Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Svētku brīvdienās Baložos notiks Latvijas čempionāts badmintonā senioriem

Latvijas čempionāts badmintonā senioriem notiks Latvijas valsts svētku brīvdienās, 19. un 20. novembrī, turpat Baložos, kur LR Ministru kabineta izsludinātās mājsēdes dēļ Latvijas čempionāts badmintonā senioriem nevarēja notikt 6. un 7.novembrī.

>>> Skatīt Latvijas senioru badmintona reitingu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā senioriem nolikumu
>>> Skatīties Latvijas senioru čempionāta spēļu sarakstu un rezultātus

"Šobrīd ir skaidrība par to, ka Latvijas čempionāts badmintonā senioriem varēs notikt tā saucamajā zaļajā režīmā. Tas nozīmē, ka sacensību norises vietā varēs atrasties tikai vakcinētie un izslimojušie, uzrādot sertifikātu," precizē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

LBF Valdes loceklis un Atlētu komisijas vadītājs Viesturs Bajārs skaidro, ka šis ir vienīgais laiks, lai paspētu sarīkot Latvijas čempionātu badmintonā senioriem vēl 2021.gadā. Rīkot Latvijas čempionātu senioriem vēlāk nebūtu iespējams tādēļ, ka novembra beigās un decembra sākumā vairāki Latvijas seniori dodas uz Pasaules senioru čempionātu Spānijā, bet decembra otrā pusē Latvijas senioru čempionāta norisi ietekmētu tuvojošies Ziemassvētki.  

Atgādinām, ka Pasaules čempionātu badmintonā senioriem, kas notiks Spānijā no 28.novembra līdz 4.decembrim, plāno piedalīties arī 9 spēlētāji no Latvijas, tai skaitā Viesturs Bajārs, Ojārs Koziņecs, Mārtiņš Kažemaks, Valters Liepkalns, Imants Kelmers, Ainārs Zanders, Ieva Galviņa, Olafs Krūzmētra un Aija Mētra. Sākotnēji uz Pasaules čempionātu badmintonā senioriem bija pieteikts arī Ivo Keišs, taču viņš savu dalību atsauce pēc Latvijas čempionātā Talsos gūtās traumas. LBF Valde Latvijas senioru izlases līdzfinansējumam ir piešķīrusi 750 eiro. 

Iepriekš jau publicētajā Latvijas čempionāta badmintonā senioriem nolikumā nekādas izmaiņas netiek veiktas, izņemot datumu maiņu.

Dubultspēļu turnīri visās vecuma grupās notiks piektdien, 19.novembrī, savukārt vienspēļu turnīri visās vecuma grupās notiks sestdien, 20.novembrī.

Spēlētājiem no attālākām vietām, ir iespējams pārnakšņot Rīgas klusajā centrā viesnīcā "Jakob Lenz", izmantojot viesnīcas īpašnieka un badmintona spēlētāja Kārļa Ērgļa īpašo piedāvājumu badmintona spēlētājiem - 14 eiro par nakti vienam cilvēkam bez brokastīm.

Pieteikšanās termiņš uz Latvijas čempionātu badmintonā senioriem ir 2021.gada 16.novembra plkst. 22:00. Pieteikums jānosūta e-pastā: pieteikumi@badminton.lv, pieteikumā norādot spēlētāja vārdu un uzvārdu, dzimšanas gadu, klubu un disciplīnas.

 

06.11.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv