Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 16.05.2022
Sieviešu dubultspēles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-02-06-LCPN/3/982| |21-10-10-LCPN/6/800| |21-06-16-LVSK/4/756
22-03-26-BWFJ/16/750| |22-01-29-TALS/1/528| |22-03-04-LCBJ/1/500
21-12-19-FORZ/5/497| |21-09-04-KNAC/3/484| |21-10-03-LCBJ/3/484
20-0912-EU17/4/472
6254
2 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/7/780| |21-10-10-LCPN/9/740| |21-12-19-FORZ/2/642
22-03-26-TALS/1/550| |21-09-04-KNAC/2/517| |22-03-04-LCBJ/2/470
22-01-29-TALS/3/440| |20-02-02-LVCP/11/432| |21-10-03-LCBJ/2/423
20-0912-EU17/8/420
5414
3 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/8/760| |21-10-10-LCPN/8/760| |21-12-19-FORZ/7/541
22-04-10-ZVBK/2/530| |22-03-04-LCBJ/1/500| |22-02-27-FORZ/3/489
22-05-08-LCBJ/1/450| |21-10-03-LCBJ/1/450| |21-09-26-LCBJ/5/410
21-07-31-EU17/32/360
5250
4 Nikola MUĶIELE Siguldas BK/SSS 07.02.2023 21-10-10-LCPN/9/740| |22-02-06-LCPN/10/730| |22-05-08-LCBJ/3/729
22-05-14-TALS/1/487| |22-03-04-LCBJ/2/470| |21-09-26-LCBJ/4/420
21-10-03-LCBJ/3/396| |20-08-08-LABL/1/350| |20-07-04-LABL/2/329
21-12-28-BALT/5/328
4979
5 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/8/760| |21-10-10-LCPN/8/760| |22-02-27-FORZ/3/489
22-05-08-LCBJ/1/450| |21-10-03-LCBJ/1/450| |21-09-26-LCBJ/5/410
21-07-31-EU17/32/360| |20-08-08-LABL/1/350| |21-12-28-BALT/2/329
20-07-04-LABL/4/294
4652
6 Evelīna SMIRNOVA BIK Liepāja 31.12.2022 22-02-06-LCPN/10/730| |21-10-10-LCPN/10/730| |21-09-26-LCBJ/2/564
22-04-03-LCBJ/6/480| |22-03-26-TALS/6/440| |21-10-03-LCBJ/6/440
21-09-11-LACB/4/336| |22-03-05-LIEP/2/329| |22-05-14-TALS/5/328
20-09-27-LCBJ/7/273
4650
7 Žanete GRINIECE BIK Liepāja 28.12.2022 22-02-06-LCPN/10/730| |22-03-26-TALS/2/517| |22-04-03-LCBJ/5/492
21-10-03-LCBJ/5/451| |22-05-08-LCBJ/6/440| |20-0912-EU17/8/420
21-09-26-LCBJ/7/390| |21-09-11-LACB/2/376| |22-05-14-TALS/2/376
21-12-28-BALT/7/351
4543
8 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/7/780| |22-05-08-LCBJ/2/552| |22-01-29-TALS/3/440
21-10-03-LCBJ/2/423| |21-09-26-LCBJ/6/400| |21-12-19-FORZ/2/374
21-12-28-BALT/1/350| |19-05-25-KURZ/4/302| |21-12-12-BALT/16/235
19-10-13-LC15/5/221
4077
9 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 28.02.2023 21-09-26-LCBJ/3/528| |22-04-10-ZVBK/4/489| |22-04-03-LCBJ/7/468
21-12-19-FORZ/8/456| |22-05-08-LCBJ/5/451| |21-09-11-LACB/1/400
21-12-28-BALT/5/328| |20-08-08-LABL/3/308| |21-12-19-FORZ/3/308
20-09-27-LCBJ/2/296
4032
10 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/3/513| |22-03-04-LCBJ/1/500| |22-04-10-ZVBK/6/440
22-05-08-LCBJ/4/378| |21-10-03-LCBJ/6/360| |22-03-05-LIEP/3/358
22-05-14-TALS/3/352| |21-09-26-LCBJ/2/329| |21-09-11-LACB/6/320
21-12-19-FORZ/4/294
3844
11 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/3/513| |22-04-10-ZVBK/6/440| |22-03-04-LCBJ/6/400
22-05-08-LCBJ/4/378| |22-03-05-LIEP/3/358| |22-05-14-TALS/3/352
21-09-26-LCBJ/2/329| |21-09-11-LACB/6/320| |21-12-19-FORZ/4/294
21-12-28-BALT/5/287
3671
12 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2022 21-06-16-LVSK/3/792| |21-09-26-LCBJ/4/504| |22-03-04-LCBJ/3/440
21-10-03-LCBJ/6/440| |20-08-08-LABL/6/280| |19-10-26-RIGA/4/277
20-09-27-LCBJ/5/258| |19-12-21-RIGA/5/246| |19-11-16-ZV#1/1/210
19-10-13-LC15/8/205
3652
13 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/3/538| |22-05-14-TALS/1/487| |22-03-04-LCBJ/5/421
21-09-26-LCBJ/1/350| |21-12-28-BALT/4/300| |21-12-12-BALT/4/252
20-01-25--LABL/7/234| |20-09-27-LCBJ/2/230| |19-10-13-LC15/7/211
19-11-30-LC11/1/180
3203
14 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/4/489| |22-03-04-LCBJ/4/420| |22-05-08-LCBJ/8/418
22-02-27-FORZ/3/337| |20-03-08-ALOJ/6/264| |20-09-27-LCBJ/5/258
20-01-18-TALS/8/228| |19-10-13-LC15/11/194| |19-11-16-ZV#1/3/185
21-12-19-FORZ/3/176
2969
15 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/8/418| |21-10-03-LCBJ/4/378| |21-09-11-LACB/3/352
22-02-27-FORZ/5/287| |20-09-27-LCBJ/3/277| |19-05-25-KURZ/8/274
20-03-08-ALOJ/6/264| |20-01-18-TALS/9/222| |19-10-13-LC15/10/197
19-10-05-TALS/3/185
2854
16 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/4/420| |21-10-03-LCBJ/4/378| |22-02-27-FORZ/3/337
20-08-08-LABL/3/308| |20-09-27-LCBJ/3/277| |19-05-25-KURZ/9/266
20-08-16-VALK/4/176| |19-12-01-LK17/2/152| |18-10-13-BABO/11/130
19-09-15-LABL/6/120
2564
17 Marta Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/5/451| |20-09-27-LCBJ/2/296| |22-02-27-FORZ/5/287
20-01-18-TALS/5/246| |19-12-01-LC19/9/244| |19-10-13-LC15/6/216
19-11-16-ZV#1/3/185| |20-02-15-CM-2/4/176| |19-09-15-LABL/3/132
18-10-13-BABO/10/132
2365
18 Aurora LAIZĀNE Ventspils BK V16 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/3/538| |22-03-04-LCBJ/6/400| |21-10-03-LCBJ/6/360
21-09-26-LCBJ/4/294| |22-03-05-LIEP/5/287| |22-01-29-TALS/2/235
20-09-27-LCBJ/6/196| |
2310
19 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/5/421| |21-10-03-LCBJ/5/369| |20-08-08-LABL/5/287
20-07-04-LABL/6/280| |20-09-27-LCBJ/4/265| |21-12-12-BALT/16/235
19-12-01-LK13/5/148| |20-03-07-CESU/1/120| |19-11-16-ZV#1/1/90
2215
20 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/4/504| |20-03-08-ALOJ/6/264| |19-10-26-RIGA/6/264
20-01-18-TALS/7/234| |19-10-13-LC15/10/197| |19-12-01-LK17/2/152
18-10-13-BABO/10/132| |19-01-19-BABO/4/118| |18-12-01-LK13/4/101
18-03-31-L13U/4/59
2025
21 Līna LEIMANE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-26-TALS/1/550| |21-10-03-LCBJ/3/396| |21-12-19-FORZ/2/374
22-03-04-LCBJ/9/370| |
1690
22 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/5/369| |20-08-08-LABL/5/287| |20-07-04-LABL/6/280
20-09-27-LCBJ/4/265| |21-12-12-BALT/16/235| |20-03-07-CESU/1/120
19-11-16-ZV#1/1/90| |
1646
23 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |22-05-08-LCBJ/6/360| |21-10-03-LCBJ/7/351
20-09-27-LCBJ/5/201| |19-11-30-LC11/2/169| |22-02-27-FORZ/6/160
1611
24 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/2/519| |22-05-08-LCBJ/5/386| |21-09-26-LCBJ/3/308
20-09-27-LCBJ/1/210| |19-11-30-LC11/2/169| |
1592
25 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/8/274| |19-10-26-RIGA/6/264| |20-01-18-TALS/9/222
20-01-04-CM-1/2/197| |19-12-01-LK13/2/169| |18-12-01-LC11/3/106
19-11-16-ZV#1/5/98| |18-12-01-LK13/6/96| |19-03-16-LIEP/3/70
18-03-31-L13U/7/55
1551
26 Agate ŠTAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/1/350| |21-12-28-BALT/4/300| |20-09-27-LCBJ/2/230
19-11-30-LC11/1/180| |20-03-07-CESU/2/113| |19-05-04-LC13/7/109
18-12-01-LC11/5/98| |02-02-23-GIME/3/79| |19-11-16-ZV#1/3/79
1538
27 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/1/500| |21-09-26-LCBJ/4/294| |22-01-29-TALS/3/238
20-09-27-LCBJ/2/197| |22-03-05-LIEP/1/177| |21-09-11-LACB/58/100
1506
28 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 14.06.2021 20-09-19-LABL/7/246| |20-06-13-CM-4/4/206| |20-10-03-CESI/4/206
19-05-02-LSKK/2/132| |19-06-22-SAUL/4/126| |19-05-04-LC13/4/118
19-03-24-EVEL/5/115| |19-01-16-CM-1/2/113| |18-12-01-LK13/3/106
18-09-09-PAST/5/98
1466
29 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 30.06.2021 20-06-13-CM-4/4/206| |20-02-15-CM-2/3/185| |19-09-01-CM-5/1/180
20-01-04-CM-1/4/176| |19-12-01-LK13/4/151| |19-05-02-LSKK/2/132
19-05-04-LC13/4/118| |19-03-24-EVEL/5/115| |19-02-17-CM-3/3/106
19-01-20-CM-2/6/96
1465
