Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Podosinoviks Ķekavā izcīna desmito titulu pēc kārtas!

Baložos un Ķekavā aizvadīts VICTOR Latvijas čempionāts badmintonā, kurš pulcēja Latvijas spēcīgākos spēlētājus, lai noskaidrotu 2024. gada Latvijas čempionus.

Vīriešu vienspēles kategorijā jau desmito gadu pēc kārtas triumfēja Niks Podosinoviks, finālā uzvarot Reini Kraukli. Fantastisks panākums Nikam, bronza aizceļo uz Rīgu un Siguldu, to iegūstot Tomam Salam un Artūram Akmenim. Jau kopš 2015. gada Latvijas čempionāta Salaspilī Niks neļauj nevienam oponentam nostāties uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Apskaužama sērija.

Jekaterina Romanova aizvadīja stabilu turnīru un pārliecinoši izcīnīja savu otro zelta medaļu Latvijas čempionātā sieviešu vienspēlē, finālā divos setos uzvarot Ievu Popi. Bronzas medaļu saņem Grieta Jermacāne un Anzhelika Nadtochyi. Cēsu sportistei Grietai Jermacānei šis ir lielisks panākums, kas dos motivāciju nākamajiem startiem.

Trīs lietas labas lietas. Šo teicienu Ķekavā apstiprināja Rīgas un Siguldas apvienotais pāris Reinis Krauklis un Artūrs Akmens, kuri četrās vīriešu dubultspēles kategorijas mačos nezaudēja nevienu setu, finālā uzvarot, no kvalifikācijas turnīra nākošos, Ardi Danielu Bedrīti un Teodoru Kerimovu. Bronzu saņēma jaunie spēlētāji - Leonardo Golovčenko/Jānis Jaunslavietis un Toms Sala/Regnārs Bajārs. Jauniešiem vēl jātrenējas, lai gāztu no troņa pieredzējušos bukus.

Fināls pirms fināla. Šādi varētu raksturot sieviešu dubultspēles šajā čempionātā. Jekaterina Romanova/Liāna Lencēviča pusfinālā, badmintona drāmā, uzvarēja Ievu Popi/Kristīni Gurecku. Finālā Katjai un Liānai pārliecinoša uzvara pār jaunajām Rīgas badmintona skolas audzēknēm Madaru Gauri un Anzheliku Nadtochyi. Bronzu saņem arī Siguldas pāris Nikola Muķiele/Annija Rulle-Titava.

Jauktās dubultspēles fināls raisīja lielas emocijas Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa tribīnēs, jo Latvijas badmintona klasikā cīnījās Rīga pret Siguldu - Kristīne Gurecka/Toms Sala pret Jekaterinu Romanovu/Gunti Lavrinoviču. Nervus kutinošā spēlē divos setos uzvarēja Kristīne Gurecka ar savu audzēkni Tomu Salu, liedzot Jekaterinai Romanovai kļūt par šī gada absolūto Latvijas čempioni badmintonā. Bronzu ieguva siguldieši Annija Rulle-Titava/Artūrs Akmens un pārsteidzošie Laine Eglīte/Pauls Eliass Rozenvalds, kuri no kvalifikācijas turnīra Baložos piektdien aizcīnījās līdz cēlmetālam svētdien Ķekavā, pierādot, ka ar lielu cīņas sparu sportā iespējami panākumi!

Latvijas Badmintona federācija saka paldies Latvin.lv, Xjeans, CITRO, abrands.lv, LAVAZZA, Veselības Vēstniecība kā arī visiem spēlētājiem, treneriem, tiesnešiem, sacensību organizatoriem, līnijtiesnešiem - bez jums šis čempionāts nevarētu notikt.

 

05.02.2024

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv