Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Latvijā pirmais "Shuttle time" treneru seminārs

Trešdien 28.oktobrī Penkuklē notika Latvijā pirmais starptautiskās badmintona apmācības programmas “Shuttle Time” seminārs badmintona skolotājiem. Vienlaicīgi Penkulē kopā ar treneriem uzturējās arī jaunieši no Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Lielpājas un Penkules, izmantojot treneru semināru teju vai kā pilnvērtīgu sporta nometni.

Semināru vadīja Kristaps Pilveris kopā ar Aiju Popi. Abi tikko ir atgriezušies no Slovākijas, un Kristaps Pilveris ir pirmais Latvijā, kurš ieguvis visaugstāko “Shuttle Time” trenera sertifikātu, un ir pilnvarots ne tikai apmācīt sporta skolotājus un trenerus, bet arī trenerus, kuri pēcāk varētu apmācīt citus trenerus. Gan treneriem, gan arī jauniešiem, ar savu padomu aktīvi palīdzētaja pieredzējušais treneris Arnis Šefers, kurš arī pats formāli bija viens no semināra dalībniekiem.

Seminārā piedalījās 17 dalībnieki, tai skaitā jau pieminētais Arnis Šefers, Edgars Kviesis no Talsiem, Andrejs Krūmiņš no Jēkabpils, Aigars Brečs no Liepājas, Andis Bērziņš no Valmieras, Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka no Jelgavas, Staņislans Jonkus, Ivanda Kozlova, Inga Dzelze un Agnese Krūmiņa no Penkules, Leons Tolstiks no Bēnes, Ērikas Zaremba no Lejasstrazdiem, Jānis Morozovs no Dobeles, Dāvis Lozda un Olga Mihailova.

Seminārs notika Penkules Sporta centrā, kur badmintonu divos laukumus vietējie entuziasti  spēlē divas reizes nedēļa.

Šis, protams, nav vienīgais un pēdējais seminārs, un ja reiz Kristaps Pilveris ir saņēmis mandātu iedzīvināt Shuttle time Latvijā, noteikti būs arī vēl citas iespējas. Jau zināms, ka nākamais šāds seminārs notiks Preiļos, 20.novembrī.

 

28.10.2015

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv