Sākumlapa | Lapas karte
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Ievieš badmintona spēlētāju licences

Latvijas Badmintona federācijas Valde ir pieņēmusi lēmumu no 1.septembra veikt spēlētāju licencēšanu, nosakot, ka 12 menēšu licence maksās 10 eiro pieaugušajiem, bet jauniešiem un junioriem 50% lētāk. Turpmāk reitings tiks aprēķināts tikai licencētiem spēlētājiem, savukārt nauda, kas iegūta no spēlētāju licencēm, tiks izmantota tikai reitinga administrēšanai, reitinga sistēmas uzlabošanai un konkrētā gada reitinga līderu godināšanai.


Latvijas Badmintona federācijas Valdes Lēmums
“Par Latvijas Badmintona federācijas spēlētāju licencēm” 

Latvijas Badmintona federācija Valde nolemj:

1) No 2015. gada 1. septembra ieviest Latvijas badmintona spēlētāju licencēšanu.
2) Noteikt, ka pieaugušajam spēlētājiem gada licences maksa ir 10 eiro, bet junioriem (U19) un jauniešiem (U11, U13, U15, U17) licence maksās 50% - tātad 5 eiro.
3) Lai iegādātos gada licenci, ir jāiemaksā licences maksa Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā, ar norādi: gada licence, vārds un uzvārds, dzimšanas datums.
Spēlētājam maksājuma uzdevums kopā ar datiem par pārstāvēto klubu (ja tāds nav, tad ģeogrāfisko vietu), kā arī aktuālo e-pastu un telefona numuru ir jānosūta uz Latvijas Badmintona federācijas e-pastu: info@badminton.lv
4) Latvijas Badmintona federācijas gada licence ir derīga 12 mēnešus, neatkarīgi no dienas, kad licence ir iegādāta.
5) Latvijas Badmintona federācijas reitingā uzskaitīt tikai to spēlētāju rezultātus, kuri ir tobrīd licencēti.
6) Latvijas čempionātos, tai skaitā jauniešiem, junioriem, pieaugušajiem un senioriem var piedalīties tikai licencētie spēlētāji.
7) Nauda, kas iegūta no gada licencēm, ir tērējama tikai reitinga administrēšanai, reitinga sistēmas uzlabojumiem, kā arī lai godinātu aizvadītā gada reitinga līderus.
8) Lai nodrošinātu iespēju spēlētājiem piedalīties konkrētajās sacensībās, ir iespēja iegādāties arī mēneša licenci tikai 30 dienām. Šādas licences maksa ir 2 eiro (jauniešiem 50% - 1 eiro). Par 30 dienu licenci spēlētājs var samaksāt patstāvīgi - procedūra tāda pati kā gada licences iegādei, vai arī samaksājot licences maksu sacensību organizētājam kopā ar sacensību dalības maksu.
Ja nauda ir iemaksāta sacensību organizētājiem, tad nodot sacensību rezultātus, sacensību organizētājiem ir jāpievieno informācija par spēlētājiem, kuri turnīra laikā iegādājušies spēlētāju licences.
Sacensību organizētājiem 2 darba dienu laikā pēc notikušā turnīra ir jāieskaita iekasētā licences nauda Latvijas Badmintona federācijas bankas kontā.
9) Reitingā tiek uzskaitīti visi turnīri, kuros spēlētājs ir piedalījies licences darbības termiņā. Par turnīra datumu tiek uzskatīta nevis diena, kad notikusi spēlētāja spēle, bet diena, kad konkrētais turnīrs ir noslēdzies.
10) Beidzoties licences darbības termiņam, spēlētāja iegūtie punkti reitingā saglabājas, un no šiem punktiem veidojas spēlētāja vieta Latvijas Badmintona federācijas reitingā, taču pie spēlētāja ir publicējama piebilde par spēlētāja licenci un tās derīguma termiņu.
11) Latvijas Badmintona federācija aicina sporta inventāra tirgotājus, pakalpojumu sniedzējus un pasākumu organizētājus, tais skaitā sacensību rīkotājus piešķirt licencētajiem spēlētajiem īpašas atlaides vai speciālas pakalpojumu cenas.
12) Licencēto spēlētāju sarakstu publicēt Latvijas Badmintona federācijas interneta mājas lapā.

 

Rīgā, 2015.gada 13.augustā 

Latvijas Badmintona federācijas prezidents
Mareks Gruškevics

Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs
Kristians Rozenvalds

 

14.08.2015

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv