Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Kalendārs
Reitings
Latvijas izlase
Latvijas čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Latvijas spēlētāji
Latvijas statistika
LBF Slavas zāle
Gada balva
Klubi un dalīborganizācijas
Seniori
Par badmintonu
Kur spēlēt badmintonu?
Badmintona noteikumi
AirBadminton
Shuttle Time
Bildes (pamatā arhīvs)
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde, lēmumi, protokoli
Dokumenti
Antidopings
Veikals
Par federāciju
Atbalstītāji
RSL
Evelatus
Veselības Vēstniecība
Rimi Olimpiskais centrs
Abrands
Fisher
Sixt
Inbox.lv
Seal
Masterprint
Xjeans
Rudolfs
Partnerība
Izglītības un zinātnes ministrija
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
SIA Ankravs
Aktualitātes
 
RSL BEC vasaras skolas treniņnometne

Badminton Europe jau kopš 1982.gada rīko šādus un līdzigus pasākumus - šī būs jau 43.nometne pēc kārtas. 

Šogad RSL BEC vasaras skolas treniņnometne notiek Vejenā, Dānijā, laika posmā no 5.līdz 12.jūlijam,  vienlaicīgi ar treniņnometni notiek arī “BWF Couch Education Level 2” kursi.

Nometnē piedalās talantīgākie no Eiropas U15 spēlētājiem. Pasākumu organizē Badminton Europe sadarbībā ar atlasītiem augsta līmeņa treneriem. Šī ir laba iespēja laicīgi sekot līdzi jauno spēlētāju attīstībai, kuri nākotnē varētu būt ieinteresēti piedalīties Badminton Europe organizētā Team Europe projektā – nometnē Eiropas talantīgākajiem U17, U19 un U21 spēlētājiem. RSL BEC vasaras skola sniedz iespēju spēlētājiem veidot savu profilu Eiropas līmenī un veicināt ilgtermiņa sadarbību un draudzību spēlētāju grupas ietvaros.

No Latvijas nomentē piedalās Dārta Zandberga, Oskars Bajārs, Bruno Mucenieks, bet kā trenere nometnē strādā Monika Radovska.

Treneru komandu vada Īfje Beselinka (Nīderlande).

• Īfje trenē pati savā akadēmijā BadSlice un ir badmintona fonda Learn to Fly īpašniece.

• Viņa strādā visā Eiropā kā treneru pasniedzēja.

• 2025. gadā viņa kopā ar Fransisko Dakalu vadīja vasaras skolu.

• Kā spēlētāja viņa ir ieguvusi piecus Nīderlandes jauniešu čempiones titulus, piedalījusies Pasaules junioru čempionātā Vankūverā un daudzus gadus spēlējusi Nīderlandes premjerlīgā.

 

Savukārt BWF treneru apmācības 2. līmeņa kurss ir koučinga kurss. Kandidāti, kuri veiksmīgi nokārtos kursu, kļūs par sertificētiem BWF 2. līmeņa treneriem. BWF/BEC 2. līmeņa koučinga kursu vadīs Vojcehs Škudlarčiks (Polija).

• Viņš ir sertificēts BWF 3. līmeņa treneris un oficiālais BWF 2. līmeņa pasniedzējs.

• Viņš vada treneru apmācības kursus visā pasaulē, īpaši koncentrējoties uz Eiropu un

PanAm reģionu.

• Viņš ir bijušais profesionālais dubultspēļu spēlētājs ar karjeras augstāko vietu pasaules rangā (22. vieta) – apvienojot elites spēlēšanas pieredzi ar dziļām trenera zināšanām.

• Viņš ir iesaistīts vasaras skolā kopš 2016. gada – sākumā kā treneris un pēdējos vairākus gadus kā vadošais BWF 2. līmeņa pasniedzējs.

 

07.07.2026

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv