Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Māsas Priednieces tiek pie bronzas medaļām RSL Lithuanian Junior 2021

Lietuvas pilsētā Druskininkos ir noslēdzies Pasaules reitinga U19 badmitona turnīrs RSL Lithuanian Junior 2021, kurā piedalījās arī māsas Arta un Anete Priednieces no Latvijas. Pateicoties veiksmīgai izlozei, sieviešu dubultspēlēs māsas Priednieces turnīru sāka no pusfināla, tādējādi bronzas medaļas viņām bija jau garantētas.

>>> Skatīt RSL Lithuanian Junior 2021 sieviešu vienspēļu tabulas
>>> Skatīt RSL Lithuanian Junior 2021 sieviešu dubultspēļu tabulas

Lietuvas junioru turnīrā piedalījās 45 dalībnieki no 10 valstīm, tai skaitā Dānijas, Kipras, Velsas, Beļģijas, Anglijas, Itālijas, Horvātijas, Vācijas un Lietuvas, kā arī divas dalībnieces no Latvijas. 

Sieviešu dubultspēļu turnīrā piedalījās tikai 5 pāri. Māsas Priednieces turnīrā tika izsētas ar otro numuru, tāpēc varēja turnīra sākt jau no pusfināla. Diemžēl zaudējums divos setos (8-21, 13-21) pret Lietuvas pāri Vilte Paulauskaite & Monika Sukackaite, kas finālā divos setos (11-21, 19-21) piekāpās Horvātijas pārim Luna Šaban & Iva Sulić.

Sieviešu vienspēļu turnīrā piedalījās 15 dalībnieces. Abas Latvijas spēlētājas turnīru sāka ar 1/8 finālu, diemžēl, abām pirmā spēlē piedzīvots zaudējums. Jaunākā māsa Anete Priedniece divos setos (5-21, 11-21) piekāpās Mie Andersson no Dānijas, bet Arta Priedniece trijos setos (23-21, 14-21, 7-21) piekāpās lietuvietei Perlai Murenaitei, kas turnīra bija izsēta ar otro numuru. Sieviešu vienspēļu turnīrā uzvarēja itāliete Gianna Stiglich, kas iepriekš 2021.gada jūlijā uzvarēja arī Siguldā notikušajā Eiropas U17 reitinga turnīrā Yonex Latvia U17.

No 11. līdz 14. novembrim arī Liepājā bija jānotiek Pasaules badmintona U19 reitinga turnīram Yonex Latvia Junior, taču Latvijas Badmintona federācijas šo turnīru atsauca Covid-19 ierobežojumu dēļ, kā arī baidoties, ka šādos apstākļos nebūtu iespējams noorganizēt veiksmīgu un rentablu turnīru. Šogad Latvijā izdevās noorganizēt divus starptautiskos badmintona reitinga turnīrus, tai skaitā Eiropas U17 badmintona reitinga turnīru Yonex Latvia U17, kas notika Siguldā no 29. līdz 31.jūlijam un Pasaules reitinga badmintona turnīru Yonex Latvia International, kas notika Jelgavā no 26. līdz 29.augustam. Nākamgad Latvijā, cerams, notiks visi trīs Pasaules vai Eiropas badmintona reitinga turnīri, tai skaitā arī Pasaules reitinga U19 badmintona turnīrs.

 

07.11.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv