Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Latvijas U15 izlase piedalās Eiropas U15 tūres posmā Lithuanian U15

Latvijas U15 badmintona izlase 6 spēlētāju sastāvā no 29. līdz 30.oktobrim Viļņā piedalījās Eiropas Badmintona konfederācijas U15 reitinga turnīrā Lithuanian U15. 

>>> Skatīt Lithuanian U15 rezultātus

Turnīrs Lithuanian U15 notika DELFI sporta centrā Viļņā. Turnīrā piedalījās 97 spēlētāji no Baltkrievijas, Armēnijas, Ukrainas, Krievijas, Polijas, Turcijas, Lietuvas un Latvijas. 

Latviju šajā turnīrā pārstāvēja 6 jaunieši: Toms Sala un Elza Zitāne no Rīgas, Madara Mackēviča un Anete Priedniece no Siguldas, Leonardo Golovčenko no Liepājas, Aleksis Kviesis no Talsiem. 

Kopā ar spēlētājiem Viļņā bija arī treneri Kristīne Šefere un Edgars Kviesis, kā arī LBF Valdē par jaunatnes sportu atbildīgais Jānis Sala. 

Vienspēļu turnīros spēlētāji sākotnēji tika ielozēti apakšgrupās un tikai apakšgrupu uzvarētāji turpināja cīņu par medaļām. Diemžēl neviens no Latvijas spēlētājiem neizkļuva no apakšgrupas. 

Toms Sala, uzvarot divas spēles, bet vienā zaudējot, apakšgrupā palika otrais. Leonardo Golovčenko, uzvarot vienā spēlē, bet zaudējot trijās spēles, palika ceturtais. Aleksis Kviesis zaudēja visās spēlēs un palika piektais.

Elza Zitāne un Anete Priedniece savās apakšgrupās palika otrajā vietā, abas uzvarēja vienā, bet zaudēja otrā spēlē. Madara Mackēviča zaudēja abas apakšgrupas spēles un palika 3.vietā.

Dubultspēļu turnīros spēlētāji tika izsēti zaros. Pirmo spēli 1/16 finālā ar uzvaru uzsāka tikai jaukto dubultspēļu pāris Aleksis Kviesis & Anete Priedniece, trijos setos (22:20, 18:21, 21:14) uzvarot Lietuvas pāri Benediktas Kamantauskas & Adelė Krutkytė. Pārējie Latvijas pāri visās trijās dubultspēļu disciplīnās zaudēja pirmajā spēlē.

Lietuvas turnīrā visvairāk medaļas izcīnīja Ukrainas spēlētāji, tai skaitā 2 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas. Turcijas spēlētāji izcīnīja 4 medaļas, tai skaitā 1 zeltu un 3 bronzas. Pie medaļām tika arī Polijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas spēlētāji, bet bez medaļām palika Latvijas un Armēnijas jaunieši.

Turnīra Lithuanian U15 dalības maksu, transporta izdevumus un dzīvošanu Viļņā apmaksāja Latvijas Badmintona federācija.

"Laikā, kad Latvijā ir mājsēde, Viļņā mums bija iespēja gan trenēties, gan arī piedalīties sacensībās. Dalība šajā turnīrā bija ļoti vērtīga. Mūsu puišiem un meitenēm bija iespēja sacensties ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem no dažādām valstīm. No šādām sacensībām var mācīties gan spēlētāji, gan arī treneri. Mums jādomā, kā šādos turnīros piedalīties biežāk, jo ilgtermiņā tas noteikti dos pozitīvu rezultātu," komentē Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis Jānis Sala.

Turnīrs Lithuanian U15 bija iekļauts Eiropas Badmintona konfederācijas U15 tūrē, kuras mērķis ir noskaidrot šī vecuma spēlētāju reitingu pirms Eiropas U15 čempionāta, kas notiks Somijas pilsētā Lahti 2022.gada februārī.

 

31.10.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv