Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 16.05.2022
Sieviešu dubultspēles 35+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/2/940| |21-06-16-LVSK/1/900| |21-10-10-LCPN/3/880
20-08-30-BWF3/4/788| |21-12-19-FORZ/2/642| |21-11-20-LCBS/1/600
20-02-02-LVCP/2/564| |20-09-19-LABL/2/461| |19-09-15-LABL/1/420
19-11-16-ZV#1/1/420
6615
2 Inese PREINBERGA Rīga BK 31.12.2022 22-02-06-LCPN/7/780| |21-10-10-LCPN/7/780| |22-04-10-ZVBK/3/484
20-02-02-LVCP/7/468| |21-09-04-KNAC/4/462| |22-02-27-FORZ/4/420
20-09-19-LABL/4/412| |20-07-04-LABL/5/402| |20-08-08-LABL/5/402
19-09-15-LABL/5/344
4954
3 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/600| |22-04-10-ZVBK/3/484| |20-02-02-LVCP/8/456
20-09-19-LABL/3/431| |20-07-04-LABL/6/392| |20-08-08-LABL/6/392
19-11-02-LVSC/1/360| |19-10-20-LABL/4/353| |19-09-15-LABL/6/336
19-12-29-LABL/6/336
4140
4 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 11.04.2023 21-06-16-LVSK/3/792| |20-02-02-LVCP/6/480| |20-09-19-LABL/3/431
19-09-15-LABL/3/370| |19-11-02-LVSC/1/360| |20-01-25--LABL/4/353
19-02-03-LVCN/4/336| |19-11-16-ZV#1/6/336| |20-03-08-ALOJ/1/330
19-04-07-LKKC/3/317
4105
5 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/509| |22-04-10-ZVBK/5/486| |22-02-27-FORZ/2/472
20-07-11-MEGO/1/350| |21-12-19-FORZ/1/350| |19-08-04-VALK/2/338
19-11-02-LVSC/3/290| |20-09-12-MEGO/1/280| |20-03-08-ALOJ/4/277
20-09-19-LABL/4/265
3617
6 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 21-11-20-LCBS/2/564| |22-03-26-TALS/4/462| |22-04-02-PENK/2/329
19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/4/294| |19-05-25-KURZ/6/288
20-07-11-MEGO/6/280| |20-01-18-TALS/6/240| |19-04-06-LKKC/18/234
20-10-10-LIEP/2/230
3223
7 Eva FILKA Liepāja 04.04.2023 21-11-20-LCBS/2/564| |22-03-26-TALS/4/462| |22-04-02-PENK/2/329
21-09-11-LACB/5/328| |19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/4/294
20-01-18-TALS/6/240| |20-10-10-LIEP/2/230| |20-09-12-MEGO/5/230
20-02-08-MEGO/2/226
3205
8 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 21-11-20-LCBS/3/528| |22-03-26-TALS/5/462| |20-08-16-VALK/6/336
22-03-05-LIEP/2/329| |19-11-02-LVSC/2/310| |20-07-11-MEGO/6/280
19-04-06-LKKC/17/238| |20-10-10-LIEP/4/206| |20-03-07-TALS/4/176
19-05-18-LIEP/4/176
3041
9 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |19-05-25-KURZ/5/295| |20-07-11-MEGO/4/294
20-08-08-LABL/4/294| |20-07-04-LABL/5/287| |19-11-02-LVSC/4/277
20-03-08-ALOJ/5/271| |19-10-26-RIGA/5/271| |19-09-15-LABL/4/252
22-01-15-BALT/1/250
2911
10 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 21-11-20-LCBS/2/509| |22-04-10-ZVBK/5/486| |20-07-11-MEGO/1/350
21-12-19-FORZ/1/350| |20-09-12-MEGO/1/280| |22-01-08-BALT/6/240
20-08-16-VALK/2/197| |20-02-08-MEGO/5/197| |18-04-07-VT4P/3/123
18-03-17-VT3P/5/115
2847
11 Elita GRANTE Rīga BK 21.02.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |20-07-11-MEGO/4/294| |20-08-08-LABL/4/294
20-07-04-LABL/5/287| |19-11-02-LVSC/4/277| |20-03-08-ALOJ/5/271
19-09-15-LABL/4/252| |20-09-19-LABL/6/252| |22-01-15-BALT/1/250
19-10-20-LABL/6/240
2837
12 Ilze GŪTMANE Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/5/462| |21-09-11-LACB/5/328| |22-05-14-TALS/5/328
19-05-25-KURZ/6/288| |19-04-06-LKKC/17/238| |20-10-10-LIEP/4/206
19-05-18-LIEP/3/185| |20-03-07-TALS/4/176| |19-10-05-TALS/4/176
19-01-27-LABL/6/160
2547
13 Ilze ERMIČA Badmintonaklubs.lv 28.02.2022 21-11-20-LCBS/1/736| |21-12-19-FORZ/7/541| |19-11-02-LVSC/1/330
19-02-03-LVCN/5/328| |18-11-03-LVSC/1/220| |18-08-18-BSEN/1/180
17-07-09-LVCS/4/84| |BVET17/3/70| |
2489
14 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/317| |20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/3/277
19-10-20-LABL/5/246| |19-12-29-LABL/5/246| |20-01-25--LABL/5/246
20-10-03-CESI/2/230| |20-02-15-CM-2/1/210| |18-09-16-LABL/1/200
19-01-27-LABL/1/200
2449
15 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/537| |21-12-17-OLAI/3/308| |20-07-11-MEGO/8/266
20-03-08-ALOJ/8/251| |20-09-12-MEGO/6/224| |19-04-06-LKKC/22/220
20-02-08-MEGO/6/192| |20-01-04-PENK/4/176| |19-12-26-OZOL/8/160
20-08-16-VALK/9/104
2438
16 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2021 21-11-20-LCBS/3/537| |20-07-11-MEGO/5/287| |19-11-02-LVSC/1/270
20-09-12-MEGO/2/263| |20-02-08-MEGO/1/240| |18-11-03-LVSC/3/194
19-08-04-VALK/5/148| |19-01-05-PENK/1/140| |18-08-18-BSEN/2/132
18-06-22-SENI/3/123
2334
17 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/736| |19-11-02-LVSC/1/330| |19-02-03-LVCN/5/328
19-04-07-LKKC/4/302| |18-11-03-LVSC/1/220| |17-11-12-LKKC/5/148
17-10-22-LABL/2/113| |17-07-09-LVCS/4/84| |BVET17/3/70
2331
18 Una TILIBA Ozolnieki 31.03.2021 20-07-11-MEGO/7/273| |20-03-08-ALOJ/5/271| |20-09-19-LABL/6/252
19-04-06-LKKC/15/245| |19-11-02-LVSC/3/238| |20-09-12-MEGO/5/230
20-02-08-MEGO/3/211| |19-05-18-LIEP/2/197| |20-02-15-OLAI/1/180
18-11-03-LVSC/1/180
2277
19 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/3/277| |19-10-20-LABL/5/246
19-12-29-LABL/5/246| |20-01-25--LABL/5/246| |20-10-03-CESI/2/230
20-02-15-CM-2/1/210| |19-01-27-LABL/2/188| |20-01-04-CM-1/3/185
19-09-29-CM-6/2/169
2274
20 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/528| |20-07-11-MEGO/7/273| |19-11-02-LVSC/2/254
20-09-12-MEGO/3/246| |20-02-08-MEGO/4/202| |18-11-03-LVSC/3/158
20-08-16-VALK/5/115| |18-06-22-SENI/6/112| |19-01-16-CM-1/4/101
19-01-20-CM-2/5/98
2087
21 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 21-12-17-OLAI/5/287| |20-07-11-MEGO/8/266| |20-03-08-ALOJ/8/251
20-09-12-MEGO/6/224| |19-04-06-LKKC/23/216| |20-02-08-MEGO/6/192
20-01-04-PENK/4/176| |20-08-16-VALK/9/104| |18-02-11-LSKS/5/49
19-03-17-OZOL/3/35
1800
22 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/3/238| |20-10-03-CESI/4/206| |19-09-29-CM-6/1/180
19-10-27-CM-7/1/180| |20-01-04-CM-1/5/172| |20-02-15-CM-2/5/172
19-09-01-CM-5/2/169| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-01-20-CM-2/4/101
19-02-17-CM-3/4/101
1670
23 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 19-11-02-LVSC/3/317| |22-02-27-FORZ/6/280| |20-10-03-CESI/6/196
20-01-04-CM-1/5/172| |20-02-15-CM-2/5/172| |18-11-03-LVSC/4/151
19-01-20-CM-2/4/101| |19-01-16-CM-1/5/98| |17-07-09-LVCS/4/92
18-10-06-CM-H/2/75
1654
24 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/4/504| |19-11-09-OLAI/2/197| |20-02-15-OLAI/2/169
18-08-18-BSEN/4/151| |19-03-23-VICT/6/128| |18-06-22-SENI/6/112
17-07-09-LVCS/3/97| |18-03-17-VT3P/4/67| |
1425
25 Vita BOŠA Vijciems 30.06.2021 19-11-02-LVSC/2/254| |20-09-12-MEGO/3/246| |20-02-08-MEGO/4/202
18-11-03-LVSC/3/158| |19-01-16-CM-1/4/101| |19-01-20-CM-2/5/98
17-07-09-LVCS/2/85| |18-04-07-VT4P/2/75| |18-02-11-LSKS/6/48
1267
26 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 21-11-20-LCBS/4/504| |19-09-15-LABL/2/282| |19-12-29-LABL/6/240
19-01-20-CM-2/7/94| |19-08-04-VALK/9/89| |
1209
27 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 19-11-02-LVSC/2/338| |19-04-06-LKKC/12/256| |18-06-22-SENI/2/132
18-03-11-LABL/8/114| |17-07-09-LVCS/1/100| |18-04-07-VT4P/1/80
18-03-17-VT3P/3/70| |17-11-19-LICE/2/38| |
1128
28 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 19-09-15-LABL/3/264| |19-12-29-LABL/8/228| |20-02-08-MEGO/5/197
19-03-09-LALB/5/164| |19-08-04-VALK/12/85| |17-08-06-VSDT/12/43
981
29 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 22-04-02-PENK/3/308| |20-03-08-ALOJ/7/257| |19-01-05-PENK/4/118
17-07-09-LVCS/2/94| |17-11-11-LKKC/3/88| |18-02-11-LSKS/2/56
17-12-27-JELG/3/53| |
974
30 Alevtina KARPATS Lotos 17.08.2020 19-09-15-LABL/2/282| |19-12-29-LABL/6/240| |20-08-16-VALK/3/185
19-01-20-CM-2/7/94| |19-08-04-VALK/9/89| |
890
31 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 19-11-02-LVSC/1/270| |20-09-12-MEGO/2/263| |20-02-08-MEGO/1/240
773
32 Liene BABRE Valmieras BK 28.02.2023 22-02-27-FORZ/3/288| |21-12-19-FORZ/7/156| |02-02-23-GIME/2/85
529
33 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |17-09-30-VENT/4/101| |17-11-11-LKKC/1/100
453
34 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/271| |19-12-26-OZOL/6/168| | 439
35 Jekaterina AUNIŅA Lotos 17.08.2020 19-03-09-LALB/5/164| |20-08-16-VALK/5/115| |19-08-04-VALK/3/106
385
36 Xin ZENG Jelgava 21.02.2022 21-12-17-OLAI/1/350| | 350
37 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 10.02.2023 20-09-19-LABL/4/265| |17-11-19-BR-2/5/33| |17-10-28-BR-1/3/26
324
38 Anda RUĶERE Dobele 04.04.2022 22-04-02-PENK/4/294| | 294
39 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 23.02.2023 22-02-27-FORZ/6/280| | 280
40 Laine DREISMANE Ozolnieki 31.12.2021 21-12-17-OLAI/6/280| | 280
41 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 18-08-18-BSEN/4/151| |19-08-04-VALK/3/106| | 257
42 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| | 234
43 Ieva JANSONE Imanta 31.12.2020 19-12-29-LABL/8/228| | 228
44 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-05-19-LIEP/7/94| |17-07-09-LVCS/3/88| |17-11-19-LICE/4/34
216
45 Dace ŠNEIDERE Rīga BK 04.07.2018 17-10-22-LABL/2/113| |17-07-09-LVCS/1/100| | 213
46 Svetlana ČIALKINA Lietuva 17.09.2019 18-09-16-LABL/4/168| | 168
47 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/5/82| |17-07-09-LVCS/4/76| | 158
48 Liene ŠMITE-PUTRAIMA Rīga 31.12.2019 19-12-26-OZOL/10/154| | 154
49 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/8/91| |17-11-19-LICE/3/35| | 126
50 Inga BLEIDELE Rīga BK 10.07.2018 17-07-09-LVCS/1/110| | 110
51 Viktorija ZAĶE Rīga BK 22.10.2017 17-07-09-LVCS/2/103| | 103
52 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 18.01.2023 19-11-23-LIEP/6/96| | 96
53 Sandra KIRTOVSKA Nav noteikts 31.12.2018 2018-12-13-PLAY/8/91| | 91
54 Dace PUMPURE Rīga BK 10.02.2019 17-07-09-LVCS/1/90| | 90
55 Maija SPURA Salaspils BK 10.07.2017 17-07-09-LVCS/4/76| | 76
56 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/3/35| | 35