Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Noslēdzies pirmais FZ Forza jauniešu kauss 2024

Kā jau pēdējā laikā ierasts, FZ Forza jauniešu kauss pulcē kuplu dalībnieku skaitu. Šajā nedēļas nogalē Valmierā, sacensībās piedalījās 144 dalībnieki no Rīgas, Siguldas, Valmieras, Liepājas, Valkas, Cēsīm, Baložiem, Talsiem un Jelgavas.

Dalībnieku skaits runā pats par sevi – kļūt par sacensību uzvarētājiem nebija vieglākais uzdevums.

U11 vecuma grupa

Par uzvarētāju vienspēlēs U11 vecuma grupām kļuva Amēlija Graudiņa (Siguldas BK/SSS) un Alberts Erelis (Siguldas BK/SSS).

Bronza II meistarības grupa

Par uzvarētāju Bronza II meistarības grupā meiteņu vienspēlēs tika kronēta Madara Leinarte (Talsu NSS)

Bronza I meistarības grupa

Bronza I meistarības grupā tika aizvadītas 4 kategorijas. Zēnu vienspēlē pirmā vieta Jānim Liepiņam (RSP/RBS), savukārt meitenēm – Liveta Birzgale (Siguldas BK/SSS).
Meiteņu dubultspēlēs nepārspētas palika Marta Paula Gulbe/Gabriela Zvaigzne (RSP/RBS), savukārt jauktajās dubultspēlēs zelta medaļas kaklā kāra Daniels Kubliņš/Liveta Birzgale (Siguldas BK/SSS)

Zelta meistarības grupa

Otrā stiprākajā, jeb Zelta meistarības grupā, par vienspēļu čempioniem kļuva Daniele Runde no Valkas (Lotos) un Siguldas audzēknis Daniels Kubliņš (Siguldas BK/SSS).
Zēnu dubultspēlēs pirmo vietu ieguva Ričards Klāvs Miezītis/Toms Moiseičuks (Talsu NSS), savukārt meiteņu dubultspēlēs uz augstākā pakāpiena kāpa Māra Nevedomska/Patrīcija Paula Toma (RSP/RBS).
Jauktajās dubultspēlēs nepārspēti palika Raimonds Kirsons/Anna Miesniece (Dārta/Daugmale), karot kaklā zelta medaļas.

Dimanta meistarības grupa

Esam nonākuši līdz augstākajai meistarības grupai, kurā šoreiz Rīgas pārstāvjiem no RSP/RBS izdevās izcīnīt visas piecas augstākā kaluma medaļas.
Zēnu vienspēlēs uzvarēja Regnārs Bajārs, meiteņu vienspēlēs – Anzhelika Nadtochyi. Dubulspēlēs kā labākie no puišiem uz augstākā pjedestāla pakāpiena kāpa Regnārs Bajārs/Edžus Meirāns, meitenēm – Madara Gaure/Anzhelika Nadtochyi, savukārt jauktajās dubultspēlēs uzvarēja Dāvis Strazdiņš/Anzhelika Nadtochyi.

LBF vēlas pateikties Valmieras BK/VSS par noorganizētajām sacensībām, kā arī FZ Forza pārstāvjiem Latvin.lv par sarūpētajām balvām.

Nākamais kausa posms tikai rudenī, bet pa vidu vēl divi Latvijas čempionāti jauniešiem, kuri ies kopējā punktu ieskaitē.

Pilns medaļnieku saraksts pieejams šeit:
links uz tournamentsoftware

 

18.02.2024

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv