Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Pretendenti uz Eiropas čempionātu U17 tiks noteikti atlases turnīros Talsos un Siguldā

Lai noteiktu Latvijas U17 izlases spēlētājus, kuri varēs piedalīties Eiropas čempionātā badmintonā U17, kas notiks Prāgā no 21. līdz 29.novembrim, Latvijas badmintona federācija oktobrī rīkos divus pārbaudes turnīrus. Viens no tiem notiks vienlaicīgi ar Latvijas kausu jauniešiem 2.posmu Talsos 14.oktobrī, otrs vienlaicīgi ar Yonex IX LABL 2.posmu Siguldā 21.-22.oktobrī.

Latvijas badmintona federācija līdz 24.oktobrim ir jānosūta pietiekums uz Eiropas čempionātu badmintonā U17. Latvija uz Eiropas U17 čempionātu var pieteikt 2 spēlētājus vīriešu vienspēlēs, 2 spēlētājas sieviešu vienspēlēs, 2 pārus vīriešu dubultspēlēs, 2 pārus sieviešu dubultspēlēs un 2 pārus jauktajās dubultspēlēs.

Latvijas badmintona federācijas rīkotajos atlases turnīros tiks noteikti 2 spēlētāji uz vīriešu vienspēlēm, 2 pāri uz vīriešu dubultspēlēm, kā arī viens pāris uz sieviešu dubultspēlēm.

Dubultspēļu pāru pretendentiem ir jāpiedalās abos atlases turnīros, izspēlējot apļa turnīru gan Talsos 14.oktobrī, gan Siguldā 22.oktobrī. Punkti par abiem turnīriem tiks saskaitīti kopā, par katru uzvarētu setu piešķirot vienu punktu. Šie turnīri abās dienās sāksies 10:00 no rīta, lai spēlētājiem pirms tam nav nekādu citu traucējošo faktoru.

Gadījumā, ja uz dubultspēļu turnīriem pieteiksies vairāk nekā 5 pāri, tad pāri tiks sadalīti 2 apakšgrupās, bet 2 labākie no katras apakšgrupas kvalificēsies uz fināla grupu, kur šie 4 pāri izspēlēs grupas turnīru, taču jau notikušās spēlēs starp apakšgrupas 1. un 2.vietas ieguvējiem netiks atkārtotas. Savukārt Siguldā sacenstos tikai 4 labākie no Talsu turnīra.

U17 dubultspēļu turnīri, ja tajos piedalīsies vismaz 4 pāri, tiks iekļauti Latvijas badmintona reitingā, savukārt jauniešiem par piedalīšanos papildus grupā nebūs jāmaksā.

Lai noteiktu pretendentus uz abām vīriešu vienspēļu vietām, tiks organizēti 2 vīriešu vienspēļu turnīri - viens Talsos, otrs Siguldā. Talsos U17 turnīrā sākotnēji pretendenti tiks sagrupēti apakšgrupās saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu. 2 labākie no katras apakšgrupas kvalificēsies uz fināla grupu, kur šie 4 spēlētāji izspēlēs grupas turnīru, taču jau notikušās spēlēs starp apakšgrupas 1. un 2.vietas ieguvējiem netiks atkārtotas.  Līdzīgā veidā tiks noskaidrota arī 5.-8.vieta. 

Savukārt Siguldā, īpaši saorganizētā U17 grupas turnīrā turpinās cīnīties tikai 6 labākie pretendenti no Talsu turnīra, kuri tiks sagrupēti 2 apakšgrupās pa trim spēlētājiem, balstoties uz Talsu turnīra rezultātiem. 2 labākie no katras apakšgrupas kvalificēsies uz fināla grupu, kur šie 4 spēlētāji izspēlēs grupas turnīru, taču jau notikušās spēlēs starp apakšgrupas 1. un 2.vietas ieguvējiem netiks atkārtotas. Šobrīd vēl nav izlemts, vai vienspēļu turnīrs notiks vienā dienā ar dubultspēļu atlaes turnīru 22.oktobrī, vai arī atsevišķi 21.oktobrī. 

Latvijas U17 badmintona izlases treneris Andis Bērziņš informē, ka jau šobrīd ir noteikts, ka sieviešu vienspēlēs uz Eiropas U17 čempionātu tiks pieteiktas Una Berga un Liāna Lencēviča. Viņas abas kopā būs arī viens no sieviešu dubultspēļu pāriem. Tāpat ir noteikts, ka jauktajās dubultspēlēs kopā spēlēs Liāna Lencēviča un Patriks Krūze, kā arī Una Berga un Edgars Vaivads. Lēmums par šo spēlētāju priekšlaicīgi apstiprināšanu tiek pamatots gan ar Unas Bergas un Liānas Lencēvičas līdzšinējo sniegumu, gan arī to, ka viņas abas nevarētu piedalīties atlases turnīros, jo tobrīd uzturēsies Pasaules (U19) junioru čempionātā Indonēzijā.

 

01.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv