Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Aicina trenerus pieteikties darbam LBF Treneru komisijā

Latvijas Badmintona federācijas Valde ir apstiprinājusi izmaiņas LBF Treneru komisijas nolikumā, kurš tagad ir publicēts interneta lapā Badminton.lv. Latvijas badmins tona treneri tiek aicināti pieteikties darbam jaunās komisijas darbā uz nākamiem diviem gadiem. Komisijas personālsastāvu apstiprinās LBF Valde 2020.gada 5.februārī.

>>> Skatīt LBF Treneru padomes nolikumu

Iepriekš LBF Treneru komisijā darbojas 5 treneri, kuri tika ievēlēti LBF dalīborganizāciju atklātā e-pasta balsojumā. Katra LBF dalīborganizācija varēja ieteikt 5 kandidātus, bet komisijā tika ievēlēti tie pieci, kuri balsojumā saņēma visvairāk balsis - Andis Bērziņš, Ainārs Gureckis, Edgars Kviesis, Diāna Šavalgina, Pauls Gureckis. Šāda sastāvā LBF Treneru komisija sāka darboties 2017.gada 14.oktobrī, tādējādi šobrīd šīs komisijas divu gadu darbības termiņš ir jau beidzies.

LBF Valde ir nolēmusi, ka turpmāk LBF Treneru komisija tiek nevis atklāti ievēlēta, bet gan tās darbā tiks iesaistīti treneri, kuri paši vēlas aktīvi līdzdarboties, savukārt LBF Valde, kā to paredz LBF Statūti, apstiprinās Treneru komisijas personālsastāvu.  

Jaunajā LBF Treneru komisijas nolikumā arī precizēts, ka komisiju vadīs LBF Valdes loceklis, kura pārraudzības jomā ir LBF Treneru komisijas kompetencē esošie jautājumi. Šobrīd šie jautājumi ir Diānas Šavalginas kompetencē, kura arī ir paziņojusi par savu vēlmi šo darbu turpināt.

Interesentiem būtu jāpiesakās rakstiski, sūtot e-pastu uz diana@badminton.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt savu motivāciju līdzdarboties LBF Treneru komisijā. Pieteikšanās termiņš ir 2020.gada 3.februāris plkst. 24:00.

 

10.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv