Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Popei uzvara kvalifikācijas 1.kārtā, pārējās Latvijas spēlēs zaudējumi

Latvijas badmintona spēlētājas Ieva Pope un Diāna Stognija šajā nedēļas nogalē piedalījās Pasaules badmintona reitinga turnīrā “Yonex Dutch Open 2021”. Ieva Pope Nīderlandē izbaudīja vienas uzvaras garšu kvalifikācijas 1.kārtā, bet pārējās spēlēs Latvijas spēlētājas piedzīvoja zaudējumus.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju rezultātus “Yonex Dutch Open 2021”
>>> Skatīt Pasaules reitingu sieviešu vienspēlēs
>>> Skatīt Pasaules reitingu sieviešu dubultspēlēs

Sieviešu vienspēļu kvalifikācijas turnīru Latvijas čempione Ieva Pope uzsāka ar uzvaru trijos setos (21-13, 15-21, 21-14) pret Kate Frost no Īrijas. Savukārt izšķirošajā kvalifikācijas turnīra spēlē pret Indijas spēlētāju Ananya Praveen zaudējums trijos setos (15-21, 22-20, 14-21). 

Diana Stognija, kas Latvijas čempionāta šogad palika otrā, finālā zaudējot savai dubultspēļu partnerei Ievai Popei, diemžēl, sieviešu vienspēļu kvalifikācijas turnīrā Nīderlandē nospēlēja tikai vienu spēli, divos setos (15-21, 13-21) zaudējot Urska Polc no Slovēnijas.

Sieviešu dubultspēlēs Latvijas pāris Pope & Stognija, kas nedēļu iepriekš Talsos Latvijas čempionātā izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties Siguldas pārim Kupča & Romanova, Nīderlandes turnīrā bija viens no 8 pāriem, kas 1/8 iekļuva bez 1/16 fināla cīņas, jo pretinieces Buhrova & Stoļarenko no Ukrainas bija izstājušās. 1/8 finālā pretinieces bija no Nīderlandes - Tirtosentono & Van Der Aar, kurām Latvijas pāris piekāpās divos setos (9-21, 10-21).

Šobrīd Pasaules badmintona sieviešu vienspēļu reitingā reitingā Ieva Pope ir 399.vietā, bet Diāna Stognija ir 486.vietā. Savukārt Latvijas pāris Pope & Stognija, šobrīd ar divos turnīros izcīnītiem 1520 punktiem, dala 542.vietu. Pēc Nīderlandes turnīra, līdz ar reitinga atjauninājumu pirmdien, Latvijas spēlētājas noteikti uzlabos savas pozīcijas pasaules badmintona reitingā. 

Tuvākā nākotnē Latvijas badmintona spēlētāji nav pieteikušies dalībai kādā no Pasaules badmintona reitinga turnīriem. Vienīgi Arta Priedniece ir pieteikta uz Pasaules junioru U19 reitinga turnīriem Lietuvā, Slovākijā un Čehijā, savukārt 9 Latvijas seniori  pieteikti uz Pasaules senioru čempionātu, kas notiks Spānijā no 28.novembra līdz 4.decembrim.

 

16.10.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv