Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Uzsāk veidot Latvijas badmintona federācijas Treneru padomi

Latvijas badmintona federācijas Valde ir pieņēmusi lēmumu veidot Treneru padomi. Šobrīd ir apstiprināts Treneru padomes nolikums projekts, kā arī izsludinātas Treneru padomes vēlēšanas. Taču iesākumā tiks rīkots Latvijas badmintona federācijas aktīvo dalīborganizāciju virtuāls balsojums par Treneru padomes ievēlēšanas procedūru un nolikumu. Pirmo Latvijas badmintona federācijas jaunievēlētās treneru padomes sēdi ieplānots sasaukt Talsos, 14.oktobrī, vienlaicīgi ar Latvijas kausu badmintonā jauniešiem un junioriem.

>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas Treneru padomes nolikuma projektu
>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas Valdes lēmumu par Treneru padomi

Latvijas badmintona federācijas Treneru padome būtu atbildīga par nacionālo izlašu treneru kandidātu izvirzīšanu apstiprināšanai LBF valdē, nacionālo izlašu kandidātu un komandas sastāvu apstiprināšanu, izlašu treniņplāna stratēģijas apstiprināšanu un spēlētāju snieguma analīzi. Tāpat Treneru padome arī izstrādātu priekšlikumus perspektīvu spēlētāju noteikšanas, atlases un izaugsmes sistēmas izveidošanai, koordinētam un optimizētām darbam ar nacionālo izlašu spēlētājiem sezonas garumā.  

Treneru padome arī lemtu par treneru profesionālo tālākizglītību, kā arī izstrādātu priekšlikumus par profesionāli izglītojošas informācijas (grāmatu, datu nesēju utt.) izveidi.

Treneru padome arī būtu pilnvarota sniegt atzinumus un ieteikumus par LBF turnīru sarīkošanas noteikumiem, Latvijas badmintona reitinga nolikumu, kā arī par LBF organizēto turnīru nolikumiem, tai skaitā Latvijas čempionātu jauniešiem, junioriem, komandām, pieaugušajiem un senioriem.

Treneru padome būtu tiesīga lemt par atzinumu piešķirt badmintona trenera sertifikātu, kā arī lemt par jautājumiem, kurus ierosina LSFP, Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, piemēram, par sporta skolu kontrolnormatīviem, esošo un potenciālo sporta skolu programmām u.c.

Latvijas badmintona federācijas aktīvās dalīborganizācijas ir aicinātas līdz 24.septembrim izteikt savu viedokli par Latvijas badmintona federācijas Treneru padomes ievēlēšanas procedūru, tai skaitā par to, cik cilvēkiem būtu jādarbojas Treneru padomē (5 vai 7?), par ievēlēšanas balsojuma diskrētumu, par to, vai Treneru padomes locekļiem ir nosakāmas formālas prasības, piemēram vecums, trenera sertifikāts, reģionālās kvotas u.c.

Pēc aktīvo dalīborganizāciju virtuālā balsojuma rezultātu apkopošanas 25.septembrī tiks izsludinātas Latvijas badmintona federācijas Treneru padomes virtuālās vēlēšanas, balsojumam atvēlot laiku līdz 2017.gada 5.oktobrim.

Treneru padomes priekšsēdētājs tiks ievēlēts Latvijas badmintona federācijas jaunievēlētās Treneru padomes pirmajā sēdē, kas notiks Talsos 2017.gada 14.oktobrī, vienlaicīgi ar Latvijas kausu badmintonā jauniešiem un junioriem, taču izvēloties laiku un apstākļos, kas netraucētu šī turnīra norisei.

 

12.09.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv