Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Ar priekšrocībām plāno sekmēt dalību badmintona klubos

Latvijas Badmintona federācija, piešķirot priekšrocības reģistrētiem badmintona klubiem, plāno sekmēt spēlētāju apvienošanos klubos un klubu iestāšanos Latvijas Badmintona federācijā. 24.februārī Latvijas Badmintona federācijas Valdes rīkoja diskusija, tās laikā tika apkopti priekšlikumi par iespējamajām priekšrocībām reģistrētiem klubiem. 10.martā ieplānots šos priekšlikumus apstiprināt Latvijas Badmintona federācijas Valdes sēdē. Līdz 10.martam dalīborganizācijas var iesūtīt arī citus priekšlikumu vai komentēt esošos, rakstot e-pastu: valde@badminton.lv

>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas reģistrēto dalīborganizāciju sarakstu

* Dalība Latvijas klubu komandu čempionātā

Turpmāk tikai reģistrētie klubi varētu pieteikt dalību Latvijas klubu komandu čempionātā.
Tas gan nenozīmē, ka čempionātā nevarēs piedalīties arī nereģistrēti klubi, taču komandas pieteikumu varēs veikt tikai reģistrēts klubs. Komandas nosaukums būs pašu ziņā, bet kā klubs tiks norādīts tas, kurš būs pieteicējs.

* Pieteikšanās uz Latvijas čempionātiem

Līdz 2021.gada 31.decembrim ir noteikts pārbaudes periods, spēlētājus mudinot nevis ar aizliegumiem, bet finansiāli. Tiktu noteiktas trīs dažādas dalības maksas cenas. Pirmā vismazākā cena būtu kolektīvam pieteikumam no reģistrētiem kluba, otrā, jau lielāka, būtu kolektīvam pieteikumam no nereģistrēta kluba, bet trešā, vislielākā būtu cena individuālajiem pieteikumiem. Cenas apmērs un pieteikšanās kārtību tiktu precizēta atsevišķi katrā Latvijas čempionāta vai Latvijas kausa nolikumā.
Savukārt spēlētājus pieteikt uz Latvijas čempionātu jauniešiem U11-U17 un Latvijas čempionātu junioriem U19 varētu tikai reģistrētie klubi.

* Spēlētāju pieteikšana uz starptautiskajiem turnīriem

Turpmāk tikai reģistrētie klubi varētu vērsties Latvijas Badmintona federācijā ar pieprasījumu pieteikt spēlētāja dalību Pasaules vai Eiropas reitinga turnīros. Līdz šim šādu pieteikumu varēja nosūtīt ikviens, tai skaitā individuāli spēlētāji, jaunieši, vecāki un treneri. 

* Palīdzība spēlētājiem un treneriem

Turpmāk Latvijas Badmintona federācijas palīdzība spēlētājiem, treneriem un komandām tiktu nodrošināta tikai caur reģistrētiem klubiem. Tas attiecas uz dalību turnīros, nometnēs u.c.
Tas neattiecas uz badmintona popularizēšanas, Skolu programmas “Shuttle time” un citiem līdzīgiem projektiem.

* Dalība Latvijas jaunatnes un junioru izlasē

Turpmāk Latvijas jaunatnes (U11-17) un Latvijas junioru (U18-19) izlasē tiktu iekļauti tikai Latvijas reģistrēto klubu pieteiktie spēlētāji. Ja izlasē vēlas pieteikties spēlētājs no nereģistrēta kluba vai spēlētājs, kas trenējas individuāli, viņam jāatrod kāds no reģistrētājiem klubiem, kas gatavs uzņemties atbildību un nosūtīt pieteikumu par viņu.

* Latvijas čempionātu un kausu rīkošana

Turpmāk tikai reģistrētie klubi varētu pieteikties rīkot kādu no Latvijas Badmintona federācijas nozīmīgākajiem turnīriem, tai skaitā Latvijas čempionātus un Latvijas kausus.
Tas gan nenozīmē, ka Latvijas Badmintona federācijas turnīrus nevarēs rīkot vietā, kur šobrīd nav klubs, taču tad šo turnīru rīkotu pati federācija vai arī kāds no tās izraudzītājiem reģistrētajiem klubiem.

* Reitinga turnīru rīkošana

Turpmāk tikai reģistrētie klubi varētu pieteikt Latvijas badmintona kalendārā reitinga turnīrus. Tas gan nenozīmē, ka turnīrs nevar notikt vietā, kurā nav reģistrētais klubs, jo nereģistrētajam klubam ir iespējams sadarboties ar kādu no reģistrētajiem klubiem, kurš uzņemtos atbildību par šo turnīru. Pārejas periodā līdz 2021.gada 31.decembrim, nereģisrēto klubu rīkotajiem turnīriem tika samazināts koeficients -1 no mainīgā (Flex) koeficients, kas atkarīgs no spēlētāju dalībnieku skaita un meistarības grupas.

 

25.02.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv