U11 vecuma grupā par absolūto čempioni tika kronēta Valmieras BSS spēlētāja Rūta Straumīte, kura uzvarēja visās trīs kategorijās. Pārī ar Rūtu, jauktajās dubultspēlēs zelta medaļu ieguva Justs Kājiņš (Valmieras BSS), savukārt meiteņu dubultspēlēs - Tīna Luīza Frinde (Valmieras BSS). Puišiem vienspēlēs čempiona titulu izcīnīja Oskars Bajārs (RSP/RBS), savukārt puišu dubultspēlēs zelta medaļas izcīnīja Alberts Erelis un Krišjānis Rokpelnis (abi Siguldas BK/SSS).
U15 vecuma grupā dominēja Madara Gaure un Regnārs Bajārs (abi RSP/RBS), abiem kļūstot par absolūtajiem čempioniem visās trīs kategorijās. Jauniešiem piebiedrojās arī dubultspēļu pārinieki: attiecīgi kopā ar Madaru, meiteņu dubultspēles uzvarēja Leila Anna Siliņa (Siguldas BK/SSS) un kopā ar Regnāru, zelta medaļas izcīnīja Henrijs Ankravs (Valmieras BSS).
U19 vecuma grupā, aizvadot pēdējo junioru vecuma čempionātu, bez ierunām par absolūto čempioni kļuva Anna Kupča (Siguldas BK/SSS), nokārtojot uzvaru meiteņu dubultspēlē pārī ar Nikolu Muķieli (Siguldas BK/SSS) un jauktajā dubultspēlē ar Tomu Salu (RSP/RBS). Savukārt puišu dubultspēlē uzvaras laurus plūca Edžus Meirāns (Dārta/Daugmale) un Rihards Žugs (Valmiers BSS), bet puišu vienspēlēs, atvadoties no junioru vecuma grupas, ar godu un pelnītu uzvaru, uz augstākā pjedestāla pakāpiena kāpa Dāvis Strazdiņš (Siguldas BK/SSS).
Foto no turnīra redzami šeit: https://foto.inbox.lv/badminton/13-05-2023-LC-Jauniesu-U11-15-19-Talsi
Pilns medaļnieku saraksts zemāk.
|
Grupa MS U11 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Oskars Bajārs |
RSP/RBS |
2 |
Krišjānis Rokpelnis |
Siguldas BK/SSS |
3 |
Justs Kājiņš |
Valmieras BSS |
|
Grupa WS U11 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Rūta Straumīte |
Valmieras BSS |
2 |
Tīna Luīze Frinde |
Valmieras BSS |
3 |
Amelija Graudiņa |
Siguldas BK/SSS |
|
Grupa MD U11 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Alberts Erelis |
Siguldas BK/SSS |
Krišjānis Rokpelnis |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Justs Kājiņš |
Valmieras BSS |
Valters Karāns |
Valmieras BSS |
3 |
Miks Boldans |
Talsu NSS |
Endijs Ezeriņš |
Talsu NSS |
|
Grupa WD U11 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Tīna Luīze Frinde |
Valmieras BSS |
Rūta Straumīte |
Valmieras BSS |
2 |
Amelija Graudiņa |
Siguldas BK/SSS |
Enija Zariņa |
Valmieras BSS |
3 |
Reičela Linda Arāja |
Talsu NSS |
Lelde Leja |
Talsu NSS |
|
Grupa XD U11 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Justs Kājiņš |
Valmieras BSS |
Rūta Straumīte |
Valmieras BSS |
2 |
Krišjānis Rokpelnis |
Siguldas BK/SSS |
Amelija Graudiņa |
Siguldas BK/SSS |
3 |
Valters Karāns |
Valmieras BSS |
Tīna Luīze Frinde |
Valmieras BSS |
|
Grupa MS U15 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Regnārs Bajārs |
RSP/RBS |
2 |
Mārtiņš Jaunslavietis |
Lotos |
3 |
Edvīns Karpats |
Lotos |
|
Grupa WS U15 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Madara Gaure |
RSP/RBS |
2 |
Leila Anna Siliņa |
Siguldas BK/SSS |
3 |
Evelīna Freija |
Talsu NSS |
|
Grupa MD U15 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Henrijs Ankravs |
Valmieras BSS |
Regnārs Bajārs |
RSP/RBS |
2 |
Mārtiņš Jaunslavietis |
Lotos |
Edvīns Karpats |
Lotos |
3 |
Oskars Bajārs |
RSP/RBS |
Nicanor Santino Denisov |
RSP/RBS |
|
Grupa WD U15 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Madara Gaure |
RSP/RBS |
Leila Anna Siliņa |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Evelīna Freija |
Talsu NSS |
Melissa Romaņuka |
Talsu NSS |
3 |
Daniela Runde |
Lotos |
Ieva Valģe |
Lotos |
|
Grupa XD U15 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Regnārs Bajārs |
RSP/RBS |
Madara Gaure |
RSP/RBS |
2 |
Oskars Bajārs |
RSP/RBS |
Evelīna Freija |
Talsu NSS |
3 |
Mārtiņš Jaunslavietis |
Lotos |
Ieva Valģe |
Lotos |
|
Grupa MS U19 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Dāvis Strazdiņš |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Toms Sala |
RSP/RBS |
3 |
Edžus Meirāns |
Dārta/Daugmale |
|
Grupa WS U19 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Anna Kupča |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Anzhelika Nadtochyi |
RSP/RBS |
3 |
Dārta Alise Demitere |
Valmieras BSS |
|
Grupa MD U19 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Edžus Meirāns |
Dārta/Daugmale |
Rihards Žugs |
Valmieras BSS |
2 |
Rolands Bratčikovs |
Valmieras BSS |
Toms Sala |
RSP/RBS |
3 |
Jānis Jaunslavietis Jr. |
Lotos |
Dāvis Strazdiņš |
Siguldas BK/SSS |
|
Grupa WD U19 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Anna Kupča |
Siguldas BK/SSS |
Nikola Muķiele |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Žanete Griniece |
BIK Liepāja |
Marta Heize |
BIK Liepāja |
3 |
Madara Mackēviča |
Siguldas BK/SSS |
Anete Priedniece |
Siguldas BK/SSS |
|
Grupa XD U19 |
|
Vieta |
Vārds Uzvārds |
Klubs |
1 |
Toms Sala |
RSP/RBS |
Anna Kupča |
Siguldas BK/SSS |
2 |
Dāvis Strazdiņš |
Siguldas BK/SSS |
Anzhelika Nadtochyi |
RSP/RBS |
3 |
Edžus Meirāns |
Dārta/Daugmale |
Diāna Bespalova |
Dārta/Daugmale |
|