30 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/4/420| |21-09-26-LCBJ/5/287| |22-01-29-TALS/4/210
20-09-27-LCBJ/2/197| |22-03-05-LIEP/2/141| |21-09-11-LACB/59/96
1351
31 Diāna ČAIKA BIK Liepāja 09.05.2022 22-03-26-TALS/6/440| |22-03-05-LIEP/3/220| |20-10-10-LIEP/5/201
19-11-23-LIEP/2/169| |19-05-02-LSKK/4/118| |21-09-11-LACB/58/100
18-04-06-LSKC/4/50| |
1298
32 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/2/552| |22-03-04-LCBJ/9/370| |20-09-27-LCBJ/3/216
19-05-04-LC13/6/112| |18-11-24-BABO/5/33| |
1283
33 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/3/523| |22-05-08-LCBJ/5/386| |22-05-14-TALS/6/320
1229
34 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2020 20-09-19-LABL/7/246| |20-10-03-CESI/6/196| |20-02-15-CM-2/6/168
19-10-05-CESI/3/158| |19-12-01-LK13/4/151| |20-03-07-CESU/3/106
18-12-01-LK13/7/94| |19-01-20-CM-2/8/91| |
1210
35 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |22-05-08-LCBJ/6/360| |21-10-03-LCBJ/8/342
19-05-02-LSKK/6/112| |
1184
36 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-05-LIEP/5/287| |22-01-29-TALS/2/235| |20-09-27-LCBJ/4/206
19-12-01-LK13/3/158| |19-05-02-LSKK/3/123| |19-11-16-ZV#1/2/85
19-03-16-LIEP/3/81| |
1175
37 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/4/420| |21-09-26-LCBJ/5/287| |22-01-29-TALS/4/210
22-03-05-LIEP/2/141| |21-09-11-LACB/59/96| |
1154
38 Amanda TOMIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |21-10-03-LCBJ/9/333| |22-02-27-FORZ/6/160
21-12-19-FORZ/6/160| |
1023
39 Rūta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2022 21-12-19-FORZ/2/411| |21-10-03-LCBJ/7/351| |20-09-27-LCBJ/5/201
963
40 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/7/429| |22-03-05-LIEP/2/273| |22-01-29-TALS/3/238
940
41 Ketija BUSULE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |21-10-03-LCBJ/9/333| |22-02-27-FORZ/5/226
929
42 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/7/367| |22-05-14-TALS/7/312| |19-11-30-LC11/5/148
20-03-07-CESU/6/96| |
923
43 Sofija PUĶĪTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/9/407| |22-02-27-FORZ/2/278| |21-12-19-FORZ/4/168
853
44 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/3/523| |22-05-14-TALS/6/320| | 843
45 Mairita EINBERGA Valmieras BSS 31.12.2022 21-10-03-LCBJ/8/342| |22-05-08-LCBJ/9/333| |22-02-27-FORZ/7/156
831
46 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/2/519| |21-09-26-LCBJ/3/308| | 827
47 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-01-06-VALM/7/187| |19-05-02-LSKK/4/134| |19-05-04-LC13/3/123
18-12-01-LC11/2/113| |19-03-31-S25Y/9/104| |18-03-31-L13U/2/66
18-05-06-24SY/9/59| |
786
48 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/7/429| |22-03-05-LIEP/2/273| | 702
49 Santa TROFIMOVA Olaine 31.12.2022 21-12-17-OLAI/2/329| |19-04-06-LKKC/21/223| |02-02-23-GIME/4/76
19-02-23-OLAI/4/67| |
695
50 Megija Vaira BUŠA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/8/378| |22-05-14-TALS/7/312| | 690
51 Adele NORA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/8/378| |22-05-14-TALS/8/304| | 682
52 Elza ZUTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/9/333| |22-02-27-FORZ/5/226| | 559
53 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/134| |19-05-04-LC13/3/123| |19-03-31-S25Y/9/104
18-12-01-LC11/4/101| |18-03-31-L13U/6/56| |18-11-24-BABO/4/34
552
54 Ksenija POLUŠKINA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/7/367| |19-11-30-LC11/5/148| | 515
55 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/6/196| |19-11-30-LC11/3/158| |19-11-23-LIEP/4/151
505
56 Aleksandra MAVRUPOLO Valmieras BSS 31.12.2022 21-10-03-LCBJ/10/329| |22-02-27-FORZ/7/156| | 485
57 Ketija KAIRE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/3/220| |20-10-10-LIEP/5/201| | 421
58 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/4/247| |21-12-19-FORZ/4/168| | 415
59 Estere KRASTIŅA Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/10/255| |19-12-26-OZOL/11/151| | 407
60 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/3/185| |19-11-30-LC11/4/151| | 336
61 Betija ORE Valmieras BSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/10/329| | 329
62 Madara PAVLOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/115| |18-12-01-LC11/4/101| |19-11-16-ZV#1/3/79
18-11-24-BABO/5/33| |
328
63 Patrīcija DESJATERIKA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-14-TALS/8/304| | 304
64 Alta Elizabete KRAUKLE Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/2/278| | 278
65 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 30.06.2021 20-02-15-CM-2/6/168| |20-03-07-CESU/3/106| | 274
66 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 22.09.2022 18-09-16-LABL/6/160| |19-03-24-EVEL/6/112| | 272
67 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/7/109| |18-12-01-LC11/5/98| |18-04-06-LSKC/2/56
263
68 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/3/106| |18-10-06-CM-H/1/80| |18-10-28-CN-7/4/67
253
69 Milāna BAŠLOVSKA Olaine 09.03.2021 20-03-08-ALOJ/9/244| | 244
70 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 19-12-01-LK13/3/158| |19-11-16-ZV#1/2/85| | 243
71 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/3/185| | 185
72 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| |19-03-16-LIEP/4/77| | 183
73 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/1/177| | 177
74 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2021 19-11-09-OLAI/5/172| | 172
75 Elīza PETRUSĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2021 21-12-19-FORZ/6/160| | 160
76 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-27-CM-7/3/158| | 158
77 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-01-LK13/5/148| | 148
78 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/109| |19-03-17-OZOL/3/35| | 144
79 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/3/132| | 132
80 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/3/132| | 132
81 Marta Ieva BUSE Ozolnieku SS 13.10.2020 02-02-23-GIME/5/74| |19-11-14-EMBU/4/50| | 124
82 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/57| |18-03-10-CEPA/5/33| |18-03-17-LIEP/4/22
112
83 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-03-24-EVEL/6/112| | 112
84 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/109| | 109
85 Estere Laura CAUNĪTE Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/109| | 109
86 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/109| | 109
87 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| | 106
88 Evelīna Keita KOSĪTE Saulrīti SK 31.12.2022 20-03-07-CESU/5/98| | 98
89 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 09.05.2023 20-03-07-CESU/5/98| | 98
90 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK 31.12.2020 20-03-07-CESU/6/96| | 96
91 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/7/55| |18-03-10-CEPA/6/32| | 87
92 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/50| |18-03-17-LIEP/3/23| | 73
93 Diāna LIBRUKA Lotos 03.04.2023 17-05-21-YSYI/14/69| | 69
94 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-05-21-YSYI/8/61| | 61
95 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/5/57| | 57
96 Aleksandra BAUMANE Ozolnieku SS 13.10.2020 19-11-14-EMBU/4/50| | 50
97 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-09-24-CM-6/4/17| | 17