Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Latvijas Badmintona federācijai pievienojas četri komersanti

Latvijas Badmintona federācijas Valde ir pieņēmusi lēmumu paplašināt savu dalīborganizāciju loku ar četriem komersantiem, kuru darbība ir saistīta ar badmintona inventāra tirdzniecību. Šobrīd Latvijas Badmintona federācijā ir jau 29 dalīborganizācijas, tai skaitā 4 komersanti, 2 universitātes, 6 pašvaldības un 17 biedrības.

>>> Skatīt LBF Valdes lēmumu "Par jaunu biedru - komersantu uzņemšanu”
>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas dalīborganizāciju sarakstu

Latvijas Badmintona federācijā turpmāk līdzdarbosies SIA “BEGRUPA” (izplata “Victor”, “FZ Forza”, “Oliver”, Solinco”, “Ashaway”) SIA “Sets” (“Yonex” distributors Latvijā un Lietuvā), SIA “Teniss” (izplata “Babolat” un “RSL”), IK “R.C.T.S.” (“Karakal”, “Li-Ning” izplatītājs, veikals RacketShop.lv).

Latvijas Badmintona federācijas statūti nosaka, ka federācijā “var iestāties sporta klubi un juridiskas personas, kuru darbība ir saistīta ar badmintona sporta veidu”. Savukārt “Sporta likums” nosaka, ka “sporta federācijas biedri ir tikai juridiskās personas vai sporta izglītības iestādes, kurām nav juridiskās personas statusa”. Saskaņā ar “Sporta likumu”, komersantu līdzdalība sporta federācija ir atļauta un definēta, nosakot, ka sporta federācijā komersantu nevar būt vairāk par pusi no kopējā sporta federācijas biedru skaita.
 
“Šiem četriem komersantiem iestājoties Latvijas Badmintona federācijā, šobrīd Latvijas badmintona attīstībā ir iesaistīti visi vadošie globālie badmintona zīmoli. Tas ir ieguvums. Tās ir jaunas iespējas gan federācijai, gan arī komersantiem. Tas ir arī cits rakurss diskusijā par Latvijas badmintona attīstību,” precizē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.
 
“Es neredzu nekādas pretrunas. Es redzu tikai ieguvumus. Šie komersanti ir ieinteresēti badmintona attīstībā, turklāt viņu skatījums ir plašs. Viņi ir ieinteresēti badmintona attīstībā, lai ir vēl vairāk spēlētāji, lai ir vēl vairāk laukumi spēlēšanai, lai esošie spēlētāji spēlē vēl vairāk, lai notiktu vēl vairāk sacensības, lai badmintons ir vēl populārāks, tādējādi komersantiem būtu vairāk klientu. Un šajos jautājumus Latvijas Badmintona federācijas un komersantu intereses sakrīt,” komentē Kristians Rozenvalds.

“Latvijas Badmintona federācija arī iepriekš sadarbojās ar šiem komersantiem. Tika uzklausīts viņu viedoklis, tāpat viņi iesaistījās procesos, tai skaitā atbalstot turnīrus un pasākumus. Taču tagad visi kopā sēdēs pie viena galda, komersantiem būs ne tikai iespēja, bet arī pienākums izteikties, viņiem būs balsstiesības,” skaidro Kristians Rozenvalds.

 

05.02.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv