Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.07.2019
Jauktâs dubultspçles U19
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Diāna STOGNIJA RSP/RBS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/1/1000| |19-04-07-LKKC/1/900| |18-04-22-LABL/1/750
18-02-04-LCMP/9/740| |18-03-11-LABL/2/705| |18-10-21-LABL/1/700
18-12-16-VICT/1/700| |18-04-07-VT4P/1/700| |19-03-23-VICT/1/700
18-12-30-LABL/4/672
7567
2 Liāna LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/3/937| |19-04-13-LABL/1/846| |19-04-07-LKKC/2/846
18-02-04-LCMP/8/760| |18-09-16-LABL/1/700| |18-04-22-LABL/5/615
19-07-07-LJOL/1/550| |18-10-21-LABL/9/518| |18-05-06-24SY/2/470
19-05-02-LSKK/1/450
6692
3 Una BERGA Valmieras BSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/3/880| |18-01-27-LABL/3/660| |18-04-22-LABL/3/660
18-04-07-VT4P/2/658| |18-09-30-VICT/2/658| |18-01-20-VT-2/3/616
19-07-07-LJOL/4/613| |19-01-27-FUTS/32/600| |18-11-10-INTS/32/550
18-12-01-LC19/1/500
6395
4 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/2/846| |19-02-03-LVCN/12/710| |18-02-04-LCMP/20/630
18-03-11-LABL/5/615| |18-12-30-LABL/8/608| |18-04-22-LABL/6/600
19-01-27-LABL/6/560| |19-04-13-LABL/6/560| |18-10-21-LABL/7/546
18-01-27-LABL/12/533
6208
5 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/3/792| |19-02-03-LVCN/14/750| |19-04-13-LABL/3/616
19-06-02-FUTS/32/600| |19-06-09-FUTS/32/600| |19-03-23-VICT/4/588
18-12-16-VICT/6/560| |19-04-27-NAKT/2/517| |18-10-21-LABL/10/511
19-03-09-LALB/16/469
6003
6 Alens ZANDOVSKIS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/15/680| |18-02-04-LCMP/16/670| |18-04-22-LABL/4/630
18-12-16-VICT/4/588| |18-03-11-LABL/7/585| |18-12-30-LABL/10/584
18-02-17-E15C/9/575| |18-09-16-LABL/5/574| |18-10-21-LABL/6/560
19-07-07-LJOL/1/550
5996
7 Dāvis STRAZDIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/12/710| |18-02-04-LCMP/20/630| |18-03-11-LABL/5/615
18-12-30-LABL/8/608| |18-04-22-LABL/6/600| |19-01-27-LABL/6/560
19-04-13-LABL/6/560| |18-10-21-LABL/7/546| |18-01-27-LABL/12/533
18-09-16-LABL/8/532
5894
8 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-07-LKKC/7/702| |19-02-03-LVCN/19/640| |19-05-25-KURZ/2/634
19-02-17-TK-2/3/616| |19-01-19-BABO/7/575| |18-02-04-LCMP/26/570
18-08-05-VALK/9/555| |18-10-21-LABL/8/532| |19-03-09-LALB/11/504
18-01-20-VT-2/12/497
5825
9 Marta BRENGULE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/15/680| |18-02-04-LCMP/16/670| |18-04-22-LABL/4/630
18-12-30-LABL/7/624| |18-12-16-VICT/4/588| |18-03-11-LABL/7/585
18-02-17-E15C/9/575| |18-01-27-LABL/12/533| |19-01-27-LABL/10/511
18-04-28-L15U/1/400
5796
10 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/8/844| |19-01-27-LABL/3/616| |19-06-16-BE17/8/600
18-09-02-BE17/4/585| |18-12-30-LABL/10/584| |19-05-04-LC17/1/563
18-03-11-LABL/9/555| |19-04-13-LABL/7/546| |19-03-24-EVEL/1/450
19-05-02-LSKK/1/400
5743
11 Pauls Eliass ROZENVALDS Jelgava 31.12.2019 19-02-03-LVCN/8/844| |18-02-04-LCMP/16/670| |19-04-06-LKKC/16/603
18-10-21-LABL/5/574| |18-01-27-LABL/8/570| |19-05-04-LC17/1/563
19-04-13-LABL/7/546| |19-03-24-EVEL/1/450| |18-12-01-LC19/3/440
18-04-02-PENK/6/400
5660
12 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-01-19-BABO/6/654| |19-02-03-LVCN/19/640| |19-02-17-TK-2/5/574
18-09-30-VICT/6/560| |19-01-06-VALM/2/517| |19-05-25-KURZ/4/504
19-06-22-SAUL/1/500| |19-03-09-LALB/16/469| |19-04-27-NAKT/6/440
19-05-04-LC17/4/420
5278
13 Mārtiņš Daniels ĶIRKUMS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-03-LVCN/19/640| |18-02-04-LCMP/20/630| |19-02-17-TK-2/3/616
19-01-19-BABO/7/575| |19-04-27-NAKT/3/484| |19-06-22-SAUL/2/470
19-05-04-EVEL/3/467| |19-01-06-VALM/6/440| |18-12-01-LC19/5/410
18-10-28-LC17/3/396
5128
14 Ieva Abigaila VALGELINA Talsu NSS 18.03.2020 19-04-07-LKKC/11/648| |19-01-19-BABO/8/623| |19-05-25-KURZ/1/606
18-02-04-LCMP/26/570| |2018-03-24-TK2P/1/500| |19-07-07-LJOL/3/484
19-05-04-EVEL/2/449| |19-05-02-LSKK/3/396| |18-12-01-LC19/7/390
19-03-24-EVEL/4/378
5044
15 Kristaps VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-01-19-BABO/8/623| |19-05-25-KURZ/1/606
18-02-04-LCMP/26/570| |2018-03-24-TK2P/1/500| |19-07-07-LJOL/3/484
19-05-04-EVEL/2/449| |19-05-02-LSKK/3/396| |18-12-01-LC19/7/390
18-11-10-TK-1/3/352
5018
16 Roberts Renārs MIŠČENKO Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/3/582| |19-02-17-TK-2/5/574| |18-02-04-LCMP/26/570
18-10-21-LABL/8/532| |19-03-09-LALB/11/504| |18-01-20-VT-2/12/497
19-06-22-SAUL/5/479| |19-05-04-LC17/5/410| |19-03-24-EVEL/5/405
18-12-01-LC19/6/400
4953
17 Amanda AZAROVA Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/12/710| |18-12-30-LABL/10/584| |18-09-16-LABL/5/574
18-01-27-LABL/8/570| |18-10-21-LABL/6/560| |18-01-20-VT-2/8/532
18-10-28-LC17/1/450| |18-05-06-24SY/8/380| |18-04-06-LSKC/1/350
4710
18 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-03-09-LALB/4/588| |18-10-21-LABL/5/574| |19-04-13-LABL/5/574
19-07-07-LJOL/8/529| |18-12-01-LC19/3/440| |19-05-04-LC17/3/440
19-06-22-SAUL/7/390| |18-10-28-LC17/4/378| |18-05-06-24SY/2/376
19-06-02-FUTS/128/375
4664
19 Patriks KANDIS Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-02-17-TK-2/7/546
19-07-07-LJOL/6/440| |19-03-24-EVEL/4/378| |18-12-16-VICT/2/376
18-12-01-LC19/10/365| |18-09-30-VICT/3/352| |19-03-23-VICT/3/352
18-04-28-L15U/7/312
4369
20 Gustavs Dāvids BREČS Liepāja 28.01.2020 19-04-06-LKKC/17/594| |18-10-21-LABL/10/511| |19-03-09-LALB/16/469
19-03-24-EVEL/2/423| |2018-03-24-TK2P/4/420| |18-12-01-LC19/4/420
19-06-22-SAUL/8/380| |18-09-30-VICT/2/376| |18-10-28-LC17/6/360
19-05-02-LSKK/3/352
4305
21 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2019 19-02-03-LVCN/23/600| |19-01-06-VALM/7/429| |19-05-02-LSKK/2/423
19-05-04-LC17/8/423| |18-09-09-PAST/4/420| |19-05-04-EVEL/6/416
18-04-06-LSKC/1/400| |18-12-01-LC19/9/370| |19-03-24-EVEL/9/347
18-10-28-LC17/9/333
4161
22 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-02-04-LCMP/26/570| |18-01-20-VT-2/14/483| |19-06-22-SAUL/2/470
19-05-04-EVEL/3/467| |18-12-01-LC19/5/410| |19-07-07-LJOL/11/396
19-03-24-EVEL/6/360| |18-10-28-LC17/7/351| |19-04-27-NAKT/2/329
18-09-30-VICT/7/312
4148
23 Oskars SAULĪTIS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-01-19-BABO/6/654| |18-02-04-LCMP/26/570| |19-03-09-LALB/16/469
19-05-04-LC17/4/420| |18-10-28-LC17/5/369| |19-03-24-EVEL/6/360
18-03-31-RD3P/4/336| |18-12-22-LK-5/1/300| |19-03-31-EU17/64/300
18-08-05-VALK/12/284
4062
24 Nikola KALNIŅA Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-02-17-TK-2/7/546
19-07-07-LJOL/6/440| |18-12-16-VICT/2/376| |18-12-01-LC19/10/365
18-09-30-VICT/3/352| |19-03-23-VICT/3/352| |18-11-10-TK-1/4/336
4015
25 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-17-TK-2/9/518| |19-05-25-KURZ/6/480| |19-04-27-NAKT/3/479
19-03-24-EVEL/5/405| |19-05-04-LC17/6/400| |18-12-01-LC19/11/360
18-11-24-BABO/2/329| |18-10-28-LC17/12/320| |18-11-10-TK-1/6/320
18-04-28-L15U/8/304
3915
26 Evelīna BALODE Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-02-17-TK-2/10/511| |19-05-25-KURZ/7/468
19-07-07-LJOL/11/396| |19-03-30-TK-3/8/304| |19-05-02-LSKK/8/304
19-03-16-LIEP/6/280| |18-04-06-LSKC/7/273| |19-04-20-TK-4/8/266
19-05-18-LIEP/12/249
3618
27 Raimonds KIRSONS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-02-17-TK-2/9/518| |19-05-25-KURZ/5/492| |19-03-24-EVEL/3/465
19-05-04-LC17/6/400| |19-04-27-NAKT/2/329| |18-04-28-L15U/8/304
19-05-04-EVEL/8/266| |18-12-22-LK-5/4/252| |18-08-05-VALK/8/228
18-03-17-LIEP/4/210
3464
28 Ģirts SERMULIS Liepāja 08.07.2019 19-02-17-TK-2/10/511| |19-05-25-KURZ/7/468| |19-07-07-LJOL/11/396
19-03-24-EVEL/12/320| |19-03-30-TK-3/8/304| |19-05-02-LSKK/8/304
18-05-19-LIEP/13/280| |19-03-16-LIEP/6/280| |18-04-06-LSKC/7/273
19-04-20-TK-4/8/266
3402
29 Estere PIKÅ A RSP/RBS 18.11.2019 18-09-09-PAST/3/440| |18-04-02-PENK/5/410| |19-05-04-LC17/10/365
18-03-17-VT3P/3/352| |18-04-07-VT4P/3/352| |18-10-28-LC17/11/324
18-09-30-VICT/6/320| |18-04-28-L15U/9/296| |18-11-19-LIEP/3/264
18-04-06-LSKC/6/240
3363
30 Helēna KOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-27-NAKT/5/598| |19-05-25-KURZ/3/582| |18-02-04-LCMP/26/570
19-02-17-TK-2/8/532| |18-03-31-RD3P/1/400| |19-03-24-EVEL/8/342
18-08-05-VALK/6/240| |
3264
31 Gustavs ANKRAVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-07-07-LJOL/5/964| |19-02-03-LVCN/23/600| |19-05-02-LSKK/2/423
18-12-01-LC19/9/370| |19-03-24-EVEL/9/347| |18-10-28-LC17/9/333
18-12-22-LK-5/12/213| |
3250
32 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-02-04-LCMP/16/670| |18-01-27-LABL/8/570| |19-04-13-LABL/8/532
19-05-04-LC17/7/390| |18-04-28-L15U/2/376| |18-05-06-24SY/3/352
18-05-19-LIEP/7/312| |
3202
33 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/5/492| |19-05-04-LC17/9/370| |19-03-24-EVEL/7/351
18-10-28-LC17/14/311| |18-03-31-L13U/3/308| |18-04-28-L15U/10/292
18--05-19-DART/6/280| |19-05-04-EVEL/8/266| |18-12-01-LK13/3/264
18-12-22-LK-5/6/240
3174
34 Ričards LĪDAKS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/11/360| |18-03-31-L13U/1/350| |19-05-02-LSKK/1/350
18-04-28-L15U/4/336| |18-10-28-LC17/13/315| |18-05-06-24SY/8/304
18-12-01-LK13/1/300| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/5/164
2962
35 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-03-31-L13U/1/350| |19-05-02-LSKK/1/350| |19-05-04-LC13/2/330
18-10-28-LC17/13/315| |18-05-06-24SY/8/304| |18-12-01-LK13/1/300
18-12-01-LC11/2/282| |18-04-06-LSKC/2/282| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/5/164
2878
36 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287| |18-05-06-24SY/12/284
19-03-31-S25Y/9/222| |18-12-22-LK-5/12/213| |18-11-04-BAJC/16/201
18-11-24-BABO/3/176
2761
37 Toms SALA RSP/RBS 31.12.2019 18-09-09-PAST/8/380| |19-03-24-EVEL/1/350| |19-05-04-LC13/1/350
19-02-17-TK-2/1/298| |18-03-31-L13U/5/287| |18-05-06-24SY/12/284
19-03-31-S25Y/9/222| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-22-LK-5/17/198
18-11-24-BABO/3/176
2746
38 Rainers ZVIEDRIS Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-16-VICT/9/518| |19-05-04-LC17/7/390| |18-09-09-PAST/8/380
18-10-28-LC17/8/342| |18-04-28-L15U/6/320| |18-04-06-LSKC/1/300
19-05-04-EVEL/6/280| |18-12-22-LK-5/12/213| |
2743
39 Dinārs BRONKA Liepāja 20.04.2020 19-05-25-KURZ/8/456| |19-04-20-TK-4/6/361| |19-03-24-EVEL/3/346
19-05-02-LSKK/4/294| |18-04-06-LSKC/4/252| |19-05-18-LIEP/13/248
19-02-17-TK-2/4/210| |18-12-22-LK-5/14/207| |19-03-16-LIEP/2/188
18-05-19-LIEP/12/178
2740
40 Veronika BUĻBAKOVA Salaspils BK 22.01.2020 19-04-06-LKKC/12/639| |18-02-04-LCMP/20/630| |18-05-06-24SY/8/380
19-03-23-VICT/2/376| |18-11-24-BABO/3/352| |19-04-20-TK-4/1/350
2727
41 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 31.12.2019 18-09-09-PAST/12/355| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |18-12-01-LK13/4/252
19-04-21-CM-4/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-01-20-CM-2/8/228
2716
42 Leonardo GOLOVČENKO Liepāja 19.11.2019 19-05-25-KURZ/9/444| |19-04-20-TK-4/7/360| |19-05-18-LIEP/11/328
19-03-24-EVEL/4/294| |19-05-02-LSKK/4/294| |19-03-16-LIEP/1/258
19-02-17-TK-2/5/205| |18-12-22-LK-5/18/195| |18-05-19-LIEP/13/175
18-11-24-BABO/6/160
2713
43 Edgars ROMKA Saulrīti SK 25.09.2020 19-05-04-LC13/2/330| |19-05-02-LSKK/2/329| |18-05-06-24SY/12/284
18-03-31-L13U/8/266| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-01-20-CM-2/3/264
18-12-01-LK13/4/252| |19-03-02-CEPA/5/246| |18-03-10-CEPA/6/240
19-03-31-S25Y/9/222
2697
44 Agate SOLOVJOVA RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/8/684| |19-07-07-LJOL/11/396| |18-12-16-VICT/3/352
18-10-28-LC17/10/329| |18-11-10-TK-1/5/328| |18-11-24-BABO/6/280
18-04-28-TK3P/6/280| |
2649
45 Aleksis Emiljans KVIESIS Talsu NSS 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |18-10-28-LC17/14/311| |18-03-31-L13U/3/308
18-12-01-LK13/3/264| |19-05-18-LIEP/14/249| |18-04-06-LSKC/5/246
19-02-17-TK-2/2/235| |18-11-24-BABO/1/200| |18-05-19-LIEP/10/183
19-03-16-LIEP/4/168
2596
46 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-16-VICT/9/518| |19-01-06-VALM/4/462| |19-07-07-LJOL/13/385
18-12-01-LC19/12/355| |18-10-28-LC17/8/342| |19-05-04-EVEL/6/280
18-12-22-LK-5/7/234| |
2576
47 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 17.07.2020 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |18-12-22-LK-5/8/228
19-03-31-S25Y/9/222| |19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201
18-12-09-EEYI/10/183
2569
48 Kitija RITUMA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/630| |19-01-05-PENK/2/470| |19-03-14-PLAY/1/350
19-01-17-PLAY/4/294| |19-04-27-NAKT/4/294| |19-04-18-PLAY/6/280
19-02-23-OLAI/1/200| |
2518
49 Marta HEIZE Liepāja 19.02.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-05-25-KURZ/9/444| |19-04-20-TK-4/7/360
19-05-02-LSKK/3/352| |19-05-18-LIEP/11/328| |19-03-16-LIEP/1/258
19-02-17-TK-2/6/200| |
2509
50 Edžus MEIRĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/2/634| |19-05-04-LC17/9/370| |18-04-28-L15U/5/328
18-11-10-TK-1/6/320| |19-05-04-EVEL/8/266| |18-08-05-VALK/9/222
18-03-17-LIEP/3/220| |18-03-31-RD3P/2/141| |
2501
51 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/2/329| |19-05-04-LC13/3/308| |18-12-01-LC11/1/300
18-03-31-L13U/4/294| |18-05-06-24SY/12/284| |19-03-31-S25Y/9/222
19-02-17-TK-2/3/220| |18-11-04-BAJC/16/201| |18-12-09-EEYI/10/183
18-11-24-BABO/7/156
2497
52 Jēkabs BLUMBERGS RSP/RBS 31.12.2019 19-07-07-LJOL/2/530| |18-12-01-LC19/8/380| |18-12-16-VICT/3/352
18-10-28-LC17/10/329| |18-11-10-TK-1/5/328| |18-11-24-BABO/6/280
18-04-28-TK3P/6/280| |
2479
53 Anrijs ZAĶIS Liepāja 02.04.2020 19-04-06-LKKC/20/567| |19-03-30-TK-3/6/433| |19-04-20-TK-4/5/342
19-03-24-EVEL/11/324| |19-05-18-LIEP/6/280| |18-05-19-LIEP/7/195
2141
54 Katrīna BUŠA Liepāja 31.12.2018 18-02-04-LCMP/20/630| |2018-03-24-TK2P/4/420| |18-05-19-LIEP/1/400
18-02-17-DB-2/4/336| |18-04-06-LSKC/2/329| |
2115
55 Diāna BALTIŅA Valmieras BSS 31.12.2019 19-07-07-LJOL/5/964| |19-04-07-LKKC/10/657| |19-05-02-LSKK/2/423
2044
56 Matīss BISENIEKS Talsu NSS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/11/648| |19-03-16-LIEP/1/350| |19-03-30-TK-3/4/336
19-04-20-TK-4/4/294| |18-04-28-L15U/10/292| |
1920
57 Artis GRANOVSKIS Liepāja 21.05.2019 18-12-01-LC19/13/350| |18-11-10-TK-1/4/336| |18-02-17-DB-2/4/336
18-12-22-LK-5/2/282| |18-05-19-LIEP/1/250| |18-03-17-LIEP/2/235
1789
58 Elmārs JURCIŅŠ Saulrīti SK 31.12.2019 19-05-02-LSKK/5/328| |19-03-24-EVEL/5/287| |19-02-17-CM-3/2/282
19-04-21-CM-4/4/252| |19-01-20-CM-2/8/228| |19-01-16-CM-1/10/219
18-10-28-CN-7/2/188| |
1784
59 Rolands BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/312| |18-12-01-LK13/2/282| |18-03-31-L13U/9/259
19-05-04-EVEL/9/259| |18-12-22-LK-5/5/246| |18-03-10-CEPA/7/234
18-11-24-BABO/2/188| |
1780
60 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 19.05.2019 19-05-04-LC13/4/412| |19-05-02-LSKK/1/350| |18-12-01-LK13/2/282
18-12-01-LC11/4/252| |19-03-31-S25Y/6/240| |18-05-19-LIEP/5/205
1741
61 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 25.03.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| |19-03-02-CEPA/6/240
18-03-10-CEPA/7/234| |19-02-17-CM-3/7/234| |19-01-20-CM-2/9/222
18-10-28-CN-7/8/152| |
1675
62 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/11/432| |19-03-24-EVEL/4/294| |18-03-31-L13U/10/256
18-12-01-LK13/5/246| |18-12-22-LK-5/16/201| |18-11-24-BABO/6/160
1589
63 Lenija SLIVJUKA Jelgava 31.12.2019 19-04-27-NAKT/1/588| |19-05-02-LSKK/2/376| |18-04-28-L15U/5/328
18-04-06-LSKC/5/287| |
1579
64 Beatrise IVANOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-07-07-LJOL/8/445| |18-04-15-CM4K/1/200| |18-11-10-CM-8/2/188
18-02-11-CM-2/2/188| |18-08-26-CN-5/2/188| |18-10-28-CN-7/4/168
18-03-31-CM3K/5/164| |
1541
65 Žanete GRINIECE Liepāja 21.05.2019 19-04-06-LKKC/20/567| |19-04-20-TK-4/6/361| |19-05-18-LIEP/13/248
19-02-17-TK-2/4/210| |18-11-19-LIEP/2/141| |
1527
66 Loreta BOKA Jelgava 31.12.2019 19-04-06-LKKC/22/549| |18-03-31-L13U/12/249| |19-05-18-LIEP/14/249
18-04-06-LSKC/7/234| |18-12-22-LK-5/9/222| |
1503
67 Edgars VAIVADS Valmieras BSS 31.12.2019 19-07-07-LJOL/4/613| |19-05-02-LSKK/2/423| |18-04-06-LSKC/1/400
1436
68 Rihards ŽUGS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/8/423| |19-05-04-EVEL/6/416| |19-05-02-LSKK/7/312
18-05-13-VALM/5/246| |
1397
69 Henriks Gordhards JANKEVICS Talsu NSS 25.02.2020 19-05-25-KURZ/6/480| |19-03-16-LIEP/2/475| |19-03-30-TK-3/5/435
1390
70 Krišjānis JOKSTS Saulrīti SK 22.10.2019 19-07-07-LJOL/8/445| |18-09-09-PAST/6/400| |18-08-26-CN-5/1/200
18-04-15-CM4K/5/164| |18-10-28-CN-7/8/152| |
1361
71 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2019 19-07-07-LJOL/13/385| |19-02-17-CM-3/5/356| |19-05-02-LSKK/5/328
19-01-16-CM-1/10/219| |
1288
72 Sandijs SUHANOVS Siguldas BK 10.05.2019 18-03-11-LABL/9/555| |19-05-02-LSKK/1/400| |18-04-06-LSKC/3/308
1263
73 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2019 18-04-06-LSKC/1/400| |18-09-09-PAST/10/365| |19-05-04-EVEL/9/259
18-12-22-LK-5/8/228| |
1252
74 Evelīna SMIRNOVA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/3/352| |19-04-20-TK-4/5/342| |19-02-17-TK-2/5/205
19-03-16-LIEP/2/188| |18-11-19-LIEP/6/120| |
1207
75 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/11/360| |19-05-02-LSKK/4/336| |18-04-06-LSKC/2/282
18-03-31-RD3P/2/141| |
1119
76 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/4/412| |19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/264
18-11-24-BABO/8/152| |
1108
77 Mārtiņš BAŠKEVICS RSP/RBS 31.12.2019 19-07-07-LJOL/11/396| |19-05-04-LC17/10/365| |18-09-30-VICT/6/320
1081
78 Raitis Zintis PIESIS Saulrīti SK 30.10.2019 19-07-07-LJOL/13/385| |19-02-17-CM-3/7/234| |19-03-02-CEPA/7/234
19-01-20-CM-2/9/222| |
1075
79 Pēteris VĀRNA Talsu NSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/3/308| |18-03-31-L13U/6/280| |18-12-01-LK13/5/246
19-03-16-LIEP/3/236| |
1070
80 Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-04-27-NAKT/7/429| |19-03-24-EVEL/3/346| |18-03-31-L13U/6/280
1055
81 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-03-31-L13U/7/273| |18-12-22-LK-5/3/264| |18-03-10-CEPA/8/228
18-11-24-BABO/4/168| |
933
82 Gustavs MARKVARTS RSP/RBS 31.12.2019 18-10-28-LC17/11/324| |18-11-10-TK-1/8/304| |18-04-28-L15U/9/296
924
83 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/10/438| |18-12-01-LC11/6/240| |19-03-16-LIEP/3/236
914
84 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-05-25-KURZ/8/456| |18-12-22-LK-5/18/195| |19-03-16-LIEP/4/168
819
85 Jānis Niklāvs IĻJENKO Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-10-28-LC17/12/320| |18-08-05-VALK/6/240| |18-12-22-LK-5/9/222
782
86 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2019 19-03-24-EVEL/5/287| |18-12-01-LK13/6/240| |19-03-02-CEPA/7/234
761
87 Dzintars KAĻINAUSKS Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| |18-11-19-LIEP/3/132
748
88 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/12/320| |18-12-22-LK-5/17/198| |19-03-16-LIEP/5/189
707
89 Katrīna ŠEFERE Valmieras BSS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/6/280| |18-12-01-LC11/3/264| |18-11-24-BABO/8/152
696
90 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/4/252| |18-11-24-BABO/9/148
687
91 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-05-19-LIEP/2/376| |18-04-06-LSKC/3/308| | 684
92 Arnolds TIĻĻA Liepāja 19.02.2020 19-03-24-EVEL/7/273| |19-02-17-TK-2/6/200| |19-03-16-LIEP/5/189
662
93 Iva GINTERE Uzvara 26.05.2019 18-04-02-PENK/12/355| |18-04-06-LSKC/4/294| | 649
94 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/7/273| |18-12-22-LK-5/12/213| |19-03-16-LIEP/6/160
646
95 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/312| |19-05-02-LSKK/8/304| | 616
96 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/12/357| |18-03-31-L13U/11/252| | 609
97 Jete PĒTERSONE Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/6/320| |18-12-22-LK-5/2/282| | 602
98 Emīls SANDLERS-BOMIS Saulrīti SK 17.01.2020 19-05-02-LSKK/2/329| |18-04-06-LSKC/3/264| | 593
99 Dāvis LINKAITIS Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/10/329| |18-12-22-LK-5/7/234| | 563
100 Laura TĀRE Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/21/558| | 558
101 Rūdolfs ZVEJS Saulrīti SK 08.05.2019 18-09-09-PAST/11/360| |18-03-31-CM3K/2/188| | 548
102 Nikola MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-02-LSKK/6/280| |18-03-31-L13U/9/259| | 539
103 Laura PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2019 19-05-04-LC13/5/287| |18-12-01-LC11/5/246| | 533
104 Gints BĒRZIŅŠ Siguldas BK 08.07.2019 19-07-07-LJOL/8/529| | 529
105 Andrejs VILNIS Talsu NSS 20.04.2020 18-03-31-L13U/7/273| |18-04-06-LSKC/5/246| | 519
106 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 19.03.2020 19-05-02-LSKK/3/308| |19-03-16-LIEP/7/179| | 487
107 Rihards GULBIS Jelgava 10.05.2019 18-03-31-L13U/12/249| |18-04-06-LSKC/7/234| | 483
108 Filips RASMUSSENS Saulrīti SK 28.03.2020 18-12-01-LK13/6/240| |19-03-02-CEPA/6/240| | 480
109 Sandijs EŅĢELIS Liepāja 21.05.2019 18-04-06-LSKC/4/252| |18-12-22-LK-5/16/201| | 453
110 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
111 Roberts GŪTMANIS Liepāja 02.04.2020 19-05-02-LSKK/8/266| |19-03-16-LIEP/8/175| | 441
112 Toms ANÅ MITS Talsu NSS 19.03.2020 19-05-25-KURZ/10/438| | 438
113 Polīna BASKOVA Valka 09.08.2019 18-08-05-VALK/2/423| | 423
114 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 19.11.2019 18-04-06-LSKC/7/273| |18-11-19-LIEP/4/126| | 399
115 Dāvids BUKLAGINS Valmieras BSS 22.10.2019 19-07-07-LJOL/13/385| | 385
116 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 18-04-06-LSKC/2/376| | 376
117 Evelīna SAVEĻJEVA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/360| | 360
118 Artis DAŅIĻENKO Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-04-LC17/12/357| | 357
119 Roberts BEIKMANIS Valmieras BSS 30.10.2019 18-12-01-LC19/12/355| | 355
120 Kristers REPŠA-ĶŪRĒNS Uzvara 17.10.2018 18-04-02-PENK/12/355| | 355
121 Felisa MUĶIELE Valmieras BSS 12.09.2019 19-05-04-LC17/13/350| | 350
122 Andrievs RUKS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-04-LC17/13/350| | 350
123 Santa STRAUME Talsu NSS 11.05.2019 18-04-06-LSKC/4/336| | 336
124 Jānis JAUNSLAVIETIS JR Lotos 23.10.2019 18-03-31-L13U/2/329| | 329
125 Diāna LIBRUKA Lotos 24.04.2018 18-03-31-L13U/2/329| | 329
126 Oskars POTOPS Valmieras BSS 10.05.2019 19-05-02-LSKK/6/320| | 320
127 Martins RUSMANIS Valmieras BSS 31.12.2019 19-05-02-LSKK/6/320| | 320
128 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
129 Eduards POLIS Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/312| | 312
130 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/312| | 312
131 RÅ«ta AIZUPIETE Siguldas BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/304| | 304
132 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 18-11-10-TK-1/8/304| | 304
133 Diāna ČAIKA Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/4/294| | 294
134 Everts JANUÅ AUSKIS Uzvara 17.04.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
135 Leo Linards TAMAŠŪNS Uzvara 17.10.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
136 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 18-04-06-LSKC/4/294| | 294
137 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
138 Marks DZEDONS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/287| | 287
139 Marks KURIĻINS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
140 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
141 Kristers ZVIEDRIS Valmieras BSS 03.12.2019 19-05-02-LSKK/5/287| | 287
142 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-12-01-LC11/2/282| | 282
143 RÅ«dulfs ANDERSONS Valmieras BK 09.05.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
144 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 17.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
145 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
146 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
147 Dmitrijs KUPRIJANOVS Salaspils BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
148 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 22.01.2020 18-04-06-LSKC/6/280| | 280
149 Oskars VEINBERGS Valmieras BK 09.05.2019 19-05-02-LSKK/6/280| | 280
150 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
151 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
152 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
153 Salvis JODELIS Liepāja 21.05.2019 18-04-06-LSKC/7/273| | 273
154 Reinis Linards LAIZĀNS Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
155 Kristians ONDZULIS Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/273| | 273
156 Dans Deniss AMONS Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
157 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
158 Pārsla BOGDANOVA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
159 Deniss Gatis GOLOVČUKS Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
160 Tomass GRĪNBERGS Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
161 Oskars GŪTMANIS Liepāja 02.04.2020 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
162 Alise Elza SKRICKA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
163 Linards Līgonis SKUJA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/266| | 266
164 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/266| | 266
165 Lūkass BIDZĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/10/256| | 256
166 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/252| | 252
167 Rihards KĻAVIŅŠ Valmieras BSS 02.05.2019 18-03-31-L13U/11/252| | 252
168 Marks BULS Uzvara 25.03.2019 18-12-01-LC11/5/246| | 246
169 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
170 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/246| | 246
171 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 02.10.2019 18-12-01-LC11/6/240| | 240
172 Rolfs MEILIŅŠ Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/240| | 240
173 Dāvis MŪRNIEKS Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/240| | 240
174 Gustavs BARGAIS Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/15/238| | 238
175 Linda RUŅĢE Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/15/238| | 238
176 Lūkass KANČS Jelgava 10.05.2019 18-04-06-LSKC/7/234| | 234
177 Agnis ROMKA Saulrīti SK 11.03.2020 18-03-10-CEPA/8/228| | 228
178 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-03-16-LIEP/3/222| | 222
179 Rihards BARKOVS Salaspils BK 22.10.2019 19-03-16-LIEP/3/222| | 222
180 Āris BABULIS Sērene 27.08.2019 18-12-22-LK-5/14/207| | 207
181 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 29.03.2020 18-12-22-LK-5/14/207| | 207
182 Ņikita PEGOV Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/16/201| | 201
183 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-10-28-CN-7/1/200| | 200
184 Jānis LAUMANIS Emburga 26.02.2019 19-02-23-OLAI/5/194| | 194
185 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 02.04.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
186 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 19.02.2020 19-03-16-LIEP/4/193| | 193
187 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/6/184| | 184
188 Lūkass Rafaels BREČS Liepāja 21.05.2019 19-03-16-LIEP/7/179| | 179
189 Eduards Å TERNBERGS Talsu NSS 02.10.2019 19-03-16-LIEP/6/160| | 160
190 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-16-LIEP/7/156| | 156
191 Nils JANSONS Talsu NSS 19.03.2020 19-03-16-LIEP/7/156| | 156
192 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 18-11-24-BABO/9/148| | 148
193 Alens ILGAVIŽŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2018 18-03-31-RD3P/3/132| | 132
194 Evisa PETROVSKA Siguldas BK/SSS 18.12.2018 18-03-31-RD3P/3/132| | 132
195 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 18-03-31-RD3P/4/126| | 126
196 Santa LAGZDIŅA Ozolnieki 24.04.2018 18-02-11-VLNT/13/105| | 105