Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 24.06.2024
Vīriešu dubultspēles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Edwin KARPATS Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/2/470| |24-03-02-LKKC/4/462| |24-01-27-SIG1/3/440
23-12-17-LKJ3/2/376| |23-11-19-SIG4/6/360| |24-05-19-LABL/3/352
23-05-14-LCBJ/2/338| |23-09-24-SIG2/5/328| |23-01-22-LKJ1/1/320
23-06-03-SIG1/3/317
3763
2 Oskars BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/475| |24-01-27-SIG1/4/420| |24-03-02-LKKC/10/402
23-12-30-SIG5/8/380| |24-30-03-ZVLK/7/351| |23-09-24-SIG2/4/336
24-05-19-LABL/5/328| |23-10-08-LKJ2/5/328| |22-12-03-TALS/4/323
23-05-14-LCBJ/3/317
3660
3 Nicanor Santino DENISOV RSP/RBS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/3/352| |24-30-03-ZVLK/9/333| |23-05-14-LCBJ/3/317
23-10-08-LKJ2/7/312| |24-05-19-LABL/8/304| |23-09-24-SIG2/9/296
23-06-03-SIG1/5/295| |23-01-22-LKJ1/3/282| |23-04-02-LCBJ/1/280
23-02-12-NGP1/1/280
3051
4 Justs KĀJIŅŠ Valmieras SS 30.12.2024 24-02-18-LKJ1/2/513| |24-05-19-LABL/9/296| |23-04-02-LCBJ/3/246
24-05-12-LCBJ/7/234| |23-05-14-LCBJ/2/226| |24-04-07-LCBJ/3/220
23-12-17-LKJ3/3/220| |24-03-16-LIEP/5/164| |24-01-20-CN1K/3/132
2251
5 Endijs EZERIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/4/336| |23-11-25-LIEP/4/252| |23-05-14-LCBJ/3/211
23-12-17-LKJ3/4/210| |24-04-07-LCBJ/5/205| |24-05-12-LCBJ/1/200
24-06-14-LIEP/1/150| |24-03-16-LIEP/2/94| |24-04-27-TNK2/3/94
1752
6 Alberts ERELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-11-04-TALS/9/296| |23-05-14-LCBJ/1/240| |24-04-07-LCBJ/4/230
23-04-02-LCBJ/6/224| |22-11-13-SIGU/5/201| |24-05-12-LCBJ/2/188
22-05-08-LCBJ/2/169| |
1548
7 Rodislavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/5/328| |23-11-04-TALS/9/296| |23-04-02-LCBJ/4/235
23-04-16-VL_U/4/235| |24-04-07-LCBJ/2/235| |
1329
8 Ritvars MEŽALS BIK Liepāja 31.12.2024 24-02-24-TNK1/6/280| |23-11-25-LIEP/4/252| |24-04-07-LCBJ/6/200
23-05-37-LIEP/5/197| |24-06-14-LIEP/2/141| |24-04-21-VLCH/3/88
24-03-16-LIEP/3/88| |24-04-27-TNK2/5/82| |
1328
9 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-03-05-GP-2/2/263| |23-01-22-LKJ1/7/250| |23-04-02-LCBJ/4/235
22-11-13-SIGU/5/201| |22-08-28-RBT2/7/191| |22-05-08-LCBJ/1/180
1320
10 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 31.12.2023 23-06-03-SIG1/9/266| |23-04-02-LCBJ/5/230| |22-10-02-JK22/6/224
23-03-18-LIEP/4/168| |23-03-25-TALS/7/125| |2022-10-08-TALS/6/112
1125
11 Miks BOLDANS Talsu NSS 08.04.2025 23-11-25-LIEP/4/252| |23-05-14-LCBJ/3/211| |23-12-17-LKJ3/4/210
24-04-07-LCBJ/5/205| |24-06-14-LIEP/1/150| |24-03-16-LIEP/2/94
1122
12 Valters KARĀNS Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/2/513| |24-05-19-LABL/9/296| |23-05-14-LCBJ/2/226
1035
13 Krišjānis ROKPELNIS Siguldas BK 30.12.2023 23-05-14-LCBJ/1/240| |23-04-02-LCBJ/6/224| |22-05-08-LCBJ/2/169
633
14 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras SS 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/3/220| |23-04-02-LCBJ/8/213| |24-01-20-CN1K/3/132
565
15 Marats ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/5/328| |24-04-07-LCBJ/4/230| | 558
16 Edijs ĀBELTIŅŠ Saulrīti SK 01.10.2024 24-03-09-LIG1/3/176| |24-05-26-LIG2/4/168| |24-06-08-CN6K/6/80
424
17 Jānis Lauris DOZĪTIS Saulrīti SK 01.04.2025 24-05-26-LIG2/4/168| |24-06-08-CN6K/6/80| | 248
18 Radomirs BUTENIEKS Olaine 10.03.2025 24-04-07-LCBJ/6/200| | 200
19 Miks ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-05-12-LCBJ/1/200| | 200
20 Pauls Gustavs GROBIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-05-12-LCBJ/2/188| | 188
21 Niks KĀPIŅŠ Skaistkalne 27.05.2024 24-05-26-LIG2/3/185| | 185
22 Atvars PRIEDĪTIS Skaistkalne 27.05.2024 24-05-26-LIG2/3/185| | 185
23 Roberts CERIŅŠ Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/3/176| | 176
24 Kārlis LAIZĀNS Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/3/176| | 176
25 Māris TOMSONS Talsu NSS 08.04.2025 24-04-27-TNK2/4/151| | 151
26 Uģis OZOLIŅŠ Talsu NSS 31.12.2023 23-03-25-TALS/8/122| | 122
27 Kristiāns DINSBERGS BIK Liepāja 31.12.2024 24-04-21-VLCH/4/84| | 84
28 Emīls Kārlis KESUS BIK Liepāja 31.12.2024 24-04-21-VLCH/4/84| | 84