Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 19.02.2024
Sieviešu dubultspēles U15
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2024 24-02-04-LC24/8/760| |23-10-08-LKJ2/2/759| |23-03-05-LKKC/8/684
24-01-27-SIG1/3/484| |23-04-16-VU17/17/480| |23-03-19-PI17/17/480
23-09-16-ZV#6/3/470| |23-04-02-LCBJ/3/440| |23-03-25-TALS/3/440
23-04-16-VL_U/3/440
5437
2 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2024 23-11-25-LIEP/3/440| |24-02-18-LKJ1/5/410| |23-03-05-LKKC/9/407
23-10-29-SIG3/1/400| |23-05-14-LCBJ/4/378| |23-12-17-LKJ3/2/376
24-01-27-SIG1/3/352| |23-10-08-LKJ2/3/352| |23-04-02-LCBJ/1/350
23-03-25-TALS/2/329
3794
3 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/1/1057| |23-12-30-SIG5/7/434| |24-02-18-LKJ1/1/400
24-01-21-ZVKE/3/341| |23-10-08-LKJ2/6/320| |23-04-08-RBSK/3/308
23-02-25-ZVB4/8/304| |23-09-30-TALS/5/287| |23-02-19-OLAI/5/230
3681
4 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/5/410| |23-10-29-SIG3/1/400| |23-05-14-LCBJ/4/378
23-12-17-LKJ3/2/376| |24-01-27-SIG1/3/352| |23-10-08-LKJ2/3/352
2022-10-08-TALS/6/352| |22-03-04-LCBJ/1/350| |23-04-02-LCBJ/1/350
23-04-29-TALS/1/350
3670
5 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/2/464| |23-06-03-SIG1/6/400| |23-12-30-SIG5/1/400
23-11-19-SIG4/2/376| |22-08-28-RBT2/7/374| |23-05-14-LCBJ/6/360
23-11-04-TALS/1/350| |23-03-05-GP-2/6/320| |22-03-04-LCBJ/3/308
23-04-16-VL_U/8/304
3656
6 Laura LENCEVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-06-03-SIG1/4/420| |23-11-19-SIG4/4/372| |2022-10-08-TALS/5/361
24-02-18-LKJ1/3/352| |23-10-29-SIG3/4/336| |22-03-04-LCBJ/2/329
23-04-02-LCBJ/2/329| |24-01-27-SIG1/6/320| |23-12-17-LKJ3/6/320
23-04-16-VL_U/3/308
3447
7 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2024 23-06-03-SIG1/3/440| |23-05-14-LCBJ/3/396| |23-11-19-SIG4/2/376
22-03-04-LCBJ/2/329| |23-09-24-SIG2/2/329| |23-12-30-SIG5/5/329
23-04-16-VL_U/6/320| |23-01-22-LKJ1/3/282| |23-08-06-VALK/1/250
22-12-17-YSIG/5/230
3281
8 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2023 23-03-05-LKKC/9/407| |23-05-14-LCBJ/5/369| |23-04-02-LCBJ/2/329
23-02-25-ZVB4/6/320| |23-01-28-TALS/6/320| |23-03-25-TALS/3/308
23-04-16-VL_U/3/308| |23-04-29-TALS/3/308| |22-03-04-LCBJ/4/294
23-01-22-LKJ1/3/282
3245
9 Veronika MARKELOVA BK Imanta 29.10.2024 23-09-24-SIG2/5/384| |23-06-03-SIG1/12/355| |23-08-26-RBT3/3/323
23-04-02-LCBJ/3/308| |23-11-19-SIG4/8/304| |22-05-21-RBT1/6/280
23-03-25-TALS/6/280| |23-11-04-TALS/6/280| |22-11-13-SIGU/5/230
23-03-18-LIEP/5/205
2949
10 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2023 23-06-03-SIG1/6/400| |22-08-28-RBT2/7/374| |23-05-14-LCBJ/6/360
22-03-04-LCBJ/3/308| |23-08-06-VALK/8/266| |23-01-22-LKJ1/5/262
22-05-08-LCBJ/5/258| |22-11-13-SIGU/3/246| |23-10-08-LKJ2/2/235
22-05-14-TALS/6/224
2933
11 Andželīna VINKLERE BIK Liepāja 31.12.2024 23-11-25-LIEP/1/350| |23-05-14-LCBJ/8/342| |24-02-18-LKJ1/7/312
23-04-16-VL_U/10/292| |23-05-37-LIEP/2/282| |23-11-04-TALS/7/273
23-10-08-LKJ2/4/210| |23-03-18-LIEP/8/190| |
2251
12 Estere STRODE Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/7/351| |24-01-27-SIG1/8/304| |23-04-16-VL_U/9/296
23-12-30-SIG5/9/296| |23-09-24-SIG2/11/252| |23-10-08-LKJ2/3/220
1719
13 Darja POPOVA RSP/RBS 31.12.2024 23-06-03-SIG1/12/355| |23-04-02-LCBJ/3/308| |22-05-21-RBT1/6/280
23-03-25-TALS/6/280| |23-03-18-LIEP/5/205| |
1428
14 Ieva MEŽDREIJA BIK Liepāja 31.12.2024 23-11-25-LIEP/2/329| |24-02-18-LKJ1/7/312| |23-05-37-LIEP/2/282
23-11-04-TALS/7/273| |23-03-18-LIEP/12/178| |
1374
15 Paula MEŽALE BIK Liepāja 31.12.2023 23-11-25-LIEP/1/350| |23-05-37-LIEP/1/300| |23-04-16-VL_U/4/294
23-10-08-LKJ2/4/210| |23-03-18-LIEP/8/190| |
1344
16 Rūta STRAUMĪTE Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/336| |23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/7/273
24-01-20-CN1K/4/252| |
1161
17 Rūta JĒKABSONE Valmieras SS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/7/312| |24-02-18-LKJ1/8/304| |23-04-02-LCBJ/7/273
889
18 Tīna KOTĀNE Valmieras SS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/7/312| |24-02-18-LKJ1/8/304| |24-01-20-CN1K/4/252
868
19 Madara ŠIROVA Baloži BK 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/4/294| |23-10-08-LKJ2/5/205| |22-11-13-OLDZ/3/176
23-10-28-RBK4/4/126| |
801
20 Paula UDROVSKA Saulrīti SK 12.11.2024 23-03-25-CP23/4/210| |23-04-08-CN3K/6/160| |22-06-11-CN5K/3/154
22-05-21-CN4K/7/136| |
661
21 Gabriela ZVAIGZNE RSP/RBS 28.01.2025 24-01-27-SIG1/8/304| |24-02-18-LKJ1/1/300| | 604
22 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 08.01.2024 22-19-17-CN7K/1/280| |22-06-11-CN5K/1/175| |22-05-21-CN4K/7/136
592
23 Tīna Luīze FRINDE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |24-02-18-LKJ1/4/252| | 552
24 Enija ZARIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/2/282| |24-02-18-LKJ1/4/252| | 534
25 Anastasija RUBACKA Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/2/286| |24-01-20-CN1K/5/246| | 532
26 Emīlija Estere ZŪPE Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/2/286| |24-01-20-CN1K/5/246| | 532
27 Elza KUGELĀNE BIK Liepāja 31.12.2024 23-11-25-LIEP/4/294| |24-02-18-LKJ1/7/234| | 528
28 Marta BĒRZIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/5/287| |24-02-18-LKJ1/6/240| | 527
29 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 31.12.2023 23-05-37-LIEP/5/246| |23-03-18-LIEP/14/173| |22-03-05-LIEP/3/92
511
30 Marta MARKVARTE Dārta/Daugmale 22.05.2023 23-04-02-LCBJ/4/294| |23-04-08-RBSK/3/132| | 426
31 Monta ZUŠMANE BK Imanta 04.06.2023 23-06-03-SIG1/13/350| | 350
32 Sofija LITVAK BK Imanta 28.08.2023 23-08-26-RBT3/3/323| | 323
33 Arta MURZIŅA BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
34 Rebeka ANTONOVA Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/5/287| | 287
35 Amēlija GRAUDIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
36 Amanda ARTEMOVIČA Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/6/280| | 280
37 Anete Kate MAKSIMA Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/6/280| | 280
38 Reičela Linda ARĀJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/3/264| | 264
39 Lelde LEJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/3/264| | 264
40 Paula TĀLMANE Baloži BK 31.12.2023 23-10-28-RBK4/2/141| |22-12-11-RBT4/9/118| | 259
41 Viktorija ŠULCA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
42 Melānija ŠULCE Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
43 Elizabete Elīza BRIEDE Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/240| | 240
44 Alise ANTANE BIK Liepāja 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/7/234| | 234
45 Madara DZENE Dārta/Daugmale 18.02.2024 24-02-18-LKJ1/8/228| | 228
46 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras SS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/4/118| |21-12-19-FORZ/4/101| | 219
47 Mersedesa CEBRE BIK Liepāja 19.03.2023 23-03-18-LIEP/10/183| | 183
48 Anete ERLECKA BIK Liepāja 19.03.2023 23-03-18-LIEP/13/175| | 175
49 Madara SĪMANE BIK Liepāja 31.12.2023 23-03-18-LIEP/14/173| | 173
50 Marta EGLĪTE Saulrīti SK 12.02.2024 23-04-08-CN3K/6/160| | 160
51 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/3/106| |19-11-30-LC11/4/50| | 156
52 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/11/144| | 144
53 Elza STRUMPMANE Baloži BK 31.12.2023 23-10-28-RBK4/6/120| | 120
54 Enija TROPIŅA Baloži BK 31.12.2023 22-12-11-RBT4/9/118| | 118
55 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/3/106| | 106
56 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-05-LIEP/1/105| | 105
57 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 28.05.2023 22-03-05-LIEP/3/92| | 92