Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 15.08.2022
Sieviešu vienspēles
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/1/1000| |21-10-10-LCPN/3/880| |22-06-25-CROA/17/720
21-06-16-LVSK/2/677| |20-0912-EU17/1/630| |21-08-29-BWFF/32/600
22-05-22_YISL/33/600| |22-04-03-LCBJ/1/600| |22-05-08-LCBJ/1/550
21-10-03-LCBJ/1/550
6807
2 Diāna STOGNIJA RSP/RBS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/2/940| |22-02-06-LCPN/3/880| |21-06-16-LVSK/1/720
21-06-13-BWFF/16/600| |21-09-26-LCBJ/1/600| |21-08-29-BWFF/32/600
22-06-04-UNIV/1/600| |21-09-04-KNAC/1/550| |20-02-02-LVCP/3/528
22-04-10-ZVBK/1/500
6518
3 Jekaterina ROMANOVA Siguldas BK 31.12.2022 22-02-06-LCPN/2/940| |22-06-25-CROA/9/900| |22-06-12-RSLL/17/720
21-06-16-LVSK/2/677| |21-08-29-BWFF/32/600| |22-03-27-BWF3/64/600
20-08-30-BWF3/16/525| |20-02-02-LVCP/4/504| |22-05-22_YISL/65/456
20-09-19-LABL/1/420
6342
4 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/3/880| |21-10-10-LCPN/4/840| |21-06-16-LVSK/2/677
21-09-26-LCBJ/2/564| |20-08-30-BWF3/16/525| |22-06-12-RSLL/65/450
22-03-27-BWF3/128/450| |22-02-20-BALT/9/444| |21-10-03-LCBJ/6/440
21-12-19-FORZ/3/440
5710
5 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2022 21-10-10-LCPN/6/800| |22-02-06-LCPN/8/760| |22-03-26-BWFJ/16/750
21-06-16-LVSK/4/605| |22-04-03-LCBJ/2/564| |21-09-04-KNAC/2/517
20-02-02-LVCP/8/456| |21-09-26-LCBJ/3/440| |20-08-30-BWF3/32/420
21-12-28-BALT/3/396
5708
6 Arīna BABRE Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/6/800| |20-08-30-BWF3/8/700| |21-06-16-LVSK/3/634
22-04-03-LCBJ/3/528| |22-05-08-LCBJ/2/517| |21-08-29-BWFF/64/500
22-02-27-FORZ/1/500| |20-02-02-LVCP/6/480| |21-09-26-LCBJ/2/470
22-06-12-RSLL/65/450
5579
7 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2022 21-10-10-LCPN/8/760| |22-03-26-BWFJ/16/750| |22-02-06-LCPN/10/730
21-06-16-LVSK/4/605| |22-03-04-LCBJ/2/470| |22-02-27-FORZ/2/470
21-09-04-KNAC/5/451| |21-10-03-LCBJ/5/451| |21-09-26-LCBJ/4/420
20-02-02-LVCP/17/396
5503
8 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-02-06-LCPN/6/800| |21-10-10-LCPN/6/800| |20-08-30-BWF3/8/700
21-06-16-LVSK/4/605| |22-04-03-LCBJ/5/492| |21-10-03-LCBJ/3/484
21-09-04-KNAC/4/462| |21-12-19-FORZ/6/400| |21-09-26-LCBJ/8/380
21-12-28-BALT/4/378
5501
9 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/10/730| |21-10-10-LCPN/10/730| |22-03-04-LCBJ/1/599
22-03-26-TALS/1/500| |21-09-04-KNAC/3/484| |22-05-08-LCBJ/3/484
22-04-10-ZVBK/2/470| |21-10-03-LCBJ/1/450| |22-05-21-NGP3/2/423
21-09-26-LCBJ/5/410
5280
10 Ieva POPE RSP/RBS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/1/1000| |21-06-16-LVSK/1/720| |21-08-29-BWFF/32/600
20-02-02-LVCP/2/564| |21-06-13-BWFF/32/480| |22-04-16-INTN/128/450
19-12-29-LABL/3/370| |18-09-02-INTS/32/368| |19-09-15-INTC/32/360
19-06-30-EUGA/64/320
5232
11 Amanda AZAROVA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-02-06-LCPN/8/760| |21-10-10-LCPN/16/670| |22-04-03-LCBJ/4/563
21-09-26-LCBJ/3/528| |21-12-11-UNIV/2/470| |21-09-04-KNAC/6/440
22-02-27-FORZ/3/440| |20-08-30-BWF3/32/420| |20-02-02-LVCP/16/402
21-12-19-FORZ/8/380
5073
12 Marta HEIZE BIK Liepāja 31.12.2022 22-02-06-LCPN/12/710| |21-10-10-LCPN/13/700| |22-06-11-RBT1/3/528
22-05-14-TALS/1/500| |22-04-03-LCBJ/6/480| |22-03-26-TALS/2/470
22-05-28-LIEP/2/470| |21-10-03-LCBJ/7/429| |22-08-13-YLLI/8/380
21-08-29-BWFF/128/375
5042
13 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/11/720| |22-02-06-LCPN/14/690| |21-06-16-LVSK/3/634
22-06-11-RBT1/7/468| |22-05-08-LCBJ/4/462| |22-04-03-LCBJ/8/456
22-08-13-YLLI/3/440| |21-10-03-LCBJ/10/402| |22-04-10-ZVBK/7/390
20-02-02-LVCP/22/366
5028
14 Nikola MUĶIELE Siguldas BK/SSS 07.02.2023 22-02-06-LCPN/14/690| |21-10-10-LCPN/14/690| |22-06-11-RBT1/6/548
22-08-13-YL17/17/480| |22-05-14-TALS/2/470| |22-05-28-LIEP/3/440
22-05-08-LCBJ/7/429| |21-10-03-LCBJ/2/423| |22-08-13-YLLI/8/380
21-09-26-LCBJ/17/330
4880
15 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/16/670| |21-10-10-LCPN/16/670| |22-06-11-RBT1/6/480
22-08-13-YL17/17/480| |22-05-08-LCBJ/1/450| |22-03-04-LCBJ/3/440
22-04-10-ZVBK/5/410| |22-02-27-FORZ/6/400| |21-10-03-LCBJ/3/396
21-09-26-LCBJ/10/365
4761
16 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK 31.12.2022 22-05-28-LIEP/1/606| |22-06-11-RBT1/2/575| |22-04-10-ZVBK/6/537
22-04-03-LCBJ/8/479| |22-05-08-LCBJ/5/455| |22-02-27-FORZ/4/420
21-10-03-LCBJ/9/407| |21-09-26-LCBJ/7/390| |22-08-13-YLLI/8/380
20-09-19-LABL/1/315
4564
17 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 11.04.2023 22-06-11-RBT1/1/703| |21-06-16-LVSK/3/634| |22-04-10-ZVBK/3/457
20-02-02-LVCP/9/444| |20-07-04-LABL/3/370| |19-11-02-LVSC/1/360
20-09-05-RIGA/4/353| |20-09-19-LABL/4/353| |19-09-15-LABL/5/344
20-03-08-ALOJ/1/330
4348
18 Una BERGA Valmieras BSS 31.12.2021 21-06-16-LVSK/3/634| |20-02-02-LVCP/1/600| |21-08-29-BWFF/32/600
20-01-26-BWF3/9/450| |20-09-05-RIGA/1/420| |19-12-29-LABL/2/395
19-12-01-LC19/1/330| |19-10-26-RIGA/1/330| |19-01-27-FUTS/16/300
19-12-18-BWFJ/32/288
4347
19 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-03-26-BWFJ/16/750| |21-06-16-LVSK/4/605| |21-10-03-LCBJ/4/462
21-09-04-KNAC/8/418| |21-09-26-LCBJ/6/400| |20-02-02-LVCP/18/390
21-12-19-FORZ/10/365| |21-12-28-BALT/11/324| |19-09-15-LABL/8/319
20-03-08-ALOJ/2/310
4343
20 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/10/730| |22-02-06-LCPN/15/680| |22-08-13-YL17/17/480
22-05-08-LCBJ/2/423| |22-02-27-FORZ/6/400| |21-09-26-LCBJ/9/370
21-10-03-LCBJ/6/360| |22-02-20-BALT/1/300| |20-09-19-LABL/2/296
20-07-04-LABL/2/282
4321
21 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK 03.04.2023 21-10-10-LCPN/8/760| |21-10-03-LCBJ/2/517| |21-12-19-FORZ/4/420
20-02-02-LVCP/14/414| |19-09-15-LABL/3/370| |20-07-04-LABL/4/353
20-08-08-LABL/4/353| |20-01-25--LABL/4/353| |19-02-03-LVCN/4/336
21-12-12-BALT/9/333
4209
22 Žanete GRINIECE BIK Liepāja 28.12.2022 22-02-06-LCPN/17/660| |22-04-03-LCBJ/9/444| |22-03-26-TALS/3/440
22-05-14-TALS/4/420| |22-05-08-LCBJ/9/407| |21-10-03-LCBJ/13/385
22-05-28-LIEP/8/380| |21-09-26-LCBJ/16/335| |22-03-05-LIEP/2/329
20-0912-EU17/16/315
4115
23 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 28.02.2023 22-06-11-RBT1/4/692| |22-08-13-YL17/9/600| |22-05-08-LCBJ/6/505
22-03-04-LCBJ/4/420| |21-09-26-LCBJ/12/355| |22-02-27-FORZ/2/329
22-05-21-NGP3/13/315| |21-12-19-FORZ/3/308| |21-12-28-BALT/10/292
21-09-11-LACB/7/273
4089
24 Olga MIHAILOVA Baloži 11.04.2023 22-04-10-ZVBK/4/563| |22-06-04-UNIV/3/528| |20-02-02-LVCP/12/426
20-01-25--LABL/2/395| |20-09-05-RIGA/5/344| |20-02-29-UNIV/2/338
20-01-18-TALS/1/330| |20-08-08-LABL/7/328| |19-10-20-LABL/7/328
19-12-29-LABL/8/319
3899
25 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 31.12.2022 20-08-30-BWF3/8/700| |21-12-11-UNIV/3/440| |22-06-11-RBT1/10/438
20-02-02-LVCP/16/402| |20-03-08-ALOJ/2/310| |19-09-15-LABL/11/302
20-09-05-RIGA/12/298| |21-12-19-FORZ/5/287| |19-04-07-LKKC/7/281
20-01-18-TALS/6/264
3722
26 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/1/500| |22-05-14-TALS/3/481| |22-03-26-TALS/5/410
22-05-08-LCBJ/4/378| |22-02-20-OLAI/1/350| |22-05-21-NGP3/2/329
22-01-29-TALS/2/329| |21-10-03-LCBJ/11/324| |22-03-05-LIEP/3/308
21-09-26-LCBJ/4/294
3703
27 Liāna LENCĒVIČA Siguldas BK 31.12.2022 21-06-16-LVSK/2/677| |22-06-04-UNIV/2/585| |20-02-29-UNIV/1/360
19-04-07-LKKC/2/338| |19-02-24-SSER/64/320| |19-12-01-LC19/2/310
19-02-03-LVCN/8/304| |19-01-27-FUTS/16/300| |19-04-13-LABL/8/213
18-10-21-LABL/8/213
3620
28 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/12/710| |22-05-08-LCBJ/3/396| |21-10-03-LCBJ/5/369
21-09-26-LCBJ/1/350| |22-05-21-NGP3/4/336| |21-11-14-BALT/2/282
21-12-28-BALT/6/280| |21-12-12-BALT/12/249| |20-01-18-TALS/11/238
19-12-21-RIGA/11/238
3448
29 Agate SOLOVJOVA RSP/RBS 31.12.2021 21-06-16-LVSK/1/720| |20-02-02-LVCP/23/360| |19-10-20-LABL/4/353
20-09-19-LABL/5/344| |20-09-05-RIGA/8/319| |20-01-25--LABL/10/307
20-10-10-RIGA/8/266| |19-12-14-TK-2/4/252| |20-01-18-TALS/8/251
19-12-21-RIGA/8/251
3423
30 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-08-13-YL17/17/480| |22-05-08-LCBJ/8/418| |22-06-11-RBT1/15/408
22-02-27-FORZ/1/402| |21-10-03-LCBJ/7/351| |21-09-11-LACB/3/308
22-01-29-TALS/3/308| |20-03-08-ALOJ/6/264| |20-09-27-LCBJ/7/246
20-01-18-TALS/6/216
3401
31 Aurora LAIZĀNE Ventspils BK V16 31.12.2022 22-03-26-TALS/6/403| |22-05-14-TALS/6/400| |22-02-27-FORZ/9/354
22-05-08-LCBJ/7/351| |22-03-04-LCBJ/14/345| |21-10-03-LCBJ/13/315
22-03-05-LIEP/6/306| |22-01-29-TALS/5/287| |22-05-21-NGP3/12/284
22-08-13-YLLI/18/260
3305
32 Monika RADOVSKA Siguldas BK 31.12.2021 19-09-01-INTS/16/450| |19-11-03-S100/32/432| |19-02-03-LVCN/2/376
19-10-13-S100/64/360| |18-12-30-LABL/1/320| |19-04-13-LABL/1/280
19-03-23-VICT/1/280| |19-03-09-LALB/1/280| |18-10-21-LABL/2/263
18-09-30-VICT/3/246
3287
33 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2022 22-05-14-TALS/5/419| |22-03-26-TALS/8/380| |22-05-08-LCBJ/5/369
22-03-04-LCBJ/12/355| |22-02-20-OLAI/3/308| |22-03-05-LIEP/4/308
22-01-29-TALS/4/294| |22-05-21-NGP3/12/284| |21-09-26-LCBJ/7/273
21-09-11-LACB/11/252
3242
34 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-08-13-YL17/17/480| |22-06-11-RBT1/11/433| |22-05-08-LCBJ/14/380
22-08-13-YLLI/12/355| |22-03-04-LCBJ/18/325| |21-10-03-LCBJ/15/306
21-12-19-FORZ/6/280| |22-02-27-FORZ/11/252| |20-09-27-LCBJ/13/220
22-04-10-ZVBK/8/190
3222
35 Dana BORTKĒVIČA Valmieras BSS 04.04.2022 21-09-26-LCBJ/4/504| |22-04-03-LCBJ/11/432| |21-10-03-LCBJ/11/396
20-02-02-LVCP/21/372| |19-02-03-LVCN/15/272| |19-10-26-RIGA/5/271
19-12-01-LC19/8/251| |18-12-16-VICT/6/224| |19-03-23-VICT/8/213
19-03-09-LALB/12/199
3134
36 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/5/412| |22-05-14-TALS/7/390| |21-10-03-LCBJ/4/378
22-05-08-LCBJ/8/342| |21-09-26-LCBJ/2/329| |22-08-13-YLLI/18/260
21-12-28-BALT/9/259| |21-12-12-BALT/4/252| |20-09-19-LABL/9/233
20-08-08-LABL/9/222
3077
37 Marta Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-06-11-RBT1/8/456| |22-05-08-LCBJ/10/422| |21-12-19-FORZ/2/329
21-09-26-LCBJ/18/325| |22-02-27-FORZ/5/287| |20-09-27-LCBJ/5/258
20-10-10-RIGA/10/255| |20-02-22-RIGA/12/235| |20-01-18-TALS/12/235
19-12-01-LC19/18/215
3018
38 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/6/400| |22-05-08-LCBJ/11/396| |21-10-03-LCBJ/12/391
21-09-26-LCBJ/14/345| |20-08-08-LABL/4/252| |20-09-27-LCBJ/6/252
20-09-19-LABL/6/252| |19-10-26-RIGA/9/244| |20-02-22-RIGA/11/238
19-12-21-RIGA/12/235
3005
39 Līna LEIMANE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-26-TALS/4/422| |22-03-04-LCBJ/9/370| |22-01-29-TALS/1/350
21-09-26-LCBJ/15/340| |21-10-03-LCBJ/9/333| |21-12-19-FORZ/4/294
21-11-14-BALT/16/235| |20-09-27-LCBJ/9/233| |19-12-14-TK-2/3/211
21-12-12-BALT/24/207
2995
40 Vanesa VARNOVSKA RSP/RBS 31.12.2022 21-09-26-LCBJ/6/480| |22-06-11-RBT1/13/454| |22-04-03-LCBJ/10/438
22-08-13-YLLI/12/355| |22-02-27-FORZ/4/316| |19-12-14-TK-2/6/192
21-12-19-FORZ/2/188| |20-10-03-CESI/8/186| |20-01-18-TALS/15/184
20-10-10-LIEP/9/181
2974
41 Grieta JERMACĀNE Saulrīti SK 30.06.2022 20-02-02-LVCP/11/432| |22-06-11-CN5K/1/350| |20-01-25--LABL/8/319
19-12-29-LABL/14/290| |19-04-07-LKKC/6/288| |19-02-03-LVCN/16/268
18-09-16-LABL/3/246| |19-01-27-LABL/3/246| |18-12-16-VICT/3/246
20-10-03-CESI/1/245
2930
42 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/8/454| |22-06-11-RBT1/10/438| |22-05-08-LCBJ/13/385
21-10-03-LCBJ/12/320| |22-02-27-FORZ/7/273| |21-11-14-BALT/20/221
20-08-08-LABL/10/219| |20-09-27-LCBJ/14/218| |19-05-25-KURZ/18/156
20-10-11-RIGA/5/144
2828
43 Evelīna SMIRNOVA BIK Liepāja 31.12.2022 21-10-10-LCPN/12/710| |21-10-03-LCBJ/14/380| |22-05-08-LCBJ/20/347
21-09-26-LCBJ/22/305| |20-09-27-LCBJ/11/252| |20-10-10-LIEP/6/196
20-01-18-TALS/17/178| |19-11-16-ZV#1/5/172| |19-03-16-LIEP/2/132
19-04-20-TK-4/5/115
2787
44 Estere PIKŠA RSP/RBS 03.12.2020 20-02-02-LVCP/20/378| |20-01-25--LABL/12/298| |20-09-05-RIGA/14/290
19-12-29-LABL/17/277| |20-09-27-LCBJ/7/273| |20-0912-EU17/32/252
19-10-05-TALS/5/246| |20-01-18-TALS/9/244| |19-12-14-TK-2/7/234
19-12-01-LC19/16/221
2713
45 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/2/338| |19-09-15-LABL/2/282| |19-10-20-LABL/2/282
20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/3/277| |20-01-25--LABL/3/264
20-07-04-LABL/4/252| |19-12-29-LABL/6/240| |20-08-08-LABL/8/228
20-10-03-CESI/3/216
2656
46 Nikola KALNIŅA Talsu NSS 31.12.2020 20-02-02-LVCP/13/420| |20-01-25--LABL/12/298| |20-01-18-TALS/3/290
19-10-05-TALS/3/264| |19-04-07-LKKC/11/259| |19-12-14-TK-2/5/246
19-02-03-LVCN/24/236| |19-12-01-LC19/17/218| |19-03-23-VICT/11/202
19-02-17-TK-2/6/192
2625
47 Maruta RAUPA UBBS 31.12.2022 21-10-03-LCBJ/8/418| |22-05-08-LCBJ/15/374| |22-02-20-OLAI/2/360
22-02-27-FORZ/6/280| |22-04-10-ZVBK/4/274| |20-09-27-LCBJ/13/245
22-05-21-CN4K/4/210| |19-11-16-ZV#1/6/168| |20-10-11-RIGA/4/147
19-05-04-LC17/17/132
2608
48 Terēza BALODE RSP/RBS 31.12.2022 21-09-04-KNAC/7/429| |20-03-08-ALOJ/1/330| |20-02-29-UNIV/3/317
19-04-07-LKKC/4/302| |19-02-03-LVCN/14/276| |19-03-02-UNIV/2/226
19-04-13-LABL/6/224| |19-01-19-BABO/3/211| |17-11-12-LKKC/6/144
18-01-27-LABL/3/132
2591
49 Ieva Abigaila VALGELINA Talsu NSS 31.12.2020 19-10-05-TALS/1/300| |20-03-08-ALOJ/3/290| |20-01-18-TALS/4/277
20-03-07-TALS/1/270| |19-12-14-TK-2/3/264| |19-04-07-LKKC/11/259
19-11-16-ZV#1/12/256| |19-12-01-LC19/12/235| |19-05-25-KURZ/3/211
19-01-19-BABO/5/197
2559
50 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/2/326| |19-11-02-LVSC/1/300| |19-12-29-LABL/2/282
20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/4/265| |19-10-20-LABL/4/252
20-07-11-MEGO/1/240| |20-01-25--LABL/9/222| |19-11-16-ZV#1/3/185
18-11-03-LVSC/1/180
2529
51 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 21-06-16-LVSK/1/720| |20-02-02-LVCP/8/456| |18-09-16-LABL/1/280
19-11-16-ZV#1/10/263| |18-09-30-VICT/5/230| |18-11-03-LVSC/1/220
17-11-12-LKKC/3/158| |18-09-09-PAST/1/140| |
2467
52 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 22-03-26-TALS/9/370| |19-11-02-LVSC/3/317| |22-03-05-LIEP/7/279
19-04-06-LKKC/17/238| |20-07-11-MEGO/2/226| |20-02-08-MEGO/2/226
20-10-10-LIEP/3/216| |20-03-07-TALS/7/211| |18-11-03-LVSC/4/185
19-05-18-LIEP/3/123
2391
53 Eva FILKA Liepāja 04.04.2023 22-03-26-TALS/7/447| |22-03-05-LIEP/5/347| |19-11-02-LVSC/5/295
20-01-18-TALS/3/238| |20-02-08-MEGO/3/211| |20-03-07-TALS/8/205
22-05-28-LIEP/1/205| |20-10-10-LIEP/7/191| |20-09-12-MEGO/3/123
19-03-30-TK-3/5/115
2377
54 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/11/360| |19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/8/266
22-07-09-CSN1/2/235| |19-04-06-LKKC/18/234| |20-07-11-MEGO/4/202
20-02-08-MEGO/5/197| |20-03-07-TALS/13/189| |20-01-18-TALS/14/187
20-10-10-LIEP/8/186
2358
55 Ilze GŪTMANE Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/10/371| |21-09-11-LACB/10/256| |22-07-09-CSN1/1/255
19-04-06-LKKC/17/238| |19-12-14-TK-2/2/226| |22-03-05-LIEP/3/220
20-10-10-LIEP/4/206| |20-01-18-TALS/9/200| |20-03-07-TALS/12/192
22-05-28-LIEP/2/188
2352
56 Una TILIBA Ozolnieki 11.07.2022 19-11-02-LVSC/2/282| |20-03-08-ALOJ/5/271| |20-01-18-TALS/1/270
19-04-06-LKKC/15/245| |20-02-08-MEGO/1/240| |20-01-25--LABL/6/240
20-07-11-MEGO/3/211| |19-12-05-OLAI/1/210| |19-11-09-OLAI/1/210
18-11-03-LVSC/2/169
2348
57 Evelīna STIRĀNE RSP/RBS 31.12.2022 21-09-26-LCBJ/21/310| |21-09-11-LACB/8/266| |21-12-19-FORZ/9/259
22-02-27-FORZ/11/252| |20-09-27-LCBJ/12/248| |21-11-14-BALT/22/244
19-12-14-TK-2/4/202| |20-03-07-TALS/11/194| |20-01-18-TALS/11/194
19-10-05-TALS/5/172
2342
58 Diāna GURECKA Siguldas BK 31.12.2020 19-09-15-LABL/1/300| |19-10-20-LABL/1/300| |20-07-04-LABL/3/264
19-12-29-LABL/3/264| |20-08-08-LABL/7/234| |20-01-25--LABL/8/228
19-04-13-LABL/1/200| |19-03-09-LALB/2/188| |18-10-21-LABL/2/188
18-09-16-LABL/8/152
2318
59 Katrīna ŠVALBE UBBS 21.02.2023 22-03-26-TALS/1/665| |22-06-11-RBT1/14/493| |22-02-20-OLAI/5/354
22-03-04-LCBJ/18/325| |22-05-14-TALS/1/311| |20-10-11-RIGA/15/119
2267
60 Annija KRAUKLE Talsu NSS 31.12.2021 20-02-29-UNIV/4/302| |19-11-16-ZV#1/12/256| |19-02-03-LVCN/20/252
20-01-18-TALS/8/251| |19-12-14-TK-2/6/240| |19-03-02-UNIV/4/202
19-02-17-TK-2/4/202| |18-11-24-BABO/2/188| |19-03-23-VICT/1/160
17-11-12-LKKC/5/148
2201
61 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/11/625| |22-05-08-LCBJ/6/467| |20-09-27-LCBJ/7/191
19-12-14-TK-2/11/173| |19-11-30-LC11/2/169| |19-10-13-LC15/30/143
20-10-11-RIGA/18/114| |20-09-19-LABL/2/99| |18-12-22-LK-5/8/91
20-03-07-TALS/1/90
2162
62 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/10/372| |21-10-03-LCBJ/8/342| |20-09-27-LCBJ/8/239
20-09-19-LABL/9/233| |20-07-04-LABL/10/219| |20-08-08-LABL/11/216
21-12-12-BALT/27/196| |19-12-01-LK13/8/137| |20-01-26-LABL/1/102
20-03-07-CESU/5/98
2154
63 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/10/329| |22-03-04-LCBJ/18/325| |21-10-03-LCBJ/16/302
22-05-21-CN4K/8/190| |20-10-03-CESI/11/176| |22-02-27-FORZ/3/176
20-09-27-LCBJ/12/174| |20-01-04-CM-1/12/149| |19-11-30-LC11/8/137
22-06-11-RBT1/3/132
2090
64 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/3/308| |22-01-29-TALS/8/266| |20-09-27-LCBJ/16/211
22-03-05-LIEP/8/190| |22-05-28-LIEP/2/188| |20-03-07-TALS/16/181
20-01-18-TALS/16/181| |19-12-14-TK-2/13/168| |22-05-14-TALS/6/160
19-10-05-TALS/10/154
2007
65 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/3/290| |19-02-03-LVCN/14/276| |19-01-06-VALM/2/207
18-09-16-LABL/10/204| |18-11-03-LVSC/3/194| |18-10-21-LABL/14/193
18-08-18-BSEN/2/169| |19-05-15-BSEN/4/168| |18-03-17-VT3P/1/140
17-11-12-LKKC/10/131
1972
66 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/4/277| |19-12-29-LABL/8/228| |19-10-20-LABL/11/216
20-01-25--LABL/11/216| |20-10-03-CESI/4/206| |20-01-04-CM-1/4/176
20-02-15-CM-2/5/172| |19-10-27-CM-7/2/169| |19-11-16-CM-8/3/158
19-01-27-LABL/9/148
1966
67 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/4/420| |22-05-08-LCBJ/16/302| |21-09-26-LCBJ/10/256
22-03-26-TALS/1/200| |20-09-27-LCBJ/6/168| |22-03-05-LIEP/1/150
22-05-14-TALS/9/148| |22-04-10-ZVBK/1/100| |21-09-11-LACB/55/98
22-01-29-TALS/2/94
1936
68 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/3/440| |22-05-08-LCBJ/13/315| |21-10-03-LCBJ/1/300
21-09-26-LCBJ/6/280| |20-09-27-LCBJ/3/185| |19-11-30-LC11/8/137
20-09-19-LABL/6/84| |19-09-15-LABL/8/68| |19-10-20-LABL/11/65
19-05-04-EVEL/9/50
1924
69 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/3/550| |22-03-04-LCBJ/16/335| |21-12-19-FORZ/9/259
19-10-13-LC15/26/154| |19-05-04-LC17/20/126| |19-12-01-LK17/8/123
19-05-02-LSKK/6/112| |20-03-07-CESU/4/101| |18-12-01-LK13/14/83
19-01-06-VALM/6/64
1907
70 Anna LAUVA RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/1/360| |19-02-03-LVCN/6/320| |19-03-23-VICT/3/246
19-01-19-BABO/1/240| |19-02-17-TK-2/2/226| |19-03-09-LALB/6/224
17-11-12-LKKC/3/158| |19-06-02-FUTS/256/120| |
1894
71 Santa TROFIMOVA Olaine 31.12.2022 20-09-27-LCBJ/11/227| |19-04-06-LKKC/21/223| |19-10-20-LABL/14/207
19-12-05-OLAI/2/197| |19-11-09-OLAI/3/185| |19-10-13-LC15/16/181
20-02-15-OLAI/1/180| |20-10-08-OLAI/1/175| |20-01-04-CM-1/6/168
19-09-19-OLAI/2/141
1884
72 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 18.01.2023 22-03-26-TALS/4/294| |22-02-20-OLAI/6/280| |22-07-09-CSN1/3/220
20-03-07-TALS/14/187| |19-12-14-TK-2/12/170| |20-01-18-TALS/21/167
19-10-05-TALS/7/164| |22-05-28-LIEP/6/160| |22-05-14-TALS/10/146
19-11-23-LIEP/12/85
1873
73 Amanda Sofija GROSBERGA Siguldas BK 31.12.2019 19-10-20-LABL/7/328| |19-09-15-LABL/10/307| |19-04-13-LABL/11/202
19-05-02-LSKK/1/180| |19-07-07-LJOL/8/167| |19-05-04-LC17/7/156
17-11-12-LKKC/4/151| |18-02-04-LCMP/16/134| |19-06-02-FUTS/256/120
18-03-11-LABL/10/110
1855
74 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/6/400| |22-05-08-LCBJ/20/284| |21-09-26-LCBJ/12/249
20-09-27-LCBJ/4/176| |22-03-26-TALS/3/176| |22-03-05-LIEP/2/141
22-05-14-TALS/13/140| |22-01-29-TALS/1/100| |22-04-10-ZVBK/2/94
21-09-11-LACB/57/91
1851
75 Diāna BALTIŅA Valmieras BSS 31.12.2020 19-04-07-LKKC/10/263| |19-01-27-FUTS/32/240| |18-12-30-LABL/14/221
19-03-23-VICT/7/218| |19-05-02-LSKK/2/169| |19-07-07-LJOL/8/167
18-09-22-EST1/4/151| |18-12-01-LC19/9/148| |17-12-10-BWFJ/17/132
19-06-02-FUTS/256/120
1829
76 Diāna ALEKSEJEVA Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/10/292| |18-12-30-LABL/8/243| |18-09-16-LABL/7/218
18-10-21-LABL/11/202| |17-11-12-LKKC/2/169| |19-05-02-LSKK/1/160
18-12-01-LC19/8/152| |18-10-28-LC17/4/151| |19-03-31-EU17/64/120
18-04-22-LABL/6/120
1827
77 Laura GUCANOVIČA, UBBS 21.02.2023 22-02-27-FORZ/8/455| |22-05-08-LCBJ/17/363| |22-02-20-OLAI/4/361
22-04-10-ZVBK/8/190| |22-05-21-CN4K/10/183| |22-05-14-TALS/11/144
20-10-11-RIGA/14/121| |
1817
78 Ieva PAKALNA Saulrīti SK 12.06.2022 22-06-11-CN5K/2/329| |18-09-30-VICT/7/218| |19-03-09-LALB/13/196
20-01-04-CM-1/5/172| |19-01-19-BABO/12/170| |19-09-01-CM-5/2/169
19-04-27-NAKT/5/164| |20-03-07-CESU/10/154| |18-10-13-BABO/5/131
19-04-21-CM-4/2/113
1816
79 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/5/287| |22-03-05-LIEP/6/231| |20-09-27-LCBJ/17/208
20-01-18-TALS/18/176| |20-03-07-TALS/19/173| |22-05-14-TALS/4/168
19-12-14-TK-2/14/166| |22-04-10-ZVBK/1/150| |19-11-23-LIEP/6/144
19-10-26-RIGA/5/98
1801
80 Veronika BUĻBAKOVA Salaspils BK 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/3/290| |19-04-06-LKKC/12/256| |20-02-22-RIGA/9/244
19-01-19-BABO/8/182| |18-11-24-BABO/6/160| |19-03-24-EVEL/3/158
19-07-07-LJOL/20/139| |19-04-20-TK-4/2/132| |18-10-13-BABO/7/125
18-03-17-VT3P/5/115
1801
81 Diāna ČAIKA BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-26-TALS/2/383| |22-05-08-LCBJ/20/347| |22-03-05-LIEP/4/279
20-10-10-LIEP/11/176| |22-05-28-LIEP/5/164| |19-11-23-LIEP/8/137
19-05-02-LSKK/4/118| |21-09-11-LACB/56/95| |18-04-06-LSKC/4/50
18-05-19-LIEP/8/30
1779
82 Grēta Anna BIKOVA Dārta/Daugmale 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/5/492| |20-01-18-TALS/8/205| |19-10-05-TALS/2/197
19-11-16-ZV#1/7/164| |19-05-25-KURZ/16/161| |19-12-01-LK17/6/130
20-10-11-RIGA/13/122| |19-03-24-EVEL/14/110| |18-12-22-LK-5/8/106
18-11-10-TK-1/10/88
1776
83 Marta BRENGULE Siguldas BK 31.12.2019 19-02-03-LVCN/12/284| |18-12-30-LABL/8/243| |19-01-27-LABL/5/230
18-12-16-VICT/5/230| |17-11-12-LKKC/4/151| |18-12-01-LC19/10/146
18-02-04-LCMP/12/142| |18-12-22-LK-5/2/132| |18-04-22-LABL/9/111
18-01-27-LABL/12/107
1776
84 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 22.02.2023 22-06-11-CN5K/4/294| |20-09-19-LABL/9/233| |20-07-04-LABL/12/213
20-10-03-CESI/5/201| |22-05-21-CN4K/7/195| |20-08-22-CM-5/4/147
19-05-02-LSKK/2/132| |20-06-13-CM-4/4/126| |18-12-16-VICT/10/117
19-06-22-SAUL/17/106
1764
85 Sintija RIEKSTA Olaine 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/9/244| |20-09-27-LCBJ/16/234| |19-04-06-LKKC/23/216
19-12-05-OLAI/3/185| |19-11-09-OLAI/7/164| |19-10-13-LC15/24/160
20-10-08-OLAI/5/144| |20-02-15-OLAI/8/137| |20-02-20-OLAI/3/132
19-09-19-OLAI/3/132
1749
86 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/19/320| |20-03-08-ALOJ/6/264| |19-10-26-RIGA/11/238
20-01-18-TALS/5/221| |19-10-13-LC15/29/146| |19-12-01-LK17/5/133
19-10-26-RIGA/1/120| |18-12-22-LK-5/3/106| |18-12-01-LK13/6/96
18-10-13-RJS1/3/88
1732
87 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/5/545| |22-05-08-LCBJ/15/519| |22-05-14-TALS/3/360
22-08-13-YLLI/4/294| |
1718
88 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |22-05-08-LCBJ/23/270| |21-09-26-LCBJ/11/252
22-03-26-TALS/2/204| |22-05-14-TALS/16/134| |22-03-05-LIEP/3/132
21-09-11-LACB/58/88| |22-04-10-ZVBK/3/88| |22-01-29-TALS/3/88
20-01-18-TALS/8/68
1694
89 Rūta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/9/483| |21-10-03-LCBJ/14/311| |20-09-27-LCBJ/13/172
21-12-19-FORZ/6/160| |22-06-11-RBT1/1/150| |19-11-30-LC11/8/137
19-05-04-LC13/18/91| |18-12-01-LC11/11/86| |20-03-07-CESU/12/85
1675
90 Laura TĀRE Olaine 01.07.2021 20-03-08-ALOJ/9/244| |20-09-27-LCBJ/15/238| |19-10-20-LABL/15/204
19-12-05-OLAI/4/176| |20-10-08-OLAI/3/154| |19-10-13-LC15/28/149
20-02-15-OLAI/8/137| |19-09-19-OLAI/4/126| |19-12-01-LK17/9/120
19-05-23-OLAI/4/118
1666
91 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2020 20-09-19-LABL/10/230| |20-09-27-LCBJ/12/224| |20-10-03-CESI/6/196
19-10-13-LC15/23/162| |19-10-27-CM-7/3/158| |20-02-15-CM-2/11/151
19-11-16-CM-8/5/148| |19-12-01-LK13/12/128| |19-10-05-CESI/12/128
20-03-07-CESU/1/120
1645
92 Ieva VAĻĢE Lotos 01.08.2022 22-03-04-LCBJ/2/796| |21-09-26-LCBJ/5/287| |20-09-27-LCBJ/1/210
19-11-30-LC11/10/131| |19-09-15-LABL/6/72| |19-05-04-EVEL/6/54
19-12-29-LABL/7/47| |19-04-14-LABL/15/46| |
1643
93 Nora KONOVALOVA Valmieras BSS 31.12.2019 18-10-21-LABL/1/200| |18-11-24-BABO/1/200| |19-01-06-VALM/5/180
19-05-02-LSKK/2/169| |18-12-16-VICT/1/160| |19-07-07-LJOL/14/152
19-05-04-LC17/9/148| |18-10-28-LC17/6/144| |18-12-01-LC19/12/142
18-12-22-LK-5/3/141
1636
94 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/23/300| |20-09-27-LCBJ/18/227| |21-12-19-FORZ/4/168
19-10-05-TALS/6/168| |19-11-16-ZV#1/8/160| |19-05-02-LSKK/5/148
19-10-13-LC15/32/138| |20-10-11-RIGA/8/133| |19-12-01-LK17/10/118
18-09-22-EST1/37/64
1625
95 Helēna KOVA Dārta/Daugmale 12.06.2022 22-06-04-UNIV/4/504| |19-10-26-RIGA/10/241| |19-05-25-KURZ/9/178
19-04-27-NAKT/11/144| |19-03-24-EVEL/7/140| |19-07-07-LJOL/20/139
18-05-13-DAUG/12/71| |17-12-02-LCBJ/20/69| |17-10-14-LK-2/15/68
17-09-09-LK-1/15/61
1615
96 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/11/362| |22-03-04-LCBJ/21/310| |21-10-03-LCBJ/17/297
22-02-27-FORZ/4/168| |19-12-01-LK13/14/124| |19-05-04-LC13/20/88
19-03-02-CEPA/11/86| |18-12-01-LC11/13/84| |19-03-24-EVEL/18/78
1597
97 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/10/329| |20-09-27-LCBJ/15/214| |20-08-08-LABL/12/213
20-07-04-LABL/13/210| |21-12-12-BALT/33/175| |20-03-07-CESU/2/113
20-01-26-LABL/2/96| |19-09-15-LABL/3/79| |19-10-20-LABL/6/72
19-11-16-ZV#1/6/72
1573
98 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-05-LIEP/1/335| |22-01-29-TALS/6/280| |20-09-27-LCBJ/8/186
19-12-14-TK-2/10/175| |19-12-01-LK13/12/128| |19-05-02-LSKK/3/123
19-10-26-RIGA/11/86| |20-03-07-TALS/3/79| |20-01-18-TALS/3/79
19-10-05-TALS/5/74
1545
99 Betija KARPIKA Valmieras BSS 31.12.2021 21-12-19-FORZ/3/176| |18-09-16-LABL/4/168| |19-01-19-BABO/16/161
18-10-21-LABL/6/160| |19-01-06-VALM/11/156| |18-11-24-BABO/9/148
19-03-24-EVEL/5/148| |19-05-04-LC17/11/144| |19-12-01-LK17/3/143
19-07-07-LJOL/20/139
1543
100 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 30.06.2021 20-01-25--LABL/14/207| |19-10-13-LC15/22/165| |20-02-15-CM-2/7/164
20-01-04-CM-1/11/151| |19-10-27-CM-7/4/151| |19-11-16-CM-8/6/144
19-09-01-CM-5/8/137| |19-12-01-LK13/8/137| |19-05-02-LSKK/2/132
20-06-13-CM-4/5/123
1511
101 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 22.09.2022 20-09-27-LCBJ/10/230| |19-10-20-LABL/10/219| |19-10-13-LC15/19/173
18-09-16-LABL/10/146| |19-04-13-LABL/11/144| |19-01-27-LABL/11/144
19-03-09-LALB/14/138| |19-03-24-EVEL/7/109| |19-09-15-LABL/14/104
18-12-22-LK-5/5/98
1505
102 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/7/598| |22-05-08-LCBJ/19/384| |22-08-13-YLLI/5/287
22-05-14-TALS/7/220| |
1489
103 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 19-11-02-LVSC/6/240| |20-10-03-CESI/7/191| |20-01-04-CM-1/8/160
20-02-15-CM-2/8/160| |18-11-03-LVSC/3/158| |20-08-22-CM-5/5/144
20-06-13-CM-4/3/132| |19-01-20-CM-2/4/101| |19-02-17-CM-3/6/96
19-01-16-CM-1/7/94
1476
104 Linda BOME Salaspils BK 21.10.2020 20-03-08-ALOJ/1/330| |19-02-03-LVCN/19/256| |18-09-30-VICT/6/224
18-10-21-LABL/14/193| |19-01-06-VALM/6/176| |18-10-13-BABO/2/150
18-11-24-BABO/10/146| |
1475
105 Agate ŠTAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/3/308| |21-12-28-BALT/8/266| |20-09-27-LCBJ/5/201
19-11-30-LC11/3/158| |20-09-19-LABL/1/105| |19-05-04-LC13/11/101
18-12-01-LC11/9/89| |20-03-07-CESU/11/86| |20-01-26-LABL/5/83
19-10-20-LABL/4/76
1473
106 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-26-RIGA/12/235| |20-01-18-TALS/12/192| |19-05-25-KURZ/13/168
19-10-13-LC15/25/157| |20-01-04-CM-1/10/154| |19-12-01-LK13/4/151
19-03-16-LIEP/6/112| |19-09-15-LABL/14/104| |18-12-01-LC11/6/96
19-10-26-RIGA/6/96
1465
107 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 31.12.2022 22-06-11-RBT1/12/426| |21-09-26-LCBJ/20/315| |19-11-09-OLAI/4/176
19-12-01-LK17/4/136| |19-03-24-EVEL/12/100| |18-12-16-VICT/2/75
18-05-06-24SY/20/57| |17-09-09-LK-1/6/56| |18-04-06-LSKC/6/56
17-11-04-LK-3/4/50
1447
108 Beatrise IVANOVA Saulrīti SK 15.01.2020 20-01-04-CM-1/3/185| |19-01-27-LABL/3/176| |18-10-21-LABL/4/168
18-09-16-LABL/5/164| |19-03-09-LALB/5/164| |19-07-07-LJOL/14/152
19-04-13-LABL/9/148| |18-12-30-LABL/10/146| |18-09-15-CM-6/3/70
18-08-26-CN-5/3/70
1443
109 Ieva GAILĪTE Inčukalna SK 02.03.2021 19-12-29-LABL/1/300| |20-01-25--LABL/1/300| |20-02-29-UNIV/6/288
20-07-04-LABL/6/240| |19-10-20-LABL/9/222| |
1350
110 Evelīna Keita KOSĪTE Saulrīti SK 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/18/351| |21-09-26-LCBJ/8/266| |20-10-03-CESI/9/181
20-09-27-LCBJ/10/179| |20-10-11-RIGA/21/108| |20-09-19-LABL/5/86
20-03-07-CESU/14/83| |20-01-26-LABL/11/73| |
1328
111 Kitija RITUMA Olaine 31.12.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |19-03-24-EVEL/8/137| |19-05-23-OLAI/2/132
19-02-28-OLAI/2/132| |19-03-28-OLAI/2/132| |19-04-25-OLAI/3/123
19-01-31-OLAI/5/115| |18-10-28-LC17/24/106| |19-02-23-OLAI/1/80
19-04-27-NAKT/1/80
1289
112 Elīza ZIEDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-01-04-CM-1/7/164| |19-10-27-CM-7/6/144| |20-06-13-CM-4/2/141
19-07-07-LJOL/20/139| |19-10-05-CESI/10/131| |19-05-02-LSKK/5/131
19-03-24-EVEL/10/117| |19-06-22-SAUL/11/115| |19-01-16-CM-1/6/96
19-02-17-CM-3/14/83
1261
113 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 09.05.2023 22-05-08-LCBJ/17/322| |22-05-21-CN4K/6/200| |20-09-27-LCBJ/9/181
20-10-03-CESI/10/179| |20-10-11-RIGA/20/111| |20-03-07-CESU/8/91
20-09-19-LABL/4/88| |20-01-26-LABL/10/74| |
1246
114 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/4/252| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-09-29-CM-6/6/144
19-10-27-CM-7/7/140| |19-09-01-CM-5/12/128| |19-01-20-CM-2/11/86
19-01-16-CM-1/12/85| |19-02-17-CM-3/13/84| |18-10-28-CN-7/9/59
18-11-10-CM-8/11/58
1187
115 Evelīna BALODE Liepāja 30.06.2020 19-04-06-LKKC/20/227| |19-05-25-KURZ/14/166| |19-07-07-LJOL/20/139
19-05-02-LSKK/8/122| |19-03-16-LIEP/8/106| |19-04-20-TK-4/9/104
19-05-18-LIEP/10/102| |19-03-30-TK-3/11/101| |19-02-17-TK-2/7/62
18-04-06-LSKC/7/55
1184
116 Sofija PUĶĪTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/12/391| |22-06-11-RBT1/2/257| |22-05-21-CN4K/9/185
22-02-27-FORZ/5/175| |21-12-19-FORZ/11/144| |
1152
117 Elizabete KANDERE RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/8/274| |19-03-23-VICT/10/204| |19-05-25-KURZ/5/197
19-02-17-TK-2/10/175| |19-01-19-BABO/12/170| |18-12-16-VICT/5/131
1151
118 Iva GINTERE Uzvara 15.11.2019 19-01-27-LABL/5/164| |19-02-28-OLAI/1/140| |19-01-31-OLAI/2/132
19-04-25-OLAI/2/132| |19-03-28-OLAI/3/123| |19-05-23-OLAI/6/112
18-10-28-LC17/22/110| |17-11-11-LKKC/5/82| |18-10-13-RJS1/1/80
18-03-11-LABL/7/70
1145
119 Mairita EINBERGA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/20/315| |21-10-03-LCBJ/20/284| |22-05-08-LCBJ/25/261
22-02-27-FORZ/10/146| |22-06-11-RBT1/6/120| |
1126
120 Ieva JANSONE Imanta 31.12.2020 19-09-15-LABL/8/228| |19-12-29-LABL/9/222| |20-01-25--LABL/12/213
19-10-20-LABL/18/195| |19-10-10-OLAI/13/147| |19-06-22-SAUL/13/112
1117
121 Ieva IVBULE LLU 07.03.2022 20-02-29-UNIV/10/263| |20-03-08-ALOJ/8/251| |19-04-06-LKKC/16/241
22-02-27-FORZ/2/188| |20-02-20-OLAI/2/141| |17-11-15-LLUU/3/26
1110
122 Jeļizaveta TKAČENKO Saulrīti SK 27.01.2020 18-12-30-LABL/7/156| |19-11-16-CM-8/4/151| |19-09-01-CM-5/6/144
18-12-16-VICT/9/118| |19-01-20-CM-2/3/106| |19-03-02-CEPA/4/101
19-01-16-CM-1/4/101| |19-02-17-CM-3/12/85| |18-04-22-LABL/6/72
18-01-27-LABL/7/70
1104
123 Kate MELNALKSNE RSP/RBS 31.12.2019 19-01-19-BABO/16/161| |18-09-16-LABL/7/156| |18-11-24-BABO/11/144
18-12-01-LC19/20/126| |18-10-28-LC17/19/115| |18-10-13-BABO/8/106
18-11-10-TK-1/9/89| |18-03-31-LK1J/3/70| |18-04-28-LK2J/7/62
17-09-09-LK-1/14/55
1084
124 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/8/182| |19-10-13-LC15/35/130| |19-12-01-LK13/12/128
20-10-11-RIGA/19/112| |19-05-04-LC13/14/97| |18-12-22-LK-5/9/89
20-03-07-TALS/2/85| |20-01-18-TALS/2/85| |19-10-05-TALS/2/85
19-03-24-EVEL/13/84
1077
125 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 23.02.2023 22-02-27-FORZ/1/551| |22-06-11-CN5K/3/308| |22-05-21-CN4K/5/205
1064
126 Katrīna BUŠA Liepāja 30.05.2022 22-05-28-LIEP/7/763| |18-02-04-LCMP/28/110| |18-04-06-LSKC/2/66
18-05-19-LIEP/7/47| |18-02-17-RK2P/1/40| |2018-03-24-TK2P/2/38
1064
127 Ieva AUZIŅA Olaine 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/9/244| |19-10-20-LABL/18/195| |19-11-09-OLAI/10/154
20-01-04-CM-1/13/147| |20-02-15-OLAI/9/133| |20-02-20-OLAI/4/126
20-01-23-OLAI/3/53| |
1052
128 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/5/271| |19-04-06-LKKC/19/230| |19-11-09-OLAI/6/168
20-10-08-OLAI/4/147| |20-09-12-MEGO/4/118| |19-06-22-SAUL/10/117
1051
129 Madara PUĶĪTE RSP/RBS 31.12.2019 19-04-07-LKKC/9/266| |19-02-03-LVCN/17/264| |19-01-19-BABO/2/226
18-12-30-LABL/5/164| |18-12-16-VICT/1/80| |
1000
130 Amanda TOMIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/23/300| |21-10-03-LCBJ/19/288| |22-02-27-FORZ/12/142
21-12-19-FORZ/14/138| |22-06-11-RBT1/10/110| |
978
131 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/24/266| |22-05-14-TALS/12/250| |19-11-30-LC11/13/126
20-09-19-LABL/3/92| |20-03-07-CESU/15/82| |20-01-26-LABL/8/77
19-10-20-LABL/14/62| |
955
132 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 31.12.2022 22-06-11-CN5K/5/287| |21-09-26-LCBJ/9/259| |22-05-21-CN4K/14/173
22-02-27-FORZ/13/140| |20-09-19-LABL/9/78| |
937
133 Elza ZUTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/22/305| |22-05-08-LCBJ/27/252| |22-02-27-FORZ/12/142
21-12-19-FORZ/15/136| |22-06-11-RBT1/18/98| |
933
134 Diāna JANSONE Penkule 15.05.2023 22-05-14-TALS/2/427| |20-03-08-ALOJ/7/257| |19-04-06-LKKC/14/248
932
135 Linda RUŅĢE BIK Liepāja 31.12.2021 21-09-11-LACB/6/280| |20-09-27-LCBJ/10/255| |20-10-10-LIEP/5/201
19-05-18-LIEP/9/104| |19-11-23-LIEP/10/88| |
929
136 Marta BARKOVA Salaspils BK 31.12.2019 19-04-13-LABL/12/142| |19-03-09-LALB/15/136| |19-04-20-TK-4/6/112
19-03-24-EVEL/15/109| |19-03-16-LIEP/4/77| |18-11-24-BABO/8/76
19-04-27-RIGA/2/75| |18-10-13-RJS1/3/70| |18-12-16-VICT/6/64
18-03-31-LK1J/12/57
918
137 Kitija BERGA Valmieras BSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/151| |17-12-10-BWFJ/9/148| |18-09-09-PAST/6/112
18-02-04-LCMP/32/102| |18-04-06-LSKC/2/75| |17-12-02-LCBJ/16/74
17-10-22-LABL/11/72| |17-09-09-LK-1/8/68| |17-11-19-BR-2/4/67
17-09-10-PAST/15/48
917
138 Elīna FJODOROVA RTU 06.06.2022 22-06-04-UNIV/5/492| |21-12-11-UNIV/4/420| | 912
139 Alisa MARKEVIČA RSP/RBS 31.12.2019 19-09-15-LABL/6/240| |19-10-05-TALS/1/210| |19-12-14-TK-2/5/197
19-05-25-KURZ/10/175| |17-09-30-VENT/7/47| |17-11-25-VT-1/11/43
912
140 Laura GRĪNVALDE Dārta/Daugmale 25.03.2019 19-03-24-EVEL/6/144| |18-12-01-LC19/21/124| |18-12-22-LK-5/10/117
18-10-13-BABO/9/104| |18-11-10-TK-1/7/94| |18-05-13-DAUG/8/76
17-10-14-LK-2/14/69| |18-03-31-LK1J/12/64| |18-04-21-DGML/12/50
17-09-10-PAST/13/49
891
141 Adele NORA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/12/616| |22-05-14-TALS/8/269| | 885
142 Aleksandra MAVRUPOLO Valmieras BSS 31.12.2022 21-10-03-LCBJ/18/293| |22-05-08-LCBJ/26/257| |22-05-21-CN4K/11/180
22-02-27-FORZ/8/152| |
882
143 Līga LAPSA Inčukalna SK 20.09.2020 19-12-29-LABL/7/234| |20-07-04-LABL/9/222| |19-10-20-LABL/13/210
20-01-25--LABL/13/210| |
876
144 Ketija BUSULE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/20/329| |21-10-03-LCBJ/21/279| |22-02-27-FORZ/9/149
22-06-11-RBT1/10/118| |
875
145 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/134| |19-05-04-LC13/5/115| |19-03-24-EVEL/4/101
18-12-01-LC11/4/101| |19-03-31-S25Y/21/87| |19-03-10-LABL/1/68
19-04-14-LABL/1/68| |18-10-21-LABL/4/67| |19-01-06-VALM/5/66
18-03-31-L13U/4/59
866
146 Viktorija HUDJAKOVA RSP/RBS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/14/166| |19-03-09-LALB/8/152| |18-12-30-LABL/12/142
18-11-24-BABO/12/142| |19-05-04-EVEL/5/115| |19-01-19-BABO/2/75
18-12-16-VICT/5/66| |
858
147 Diāna LIBRUKA Lotos 03.04.2023 22-03-04-LCBJ/14/708| |18-03-31-L13U/5/57| |18-01-28/3/18
17-10-22-LABL/4/17| |17-12-17-LABL/5/16| |
816
148 Lenija SLIVJUKA Jelgava 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/8/251| |18-04-22-LABL/5/74| |18-01-27-LABL/6/72
19-04-27-NAKT/3/70| |17-09-09-LK-1/2/66| |18-04-28-L15U/9/59
18-04-06-LSKC/5/57| |17-11-04-LK-3/2/56| |17-10-14-LK-2/3/53
17-09-17-LABL/6/48
806
149 Alta Elizabete KRAUKLE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/18/358| |22-06-11-RBT1/5/187| |22-05-21-CN4K/12/178
22-02-27-FORZ/5/82| |
805
150 Daniela RUNDE Lotos 09.05.2023 22-05-08-LCBJ/14/434| |19-12-01-LK13/14/124| |19-05-04-EVEL/3/60
19-12-29-LABL/2/56| |19-03-10-LABL/13/48| |19-04-14-LABL/18/44
17-12-17-LABL/12/14| |
780
151 Ksenija POLUŠKINA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/21/428| |19-11-30-LC11/9/133| |20-01-26-LABL/7/80
19-10-20-LABL/10/66| |19-12-29-LABL/8/46| |
753
152 Marija ČERŅAVSKA Daugavpils 06.06.2022 22-06-04-UNIV/6/480| |20-02-29-UNIV/9/266| | 746
153 Evelīna HAITE Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-12-22-LK-5/9/118| |18-02-04-LCMP/38/90| |18-05-13-DAUG/4/84
17-10-14-LK-2/11/72| |18-03-31-LK1J/9/67| |17-12-02-LCBJ/24/65
17-11-04-LK-3/6/64| |17-09-09-LK-1/13/63| |17-11-19-BR-2/7/62
17-09-10-PAST/5/57
742
154 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 19-11-09-OLAI/2/197| |18-08-18-BSEN/3/158| |20-02-15-OLAI/4/151
18-10-13-BABO/12/100| |19-03-23-VICT/6/64| |18-06-22-SENI/7/55
725
155 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 11.07.2022 20-02-08-MEGO/4/202| |20-03-07-TALS/9/200| |20-01-18-TALS/10/197
22-07-09-CSN1/4/126| |
725
156 Aija POPE RSP/RBS 01.08.2022 21-06-16-LVSK/1/720| | 720
157 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 22-07-09-CSN1/2/374| |22-04-10-ZVBK/8/190| |18-03-17-VT3P/3/70
18-04-07-VT4P/4/67| |
701
158 Madara PAVLOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/15/95| |18-12-01-LC11/8/91| |19-03-31-S25Y/21/87
20-01-26-LABL/6/82| |19-10-20-LABL/3/79| |19-11-16-ZV#1/12/64
18-10-21-LABL/17/53| |19-04-14-LABL/13/48| |18-03-31-L13U/15/48
19-03-10-LABL/14/47
694
159 Alevtina KARPATS Lotos 17.08.2020 19-09-15-LABL/4/252| |19-12-29-LABL/11/216| |19-03-09-LALB/13/140
19-01-20-CM-2/13/84| |
692
160 Dārta ŠIROVA Baloži 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/21/341| |22-06-11-RBT1/8/146| |22-04-10-ZVBK/7/117
22-02-27-FORZ/3/88| |
692
161 Megija Vaira BUŠA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/22/348| |22-05-14-TALS/14/257| |20-09-19-LABL/8/80
685
162 Niko DAI Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/36/127| |19-10-26-RIGA/3/106| |18-12-22-LK-5/10/102
19-03-16-LIEP/13/98| |18-10-13-RJS1/7/53| |17-09-09-LK-1/12/50
19-01-19-BABO/4/44| |17-11-04-LK-3/14/41| |18-04-28-LK2J/15/41
18--05-19-DART/11/22
684
163 Katrīna ŠTEINBERGA RSP/RBS 31.12.2018 18-09-30-VICT/11/115| |18-10-28-LC17/22/110| |18-10-13-BABO/10/102
17-10-14-LK-2/22/61| |18-04-28-LK2J/9/59| |17-09-09-LK-1/19/58
17-10-22-LABL/12/50| |17-09-30-VENT/6/48| |17-11-04-LK-3/6/40
18-01-13-RP-1/11/36
679
164 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/112| |18-09-09-PAST/15/95| |18-12-01-LK13/15/82
18-10-13-RJS1/13/70| |18-12-16-VICT/7/62| |18-11-10-CM-8/8/61
18-10-06-CM-H/9/59| |18-10-21-LABL/15/54| |18-03-31-L13U/18/46
17-09-09-LK-1/9/37
678
165 Rūta BRANTA RSP/RBS 13.10.2020 20-10-11-RIGA/1/175| |19-03-24-EVEL/12/114| |18-12-22-LK-5/7/109
18-11-24-BABO/10/73| |18-03-31-LK1J/8/61| |18-10-13-RJS1/5/56
17-11-04-LK-3/12/36| |18-02-17-RK2P/15/27| |18--05-19-DART/6/24
675
166 Annija BENZULE RSP/RBS 31.12.2022 22-01-29-TALS/7/273| |21-12-19-FORZ/7/273| |20-10-11-RIGA/12/125
671
167 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |18-02-04-LCMP/30/106| |17-11-11-LKKC/1/100
18-01-20-VT-2/14/97| |17-09-30-VENT/9/59| |17-11-25-VT-1/6/48
662
168 Rebeka ANTONOVA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/11/360| |21-10-03-LCBJ/2/282| | 642
169 Kitija Gerda BRIEDE UBBS 31.12.2021 20-09-27-LCBJ/17/231| |19-11-16-ZV#1/9/155| |19-05-04-LC17/18/130
18-10-13-RJS1/3/60| |17-11-04-LK-3/5/41| |17-12-23-LK-4/1/20
637
170 Emma GRASE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-10-13-LC15/31/140| |18-12-22-LK-5/9/104| |19-03-16-LIEP/10/102
19-03-24-EVEL/16/94| |18-11-24-BABO/13/70| |19-01-19-BABO/1/52
18-10-13-RJS1/9/50| |18--05-19-DART/12/21| |
633
171 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/14/169| |19-11-30-LC11/11/130| |19-11-23-LIEP/12/128
19-10-26-RIGA/16/80| |20-03-07-TALS/8/68| |19-12-14-TK-2/3/53
628
172 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/5/172| |19-11-30-LC11/12/128| |19-11-23-LIEP/15/122
19-10-26-RIGA/17/79| |20-03-07-TALS/12/64| |19-12-14-TK-2/4/50
615
173 Zoe Kate CLAYTON Nav noteikts 18.03.2020 19-10-05-TALS/6/240| |19-03-23-VICT/4/134| |19-03-16-LIEP/3/123
19-03-30-TK-3/4/118| |
615
174 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 19-09-15-LABL/5/246| |19-12-29-LABL/11/216| |19-03-09-LALB/12/142
604
175 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/10/197| |19-12-01-LK13/3/158| |19-10-26-RIGA/9/89
19-11-16-ZV#1/3/79| |19-10-20-LABL/5/74| |
597
176 Laura OZOLIŅA Valmieras BSS 31.12.2020 19-01-06-VALM/10/161| |18-12-01-LC19/22/122| |18-04-06-LSKC/2/75
18-03-31-LK1J/13/63| |17-09-09-LK-1/17/59| |17-09-10-PAST/10/51
17-11-25-VT-1/6/48| |17-09-24-CM-6/3/18| |
597
177 Dana KRŪMIŅA Salaspils BK 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/3/290| |19-07-07-LJOL/20/139| |18-02-04-LCMP/38/90
