Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Sieviešu dubultspēles 40+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Kristīne GURECKA RSP/RBS 21.01.2025 23-12-30-SIG5/2/949| |24-02-04-LC24/3/880| |24-03-02-LKKC/2/846
24-30-03-ZVLK/1/782| |22-02-06-LCPN/2/564| |24-01-21-ZVKE/1/550
21-06-16-LVSK/1/540| |21-10-10-LCPN/3/528| |24-01-27-SIG1/2/517
23-09-24-SIG2/1/500
6656
2 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 28.01.2025 24-02-04-LC24/6/888| |23-03-05-LKKC/2/677| |24-03-02-LKKC/9/666
23-02-05-LC23/10/584| |24-01-27-SIG1/5/495| |21-06-16-LVSK/3/475
23-10-21-BSEN/2/470| |23-11-19-SIG4/7/468| |22-06-11-RBT1/1/420
22-11-26-LCSN/1/420
5563
3 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-12-02-LCSN/1/550| |24-05-05-SEN1/1/500| |23-07-29-CSN2/2/470
24-03-02-LKKC/6/440| |23-03-05-LKKC/2/414| |23-06-10-CSN1/1/400
23-09-09-CSN3/1/400| |23-10-21-BSEN/1/400| |22-11-26-LCSN/2/395
24-05-26-LSVS/1/350
4319
4 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 24-03-02-LKKC/10/657| |23-12-02-LCSN/2/517| |23-07-29-CSN2/3/440
24-05-05-SEN1/3/440| |23-10-21-BSEN/3/440| |23-03-05-LKKC/3/387
23-06-10-CSN1/2/376| |23-10-14-OLDZ/1/350| |23-12-17-PENK/5/328
22-11-26-LCSN/1/315
4250
5 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 23-12-02-LCSN/1/550| |24-05-05-SEN1/1/500| |23-07-29-CSN2/2/470
24-03-02-LKKC/6/440| |23-06-10-CSN1/1/400| |23-09-09-CSN3/1/400
23-10-21-BSEN/1/400| |22-11-26-LCSN/2/395| |24-05-26-LSVS/1/350
22-10-22-CSN2/2/329
4234
6 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 24-03-02-LKKC/10/657| |23-12-02-LCSN/2/517| |24-05-05-SEN1/3/440
23-10-21-BSEN/3/440| |23-03-05-LKKC/3/387| |23-10-14-OLDZ/1/350
23-12-17-PENK/5/328| |22-11-26-LCSN/1/315| |23-03-19-PENK/1/280
22-11-20-ZVBK/1/280
3994
7 Inese PREINBERGA Rīga BK 04.03.2024 24-03-02-LKKC/9/666| |23-02-05-LC23/12/568| |22-02-06-LCPN/7/468
21-10-10-LCPN/7/468| |23-03-05-LKKC/1/440| |22-11-20-ZVBK/4/294
22-04-10-ZVBK/3/290| |21-09-04-KNAC/4/277| |22-02-27-FORZ/4/252
20-09-19-LABL/4/235
3958
8 Diāna ŠAVALGINA Rīga BK 04.03.2024 23-10-21-BSEN/2/470| |23-03-05-LKKC/1/440| |22-06-11-RBT1/1/420
22-11-26-LCSN/1/420| |23-06-03-SIG1/5/361| |21-11-20-LCBS/1/360
22-10-22-CSN2/1/350| |22-07-31-VALK/5/333| |22-04-10-ZVBK/3/290
20-09-19-LABL/3/246
3690
9 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 23-12-02-LCSN/3/484| |24-05-05-SEN1/2/470| |23-07-29-CSN2/4/420
23-09-09-CSN3/2/376| |23-10-21-BSEN/2/376| |23-10-14-OLDZ/2/329
23-06-10-CSN1/6/320| |23-12-17-PENK/7/312| |23-12-27-JELG/3/308
22-10-22-CSN2/4/294
3689
10 Inna KORJUKINA Liepāja 09.06.2025 24-05-26-LSVS/2/645| |24-03-02-LKKC/6/440| |24-05-05-SEN1/7/390
24-06-14-LIEP/4/376| |22-11-26-LCSN/3/370| |23-03-05-LKKC/7/343
21-11-20-LCBS/3/317| |23-03-25-TALS/1/280| |22-03-26-TALS/5/271
23-05-06-VETE/3/246
3678
11 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 23-12-02-LCSN/3/484| |23-07-29-CSN2/6/400| |24-05-05-SEN1/7/390
23-09-09-CSN3/2/376| |23-12-17-PENK/4/336| |23-10-14-OLDZ/2/329
23-12-27-JELG/2/329| |23-06-10-CSN1/6/320| |22-10-22-CSN2/4/294
24-06-14-LIEP/6/280
3538
12 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 03.12.2024 23-12-02-LCSN/5/451| |24-05-05-SEN1/4/420| |24-03-02-LKKC/8/418
23-12-30-SIG5/4/381| |23-06-10-CSN1/3/352| |23-03-05-LKKC/8/334
24-05-26-LSVS/3/313| |23-12-27-JELG/4/294| |24-01-20-CN1K/2/282
23-02-11-CN2K/1/280
3525
13 Eva FILKA Liepāja 26.05.2024 23-07-29-CSN2/5/410| |23-10-21-BSEN/5/410| |23-12-17-PENK/2/376
23-03-05-LKKC/7/343| |21-11-20-LCBS/2/338| |24-05-26-LSVS/4/330
23-01-28-TALS/5/328| |2022-10-08-TALS/4/323| |23-11-04-TALS/5/287
22-03-26-TALS/4/277
3422
14 Santa BRONKA Liepāja 10.04.2025 24-03-02-LKKC/6/440| |23-10-21-BSEN/5/410| |23-12-17-PENK/2/376
23-03-05-LKKC/7/343| |21-11-20-LCBS/2/338| |24-05-26-LSVS/4/330
23-01-28-TALS/5/328| |23-11-04-TALS/5/287| |22-03-26-TALS/4/277
23-03-25-TALS/4/235
3364
15 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-02-LCSN/4/462| |24-03-02-LKKC/8/418| |24-05-05-SEN1/5/410
24-05-26-LSVS/5/387| |23-12-30-SIG5/4/381| |23-03-05-LKKC/8/334
24-01-20-CN1K/3/264| |23-02-11-CN2K/3/246| |22-19-17-CN7K/2/230
23-05-06-VETE/6/224
3356
16 Alevtina KARPATS Lotos 31.12.2024 24-01-27-SIG1/1/564| |23-12-30-SIG5/2/549| |24-03-02-LKKC/4/462
23-06-03-SIG1/1/400| |24-05-19-LABL/3/352| |23-08-06-VALK/4/294
23-09-24-SIG2/6/280| |23-04-23-VALM/4/235| |20-08-16-VALK/3/106
19-09-15-LABL/2/94
3336
17 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-12-02-LCSN/6/440| |23-07-29-CSN2/6/400| |23-03-05-LKKC/5/361
23-10-21-BSEN/3/352| |23-06-10-CSN1/4/336| |23-12-27-JELG/5/287
22-11-26-LCSN/4/265| |21-11-20-LCBS/4/252| |23-04-08-RBSK/4/235
23-02-19-OLAI/4/235
3163
18 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-02-LCSN/4/462| |24-05-05-SEN1/4/420| |23-06-10-CSN1/3/352
24-05-26-LSVS/3/313| |23-12-27-JELG/7/273| |24-01-20-CN1K/3/264
23-02-11-CN2K/3/246| |23-05-06-VETE/4/235| |24-04-13-CN4K/2/188
22-02-27-FORZ/6/168
2921
19 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 23-12-02-LCSN/6/440| |23-03-05-LKKC/5/361| |23-10-21-BSEN/3/352
23-12-27-JELG/6/280| |24-05-26-LSVS/7/273| |21-11-20-LCBS/4/252
23-04-08-RBSK/4/235| |23-03-19-PENK/4/235| |22-08-28-BSEN/4/235
2022-10-09-HANZ/3/216
2879
20 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 24-05-05-SEN1/6/400| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-09-09-CSN3/3/352
23-06-10-CSN1/4/336| |22-11-26-LCSN/2/296| |23-10-21-BSEN/4/294
22-10-22-CSN2/5/287| |22-08-28-BSEN/6/224| |22-07-09-CSN1/3/154
20-09-12-MEGO/3/141
2860
21 Ieva JANSONE BK Imanta 01.04.2025 23-10-14-OLDZ/3/308| |24-02-24-OLAI/1/300| |23-11-19-SIG4/9/296
23-09-24-SIG2/4/294| |23-11-04-TALS/4/294| |23-06-03-SIG1/10/292
23-09-16-ZV#6/5/287| |23-08-26-RBT3/5/287| |23-05-21-RBT1/5/230
23-04-29-TALS/6/224
2812
22 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 23-07-29-CSN2/4/420| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-09-09-CSN3/3/352
21-11-20-LCBS/3/317| |22-11-26-LCSN/2/296| |23-10-21-BSEN/4/294
22-10-22-CSN2/5/287| |20-07-11-MEGO/7/156| |22-07-09-CSN1/3/154
20-09-12-MEGO/3/141
2793
23 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 24-05-05-SEN1/6/400| |23-12-02-LCSN/1/400| |23-06-03-SIG1/2/376
23-06-10-CSN1/5/328| |23-10-21-BSEN/3/308| |23-05-06-VETE/5/230
23-08-06-VALK/4/210| |22-12-28-JELG/5/164| |22-07-31-VALK/6/140
2556
24 Ērika ROMKA Saulrīti SK 09.06.2024 23-12-02-LCSN/5/451| |24-05-05-SEN1/5/410| |24-05-26-LSVS/5/387
24-01-20-CN1K/2/282| |23-02-11-CN2K/4/235| |23-05-06-VETE/6/224
24-04-13-CN4K/3/176| |23-04-08-CN3K/2/150| |24-03-23-CN3K/3/132
24-06-08-CN6K/3/88
2535
25 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2023 23-07-29-CSN2/3/440| |23-06-10-CSN1/2/376| |22-11-26-LCSN/3/277
21-11-20-LCBS/3/264| |23-05-06-VETE/2/263| |22-07-09-CSN1/2/164
20-07-11-MEGO/5/164| |20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/1/90
20-02-08-MEGO/1/80
2269
26 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-12-17-PENK/4/336| |23-03-19-PENK/2/263
22-04-02-PENK/3/185| |24-04-06-PENK/1/100| |20-03-08-ALOJ/7/86
1372
27 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-12-02-LCSN/1/400| |23-01-28-TALS/7/312| |23-03-25-TALS/5/230
23-04-29-TALS/5/230| |22-07-09-CSN1/2/164| |
1337
28 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-04-08-RBSK/2/263| |22-19-17-CN7K/2/230| |2022-10-09-HANZ/2/230
20-09-19-LABL/4/151| |22-09-25-RBT3/3/123| |
997
29 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 20-09-19-LABL/3/158| |20-10-03-CESI/2/132| |19-11-02-LVSC/3/106
20-03-08-ALOJ/4/92| |19-10-20-LABL/5/82| |19-12-29-LABL/5/82
20-01-25--LABL/5/82| |20-02-15-CM-2/1/70| |19-09-29-CM-6/1/60
19-10-27-CM-7/1/60
924
30 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 25.02.2025 23-01-28-TALS/7/312| |23-03-25-TALS/5/230| |22-07-09-CSN1/2/164
22-05-28-LIEP/3/106| |19-11-23-LIEP/6/32| |
845
31 Polina GOLDBERGA Nav noteikts 19.12.2024 23-03-05-LKKC/5/361| |24-02-24-OLAI/2/282| |22-11-13-OLDZ/2/164
808
32 Ilona BOŽEŅECKA Valka 18.12.2022 21-11-20-LCBS/4/302| |22-12-17-YSIG/4/235| |19-09-15-LABL/2/94
19-12-29-LABL/6/80| |19-08-04-VALK/9/30| |
741
33 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 21-12-17-OLAI/5/172| |20-07-11-MEGO/8/152| |20-09-12-MEGO/6/128
20-03-08-ALOJ/8/84| |20-02-08-MEGO/6/64| |20-08-16-VALK/9/59
20-01-04-PENK/4/59| |
718
34 Xin ZENG Jelgava 09.04.2024 23-12-17-PENK/7/312| |21-12-17-OLAI/1/210| |24-04-06-PENK/5/82
604
35 Olesja TULAIDANA Nav noteikts 25.02.2024 23-10-14-OLDZ/6/280| |24-02-24-OLAI/4/252| | 532
36 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 20-10-03-CESI/4/118| |19-11-02-LVSC/3/79| |19-09-29-CM-6/1/60
19-10-27-CM-7/1/60| |20-01-04-CM-1/5/57| |20-02-15-CM-2/5/57
19-09-01-CM-5/2/56| |
487
37 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/4/302| |19-11-09-OLAI/2/66| |20-02-15-OLAI/2/56
424
38 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/300| |19-11-02-LVSC/1/110| | 410
39 Natālija GALKINA Baloži BK 09.04.2024 23-02-25-ZVB4/8/243| |23-04-08-RBSK/1/120| | 363
40 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/1/90| |20-02-08-MEGO/1/80
320
41 Wenjing WANG Ozolnieki 09.04.2024 22-12-28-JELG/2/188| |24-04-06-PENK/5/82| | 270
42 Zane GRAVA Jelgava 31.12.2023 23-12-27-JELG/8/266| | 266
43 Aļona KOSTECKAJA Lotos 07.08.2023 19-09-15-LABL/3/88| |19-12-29-LABL/8/76| |20-02-08-MEGO/5/66
19-08-04-VALK/12/28| |
258
44 Liene BABRE Valmieras BK 28.02.2023 22-02-27-FORZ/3/106| |21-12-19-FORZ/7/94| |02-02-23-GIME/2/28
228
45 Anda RUĶERE Dobele 04.04.2022 22-04-02-PENK/4/176| | 176
46 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/90| |19-12-26-OZOL/6/56| | 146
47 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/7/125| | 125
48 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 19-08-04-VALK/3/35| | 35