Mazākajā vecuma grupā, jeb U13 tika aizvadītas vienspēles un dubultspēles. Par Latvijas čempioniem vienspēlēs kļuva Evelīna Freija (Talsu NSS) un Oskars Bajārs (RSP/RBS).
Dubultspēlēs, aizvadot grupu turnīru, kur katrs izspēlē ar katru, meitenēm visas spēles uzvarēja un par čempionēm kļuva Talsu NSS audzēknes Evelīna Freija un Andželika Zeiferte, puišiem uzrādot identisku sniegumu uzvarēja Valkas/Lotos audzēkņi Mārtiņš Jaunslavietis un Edvīns Karpats.
U17 vecuma grupā vienspēlēs nepārspēti un par čempioniem atzīti tika RSP/RBS audzēkņi Elza Zitāne un Toms Sala.
Dubulspēlēs meitenēm dominēja Dārta/Daugmale spēlētāja Diāna Bespalova, pārī ar Siguldas BK/SSS audzēkni Aneti Priednieci, un puišiem – Valkas/Lotos spēlētāji – Prohors Dobrovoļskis un Jānis Jaunslavietis Jr.
Jauktajās dubulspēlēs, spēlējot kopā abiem vienspēļu uzvarētājiem, sacensībās uzvarēja RSP/RBS audzēkņi Elza Zitāne un Toms Sala.
U21 vecuma grupā dominēja 3 klubu spēlētāji. Vienspēlēs meitenēm – Siguldas BK/SSS spēlētāja Anna Kupča, savukārt puišiem – Dārta/Daugmale audzēknis Edžus Meirāns.
Dubulspēlēs meitenēm nepārspētas palika Siguldas BK/SSS spēlētājas Anna Kupča un Annija Rulle-Titava, bet puišiem uzvaras Laurus plūca Dārta/Daugmale spēlētāji – Mārtiņš Daniels Ķirkums, pārī ar Oskaru Saulīti.
Jauktajās dubultspēlēs aizraujošā 3 setu cīņā uzvarēja BIK Liepājas pārstāvji Gustavs Dāvids Brečs un Marta Heize.
Pilns medaļnieku saraksts zemāk:
U13 vecuma grupā zēniem:
3. vieta: Edvīns Karpats (Valka/Lotos)
2. vieta: Mārtiņš Jaunslavietis (Valka/Lotos)
1. vieta: Oskars Bajārs (Rīga/RSP/RBS)
U13 vecuma grupā meitenēm:
3. vieta: Laura Lencēviča (Sigulda/Siguldas BK/SSS)
2. vieta: Ieva Vaļģe (Valka/Lotos)
1. vieta: Evelīna Freija (Talsi/ Talsu NSS)
U13 meiteņu dubultspēles:
3. vieta: Līva Feldmane/Denīze Saukāne (Sigulda/Siguldas BK/Siguldas SSS)
2. vieta: Laura Lencēviča/Ieva Vaļģe ((Sigulda/Siguldas BK/Siguldas SSS/Valka/Lotos)
1. vieta Evelīna Freija/Andželika Zeiferte (Talsi/Talsu NSS)
U13 zēnu dubultspēles:
3. vieta: Renārs Kārkliņš/Gustavs Mālnieks (Sigulda/Siguldas BK/Siguldas SSS)
2. vieta: Gustavs Geiba/Kristaps Jegurs (Sigulda/Siguldas BK/Siguldas SSS)
1. vieta: Mārtiņš Jaunslavietis/Edvīns Karpats (Valka/Lotos)
U17 meiteņu vienspēles:
3. vieta: Anete Priedniece (Sigulda/Siguldas BK/Siguldas SSS)
2. vieta: Diāna Bespalova (Rīga/Dārta/ Daugmale)
1. vieta: Elza Zitāne (Rīga/ RSP/RBS)
U17 zēnu vienspēles:
3. vieta: Leonardo Golovčenko (Liepāja/BIK Liepāja)
2. vieta Jānis Jaunslavietis Jr. (Valka/Lotos)
1. vieta: Toms Sala (Rīga/ RSP/RBS)
U17 vecuma grupā meiteņu dubultspēles
3. vieta: Laine Eglīte/Karolīna Sprice (Valmiera/Valmieras BSS)
2. vieta: Nikola Muķiele/Elza Zitāne (Sigulda(Siguldas BK/SSS)/Rīga RSP/RBS)
1. vieta: Diāna Bespalova/Anete Priedniece (Rīga(Dārta/Daugmale)/Sigulda (Siguldas BK/SSS)
U17 vecuma grupā zēnu dubultspēles
3. vieta: Aleksis Emilians Kviesis/Andrejs Vilnis (Talsi/Talsu NSS)
2. vieta: Regnārs Bajārs/Toms Sala (Rīga/RSP/RBS)
1. vieta: Prohors Dobrovoļskis/Jānis Jaunslavietis Jr. (Valka/Lotos)
U17 vecuma grupā jauktajās dubultspēlēs
3. vieta: Andrejs Vilnis/Evelīna Freija (Talsi/Talsu NSS)
2. vieta: Jānis Jaunslavietis Jr./Anete Priedniece (Valka(Lotos)/Sigulda(Siguldas BK/SSS))
1. vieta: Toms Sala/Elza Zitāne (Rīga (RSP/RBS))
U21 vecuma grupām vienspēles meitenēm:
3. vieta: Arīna Babre (Valmiera/Valmieras BSS)
2. vieta: Annemarija Lorēna Priede (Rīga/Dārta/Daugmale)
1. vieta: Anna Kupča (Sigulda/Siguldas BK/SSS)
U21 vecuma grupā vienspēles zēniem:
3. vieta: Gustavs Ankravs (Valmiera/Valmieras BSS)
2. vieta: Oskars Saulītis (Rīga/Dārta/Daugmale)
1. vieta: Edžus Meirāns (Rīga/Dārta/Daugmale)
U21 meiteņu dubultspēles:
3. vieta: Arīna Babre/Arta Priedniece (Valmiera/Valmieras BSS/Sigulda/Siguldas BK/SSS)
2. vieta: Eiprila Briede/Annemarija Priede (Rīga/ Dārta/Daugmale)
1. vieta: Anna Kupča/Annija Rulle-Titava/ Sigulda/ Siguldas BK/SSS
U21 zēnu dubultspēles:
3. vieta: Raimonds Kirsons/Edžus Meirāns (Rīga/ Dārta/Daugmale)
2. vieta: Rolands Bratčikovs/Rihards Žugs (Valmiera/ Valmieras BSS)
1. vieta Mārtiņš Daniels Ķirkums/Oskars Saulītis (Rīga/Dārta/Daugmale)
U21 jauktās dubultspēles:
3. vieta: Mārtiņš Daniels Ķirkums/Amanda Azarova (Rīga/Dārta/Daugmale)
2. vieta: Oskars Saulītis/Eiprila Briede (Rīga/Dārta Daugmale)
1. vieta: Gustavs Dāvida Brečs/Marta Heize (Liepāja/BIK Liepāja) |