Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
LBF Treneru padomē ievēl A.Bērziņu, A.Gurecki, E.Kviesi, D.Šavalginu un P.Gurecki

5.oktobrī, piedaloties visiem (!!!) 19 balsstiesīgajiem Latvijas badmintona federācijas biedriem (dalīborganizācijām), atklātā e-balsojumā tika ievēlēta Latvijas badmintona federācijas Treneru padome šādā sastāvā: Andis Bērziņš (16 balsis), Ainārs Gureckis (14 balsis), Edgars Kviesis (11 balsis), Diāna Šavalgina (10 balsis) un Pauls Gureckis (9 balsis).

>>> Skatīt LBF Treneru padomes balsošanas protokolu

Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācijas Valde 13.septembrī pieņēma lēmumu veidot Treneru padomi. Tika apstiprināts Treneru padomes nolikums projekts, kā arī izsludinātas Treneru padomes vēlēšanas, bet iesākumā sarīkojot Latvijas badmintona federācijas aktīvo dalīborganizāciju virtuālo balsojums par Treneru padomes ievēlēšanas procedūru un nolikumu.

>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas Treneru padomes nolikuma projektu
>>> Skatīt Latvijas Badmintona federācijas Valdes lēmumu par Treneru padomi

Latvijas badmintona federācijas Treneru padome būtu atbildīga par nacionālo izlašu treneru kandidātu izvirzīšanu apstiprināšanai LBF valdē, nacionālo izlašu kandidātu un komandas sastāvu apstiprināšanu, izlašu treniņplāna stratēģijas apstiprināšanu un spēlētāju snieguma analīzi. Tāpat Treneru padome arī izstrādātu priekšlikumus perspektīvu spēlētāju noteikšanas, atlases un izaugsmes sistēmas izveidošanai, koordinētam un optimizētām darbam ar nacionālo izlašu spēlētājiem sezonas garumā.  

Treneru padome arī lemtu par treneru profesionālo tālākizglītību, kā arī izstrādātu priekšlikumus par profesionāli izglītojošas informācijas (grāmatu, datu nesēju utt.) izveidi.

Treneru padome arī būtu pilnvarota sniegt atzinumus un ieteikumus par LBF turnīru sarīkošanas noteikumiem, Latvijas badmintona reitinga nolikumu, kā arī par LBF organizēto turnīru nolikumiem, tai skaitā Latvijas čempionātu jauniešiem, junioriem, komandām, pieaugušajiem un senioriem.

Treneru padome būtu tiesīga lemt par atzinumu piešķirt badmintona trenera sertifikātu, kā arī lemt par jautājumiem, kurus ierosina LSFP, Olimpiskā komiteja, LR Izglītības un zinātnes ministrija, piemēram, par sporta skolu kontrolnormatīviem, esošo un potenciālo sporta skolu programmām u.c.

Treneru padomes priekšsēdētājs tiks ievēlēts Latvijas badmintona federācijas jaunievēlētās Treneru padomes pirmajā sēdē, kas notiks Talsos 2017.gada 14.oktobrī, vienlaicīgi ar Latvijas kausu badmintonā jauniešiem un junioriem, taču izvēloties laiku un apstākļos, kas netraucētu šī turnīra norisei.

 

05.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv