Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
2. un 3.oktobrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā U11, U15, U19

2. un 3.oktobrī Talsos notiek Latvijas čempionāts badmintonā trijās vecuma grupās - U11, U15 un U19. 

>>> Skatīt Latvijas čempionāta U11, U15, U19 nolikumu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta U11, U15, U19 spēļu sarakstu un rezultātus

>>> Aizpildīt e-formu "Apliecinājums par atbilstību Epidemioloģiskās drošības prasībām”

Arī šogad, tāpat kā 2019. un 2018.gadā, Latvijas U19 čempionāta vīriešu un sieviešu vienspēļu turnīru uzvarētāji saņems ļoti vērtīgu un junioru vecumam ļoti atbilstošu balvu no autoskolas “Einšteins”. 

Šis būs turpinājums Latvijas čempionātu maratonam vairāku nedēļu garumā - iepriekšējā nedēļā Valmierā notika Latvijas čempionāts U13, U17 un U21, bet 9. un 10.oktobrī turpat Talsos notiks arī Latvijas čempionāts pieaugušajiem. 6. un 7.novembrī ieplānots arī Latvijas čempionāts senioriem. 

Sestdien, 2.oktobrī notiks U11 un U19 vienspēles, kā arī U15 dubultspēles. Svētdien, 3.oktobrī notiks U15 vienspēles, kā arī U19 dubultspēles. 

Šogad U11 vecuma grupā Latvijas čempionāta ietvaros dubultspēļu turnīri nenotiek, jo puišu dubultspēlēs pieteicās tikai 3 pāri, meiteņu dubultspēlēs tikai 2, jauktajās dubultspēlēs 3. Latvijas čempionāta nolikumam neatbilstošs bija arī U11 meiteņu vienspēļu turnīrā pieteikto dalībnieku skaits (tikai 4), taču LBF Valdē par jaunatnes sportu atbildīgais Jānis Sala un par treneru komisiju atbildīgā Diāna Šavalgina kopīgi nolēma U11 meiteņu vienspēļu turnīru neatcelt. 

Talsu sporta hallē, paralēli ar 8 badmintona laukumiem uz koka grīdas, tiks iekārtoti arī 2 badmintona paklāja laukumi, uz kuriem notiks nozīmīgākas Latvijas čempionāta U11, U15, U19 spēles. Tiks nodrošināta arī tiešraide no šiem laukumiem Youtube kanālā Badminton.lv.

Latvijas čempionātā badmintonā U11, U15, U19 piedalīsies spēlētāji no Liepājas, Ventspils, Talsiem, Jelgavas, Ķekavas, Siguldas, Valkas, Valmieras un Rīgas. 

Covid-19 epidemioloģiskā drošība

Latvijas čempionāts badmintonā U11, U15, U19 Talsos notiks stingros Covid-19 epidemioloģiskās drošības apstākļos, tāpat kā nedēļu iepriekš Valmierā.

Sacensību norises vietā varēs atrasties tikai personas ar kontroles aproci, kuru uz vietas izsniegs spēlētājiem, treneriem un tiesnešiem, kas būs uzrādījuši Covid-19 sertifikātu par vakcināciju, izslimošanu vai testēšanu, kā arī aizpildījuši e-formu “Apliecinājums par atbilstību Epidemioloģiskās drošības prasībām”.

Skatītāji zālē atrasties nevarēs. Vecākiem būs iespēja akreditēties kā tiesnešiem, līdzi ņemot atbilstošu apģērbu un vismaz pusi no sporta zālē pavadītā laika darbojoties kā tiesnešiem. LBF Valdē par Treneru komisijas darbu atbildīgā Diāna Šavalgina precizē, ka vecākiem nebūs iespēja akreditēties kā treneriem, izņēmums būs tie gadījumi, kad kāds no vecākiem ir vienīgā bērnus pavadošā persona no attiecīgā badmintona kluba.

Ņemot vērā, ka Latvijas čempionāts ir kā interešu izglītības pasākums, ir derīgi tie paši skolas testēšanas sertifikāti, kuriem derīguma termiņš ir divas nedēļas. Valmierā par derīgiem tiks uzskatīti testi, kas veikti vismaz 20.septembrī. Latvijas Badmintona federācija veiks papildus testēšanu visiem nepilngadīgajiem nevakcinētajiem un neizslimojušajiem jauniešiem, kuriem Covid-19 tests būs vecāks par nedēļu.

Katrai komandai būs ierādīta bāzēšanās vieta. Saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, vienas komandas sportisti vai treneri fiziski nekontaktējas ar citu komandu dalībniekiem, izņemot spēles norises laikā.

Tāpat dalībniekiem ir jāievēro 2 metru distance, kā arī jālieto sejas maskas, izņemot spēles norises laikā.

Latvijas čempionāta badmintonā nolikums nosaka, ka saņemot atkārtotu brīdinājumu no galvenā tiesneša, dalībnieks tiks izraidīts no sacensību norises vietas, šī spēlētāja rezultāti tiks anulēti, bet iemaksāta dalības maksa netiks atgriezta.

Aktualitātes Talsos

  • Latvijas Badmintona federācijas rīcībā ir Swedbank Mini terminālis (mPOS), tādējādi arī Latvijas čempionātā badmintonā U11, U15 un U19 maksājumus varēs veikt ar maksājumu kartēm.
  • Sestdien no 15:50 līdz 16:15 un svētdien no 12:55 līdz 13:20 ir ieplānota vēdināšanas pauze.
    Vēdināšanas pauzes aicinām izmamntot pusdienošanai.
    Pusdienas var pieteikt un apmaksāt sekretariātā sestdien līdz 12:30 un svētdien līdz 10:30.
  • Apbalvošana notiks ārā pie Sporta halles, tāpēc aicinām spēlētājiem līdzi paņemt garos sporta tērpus arī.

Turpinoties Latvijas Badmintona federācijas un Latvijas Futbola federācijas sadarbībai, visiem Covid-19 sertificētajiem (vakcinētie vai izslimojušie) Latvijas čempionāta badmintonā U15 un U19 jaukto dubultspēļu turnīru medaļniekiem, kā arī U15 un U19 dubultspēļu čempioniem būs iespēja klātienē Daugavas stadionā atbalstīt Latvijas futbola izlasi Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Nīderlandes vai Turcijas izlasi.

 

01.10.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv