Sākumlapa | Lapas karte
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Platonē iedibināta jaunu tradīcija - Badmintona vasaras skola

Platonē no 28.jūlija līdz 4.augustam Latvijas badmintona federācija un Eiropas badmintona konfederācija kopīgi rīkoja semināru treneriem un spēlētājiem "BEC Coach Education Level 1”. Platonē bija sapulcināti 34 spēlētāji un 16 treneri no Liepājas, Talsiem, Penkules, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Valmieras, Valkas un Rīgas. Latvijas badmitona federācija arī turpmāk plāno ik gadu rīkot līdzīgu pasākumu, kad vienlaicīgi notiek mācības treneriem un treniņi spēlētājiem no visas Latvijas. Lai top Badmintona vasaras skola!

No 28.jūlija līdz 31.jūlijam notika semināra oficiāla daļa, kad vienlaicīgi ar treniņiem notika arī praktiskas un teorētiskas nodarbības. No 1.augusta līdz 4.augustam notika treniņnodarbības, kurās treneriem un spēlētājiem bija iespēja praktiski realizēt semināra pirmajā daļā apgūto.

Spēlētājiem un treneriem Platonē bija gan badmintona treniņi, gan fiziskās sagatavotības vingrinājumi, joga, kā arī tika spēlēts pludmales volejbols, florbols, frisbijs, futbols un basketbols.

"Šogad mums šāds pasākums notika vienlaicīgi ar semināru "BEC Coach Education Level 1". To līdzfinansēja arī Eiropas badmintona konfederācija. Tā bija ļoti vērtīga pieredze - vienlaicīgi kopā bija sabraukuši gan treneri, gan arī spēlētāji. Plānojam šādus pasākumu rīkot ari nākamajās vasarās. Un pasākums Platonē lai kalpo kā pieteikums jaunai iniciatīvai - Badmintona vasaras skolai," informē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds..

Nākamgad Badmintona vasaras skola notiks augusta sākumā, līdzīgā formātā, kās bija Platonē, kad vairāki treneri jauniešiem vadīs treniņus, tādējādi dažādojot jauniešiem treniņu pieredzi, bet treneriem pēc katra treniņu būtu iespēja pārrunāt jauniegūto pieredzi.

Treneris Edgars Kviesis no Talsiem ierosināja, ka citus gadus šādi koptreniņi varētu būt bezmaksas labākajiem 4 jauniešiem katrā vecuma grupā. Jauniešiem tad tas būtu kā mudinājums iekļūt starp labākajiem 4 savā vecuma grupā.

 

04.08.2016

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv