Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
FZ Forza jauniešu kauss noslēdzies

Ar 30. Siguldas atklāto čempionātu jauniešiem noslēdzies FZ Forza jauniešu kauss 2023.

128 jaunieši sadalīja medaļas Dimanta, Zelta, Bronzas un iespēju meistarības līgās.
Sestdien, 16.decembrī tika sadalītas medaļas visās vienspēļu kategorijās.
Iespēju Līgā U11 grupā meitenēm – zelta medaļa Tīnai Luīzei Frindei, Savukārt puišiem U11 grupā kā labākais tika kronēts Valters Karāns.
Bronzas līgā – kā jau vienmēr, viskuplākais spēlētāju skaits un 32 meiteņu konkurencē – labākā šoreiz Veronika Markelova, puišiem 22 dalībnieku konkurencē labākais – Armands Znotiņš.
Zelta līgā ar uzvaru meitenēm apsveicam Melissu Romaņuku, puišiem – spraigākā 3.setu spēlē uzvaras laurus plūca Jaroslavs Aleksejevs.
Dimanta līgā, jeb augstākajā meistarības līgā Zelta medaļu meitenēm izcīnīja Anna Kupča, savukārt puišiem to izcīnīja Edžus Meirāns.

Svētdien, 17. decembrī norisinājās dubultspēles un jauktās dubultspēles.
Bronzas līgā dubultspēlēs puišiem labākie – Toms Moiseičuks un Armands Znotiņš.
Zelta līgas labākās meitenes – Māra Nevedomska un Patrīcija Paula Toma, savukārt puišiem par uzvaru parūpējās Jaroslavs Aleksejevs un Daniels Kubliņš.
Dimanta līgā meitenēm izcili spraigā cīņā 3.setos un pagarinājumā uzvaru izcīnīja Anna Kupča un Nikola Muķiele, savukārt puišiem par labākajiem tika kronēti Rihards Žugs un Edžus Meirāns.
Jauktajās dubultspēlēs bronzas līgā uzvarēja Kristaps Širovs un Dārta Širova, zelta līgā, kā labākie sacensības noslēdza Jaroslavs Aleksejevs un Leila Anna siliņa, savukārt dimanta līgā labākie – Toms Sala un Anna Kupča.

Kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti kopā ar jauniešu reitinga līderiem un jauniešu gada balvu ieguvējiem 2024.gada 13. janvārī Jauniešu gada balvas pasniegšanas ceremonijā Rīgā, Rimi OC konferenču zālē 14:00.

 

Pilns rezultātu un uzvarētāju saraksts pieejams šeit

 

17.12.2023

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv