Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

Latvijai trīs zelta medaļas Baltijas Senioru čempionātā

27.08 Tallinā norisinājās Baltijas Senioru čempionāts badmintonā, kurā piedalījās arī 19 spēlētāji no Latvijas. Kopumā šajās sacensībās šoreiz piedalījās 147 sportisti no Baltijas valstīm.

Par Baltijas čempioniem kļuva Anita Švalbe, kura pārī ar igaunieti Kulle Laidmae triumfēja sieviešu dubultspēlē 35+ vecuma grupā.
Ojārs Koziņecs no Valmieras uzvarēja vīriešu vienspēlē 40+ vecuma grupā. Kā arī Uģis Briedis, kurš 50+ vecuma grupā palika nepārspēts vienspēlēs,
finālā divos setos uzvarot citu Latvijas pārstāvi Aināru Zanderu.

Uz Latviju ceļo arī trīs sudraba kaluma medaļas, kuras izcīnīja Anita Švalbe 35+ vienspēlēs, Anete Zunte no Valkas 40+ sieviešu dubultspēlē pārī ar Tatjanu Dvornik no Igaunijas, un Ainārs
Zanders no Ozolniekiem, kurš otrais 50+ vīriešu vienspēļu kategorijā.
Pilnam komplektam izcīnītas arī trīs bronzas. Viesturs Bajārs/Valters Liepkalns to iespēja 40+ vīriešu dubultspēlēs, Elvis Pētersons trešais vīriešu vienspēlē 35+ vecuma grupā, Anete Zunte 50+ sieviešu vienspēļu kategorijā.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja: Viesturs Bajārs, Vita Boša, Uģis Briedis, Vadims Čulka, Ilze Ermiča, Elita Grante, Uģis Gross, Artis Kļaviņš, Ojārs Koziņecs, Evija Kvēpa-Vēbere, Valters Liepkalns, Mārtiņš Panke, Pauls Panke, Elvis Pētersons, Ivars Petrovskis, Anita Švalbe, Una Tiliba, Ainārs Zanders, Anete Zunte.