Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Iespēja piedalīties Pasaules čempionātā badmintonā senioriem

Pasaules badmintona federācija aicina spēlētājus pieteikties uz 10. Pasaules senioru čempionātu badmintonā, kas notiks Spānijas pilsētā Huelva no 28.novembra līdz 4.decembrim. Pasaules čempionātā var piedalīties spēlētāji, kas dzimuši 1985.gadā un senāk. Pieteikšanās termiņš ir 2021.gada 1.oktobris. Spēlētājus uz Pasaules čempionātu var pieteikt tikai nacionālās federācijas, savukārt Latvijas badmintona klubiem savus pretendentus ir jāpiesaka Latvijas Badmintona federācijā līdz 30.septembrim.

>>> Skatīties Pasaules badmintona federācijas ielūgumu

Iepriekšējais Pasaules senioru čempionāts arī notika Eiropā, Katovicē, pulcējot 1509 spēlētājus, tai skaitā 13 seniorus no Latvijas: Māris Avotiņš, Viesturs Bajārs, Uģis Briedis, Ilze Ermiča, Mārtiņš Kažemaks, Ivo Keišs, Ojārs Koziņecs, Edgars Kupfers, Valters Liepkalns, Kristīne Martinsone, Anita Švalbe, Kaspars Zaķis un Ainārs Zanders. 

2020. gadā Horvātijā bija jānotiek Eiropas senioru čempionātam, kas Covid-19 dēļ tika sākotnēji pārcelts uz 2021.gada 20.-27.jūniju, taču beigās arī tas tika atcelts. 2020. un 2021.gadā nenotika arī Baltijas senioru čempionāts. Tādējādi Latvijas spēlētāji nav piedalījušies starptautiskos senioru turnīros jau vairāk kā 2 gadus.

Spēlētājus uz Pasaules senioru čempionātu var tiešsaistē pieteikt tikai nacionālās federācijas, savukārt, lai Latvijas badmintona federācija pieteiktu spēlētājus BWF vai BEC turnīros, kādai no 29 Latvijas badmintona federācijas dalīborganizācijām šie spēlētāji ir jāpiesaka, tādējādi dalīborganizācijai uzņemoties līdzatbildību par to, ka spēlētājs aizbrauks, būs attiecīgi apģērbts, samaksās disciplinārsodus, ja tādi tiks noteikti, kā arī tiks nomaksāta dalības par šiem spēlētājiem. Šāda kārtība ir arī piesakot spēlētājus uz Pasaules un Eiropas reitinga turnīriem.

Lai paspētu savlaicīgi pieteikt Latvijas spēlētājus uz Pasaules senioru čempionātu, kā arī vajadzības gadījuma izveidot jaunus spēlētāja starptautiskos profilus tiem, kas iepriekš vēl nav piedalījušies Pasaules un Eiropas reitinga turnīros, Latvijas Badmintona federācija aicina dalīborganizācijas pieteikt spēlētājus līdz 30.septembra plkst. 24:00, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv, norādot turnīra nosaukumu, spēlētāja vārdu un uzvārdu, dzimšanas gadu, disciplīnas, kā spēlētāja kontaktus e-pastu un telefona numuru.

 

20.09.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv