Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
"Pepsi centrā" atklāti divi badmintona korti

Badmintonu turpmāk varēs spēlēt arī "Pepsi centrā". 16.decembra vakarā tika iezīmētas zaļās līnijas, piezāģēti balsti 155cm augstumā, uzkārti "Li-Ning" tīkli. "Pepsi centrā" tagad ir pieejami ne tikami 8 skvoša korti un 4 laukumi galda tenisam, bet turmāk vēl arī 2 badmintona laukumi. Kā pirmie šos badmintona laukumus 16.decembra  vakara iemēģināja Viesturs Bajārs un Ivo Keišs.

Badmintona korta īre - 10 eiro/stundā. Pagaidām, saskaņā ar Ministru kabineta noteiktajiem ierobežojumiem, var spēlēt tikai vienspēles.

Lai rezervētu badmintona laukumu, jāsazinās ar "Pepsi centra" sporta sekretariātu: sports@pepsicentrs.lv, telefons +371 67618778, mob. Tālr. +371 29730434. Vairāk informācija Pepsi centrs interneta lapā: https://www.pepsicentrs.lv

Badmintons "Pepsi centrā" ar laiku varēs attīstīties, jo ir pietiekoši vietas, lai iekārtotu vēl divus badmintona laukumus.

Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds pauž gandarījumu par to, ka gada nogalē ir atrasta vēl viena perspektīva vieta badmintona spēlēšanai Rīgā. 

“Rīgā ir daudz vietas, kur spēlēt badmintonu, tai skaitā “Elektrum Olimpiskais centrs”, daudzās skolu sporta zālēs. Tur darbojas klubi, notiek nodarbības, tāpēc spēlētājiem ir jāpiemērojas noteiktiem treniņu laikiem. Savukārt tādās vietās kā “Pepsi centrs”, spēlētāji var paši noteikt savas spēlēs laiku. Tas ir nozīmīgi badmintona attīstībai!” uzskata Kristians Rozenvalds. 

“Diemžēl, visdrīzāk, “Pepsi centrs” būs beidzamā iemēģināmā jaunā badmintona vieta šogad. Bija gan cerība brīvdienās iekārtot vēl dažuviet badmintona laukumus, bet to, visdrīzāk, vismaz uz trim nedēļām būs jāatliek papildus ierobežojumu dēļ,” stāsta Kristians Rozenvalds.

 

17.12.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv