Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 26.09.2022
Sieviešu dubultspēles 35+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/2/940| |21-10-10-LCPN/3/880| |21-06-16-LVSK/1/720
20-08-30-BWF3/4/675| |21-11-20-LCBS/1/600| |20-02-02-LVCP/2/564
21-12-19-FORZ/2/564| |19-11-16-ZV#1/1/420| |20-01-25--LABL/1/420
20-09-19-LABL/2/395
6178
2 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 11.04.2023 22-06-11-RBT1/1/932| |21-06-16-LVSK/3/634| |22-08-28-BSEN/1/550
20-02-02-LVCP/6/480| |22-07-31-VALK/5/476| |20-09-19-LABL/3/370
19-11-02-LVSC/1/360| |20-01-25--LABL/4/353| |19-02-03-LVCN/4/336
19-11-16-ZV#1/6/336
4827
3 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2022 22-06-11-RBT1/1/932| |21-11-20-LCBS/1/600| |22-04-10-ZVBK/3/484
22-07-31-VALK/5/476| |20-02-02-LVCP/8/456| |20-09-19-LABL/3/370
19-11-02-LVSC/1/360| |19-10-20-LABL/4/353| |20-07-04-LABL/6/336
20-08-08-LABL/6/336
4703
4 Inese PREINBERGA Rīga BK 31.12.2022 22-02-06-LCPN/7/780| |21-10-10-LCPN/7/780| |22-04-10-ZVBK/3/484
20-02-02-LVCP/7/468| |22-02-27-FORZ/4/420| |21-09-04-KNAC/4/370
20-09-19-LABL/4/353| |20-07-04-LABL/5/344| |20-08-08-LABL/5/344
19-10-20-LABL/5/344
4687
5 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/5/486| |2022-09-11-ZVB2/4/485| |22-08-28-BSEN/2/470
21-11-20-LCBS/2/470| |21-12-19-FORZ/1/350| |22-02-27-FORZ/2/329
22-07-31-VALK/3/308| |20-07-11-MEGO/1/300| |19-11-02-LVSC/3/290
20-03-08-ALOJ/4/277
3765
6 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 22-04-10-ZVBK/5/486| |2022-09-11-ZVB2/4/485| |21-11-20-LCBS/2/470
21-12-19-FORZ/1/350| |22-07-31-VALK/3/308| |20-07-11-MEGO/1/300
22-07-09-CSN1/1/250| |20-09-12-MEGO/1/240| |22-01-08-BALT/6/240
20-02-08-MEGO/5/197
3326
7 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 21-11-20-LCBS/2/564| |22-03-26-TALS/4/462| |22-04-02-PENK/2/329
19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/4/294| |20-07-11-MEGO/6/240
20-01-18-TALS/6/240| |19-04-06-LKKC/18/234| |20-10-10-LIEP/2/230
20-02-08-MEGO/2/226
3121
8 Eva FILKA Liepāja 04.04.2023 21-11-20-LCBS/2/564| |22-03-26-TALS/4/462| |22-04-02-PENK/2/329
19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/4/294| |21-09-11-LACB/5/262
20-01-18-TALS/6/240| |20-10-10-LIEP/2/230| |20-02-08-MEGO/2/226
20-09-12-MEGO/5/197
3106
9 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 21-11-20-LCBS/3/528| |22-03-26-TALS/5/462| |22-03-05-LIEP/2/329
19-11-02-LVSC/2/310| |20-08-16-VALK/6/288| |20-07-11-MEGO/6/240
19-04-06-LKKC/17/238| |20-10-10-LIEP/4/206| |20-03-07-TALS/4/176
19-05-18-LIEP/4/118
2895
10 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |22-08-28-BSEN/4/336| |19-11-02-LVSC/4/277
20-03-08-ALOJ/5/271| |19-10-26-RIGA/5/271| |20-07-11-MEGO/4/252
20-08-08-LABL/4/252| |22-01-15-BALT/1/250| |20-07-04-LABL/5/246
19-10-20-LABL/6/240
2815
11 Elita GRANTE Rīga BK 31.08.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |22-08-28-BSEN/4/336| |19-11-02-LVSC/4/277
20-03-08-ALOJ/5/271| |20-07-11-MEGO/4/252| |20-08-08-LABL/4/252
22-01-15-BALT/1/250| |20-07-04-LABL/5/246| |19-10-20-LABL/6/240
19-12-29-LABL/7/234
2778
12 Ilze ERMIČA Badmintonaklubs.lv 31.08.2022 21-11-20-LCBS/1/500| |21-12-19-FORZ/7/468| |19-11-02-LVSC/1/330
22-08-28-BSEN/5/328| |19-02-03-LVCN/5/328| |22-07-09-CSN1/2/314
18-11-03-LVSC/1/220| |18-08-18-BSEN/1/90| |
2578
13 Ilze GŪTMANE Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/5/462| |22-05-14-TALS/5/328| |21-09-11-LACB/5/262
19-04-06-LKKC/17/238| |22-07-09-CSN1/3/220| |20-10-10-LIEP/4/206
19-05-25-KURZ/6/192| |20-03-07-TALS/4/176| |19-10-05-TALS/4/176
22-05-28-LIEP/3/176
2436
14 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/440| |21-12-17-OLAI/3/308| |22-07-09-CSN1/4/260
20-03-08-ALOJ/8/251| |20-07-11-MEGO/8/228| |19-04-06-LKKC/22/220
20-09-12-MEGO/6/192| |20-02-08-MEGO/6/192| |20-01-04-PENK/4/176
19-12-26-OZOL/8/160
2427
15 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/317| |20-03-08-ALOJ/4/277| |19-10-20-LABL/5/246
19-12-29-LABL/5/246| |20-01-25--LABL/5/246| |20-09-19-LABL/3/238
20-10-03-CESI/2/230| |20-02-15-CM-2/1/210| |19-01-27-LABL/1/200
19-03-09-LALB/1/200
2410
16 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/528| |22-07-09-CSN1/3/397| |19-11-02-LVSC/2/254
20-07-11-MEGO/7/234| |20-09-12-MEGO/3/211| |20-02-08-MEGO/4/202
22-07-31-VALK/7/195| |18-11-03-LVSC/3/158| |19-01-16-CM-1/4/101
19-01-20-CM-2/5/98
2378
17 Una TILIBA Ozolnieki 31.08.2022 22-08-28-BSEN/6/320| |20-03-08-ALOJ/5/271| |22-07-09-CSN1/4/260
19-04-06-LKKC/15/245| |19-11-02-LVSC/3/238| |20-07-11-MEGO/7/234
20-09-19-LABL/6/216| |20-02-08-MEGO/3/211| |20-09-12-MEGO/5/197
20-02-15-OLAI/1/180
2372
18 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/4/277| |19-10-20-LABL/5/246| |19-12-29-LABL/5/246
20-01-25--LABL/5/246| |20-09-19-LABL/3/238| |20-10-03-CESI/2/230
20-02-15-CM-2/1/210| |19-01-27-LABL/2/188| |20-01-04-CM-1/3/185
19-09-29-CM-6/2/169
2235
19 Aija MĒTRA RSP/RBS 11.07.2022 21-11-20-LCBS/3/440| |22-07-09-CSN1/2/314| |19-11-02-LVSC/1/270
20-07-11-MEGO/5/246| |20-02-08-MEGO/1/240| |20-09-12-MEGO/2/226
18-11-03-LVSC/3/194| |19-01-05-PENK/1/140| |19-08-04-VALK/5/98
18-08-18-BSEN/2/66
2234
20 Vita BOŠA Vijciems 31.08.2022 22-07-09-CSN1/3/397| |22-08-28-BSEN/6/320| |19-11-02-LVSC/2/254
20-09-12-MEGO/3/211| |20-02-08-MEGO/4/202| |22-07-31-VALK/7/195
18-11-03-LVSC/3/158| |19-01-16-CM-1/4/101| |19-01-20-CM-2/5/98
18-04-07-VT4P/2/75
2011
21 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 19-11-02-LVSC/3/317| |22-02-27-FORZ/6/280| |22-06-11-CN5K/2/235
22-05-21-CN4K/2/235| |20-10-03-CESI/6/196| |20-01-04-CM-1/5/172
20-02-15-CM-2/5/172| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-01-20-CM-2/4/101
19-01-16-CM-1/5/98
1957
22 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/500| |19-11-02-LVSC/1/330| |19-02-03-LVCN/5/328
19-04-07-LKKC/4/302| |18-11-03-LVSC/1/220| |17-11-12-LKKC/5/148
17-10-22-LABL/2/113| |
1941
23 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 21-12-17-OLAI/5/287| |20-03-08-ALOJ/8/251| |20-07-11-MEGO/8/228
19-04-06-LKKC/23/216| |20-09-12-MEGO/6/192| |20-02-08-MEGO/6/192
20-01-04-PENK/4/176| |20-08-16-VALK/9/89| |18-02-11-LSKS/5/49
19-03-17-OZOL/3/35
1715
24 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/3/238| |20-10-03-CESI/4/206| |19-09-29-CM-6/1/180
19-10-27-CM-7/1/180| |20-01-04-CM-1/5/172| |20-02-15-CM-2/5/172
18-11-03-LVSC/4/151| |19-09-01-CM-5/2/113| |19-01-20-CM-2/4/101
19-02-17-CM-3/4/101
1614
25 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 23.02.2023 22-19-17-CN7K/2/329| |22-02-27-FORZ/6/280| |22-08-20-CN6K/2/235
22-06-11-CN5K/2/235| |22-05-21-CN4K/2/235| |
1314
26 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/4/504| |19-11-09-OLAI/2/197| |20-02-15-OLAI/2/169
19-03-23-VICT/6/128| |18-08-18-BSEN/4/76| |18-03-17-VT3P/4/67
18-06-22-SENI/6/56| |
1197
27 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 21-11-20-LCBS/4/504| |19-12-29-LABL/6/240| |19-09-15-LABL/2/188
19-01-20-CM-2/7/94| |19-08-04-VALK/9/59| |
1085
28 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 19-11-02-LVSC/2/338| |19-04-06-LKKC/12/256| |18-03-11-LABL/8/114
18-04-07-VT4P/1/80| |18-03-17-VT3P/3/70| |18-06-22-SENI/2/66
17-11-19-LICE/2/38| |
962
29 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 22-04-02-PENK/3/308| |20-03-08-ALOJ/7/257| |19-01-05-PENK/4/118
17-11-11-LKKC/3/88| |18-02-11-LSKS/2/56| |17-12-27-JELG/3/53
880
30 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 19-12-29-LABL/8/228| |20-02-08-MEGO/5/197| |19-09-15-LABL/3/176
19-03-09-LALB/5/164| |19-08-04-VALK/12/57| |
822
31 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 10.02.2023 22-19-17-CN7K/2/329| |20-09-19-LABL/4/227| |22-09-25-RBT3/3/179
17-11-19-BR-2/5/33| |17-10-28-BR-1/3/26| |
794
32 Alevtina KARPATS Lotos 17.08.2020 19-12-29-LABL/6/240| |19-09-15-LABL/2/188| |20-08-16-VALK/3/158
19-01-20-CM-2/7/94| |19-08-04-VALK/9/59| |
739
33 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 19-11-02-LVSC/1/270| |20-02-08-MEGO/1/240| |20-09-12-MEGO/2/226
736
34 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 18.01.2023 22-07-09-CSN1/2/451| |22-05-28-LIEP/3/176| |19-11-23-LIEP/6/96
723
35 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |17-09-30-VENT/4/101| |17-11-11-LKKC/1/100
453
36 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 11.07.2022 22-07-09-CSN1/2/451| | 451
37 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/271| |19-12-26-OZOL/6/168| | 439
38 Liene BABRE Valmieras BK 28.02.2023 22-02-27-FORZ/3/176| |21-12-19-FORZ/7/156| |02-02-23-GIME/2/85
417
39 Xin ZENG Jelgava 21.02.2022 21-12-17-OLAI/1/350| | 350
40 Jekaterina AUNIŅA Lotos 17.08.2020 19-03-09-LALB/5/164| |20-08-16-VALK/5/98| |19-08-04-VALK/3/70
332
41 Anda RUĶERE Dobele 04.04.2022 22-04-02-PENK/4/294| | 294
42 Laine DREISMANE Ozolnieki 31.12.2021 21-12-17-OLAI/6/280| | 280
43 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| | 234
44 Ieva JANSONE BK Imanta 31.12.2020 19-12-29-LABL/8/228| | 228
45 Marina BOMIŅA Lotos 01.08.2022 22-07-31-VALK/6/200| | 200
46 Liene ŠMITE-PUTRAIMA Rīga 31.12.2019 19-12-26-OZOL/10/154| | 154
47 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 18-08-18-BSEN/4/76| |19-08-04-VALK/3/70| | 146
48 Dace ŠNEIDERE Rīga BK 04.07.2018 17-10-22-LABL/2/113| | 113
49 Sandra KIRTOVSKA Nav noteikts 31.12.2018 2018-12-13-PLAY/8/91| | 91
50 Svetlana ČIALKINA Lietuva 17.09.2019 18-09-16-LABL/4/84| | 84
51 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/5/82| | 82
52 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/8/46| |17-11-19-LICE/3/35| | 81
53 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-05-19-LIEP/7/47| |17-11-19-LICE/4/34| | 81
54 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/3/35| | 35