Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 20.01.2020
Jauktâs dubultspçles U15
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-12-21-RIGA/7/577| |19-05-25-KURZ/5/492| |19-12-14-TK-2/6/480
19-05-04-LC17/9/370| |19-10-13-LC15/6/360| |19-03-24-EVEL/7/351
20-01-04-CM-1/3/308| |19-11-03-BAJC/12/284| |19-05-04-EVEL/8/266
19-09-15-LABL/2/265
3753
2 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-21-RIGA/10/475| |19-10-13-LC15/7/351| |19-03-24-EVEL/1/350
19-05-04-LC13/1/350| |18-09-09-PAST/8/304| |19-11-16-ZV#1/1/297
19-02-17-TK-2/1/250| |19-09-15-LABL/1/250| |19-12-01-LIET/18/228
19-03-31-S25Y/9/222
3077
3 Leonardo GOLOVČENKO Liepāja 31.12.2020 19-05-25-KURZ/9/444| |19-10-13-LC15/9/436| |19-10-05-TALS/6/320
19-03-24-EVEL/4/294| |19-05-02-LSKK/4/294| |19-04-20-TK-4/7/273
19-12-01-LK13/4/252| |19-05-18-LIEP/11/252| |19-11-16-ZV#1/4/250
19-02-17-TK-2/5/205
3020
4 Edgars ROMKA Siguldas BK/Cēsis 25.09.2020 19-10-13-LC15/5/369| |19-05-02-LSKK/2/329| |19-05-04-LC13/2/329
19-12-01-LK13/1/300| |19-09-29-CM-6/1/300| |19-11-03-BAJC/14/276
19-10-05-CESI/3/264| |19-11-16-ZV#1/2/253| |19-03-02-CEPA/5/246
19-03-31-S25Y/9/222
2888
5 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-10-13-LC15/5/369| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/2/329
19-12-01-LK13/1/300| |19-11-03-BAJC/14/276| |19-10-05-CESI/3/264
19-11-16-ZV#1/2/253| |18-10-28-LC17/13/252| |18-03-31-L13U/1/245
18-12-01-LK13/1/240
2878
6 Rolands BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/2/426| |19-10-13-LC15/6/360| |19-05-02-LSKK/7/312
19-11-03-BAJC/12/284| |19-09-15-LABL/2/265| |19-09-01-CM-5/3/264
19-05-04-EVEL/9/259| |19-12-01-LIET/16/235| |18-12-01-LK13/2/226
19-11-16-ZV#1/3/220
2851
7 Dinārs BRONKA Liepāja 20.04.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-13-LC15/14/311| |19-03-24-EVEL/3/308
19-05-02-LSKK/4/294| |19-04-20-TK-4/6/280| |19-11-16-ZV#1/7/279
19-11-23-LIEP/4/252| |19-05-18-LIEP/13/245| |19-02-17-TK-2/4/210
19-12-14-TK-2/1/205
2840
8 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-06-LKKC/22/549| |19-10-13-LC15/9/436| |20-01-04-PENK/2/376
19-12-01-LK17/2/254| |19-11-16-ZV#1/4/250| |19-05-18-LIEP/14/242
20-01-18-TALS/1/200| |18-12-22-LK-5/9/178| |18-03-31-L13U/12/174
18-04-06-LSKC/7/164
2823
9 Aleksis Emiljans KVIESIS Talsu NSS 31.12.2020 19-05-25-KURZ/11/432| |19-10-13-LC15/4/378| |19-10-05-TALS/7/312
19-12-01-LK13/2/282| |19-11-23-LIEP/3/264| |18-10-28-LC17/14/249
19-05-18-LIEP/14/242| |19-02-17-TK-2/2/235| |18-03-31-L13U/3/216
18-12-01-LK13/3/211
2821
10 Toms SALA RSP/RBS 31.12.2020 19-10-13-LC15/7/351| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
18-09-09-PAST/8/304| |19-11-16-ZV#1/1/297| |19-02-17-TK-2/1/250
19-09-15-LABL/1/250| |19-12-01-LIET/18/228| |19-03-31-S25Y/9/222
18-03-31-L13U/5/201
2803
11 Ričards LĪDAKS Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC17/11/360| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-10-13-LC15/11/324
18-10-28-LC17/13/252| |19-10-05-CESI/4/252| |18-03-31-L13U/1/245
18-12-01-LK13/1/240| |18-04-28-L15U/4/235| |19-09-15-LABL/4/223
18-05-06-24SY/8/213
2694
12 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 17.07.2020 19-10-13-LC15/8/394| |19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308
19-11-30-LC11/1/300| |18-12-01-LC11/1/240| |19-03-31-S25Y/9/222
19-02-17-TK-2/3/220| |18-03-31-L13U/4/206| |19-11-16-ZV#1/5/205
19-09-15-LABL/6/200
2624
13 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/1/350| |19-10-13-LC15/11/324| |19-05-04-LC13/4/294
19-09-01-CM-5/3/264| |19-10-05-CESI/4/252| |19-03-31-S25Y/6/240
18-12-01-LK13/2/226| |19-09-15-LABL/4/223| |17-04-30-LVCJ/1/210
18-12-01-LC11/4/202
2585
14 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2020 19-10-13-LC15/8/394| |19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308
18-12-01-LC11/1/240| |19-03-31-S25Y/9/222| |19-02-17-TK-2/3/220
18-03-31-L13U/4/206| |19-11-16-ZV#1/5/205| |19-09-15-LABL/6/200
18-05-06-24SY/12/199
2523
15 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/6/480| |19-05-25-KURZ/11/432| |19-03-24-EVEL/4/294
19-12-01-LK13/2/282| |18-12-01-LK13/5/197| |19-09-15-LABL/8/190
18-03-31-L13U/10/179| |17-12-23-LK-4/12/170| |18-12-22-LK-5/16/161
18-11-24-BABO/6/128
2513
16 Žanete GRINIECE Liepāja 31.12.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-12-01-LC19/16/369| |19-04-20-TK-4/6/280
19-11-23-LIEP/4/252| |19-05-18-LIEP/13/245| |19-02-17-TK-2/4/210
19-12-14-TK-2/1/205| |19-09-15-LABL/10/183| |18-11-19-LIEP/2/113
2424
17 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/2/329| |18-09-09-PAST/12/284| |19-04-21-CM-4/4/252
19-03-02-CEPA/5/246| |19-03-31-S25Y/9/222| |18-12-01-LK13/4/202
18-05-06-24SY/12/199| |18-03-31-L13U/8/186| |18-04-06-LSKC/3/185
19-01-20-CM-2/8/182
2287
18 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2020 19-09-01-CM-5/4/342| |19-10-13-LC15/10/329| |19-05-04-LC13/4/294
19-03-24-EVEL/6/280| |19-11-30-LC11/4/252| |19-10-05-CESI/6/240
18-12-01-LC11/3/211| |17-12-10-VZSV/9/178| |18-11-24-BABO/8/122
2248
19 Nikola MUĶIELE Siguldas BK 31.12.2019 19-12-01-LK13/3/401| |19-10-13-LC15/13/366| |19-09-01-CM-5/4/342
19-05-02-LSKK/6/280| |19-09-29-CM-6/6/240| |19-12-08-ESTO/6/240
18-03-31-L13U/9/181| |
2050
20 Andrejs VILNIS Talsu NSS 31.12.2020 19-10-05-TALS/5/466| |19-10-13-LC15/12/422| |19-09-15-LABL/8/331
18-03-31-L13U/7/191| |20-01-18-TALS/2/188| |18-04-06-LSKC/5/172
17-10-14-LK-2/5/148| |
1918
21 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2020 19-10-05-TALS/7/312| |19-11-30-LC11/2/312| |19-05-02-LSKK/3/308
19-11-23-LIEP/3/264| |19-03-16-LIEP/7/179| |20-01-18-TALS/3/176
19-12-14-TK-2/3/132| |
1683
22 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-10-13-LC15/18/293| |19-12-01-LK13/4/252
19-11-16-ZV#1/9/185| |19-03-16-LIEP/4/168| |18-12-22-LK-5/18/156
1510
23 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-04-27-NAKT/7/429| |19-03-24-EVEL/3/308| |19-09-15-LABL/9/292
19-11-16-ZV#1/7/279| |18-03-31-L13U/6/196| |
1504
24 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |19-03-02-CEPA/6/240| |19-02-17-CM-3/7/234
18-04-06-LSKC/3/185| |19-01-20-CM-2/9/178| |18-03-10-CEPA/7/164
18-10-28-CN-7/8/122| |17-11-20-CM-8/6/48| |
1500
25 Jānis JAUNSLAVIETIS JR Lotos 31.12.2020 19-11-16-ZV#1/6/480| |18-03-31-L13U/2/230| |17-05-21-YSYI/12/170
17-04-30-LVCJ/16/161| |19-08-04-VALK/8/152| |17-10-28-BR-1/5/123
17-03-25-VALK/10/88| |
1404
26 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/12/422| |19-12-01-LK17/4/261| |18-12-22-LK-5/3/211
18-03-31-L13U/7/191| |18-03-10-CEPA/8/160| |18-11-24-BABO/4/134
1379
27 Pēteris VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/3/308| |19-09-15-LABL/9/292| |18-12-01-LK13/5/197
18-03-31-L13U/6/196| |17-04-30-LVCJ/3/185| |19-03-16-LIEP/3/176
1354
28 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-04-LC17/12/355| |19-10-13-LC15/15/306| |19-09-29-CM-6/7/234
19-12-01-LK17/5/221| |18-03-31-L13U/11/176| |
1292
29 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2020 19-10-05-TALS/5/466| |19-12-01-LK13/5/246| |19-03-16-LIEP/4/193
20-01-18-TALS/2/188| |19-12-14-TK-2/4/126| |
1219
30 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/10/438| |19-09-15-LABL/8/331| |18-12-01-LC11/6/192
19-03-16-LIEP/3/176| |
1137
31 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 31.12.2020 19-05-02-LSKK/3/352| |19-04-20-TK-4/5/287| |19-02-17-TK-2/5/205
19-03-16-LIEP/2/188| |18-11-19-LIEP/6/96| |
1128
32 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/5/287| |19-11-16-CM-8/5/246| |19-03-02-CEPA/7/234
18-12-01-LK13/6/192| |
959
33 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2020 19-11-30-LC11/1/300| |19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/211
18-11-24-BABO/8/122| |
913
34 Oskars EINBERGS Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/6/280| |19-10-27-CM-7/4/252| |19-12-01-LK17/6/216
748
35 Rihards GULBIS Jelgava 31.12.2019 19-12-26-OZOL/12/355| |18-03-31-L13U/12/174| |18-04-06-LSKC/7/164
693
36 Kristers ZVIEDRIS Valmieras BSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/401| |19-05-02-LSKK/5/287| | 688
37 Rihards BARKOVS Salaspils BK 16.11.2020 19-12-01-LK17/3/286| |19-03-16-LIEP/3/202| |20-01-18-TALS/3/176
664
38 Artūrs LEIŠAVNIEKS Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/1/210| |17-04-30-LVCJ/8/182| |17-05-21-YSYI/8/182
LJC16/3/66| |LJCF15/8/11| |
651
39 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/2/230| |17-05-21-YSYI/12/170| |17-04-30-LVCJ/16/161
17-03-25-VALK/10/88| |
649
40 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/202| |18-11-24-BABO/9/118
607
41 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/337| |18-12-01-LC11/2/226| | 563
42 Marks KURIĻINS Valmieras BSS 31.12.2020 19-05-02-LSKK/5/287| |19-12-01-LK13/6/240| | 527
43 Emīls SANDLERS-BOMIS Saulrīti SK 17.01.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/185| | 514
44 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/2/312| |18-12-01-LC11/6/192| | 504
45 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/5/197| | 484
46 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/4/252| |19-12-01-LK17/6/216| | 468
47 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |17-12-10-VZSV/9/178| | 458
48 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/3/337| |18-11-24-BABO/9/118| | 455
49 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
50 Roberts GŪTMANIS Liepāja 31.12.2020 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
51 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-04-30-LVCJ/2/197| |17-04-30-LVCJ/16/161| |LJC16/2/72
LJCF15/8/11| |
441
52 Filips RASMUSSENS Saulrīti SK 28.03.2020 19-03-02-CEPA/6/240| |18-12-01-LK13/6/192| | 432
53 Ričards Klāvs MIEZĪTIS Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/5/246| |20-01-18-TALS/6/160| | 406
