Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Jauktâs dubultspçles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-03-31-L13U/1/350| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/2/330
18-10-28-LC17/13/315| |18-05-06-24SY/8/304| |18-12-01-LK13/1/300
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/5/164
2878
2 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287| |18-05-06-24SY/12/284
19-03-31-S25Y/9/222| |18-12-22-LK-5/12/213| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/3/176
2761
3 Toms SALA RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287| |18-05-06-24SY/12/284
19-03-31-S25Y/9/222| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-22-LK-5/17/198
18-11-24-BABO/3/176
2746
4 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 18-09-09-PAST/12/355| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |18-12-01-LK13/4/252
19-04-21-CM-4/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-01-20-CM-2/8/228
2716
5 Leonardo GOLOVČENKO Liepāja 19.11.2019 19-05-25-KURZ/9/444| |19-04-20-TK-4/7/360| |19-05-18-LIEP/11/328
19-03-24-EVEL/4/294| |19-05-02-LSKK/4/294| |19-03-16-LIEP/1/258
19-02-17-TK-2/5/205| |18-12-22-LK-5/18/195| |18-05-19-LIEP/13/175
18-11-24-BABO/6/160
2713
6 Edgars ROMKA Saulrīti SK 25.09.2020 19-05-04-LC13/2/330| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-01-20-CM-2/3/264
18-12-01-LK13/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-03-31-S25Y/9/222
2697
7 Aleksis Emiljans KVIESIS Talsu NSS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |18-10-28-LC17/14/311| |18-03-31-L13U/3/308
18-12-01-LK13/3/264| |19-05-18-LIEP/14/249| |18-04-06-LSKC/5/246
19-02-17-TK-2/2/235| |18-11-24-BABO/1/200| |18-05-19-LIEP/10/183
19-03-16-LIEP/4/168
2596
8 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 17.07.2020 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |18-12-22-LK-5/8/228
19-03-31-S25Y/9/222| |19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201
18-12-09-EEYI/10/183
2569
9 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |19-03-31-S25Y/9/222
19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-09-EEYI/10/183
18-11-24-BABO/7/156
2497
10 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 19-05-04-LC13/4/412| |19-05-02-LSKK/1/350| |18-12-01-LK13/2/282
18-12-01-LC11/4/252| |19-03-31-S25Y/6/240| |18-05-19-LIEP/5/205
1741
11 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-03-02-CEPA/6/240
18-03-10-CEPA/7/234| |19-02-17-CM-3/7/234| |19-01-20-CM-2/9/222
18-10-28-CN-7/8/152| |
1675
12 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |19-03-24-EVEL/4/294| |18-03-31-L13U/10/256
18-12-01-LK13/5/246| |18-12-22-LK-5/16/201| |18-11-24-BABO/6/160
1589
13 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/4/412| |19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/264
18-11-24-BABO/8/152| |
1108
14 Pēteris VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/3/308| |18-03-31-L13U/6/280| |18-12-01-LK13/5/246
19-03-16-LIEP/3/236| |
1070
15 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/10/438| |18-12-01-LC11/6/240| |19-03-16-LIEP/3/236
914
16 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/8/456| |18-12-22-LK-5/18/195| |19-03-16-LIEP/4/168
819
17 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/5/287| |18-12-01-LK13/6/240| |19-03-02-CEPA/7/234
761
18 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/264| |18-11-24-BABO/8/152
696
19 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252| |18-11-24-BABO/9/148
687
20 Emīls SANDLERS-BOMIS Saulrīti SK 17.01.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| | 593
21 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-03-31-L13U/9/259| | 539
22 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/5/246| | 533
23 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/7/179| | 487
24 Marks KURIĻINS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
25 Kristers ZVIEDRIS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
26 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/2/282| | 282
27 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
28 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
29 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
30 Oskars GŪTMANIS Liepāja 02.04.2020 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
31 Lūkass BIDZĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/10/256| | 256
32 Marks BULS Uzvara 25.03.2019 18-12-01-LC11/5/246| | 246
33 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 02.10.2019 18-12-01-LC11/6/240| | 240
34 Rihards BARKOVS Salaspils BK 22.10.2019 19-03-16-LIEP/3/222| | 222
35 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 02.04.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
36 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
37 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/6/184| | 184
38 Lūkass Rafaels BREČS Liepāja 21.05.2019 19-03-16-LIEP/7/179| | 179
39 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-11-24-BABO/9/148| | 148
40 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 18-03-31-RD3P/4/126| | 126