Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Tiešraidē tiek pasniegtas Latvijas badmintona Gada balvas 2020

Piektdien, 8.janvārī no plkst. 20:30,  tiešsaistes ceremonijā tiks pasniegtas Latvijas badmintona Gada balvas, šādi jau sesto gadu pēc kārtas izvērtējot iepriekšējā gadā notikušo Latvijas badmintonā. Lai noskaidrotu 21 balvu pretendentu, no 23.decembra līdz 31.decembrim notika interneta balsojuma 1.kārta, bet no 2.janvāra līdz 7.janvārim notika balsojuma 2.kārta. 

Tiks pasniegtas balvas “Spēlētājs”, “Spēlētāja”, “Juniors”, “Seniors”, “Treneris”, “Tiesnesis”, “Notikums”, “Sasniegums”, “Pāris”, “Klubs”, “Augstskola”, “Ģimene”, “Uzlecošā zvaigzne”, “Paraugs sportā”, “Medijs”, “Vēstnesis”, “Organizācija”, “Atbalstītājs”, “Skola” un “Par mūža ieguldījumu”, kā arī balva “Aktīvākais”, kuru saņems spēlētājs, kurš saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu, piedalījies visvairāk turnīros 2020.gada gada laikā.
 
“2020.gads bija īpašs Covid-19 dēļ. Bija arī ierosinājums šogad Latvijas badmintona Gada balvas nepiešķirt. Taču, neskatoties uz ierobežojumiem, ir notikušas sacensības, Latvijas spēlētāji ir piedalījušies Pasaules un Eiropas reitinga turnīros, tai skaitā Eiropas čempionātos. Spēlētāji ir trenējušies, treneri ir trenējuši, tiesneši ir tiesājuši. Mums ir ar ko lepoties, to arī izvērtēsim,” skaidro LBF Valdes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Lūsveris.

Arī šogad tiks saglabāts nemainīgs LBF ģenerālsekretāra Kristians Rozenvalda radītais balvas dizains - tas ir svečturis badmintona bumbiņas veidolā, kuru no baltā māla darina Jelgavas keramiķe Una Ļaha.
 

09.01.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv