Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
LBF Valde lemj par Latvijas čempionātiem 2020. un 2021.gadā

Latvijas Badmintona federācijas Valdes sēdē  7.decembrī tika pārrunāts jautājums par 2020.gadā nenotikušajiem, kā arī 2021.gadā ieplānotajiem Latvijas čempionātiem pieaugušajiem, jauniešiem, junioriem un senioriem.

2020.gadā nav notikuši trīs Latvijas čempionāti - Latvijas klubu komandu čempionāts, kā arī Latvijas čempionāts senioriem un junioriem U19. Latvijas Badmintona federācijas Valde nolēmusi, ka 2020.gadā Latvijas čempionāts klubu komandām un senioriem netiks pārcelts, tādējādi 2020.gada klubu un senioru čempioni netiks noskaidroti

2020.gada Latvijas čempionāts junioriem U19 vēl nav atcelts. Gadījumā, ja tas būs iespējams, Latvijas Badmintona federācijas Valde ir noteikusi termiņu līdz 2021.gada 30.aprīlim, lai sarīkotu čempionātu junioriem, kas dzimuši 2002.gadā un jaunāki, kuriem citādi būtu liegta iespēja izcīnīt Latvijas junioru U19 medaļas un balvas. Priekšnosacījums šāda čempionāta rīkošanai ir iespēja 30 dienas iepriekš izsludināt sacensību nolikumu. Tādējādi, 2021.gadā, iespējams, notiks divi Latvijas čempionāti U19 vecuma grupā - viens gada sākumā, otrs gada nogalē, kā parasti. Līdzīgi rīkojas arī citas badmintona federācijas Eiropā.

Latvijas Badmintona federācijas Valde arī nolēma jau tagad izziņot, ka Latvijas čempionāts nenotiks iepriekš ieplānotajā laikā 2021.gada 6. un 7.februārī. Par to, kad Latvijas čempionāts 2021.gadā varētu notikt, Latvijas Badmintona federācijas Valde atkārtoti lems pēc Ārkārtas situācijas, kura šobrīd ir izsludināta līdz 2021.gada 11.janvārim. Latvijas čempionāts, saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas noteikto kārtību, notiks ne ātrāk kā 30 dienas pēc nolikuma publicēšanas.

Šobrīd vēl nav noteikti datumi iespējamiem Latvijas čempionātiem U11, U13, U15 un U17 vecuma grupās. Šobrīd kā iespējamais risinājums ir rīkoties līdzīgi kā 2020.gadā, rīkojot Latvijas čempionātus visām četrām jauniešu grupām vienlaicīgi kā divu dienu sabraukumu, orientējoši 2021.gada septembrī. Šogad šāds plāns attaisnojās, jauniešiem, treneriem un vecākiem 26. un 27.septembrī sarīkojot badmintona svētkos Talsos. Kā blakne šādiem lieliem pasākumiem ir tā, sporta hallē  ir pārāk daudzi cilvēki vienlaicīgi, un tas varētu būt pretrunā ar epidemioloģiskajām drošības prasībām. Turklāt, šādi lielie pasākumi var notikt tikai sporta hallēs ar vismaz 12 badmintona laukumiem, tādējādi ierobežojot iespējamo rīkotāju loku.

 

10.12.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv