5/17/198| |19-03-16-LIEP/5/189
707
240 Linda LIEPKALNE Baloži 11.02.2019 18-04-07-VT4P/5/328| |17-12-27-JELG/4/252| |18-02-11-VLNT/5/123
703
241 Elīna BOGDANOVA Daugavpils 04.03.2019 19-03-02-UNIV/8/456| |18-03-25-UNIV/5/246| | 702
242 Liene ZVAIGZNE RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/7/702| | 702
243 Aldis VALBAKS Ozolnieki 14.11.2020 18-11-03-LVSC/5/369| |18-02-11-LSKS/2/329| | 698
244 Raitis Zintis PIESIS Saulrīti SK 30.10.2019 19-02-17-CM-3/7/234| |19-03-02-CEPA/7/234| |19-01-20-CM-2/9/222
690
245 Ralfs REINBAHS Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/360| |18-04-06-LSKC/5/328| | 688
246 Demija VERBICKA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/360| |18-04-06-LSKC/5/328| | 688
247 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252| |18-11-24-BABO/9/148
687
248 Mārtiņš BAŠKEVICS RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC17/10/365| |18-09-30-VICT/6/320| | 685
249 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-05-19-LIEP/2/376| |18-04-06-LSKC/3/308| | 684
250 Zane ANKRAVA RSP/RBS 09.04.2019 19-04-07-LKKC/9/666| | 666
251 Arnolds TIĻĻA Liepāja 19.02.2020 19-03-24-EVEL/7/273| |19-02-17-TK-2/6/200| |19-03-16-LIEP/5/189
662
252 Andrievs RUKS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/13/350| |17-12-10-VZSV/8/304| | 654
253 Juris DEREVJANKO Penkule 11.03.2020 18-04-02-PENK/11/360| |17-12-23-PENK/5/287| | 647
254 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/7/273| |18-12-22-LK-5/12/213| |19-03-16-LIEP/6/160
646
255 Agris PĒTERSONS Ozolnieki 26.05.2019 18-11-03-LVSC/6/360| |19-04-27-NAKT/6/280| | 640
256 Vita TARABANOVA Emburga 08.04.2019 19-01-05-PENK/10/365| |19-02-23-OLAI/3/195| |19-03-17-OZOL/6/80
640
257 Kristers REPŠA-ĶŪRĒNS Uzvara 17.10.2018 18-04-02-PENK/12/355| |17-12-23-LK-4/15/272| | 627
258 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| | 616
259 Sandra VASIĻJEVA Badmintonaklubs.lv 14.11.2018 18-01-13-DB-1/2/329| |18--05-19-DART/5/287| | 616
260 Uldis ĀBELTIŅŠ Valmieras BK 31.12.2020 17-12-10-VZSV/2/376| |18-06-22-SENI/7/234| | 610
261 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 06.05.2019 19-05-04-LC17/12/357| |18-03-31-L13U/11/252| | 609
262 Leo Linards TAMAŠŪNS Uzvara 17.10.2018 17-12-23-LK-4/8/304| |18-04-06-LSKC/4/294| | 598
263 Emīls SANDLERS-BOMIS Saulrīti SK 17.01.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| | 593
264 Adrians PAVĀRS Badmintonaklubs.lv 26.11.2019 19-03-14-PLAY/2/329| |19-04-18-PLAY/11/252| | 581
265 Konstantīns SERAFIMOVS Dārta/Daugmale 17.10.2019 17-12-10-VZSV/7/312| |19-04-18-PLAY/8/266| | 578
266 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 17-12-10-VZSV/9/296| |19-05-02-LSKK/6/280| | 576
267 Eduards VERBOVENKO Badmintonaklubs.lv 15.04.2020 19-04-06-LKKC/19/576| | 576
268 Samuel DRILLEAU RÄ«ga BK 23.12.2018 18-12-16-VICT/6/560| | 560
269 Raivis DUPLINSKIS Emburga 26.02.2019 19-01-05-PENK/10/365| |19-02-23-OLAI/3/195| | 560
270 Violeta JUSENE Olaine 31.12.2019 19-02-23-OLAI/2/287| |19-01-17-PLAY/7/273| | 560
271 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/21/558| | 558
272 Aigars GULBIS Jelgava 08.04.2019 19-04-06-LKKC/22/549| | 549
273 Rūdolfs ZVEJS Saulrīti SK 08.05.2019 18-09-09-PAST/11/360| |18-03-31-CM3K/2/188| | 548
274 Indulis MOTUKS Vijciems 05.01.2020 19-01-16-CM-1/6/305| |18-06-22-SENI/6/240| | 545
275 Aleksandra MIHAILOVA RÄ«dze 31.12.2018 18-12-30-LABL/15/544| | 544
276 Māris ROMKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-01-16-CM-1/9/222| |18-01-06-CM-1/6/160| |18-04-15-CM4K/6/160
542
277 Artūrs VESTMANIS Tērvete 08.04.2019 19-04-06-LKKC/23/540| | 540
278 Jānis JAUNSLAVIETIS Lotos 10.02.2019 18-08-18-BSEN/7/273| |18-02-11-LSKS/8/266| | 539
279 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-03-31-L13U/9/259| | 539
280 Patriks KRŪZE Siguldas BK/SSS 31.12.2017 17-12-02-LCBJ/5/451| |17-11-29-EC17/65/85| | 536
281 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/5/246| | 533
282 Edgars BULS Emburga 08.04.2019 19-04-06-LKKC/24/531| | 531
283 Andrejs VILNIS Talsu NSS 20.04.2020 18-03-31-L13U/7/273| |18-04-06-LSKC/5/246| | 519
284 Uldis Å EFERS Lotos 05.11.2019 18-02-11-LSKS/5/287| |18-08-05-VALK/8/228| | 515
285 Pia BOBRIWSKY Badmintonaklubs.lv 09.04.2019 19-03-23-VICT/12/497| | 497
286 Liene MEDNIECE RSP/RBS 04.03.2019 19-03-02-UNIV/5/492| | 492
287 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/7/179| | 487
288 Rihards GULBIS Jelgava 10.05.2019 18-03-31-L13U/12/249| |18-04-06-LSKC/7/234| | 483
289 Lakmal KULARATNE LLU 04.03.2019 19-03-02-UNIV/6/480| | 480
290 Filips RASMUSSENS Saulrīti SK 28.03.2020 18-12-01-LK13/6/240| |19-03-02-CEPA/6/240| | 480
291 Mārtiņš BERIŅŠ RSP/RBS 26.11.2019 19-04-27-NAKT/3/479| | 479
292 Mārtiņš RUBĻEVSKIS Daugavpils 04.03.2019 19-03-02-UNIV/8/456| | 456
293 Uldis VOLMĀRS Badmintonaklubs.lv 26.05.2019 19-03-09-LALB/18/455| | 455
294 Sandijs EŅĢELIS Liepāja 21.05.2019 18-04-06-LSKC/4/252| |18-12-22-LK-5/16/201| | 453
295 Intars GRIMZA Saulrīti SK 05.01.2020 18-03-10-CEPA/3/264| |18-10-06-CM-H/2/188| | 452
296 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
297 Roberts GŪTMANIS Liepāja 02.04.2020 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
298 Toms ANÅ MITS Talsu NSS 19.03.2020 19-05-25-KURZ/10/438| | 438
299 Āris BABULIS Sērene 27.08.2019 18-12-22-LK-5/14/435| | 435
300 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-12-22-LK-5/14/435| | 435
301 Māris VAVILOVS Emburga 18.03.2019 19-01-05-PENK/12/355| |19-03-17-OZOL/6/80| | 435
302 Polīna BASKOVA Valka 09.08.2019 18-08-05-VALK/2/423| | 423
303 Sigeta KVIESE 9 Pakalni (Talsi) 18.03.2019 19-03-16-LIEP/7/273| |18-11-19-LIEP/1/150| | 423
304 UÄ£is MELDERS Valmieras BK 19.08.2018 17-12-10-VZSV/4/420| | 420
305 Artis KĻAVIŅŠ Valmieras BK 10.09.2019 17-12-10-VZSV/5/410| | 410
306 Kaspars VALBERGS Talsu NSS 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/5/410| | 410
307 Danuta SĒNE Valmieras BSS 31.12.2018 17-12-02-LCBJ/9/407| | 407
308 Ivo KEIŠS RSP/SK Saulrīti 29.04.2019 18-11-24-BABO/1/400| | 400
309 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/273| |18-11-19-LIEP/4/126| | 399
310 Oskars GĀLIŅŠ Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/9/384| | 384
311 Inese ĀBELTIŅA Valmieras BK 11.12.2018 17-12-10-VZSV/2/376| | 376
312 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 18-04-06-LSKC/2/376| | 376
313 Daniela LANGINA Valmieras BSS 31.12.2018 18-04-06-LSKC/2/376| | 376
314 Vladimirs Å LIKOVS Olaine 23.03.2020 17-12-02-LCBJ/15/374| | 374
315 Aigars VALDMANIS Penkule 08.04.2019 19-01-05-PENK/9/370| | 370
316 Augustīne CELMIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2017 17-12-02-LCBJ/16/369| | 369
317 Roberts BEIKMANIS Valmieras BSS 30.10.2019 18-12-01-LC19/12/368| | 368
318 Vjaceslavs BASKOVS Valka 09.08.2019 18-08-18-BSEN/6/360| | 360
319 Evelīna SAVEĻJEVA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/360| | 360
320 Artis DAŅIĻENKO Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-04-LC17/12/357| | 357
321 Pauls DAUGULIS Siguldas BK 11.05.2019 18-04-06-LSKC/3/352| | 352
322 Ralfs GOBA Nav noteikts 12.06.2018 17-12-10-VZSV/3/352| | 352
323 Elena BUTKEVICA Valka 23.08.2018 18-08-18-BSEN/7/351| | 351
324 Ivars MOZGA Ozolnieki 11.02.2019 18-06-22-SENI/7/351| | 351
325 Jānis OZOLIŅŠ Vijciems 05.11.2018 18-11-03-LVSC/7/351| | 351
326 Felisa MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-04-LC17/13/350| | 350
327 Joakim SUNDBERG Enri 18.03.2019 19-03-14-PLAY/1/350| | 350
328 Viktors TRUFANOVS NBS 21.04.2019 19-04-18-PLAY/1/350| | 350
329 Aigars CINIS Valmieras BK 22.08.2018 17-12-10-VZSV/4/336| | 336
330 Oskars LĪDUMS Lotos 29.10.2018 18-08-05-VALK/4/336| | 336
331 Jurijs SARIKINS Salaspils BK 10.04.2018 18-03-17-VT3P/4/336| | 336
332 Santa STRAUME Talsu NSS 11.05.2019 18-04-06-LSKC/4/336| | 336
333 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/4/336| | 336
334 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 26.11.2019 17-12-23-PENK/2/329| | 329
335 Varadharajan GOVINDHAGOUNDER RTU 28.01.2019 18-01-13-DB-1/2/329| | 329
336 Jānis JAUNSLAVIETIS JR Lotos 23.10.2019 18-03-31-L13U/2/329| | 329
337 Uldis LAZDIŅŠ Smash BK 26.11.2019 17-12-23-PENK/2/329| | 329
338 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/2/329| | 329
339 Egīls BRINECS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/328| | 328
340 Normunds CERCINS Valmieras BK 23.08.2019 17-12-10-VZSV/5/328| | 328
341 Dāvis IMMURS RSP/RBS 26.05.2020 18-03-17-VT3P/5/328| | 328
342 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 20.03.2019 18-03-17-VT3P/5/328| | 328
343 Elīna PIMENOVA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/5/328| | 328
344 Alvis ŪDRIS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/328| | 328
345 Raivo BĒRZIŅŠ Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/320| | 320
346 Megijja INDRIKSONE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/320| | 320
347 Inese MITERNBERGA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/320| | 320
348 Ben Philip PANICKER Salaspils BK 25.03.2019 19-03-23-VICT/6/320| | 320
349 Jānis Pēteris PEČAKS Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/320| | 320
350 Oskars POTOPS Valmieras BSS 10.05.2019 19-05-02-LSKK/6/320| | 320
351 Martins RUSMANIS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/6/320| | 320
352 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
353 Artūrs MEDJĀNOVS Talsu NSS 19.02.2019 18-11-10-TK-1/7/312| | 312
354 Anete OZOLA Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/312| | 312
355 Eduards POLIS Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/312| | 312
356 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
357 Jurijs RZA-ZADE Badmintonaklubs.lv 21.04.2019 19-03-14-PLAY/3/308| | 308
358 Roberts TAUBERGS Liepāja 19.11.2018 18-05-19-LIEP/9/185| |18-11-19-LIEP/5/123| | 308
359 RÅ«ta AIZUPIETE Siguldas BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/304| | 304
360 Leo ČEMME Jūrmala 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/304| | 304
361 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 18-11-10-TK-1/8/304| | 304
362 Laura OZOLIŅA Valmieras BSS 31.12.2019 17-12-10-VZSV/8/304| | 304
363 Ričards Jānis PURIŅŠ Jūrmala 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/304| | 304
364 Diāna ČAIKA Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/4/294| | 294
365 Everts JANUÅ AUSKIS Uzvara 17.04.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
366 Māris PREINBERGS Rīga BK 14.11.2018 18-08-18-BSEN/4/294| | 294
367 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
368 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
369 Marks DZEDONS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
370 Marks KURIĻINS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
371 Dairis LEIKUMS Ozolnieki 23.03.2020 19-02-23-OLAI/2/287| | 287
372 Lote LITIŅA Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
373 Praveen Kanna MUTHUKRISHNAN RTU 28.01.2019 18--05-19-DART/5/287| | 287
374 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
375 Kristers ZVIEDRIS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
376 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/2/282| | 282
377 Kristaps Jānis GULBIS RTU/SBK 11.03.2019 18-03-25-UNIV/2/282| | 282
378 RÅ«ta PICKAINE Valmieras BK 27.03.2018 18-03-25-UNIV/2/282| | 282
379 RÅ«dulfs ANDERSONS Valmieras BK 09.05.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
380 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 17.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
381 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
382 Dmitrijs KUPRIJANOVS Salaspils BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
383 Andris LAPIŅŠ RSP/RBS 22.01.2020 19-04-27-NAKT/6/280| | 280
384 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
385 Kristaps MEDNIS Mēmele SC 29.04.2019 18-01-13-DB-1/6/280| | 280
386 Oskars VEINBERGS Valmieras BK 09.05.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
387 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
388 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
389 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
390 Salvis JODELIS Liepāja 21.05.2019 18-04-06-LSKC/7/273| | 273
391 Reinis Linards LAIZĀNS Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
392 Kristians ONDZULIS Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
393 Dans Deniss AMONS Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
394 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
395 Pārsla BOGDANOVA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
396 Deniss Gatis GOLOVČUKS Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
397 Tomass GRĪNBERGS Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
398 Oskars GŪTMANIS Liepāja 02.04.2020 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
399 Sandris REDISS Badmintonaklubs.lv 31.12.2019 19-03-14-PLAY/8/266| | 266
400 Alise Elza SKRICKA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
401 Linards Līgonis SKUJA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
402 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
403 Gundars VĪTOLS Olaine 21.01.2019 19-01-17-PLAY/8/266| | 266
404 Kristiāna Elizabete PACĒVIČA Siguldas BK/SSS 27.03.2018 18-03-25-UNIV/3/264| | 264
405 Lūkass BIDZĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/10/256| | 256
406 Linda APINE Valmieras BK 12.06.2018 18-05-13-VALM/4/252| | 252
407 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/252| | 252
408 Lauma ENKURE RTU 27.03.2018 18-03-25-UNIV/4/252| | 252
409 Janek KERK Lotos 18.12.2018 18-08-05-VALK/4/252| | 252
410 Rihards KĻAVIŅŠ Valmieras BSS 02.05.2019 18-03-31-L13U/11/252| | 252
411 Toms ŽENTIŅŠ Valmieras BK 12.06.2018 18-05-13-VALM/4/252| | 252
412 Baiba LULLE Jelgava 11.02.2019 19-02-10-GIME/1/250| | 250
413 Marks BULS Uzvara 25.03.2019 18-12-01-LC11/5/246| | 246
414 Elīna FJODOROVA Nav noteikts 12.06.2018 18-05-13-VALM/5/246| | 246
415 Edgars GRIBS Daugavpils 27.03.2018 18-03-25-UNIV/5/246| | 246
416 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
417 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
418 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 02.10.2019 18-12-01-LC11/6/240| | 240
419 Rolfs MEILIŅŠ Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/240| | 240
420 Dāvis MŪRNIEKS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/240| | 240
421 Gustavs BARGAIS Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/15/238| | 238
422 Linda RUŅĢE Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/15/238| | 238
423 Dace PUMPURE RÄ«ga BK 10.02.2019 19-02-10-GIME/2/235| | 235
424 Lūkass KANČS Jelgava 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/234| | 234
425 Agnis ROMKA Saulrīti SK 11.03.2020 18-03-10-CEPA/8/228| | 228
426 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-03-16-LIEP/3/222| | 222
427 Rihards BARKOVS Salaspils BK 22.10.2019 19-03-16-LIEP/3/222| | 222
428 Ņikita PEGOV Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/16/222| | 222
429 Ingūna PIKŠA Jelgava 10.02.2019 19-02-10-GIME/3/220| | 220
430 Aleks NOVIKS Valmieras BK 07.10.2018 18-10-06-CM-H/1/200| | 200
431 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-10-28-CN-7/1/200| | 200
432 Andris KORČAGINS Nav noteikts 10.02.2019 19-02-10-GIME/7/195| | 195
433 Uldis ĶUDE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/7/195| | 195
434 Jānis LAUMANIS Emburga 26.02.2019 19-02-23-OLAI/5/194| | 194
435 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 02.04.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
436 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
437 Linda BERNĀNE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/8/190| | 190
438 Nora GULBE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/9/185| | 185
439 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/6/184| | 184
440 Tabita TIMOŠENKO Liepāja 18.03.2019 19-03-16-LIEP/6/184| | 184
441 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/11/180| | 180
442 Agija KRUGA Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/11/180| | 180
443 Lūkass Rafaels BREČS Liepāja 21.05.2019 19-03-16-LIEP/7/179| | 179
444 Linda GOLOVČENKO Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/13/175| | 175
445 Jānis GĀRDE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/14/173| | 173
446 Edgars SOLDOVERS Valmieras BSS 26.08.2018 18-08-26-CN-5/5/164| | 164
447 Eduards Å TERNBERGS Talsu NSS 02.10.2019 19-03-16-LIEP/6/160| | 160
448 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-16-LIEP/7/156| | 156
449 Nils JANSONS Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/7/156| | 156
450 Linda JURISONE Saulrīti SK 07.01.2018 18-01-06-CM-1/7/156| | 156
451 Gunta ARENA Jelgava 25.03.2019 18-02-11-VLNT/1/150| | 150
452 Līga DUBROVSKA Dārta/Daugmale 19.02.2018 18-02-17-DB-2/1/150| | 150
453 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-11-24-BABO/9/148| | 148
454 Ilmārs BRIEDIS Dārta/Daugmale 29.04.2019 18-02-17-DB-2/3/132| | 132
455 Alens ILGAVIŽŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-03-31-RD3P/3/132| | 132
456 Evisa PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2018 18-03-31-RD3P/3/132| | 132
457 Alise VĀCERE Ozolnieki 18.03.2019 19-03-17-OZOL/5/128| | 128
458 Rinalds VĀCERS Ozolnieki 01.04.2019 19-03-17-OZOL/5/128| | 128
459 Diāna MIŠČENKO Dārta/Daugmale 19.02.2018 18-02-17-DB-2/4/126| | 126
460 Kristaps SIRMAIS UBBS 02.05.2018 18-03-31-RD3P/4/126| | 126
461 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 18-03-31-RD3P/4/126| | 126
462 Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta/Daugmale 19.02.2018 18-02-17-DB-2/5/123| | 123
463 Kristaps LIEPA LLU 04.03.2019 18-02-11-VLNT/6/120| | 120
464 Jānis TITAVS Siguldas BK 29.04.2019 18-02-11-VLNT/7/117| | 117
465 Ilze BAJĀRE Baloži 11.02.2018 18-02-11-VLNT/8/114| | 114
466 Jānis GRĪNBERGS Alberta BK 15.04.2019 18-02-11-VLNT/9/111| | 111
467 Zane Å AUVA Alberta BK 12.02.2018 18-02-11-VLNT/9/111| | 111
468 Sandra AVOTIŅA Ozolnieki 11.02.2018 18-02-11-VLNT/10/110| | 110
469 Raimonds GRANTS Nav noteikts 12.02.2018 18-02-11-VLNT/11/108| | 108
470 Santa LAGZDIŅA Ozolnieki 24.04.2018 18-02-11-VLNT/13/105| | 105
471 Daumants LAGZDIŅŠ Ozolnieki 11.02.2019 18-02-11-VLNT/13/105| | 105
472 Zane PETROVA Jelgava 11.02.2018 18-02-11-VLNT/14/104| | 104
473 Ņikita PETROVS Jelgava 11.02.2018 18-02-11-VLNT/14/104| | 104
474 Toms FALAĻEJEVS Emburga 08.04.2019 19-03-17-OZOL/4/102| | 102
475 Aivija JANONE Emburga 18.03.2019 19-03-17-OZOL/7/78| | 78
476 Juris JEVSINS Emburga 18.03.2019 19-03-17-OZOL/7/78| | 78