Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
LBF Valde apstiprina jaunu Latvijas badmintona Treneru komisiju

Latvijas Badmintona federācijas (LBF) Valde uz nākamo divu gadu termiņu ir apstiprinājusi jauno Latvijas badmintona Treneru komisiju 7 treneru sastāvā: Kristīne Šefere (Rīga), Niks Podosinoviks (Baloži), Andis Bērziņš (Valmiera), Edgars Kviesis (Talsi), Aigars Brečs (Liepāja), Uldis Volmārs (Olaine) un Pauls Gureckis (Rīga).  Komisijā bez balss tiesībām turpinās darboties arī līdzšinējā komisijas vadītāja un LBF Valdē par Treneru komisiju atbildīgā Valdes locekle Diāna Šavalgina. Jaunais Treneru komisijas priekšsēdētājs tiks ievēlēts Treneru komisijas pirmajā sēdē 28.oktobrī.

>>> Skatīt Latvijas badmintona Treneru komisijas nolikumu

2020.gada 2.septembrī LBF Valde pieņēma lēmumu paplašināt Treneru komisijas skaitlisko sastāvu, nosakot, ka komisijā turpmāk varēs darboties 7 treneri, kurus izvirzījušas LBF dalīborganizācijas. Līdz 2020.gada 30.septembrim tika izsludināta atkārtota pieteikšanās darbam LBF Treneru komisijā. 

Iepriekš LBF Treneru komisijā darbojas 6 locekļi - Ainārs Gureckis, Pauls Gureckis, Edgars Kviesis, Kristīne Šefere un Arnis Šefers, kā arī LBF Valdes locekle Diāna Šavalgina, kura saskaņā ar tobrīd spēkā esošo LBF Treneru komisijas nolikumu, bija šīs komisijas priekšsēdētāja. Turpmāk darbu komisijā neturpinās Ainārs Gureckis un Arnis Šefers, savukārt Diāna Šavalgina varēs turpināt darbu bez balss tiesībām.

Treneru komisijas kompetencē ir pieaugušo, jaunatnes, junioru un senioru nacionālo izlašu treneru un izlašu kandidātu un komandu personālsastāva izvirzīšana apstiprināšanai LBF Valdē, nacionālo izlašu treniņplāna un stratēģijas apstiprināšana, kā arī izlašu snieguma analīze. Treneru komisija ir mudināta izstrādāt priekšlikumus koordinētam un optimizētām darbam ar nacionālo izlašu spēlētājiem visas sezonas garumā, treneru profesionālai tālākizglītībai, kā arī profesionāli izglītojošās informācijas (grāmatu, datu nesēju u.tt.) izveidei. Treneru komisija ir atbildīga par atzinumu izsniegšanu LBF turnīru sarīkošanas noteikumiem, LBF organizēto turnīru nolikumiem, tai skaitā Latvijas čempionātu jauniešiem, junioriem, komandām, pieaugušajiem un senioriem, kā arī sniegt atzinumus par jautājumiem, kurus ierosina LSFP, Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, esošo un potenciālo sporta skolu programmām, kā arī lemt par atzinumu piešķirt badmintona trenera sertifikātus.

 

14.10.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv