Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
Senioru tūre
Seniori
AirBadminton
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Badmintons 15 minūtēs
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Liepājā noslēdzies Eiropas reitinga turnīrs "Victor Latvia U17 International"

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas LOC manēžā jau trešo reizi norisinājās Eiropas reitinga turnīrs "Victor Latvia U17 International". Turnīrā piedalījās 126 dalībnieki no 10 valstīm. Lielākos panākumus guva Lietuvas badmintonisti, izcīnot zelta medaļas visās piecās disciplīnās. Ievērojams ir Latvijas pāra panākums, Madara Gaure (RSP/RBS) un Anete Priedniece (SBK/SSS) spēja iegūt bronzu dubultspēlēs.

Visu spēļu rezultātus skatiet šeit.
Turnīra fotogaleriju aplūkojiet šeit.
Spēļu translāciju skatiet šeit.

Eiropas U17 reitinga turnīrā Lietuvas badmintonisti izcīnīja 7 no 8 zelta medaļām, 2 no 8 sudraba medaļām, kā arī 8 no 16 bronzas medaļām. Somijas badmintonisti tikmēr mājās aizveda 3 sudraba medaļas un 2 bronzas, Igaunijas badmintonisti ieguva 2 sudraba un 2 bronzas medaļas, savukārt Ukrainas jauniešiem 1 zelta un 1 bronzas medaļa.

Īpaši jāatzīmē, ka Liepājā uz pjedestāla pēc bronzas medaļas kāpa arī Latvijas jauniešu pāris dubultspēlēs - Madara Gaure (RBS/RSP) un Anete Priedniece (SBK/SSS). Latvijas pāris 1/4 finālā divos setos uzvarēja Igaunijas pāri Margaret Lips & Kirsika Vaidla, 1/2 finālā mūsu jaunietes piekāpās citam Igaunijas pārim - Kaisa Liss Lepp & Romika Vakk.

Eiropas U17 reitinga turnīrā Latviju pārstāvēja 16 spēlētāji, tai skaitā Regnārs Bajārs, Madara Gaure no Rīgas, Jaroslavs Aleksejevs, Daniels Kubliņš, Anete Priedniece no Siguldas, Leonards Piļka no Jelgavas, Evelīna Freija, Ričards Klāvs Miezītis, Melissa Romaņuka, Dārta Zandberga un Anželika Zeiferte no Talsiem, Oskars Gūtmanis, Paula Mežale, Ieva Meždreija, Anželina Vinklere un Madara Vītola no Liepājas.

Liepājas turnīrā bija pieteikti spēlētāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Ukrainas, Polijas, Beļģijas, Kipras un Jaunzēlandes. 

Vienlaicīgi ar Eiropas U17 reitinga turnīru, notika sacensības arī U13, U15 un U21 vecuma grupās, kā arī komandu turnīri U16 un U21 vecuma grupās.

Eiropas U17 badmintona reitinga turnīru “Victor Latvia U17 2024” atbalstīja Liepājas pilsēta, Latvijas Badmintona federācija, “Lavazza” un “Mūsa Motors Rīga”.

Materiāls sagatavots, izmantojot sacensību rīkotāju iesūtīto informāciju.

 

22.04.2024

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv