Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Ledus skulptūru festivāla laikā tradicionālais badmintona turnīrs

Arī šogad Jelgavā Ledus skulptūru festivāla laikā notiks badmintona turnīrs senioriem, kurš šogad būs arī kā pirmais posms MEGOGO Latvijas senioru tūrē. Sagaidāms, ka Jelgavas turnīra piedalīsies ne tikai vietējie spēlētāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Emburgas un Penkules, bet arī badmintonisti no Rīgas, Kurzemes un Vidzemes, kā arī gaidāmi lietuvieši, jo šis turnīrs ir iekļauts arī Lietuvas badmintona kalendārā. Badmintona turnīrs notiks LLU Sporta centrā, sestdien, 8.februārī, no plkst 10:00 līdz 20:00.

>>> Skatīt Ledus skulptūru festivāla 2020 programmu
>>> Skatīt informāciju par MEGOGO tūri senioriem
>>> Skatīt MEGOGO senioru tūres nolikumu

“Tā ir kļuvusi par tradīciju, kuru daudzi spēlētāji gaida. Tā ir iespēja atbraukt uz Jelgavu, lai vienlaicīgi piedalītos šīs pilsētās skaistā un unikālā notikumā, bet pie viena arī piedalīties badmintona turnīrā, kurš notiek sporta zālē, kas atrodas Ledus skulptūru festivāla norises centrā,” stāsta turnīra rīkotājs Kristians Rozenvalds.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad visi badmintona turnīra godalgoto vietu ieguvēji balvās saņems ielūgumus uz Ledus skulptūru festivālu.

Sestdien, 8.februārī pēc badmintona turnīra no plkst. 17:30 uz lielās skatuves uzstāsies X Faktora Latvijas un Lietuvas dalībnieki, plkst. 20:00 muzicēs Franco Franco, plkst. 21:00 uguņošana, bet uzreiz pēc tam Alex & Opus Pro koncentrs.

Arī šogad turnīra rīkotājs Kristians Rozenvalds  tālākiem braucējiem piedāvā naktsmājas savā privātmājā, gan arī citi Jelgavas badmintona spēlētāji ir izteikuši gatavību izguldīt spēlētājus pie sevis.

Pieteikšanās termiņš uz Ledus skulptūru kausu badmintonā ir ceturtdiena, 6.februāris plkst. 20:30. Pieteikums jānosūta rakstiski uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv.

Dalības maksa uz Jelgavas turnīru ir noteikta 10 eiro apmērā, neatkarīgi no disciplīnu skaita, tai skaitā par kafijas galdu. Turnīra dalībniekiem arī nebūs jāveic papildus maksājums par Latvijas badmintona reitinga licenci, jo turnīra rīkotāji veiks fiksētu maksājumu no sacensību rīkotāju izdevumiem par visiem sacensību dalībniekiem, saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas Reitinga nolikuma punktu 4.5.2.

Ledus skulptūru badmintona kauss šogad būs arī MEGOGO senioru tūres pirmais posms MEGOGO nodrošinās balvas katra posma uzvarētājiem – abonementu “TV un Kino” uz 3 mēnešiem, savukārt sezonas beigās kopvērtējuma pirmās vietas ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās saņems MEGOGO abonementu “TV un Kino” 12 mēnešiem, otras vietas ieguvēji abonementu “TV un Kino” uz 6 mēnešiem, bet trešās vietas ieguvēji abonementu “TV un Kino” uz 3 mēnešiem.

2020.gada sezonā Megogo senioru tūres ietvaros būs sacensības divās vecuma grupās: 35+ un 45+. Sacensības notiks visās piecās badmintona disciplīnās: vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēles.

“Uzsākot Megogo senioru tūres projektu, mūsu mērķis ir aktivizēt seniorus spēlēt badmintonu un piedalīties sacensībās. Ja tas izdodies, tad nākamā sezonā mainīsim vecuma grupās, ieviešot arī 50+ vai 55+ vecuma grupas. Arī šogad, gadījumā ja kādā no tūres posmiem pieteiksies vismaz 4 pāri vai 6 spēlētāji vienspēles no 50+ vai 55+ vecuma grupas, tad turnīrā šie viena vecuma spēlētāji spēlēs savā starpā,” skaidro  Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

2020.gadā kā MEGOGO tūres posmi ir noteikti 4 badmintona turnīri: 8.februārī Ledusskulptūru kauss Jelgavā, Salaspils kauss 4.aprīlī, Liepājas kauss 11.jūlijā un Vidzemes kauss 12.septembrī.

““Mums ir turnīri jauniešiem, taču ir maz turnīru tikai pieaugušajiem, kuri arī vēlas, vismaz pāris reizes gadā, sajusties īpaši, netraucēti un sava vecuma prasībām atbilstoši. Tas prasa citu tempu, citu attieksmi,” norāda Kristians Rozenvalds.

“Senioru kustības attīstība ir ļoti svarīga! Tas veicina masveidību, piesaista jaunus spēlētājus,  atbalstītājus un tiešā veidā ietekmē arī bērnu un jauniešu piesaistīšanu, jo pieaugušie visbiežāk saviem bērniem izvēlas to sporta veidu, kuru paši ir izvēlējušies,” stāsta Kristians Rozenvalds.

 
 
 
 

28.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv