Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Sieviešu dubultspēles 50+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-12-02-LCSN/1/550| |24-05-05-SEN1/1/500| |23-07-29-CSN2/2/470
24-03-02-LKKC/6/440| |23-03-05-LKKC/2/414| |23-06-10-CSN1/1/400
23-09-09-CSN3/1/400| |23-10-21-BSEN/1/400| |22-11-26-LCSN/2/395
24-05-26-LSVS/1/350
4319
2 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 24-03-02-LKKC/10/657| |23-12-02-LCSN/2/517| |23-07-29-CSN2/3/440
24-05-05-SEN1/3/440| |23-10-21-BSEN/3/440| |23-03-05-LKKC/3/387
23-06-10-CSN1/2/376| |23-10-14-OLDZ/1/350| |23-12-17-PENK/5/328
22-11-26-LCSN/1/315
4250
3 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 23-12-02-LCSN/1/550| |24-05-05-SEN1/1/500| |23-07-29-CSN2/2/470
24-03-02-LKKC/6/440| |23-06-10-CSN1/1/400| |23-09-09-CSN3/1/400
23-10-21-BSEN/1/400| |22-11-26-LCSN/2/395| |24-05-26-LSVS/1/350
22-10-22-CSN2/2/329
4234
4 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 24-03-02-LKKC/10/657| |23-12-02-LCSN/2/517| |24-05-05-SEN1/3/440
23-10-21-BSEN/3/440| |23-03-05-LKKC/3/387| |23-10-14-OLDZ/1/350
23-12-17-PENK/5/328| |22-11-26-LCSN/1/315| |23-03-19-PENK/1/280
22-11-20-ZVBK/1/280
3994
5 Inese PREINBERGA Rīga BK 04.03.2024 24-03-02-LKKC/9/666| |23-02-05-LC23/12/568| |22-02-06-LCPN/7/468
21-10-10-LCPN/7/468| |23-03-05-LKKC/1/440| |22-11-20-ZVBK/4/294
22-04-10-ZVBK/3/290| |21-09-04-KNAC/4/277| |22-02-27-FORZ/4/252
20-09-19-LABL/4/235
3958
6 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 23-12-02-LCSN/3/484| |24-05-05-SEN1/2/470| |23-07-29-CSN2/4/420
23-09-09-CSN3/2/376| |23-10-21-BSEN/2/376| |23-10-14-OLDZ/2/329
23-06-10-CSN1/6/320| |23-12-17-PENK/7/312| |23-12-27-JELG/3/308
22-10-22-CSN2/4/294
3689
7 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 23-12-02-LCSN/3/484| |23-07-29-CSN2/6/400| |24-05-05-SEN1/7/390
23-09-09-CSN3/2/376| |23-12-17-PENK/4/336| |23-10-14-OLDZ/2/329
23-12-27-JELG/2/329| |23-06-10-CSN1/6/320| |22-10-22-CSN2/4/294
24-06-14-LIEP/6/280
3538
8 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-12-02-LCSN/6/440| |23-07-29-CSN2/6/400| |23-03-05-LKKC/5/361
23-10-21-BSEN/3/352| |23-06-10-CSN1/4/336| |23-12-27-JELG/5/287
22-11-26-LCSN/4/265| |21-11-20-LCBS/4/252| |23-04-08-RBSK/4/235
23-02-19-OLAI/4/235
3163
9 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-02-LCSN/4/462| |24-05-05-SEN1/4/420| |23-06-10-CSN1/3/352
24-05-26-LSVS/3/313| |23-12-27-JELG/7/273| |24-01-20-CN1K/3/264
23-02-11-CN2K/3/246| |23-05-06-VETE/4/235| |24-04-13-CN4K/2/188
22-02-27-FORZ/6/168
2921
10 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 23-12-02-LCSN/6/440| |23-03-05-LKKC/5/361| |23-10-21-BSEN/3/352
23-12-27-JELG/6/280| |24-05-26-LSVS/7/273| |21-11-20-LCBS/4/252
23-04-08-RBSK/4/235| |23-03-19-PENK/4/235| |22-08-28-BSEN/4/235
2022-10-09-HANZ/3/216
2879
11 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 24-05-05-SEN1/6/400| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-09-09-CSN3/3/352
23-06-10-CSN1/4/336| |22-11-26-LCSN/2/296| |23-10-21-BSEN/4/294
22-10-22-CSN2/5/287| |22-08-28-BSEN/6/224| |22-07-09-CSN1/3/154
20-09-12-MEGO/3/141
2860
12 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 23-07-29-CSN2/4/420| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-09-09-CSN3/3/352
21-11-20-LCBS/3/317| |22-11-26-LCSN/2/296| |23-10-21-BSEN/4/294
22-10-22-CSN2/5/287| |20-07-11-MEGO/7/156| |22-07-09-CSN1/3/154
20-09-12-MEGO/3/141
2793
13 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 24-05-05-SEN1/6/400| |23-12-02-LCSN/1/400| |23-06-03-SIG1/2/376
23-06-10-CSN1/5/328| |23-10-21-BSEN/3/308| |23-05-06-VETE/5/230
23-08-06-VALK/4/210| |22-12-28-JELG/5/164| |22-07-31-VALK/6/140
2556
14 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2023 23-07-29-CSN2/3/440| |23-06-10-CSN1/2/376| |22-11-26-LCSN/3/277
21-11-20-LCBS/3/264| |23-05-06-VETE/2/263| |22-07-09-CSN1/2/164
20-07-11-MEGO/5/164| |20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/1/90
20-02-08-MEGO/1/80
2269
15 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-12-17-PENK/4/336| |23-03-19-PENK/2/263
22-04-02-PENK/3/185| |24-04-06-PENK/1/100| |20-03-08-ALOJ/7/86
1372
16 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-12-02-LCSN/1/400| |23-01-28-TALS/7/312| |23-03-25-TALS/5/230
23-04-29-TALS/5/230| |22-07-09-CSN1/2/164| |
1337
17 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-04-08-RBSK/2/263| |22-19-17-CN7K/2/230| |2022-10-09-HANZ/2/230
20-09-19-LABL/4/151| |22-09-25-RBT3/3/123| |
997
18 Ilona BOŽEŅECKA Valka 18.12.2022 21-11-20-LCBS/4/302| |22-12-17-YSIG/4/235| |19-09-15-LABL/2/94
19-12-29-LABL/6/80| |19-08-04-VALK/9/30| |
741
19 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 20-10-03-CESI/4/118| |19-11-02-LVSC/3/79| |19-09-29-CM-6/1/60
19-10-27-CM-7/1/60| |20-01-04-CM-1/5/57| |20-02-15-CM-2/5/57
19-09-01-CM-5/2/56| |
487
20 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/300| |19-11-02-LVSC/1/110| | 410
21 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/1/90| |20-02-08-MEGO/1/80
320
22 Anda RUĶERE Dobele 04.04.2022 22-04-02-PENK/4/176| | 176
23 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/7/125| | 125