54 Ģirts ŠMITS Igaunija 31.12.2019 19-12-26-OZOL/10/365| | 365
55 Santa TROFIMOVA Olaine 15.01.2020 19-10-13-LC15/16/365| | 365
56 Estere KRASTIŅA Ozolnieki 31.12.2019 19-12-26-OZOL/12/355| | 355
57 Sandijs EŅĢELIS Liepāja 17.12.2019 18-04-06-LSKC/4/176| |18-12-22-LK-5/16/161| | 337
58 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2019 19-11-09-OLAI/4/336| | 336
59 Diāna ČAIKA Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/4/294| | 294
60 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/5/164| |19-12-14-TK-2/5/123| | 287
61 Paula LUŽINSKA Valmieras BSS 01.05.2017 17-04-30-LVCJ/7/187| |LJC16/1/80| |LJCF15/6/14
281
62 RÅ«dulfs ANDERSONS Valmieras BK 09.05.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
63 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
64 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
65 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
66 Reinis Linards LAIZĀNS Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
67 Tomass GRĪNBERGS Liepāja 25.11.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
68 Oskars GŪTMANIS Liepāja 31.12.2020 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
69 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
70 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/4/252| | 252
71 Raimonds DZENIS Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
72 Agate Å TAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/5/246| | 246
73 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/6/240| | 240
74 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/6/240| | 240
75 Mārtiņš SOKOLOVS Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/6/240| | 240
76 Edvīns KARPATS Lotos 03.12.2020 19-11-30-LC11/7/234| | 234
77 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2019 19-11-30-LC11/7/234| | 234
78 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/4/203| | 203
79 Marks BULS Uzvara 25.03.2019 18-12-01-LC11/5/197| | 197
80 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 31.12.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
81 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 31.12.2019 19-03-16-LIEP/6/184| | 184
82 Lūkass BIDZĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/10/179| | 179
83 Lūkass Rafaels BREČS Liepāja 25.11.2019 19-03-16-LIEP/7/179| | 179
84 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/176| | 176
85 Rihards KĻAVIŅŠ Valmieras BSS 02.05.2019 18-03-31-L13U/11/176| | 176
86 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-04-30-LVCJ/4/176| | 176
87 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-12-22-LK-5/14/166| | 166
88 Lūkass KANČS Jelgava 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/164| | 164
89 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2020 20-01-18-TALS/6/160| | 160
90 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-10-28-CN-7/1/160| | 160
91 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 18-03-31-RD3P/4/88| | 88
92 Aleksandra BAUMANE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/7/78| | 78
93 Marta Ieva BUSE Jelgava 15.11.2019 19-11-14-EMBU/8/76| | 76
94 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-09-24-CM-6/6/48| | 48