18-03-31-LK1J/11/65| |
584
178 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/8/106| |18-12-01-LC11/7/94| |19-03-31-S25Y/21/87
19-04-14-LABL/3/60| |18-10-21-LABL/18/52| |19-03-10-LABL/10/50
18-03-31-L13U/19/45| |18-11-24-BABO/11/43| |18-05-06-24SY/7/31
18-03-11-LABL/6/16
584
179 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/251| |19-04-06-LKKC/22/220| |19-02-23-OLAI/4/67
19-03-17-OZOL/6/32| |
570
180 Elīna ĶIRĶELE Uzvara 15.11.2019 18-10-13-BABO/11/101| |17-11-11-LKKC/5/82| |17-10-14-LK-2/17/66
18-03-11-LABL/10/66| |18-03-17-VT3P/5/66| |17-10-22-LABL/8/53
17-09-17-LABL/4/50| |17-11-04-LK-3/2/47| |17-11-19-BR-2/3/26
557
181 Beāte TURLĀ UBBS 29.09.2021 20-09-27-LCBJ/19/224| |19-11-16-ZV#1/10/154| |20-10-11-RIGA/9/130
18-03-31-LK1J/13/49| |
557
182 Madara ŠIROVA Baloži 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/2/282| |22-06-11-RBT1/18/98| |22-04-10-ZVBK/3/88
22-02-27-FORZ/3/88| |
556
183 Vita TARABANOVA Emburga 31.12.2021 19-04-06-LKKC/24/212| |19-11-09-OLAI/9/155| |20-02-15-OLAI/8/137
19-03-17-OZOL/2/38| |
542
184 Felisa MUĶIELE Valmieras BSS 31.12.2020 19-09-01-CM-5/9/133| |19-05-04-LC17/19/128| |19-03-24-EVEL/20/88
19-04-27-NAKT/6/64| |19-03-30-TK-3/1/60| |19-04-27-RIGA/10/58
531
185 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/10/102| |18-12-22-LK-5/7/94| |19-11-16-ZV#1/1/90
18-11-24-BABO/12/57| |18-03-31-L13U/10/51| |18-04-28-LK2J/12/43
19-01-19-BABO/1/40| |17-12-23-LK-4/6/24| |18-02-17-RK2P/7/23
524
186 Patrīcija DESJATERIKA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-14-TALS/15/273| |22-05-08-LCBJ/28/248| | 521
187 Agneta LABLAIKA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-09-LALB/10/146| |19-03-24-EVEL/9/118| |19-01-19-BABO/1/80
18-10-13-RJS1/1/68| |18-03-31-LK1J/4/59| |18-02-17-RK2P/5/26
18--05-19-DART/7/23| |
520
188 Evisa PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 18-09-16-LABL/11/144| |18-04-22-LABL/9/67| |18-01-27-LABL/10/66
18-03-31-LK1J/5/66| |18-05-06-24SY/12/64| |17-12-17-LABL/11/43
18-01-20-VT-2/10/29| |17-10-22-LABL/2/19| |17-09-17-LABL/3/18
516
189 Sabīne SIMSONE 9 Pakalni (Talsi) 17.12.2019 19-12-14-TK-2/8/228| |19-04-20-TK-4/3/123| |18-11-10-TK-1/6/96
18-02-24-TK1P/5/33| |2018-03-24-TK2P/6/32| |
512
190 Violeta JUSENE Olaine 31.12.2019 19-12-05-OLAI/5/172| |19-01-31-OLAI/4/118| |19-02-28-OLAI/4/118
19-02-23-OLAI/2/75| |18-02-17-RK2P/13/28| |
511
191 Madara ŠĶILTA Penkule 15.05.2022 20-03-08-ALOJ/7/257| |19-04-06-LKKC/14/248| | 505
192 Nora MARTINSONE Baloži 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/9/185| |20-10-11-RIGA/2/164| |21-12-19-FORZ/8/152
502
193 Elīna BOGDANOVA Daugavpils 02.03.2021 20-02-29-UNIV/7/281| |19-03-02-UNIV/7/187| |18-03-25-UNIV/5/33
501
194 Mišela ALEKSANDROVA Ventspils BK V16 09.03.2020 20-03-07-TALS/18/176| |19-12-14-TK-2/15/163| |19-10-05-TALS/8/160
499
195 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/6/187| |21-12-19-FORZ/7/156| |22-06-11-RBT1/8/155
498
196 Ieva Paula PĒTERSONE Jelgava 01.07.2019 19-03-02-UNIV/8/182| |18-04-22-LABL/8/68| |19-03-23-VICT/7/62
18-03-17-VT3P/8/61| |18-04-07-VT4P/9/59| |18-03-25-UNIV/6/32
17-11-19-BR-2/7/31| |
495
197 Pia BOBRIWSKY Badmintonaklubs.lv 09.04.2019 19-04-07-LKKC/5/295| |19-03-02-UNIV/5/197| | 492
198 Sandija ROZENTĀLE Liepāja 31.12.2020 19-10-05-TALS/9/155| |19-11-23-LIEP/5/148| |18-11-19-LIEP/8/91
18-04-06-LSKC/7/55| |2018-03-24-TK2P/7/20| |18-03-17-LIEP/11/19
488
199 Enija TROPIŅA Baloži 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/1/300| |22-04-10-ZVBK/1/100| |22-02-27-FORZ/4/84
484
200 Ketija KAIRE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/5/302| |20-10-10-LIEP/10/179| | 481
201 Katrīna ALEKSANDROVA Ventspils BK V16 09.03.2020 20-03-07-TALS/21/167| |19-12-14-TK-2/16/161| |19-10-05-TALS/11/151
479
202 Ieva ROZENTĀLE Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/22/165| |20-01-18-TALS/22/165| |19-10-05-TALS/12/149
479
203 Adriāna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/15/167| |19-11-23-LIEP/20/113| |19-10-26-RIGA/19/77
20-03-07-TALS/11/65| |19-12-14-TK-2/7/47| |
469
204 Elīna KRAVALE Daugavpils 06.06.2022 22-06-04-UNIV/7/468| | 468
205 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/7/164| |19-11-23-LIEP/16/121| |19-10-26-RIGA/20/76
20-03-07-TALS/13/63| |19-12-14-TK-2/11/43| |
467
206 Annija ČEKSTERE RSP/RBS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/12/170| |18-09-30-VICT/12/114| |17-10-14-LK-2/18/65
17-11-04-LK-3/3/44| |18-02-17-RK2P/5/41| |18-01-20-VT-2/9/30
464
207 Renāte OTTO RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/9/178| |20-01-18-TALS/19/173| |19-11-16-ZV#1/2/113
464
208 Elita GRANTE Rīga BK 01.08.2022 19-04-06-LKKC/19/230| |19-11-02-LVSC/8/228| | 458
209 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/251| |19-06-22-SAUL/12/114| |18-06-22-SENI/6/56
19-03-17-OZOL/3/35| |
456
210 Ayushi TAMRAKAR Daugavpils 06.06.2022 22-06-04-UNIV/8/456| | 456
211 Marta BĒRZIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/10/386| |22-02-27-FORZ/14/69| | 455
212 Sabīne KURCIŅA Siguldas BK 31.12.2018 17-11-12-LKKC/7/140| |18-01-27-LABL/5/74| |17-10-22-LABL/6/56
17-09-30-VENT/3/53| |17-09-17-LABL/5/49| |17-12-17-LABL/5/49
18-03-25-UNIV/4/34| |
455
213 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2021 19-12-05-OLAI/6/168| |19-11-09-OLAI/8/160| |19-09-19-OLAI/5/123
451
214 Loreta Patrīcija LIŠMANE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/8/380| |22-02-27-FORZ/13/70| | 450
215 Paula UDROVSKA Saulrīti SK 22.05.2023 22-06-11-CN5K/6/280| |22-05-21-CN4K/15/170| | 450
216 Inga DZELZE Penkule 30.06.2021 19-04-06-LKKC/23/216| |19-04-27-NAKT/11/144| |17-11-11-LKKC/3/88
448
217 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/90| |18-12-22-LK-5/11/86| |19-03-24-EVEL/16/80
19-10-20-LABL/12/64| |17-11-04-LK-3/11/36| |19-01-19-BABO/7/31
18--05-19-DART/12/21| |18-01-13-RP-1/15/20| |18-02-17-RK2P/17/20
448
218 Justīne ODIŅA Saulrīti SK 26.11.2019 19-10-27-CM-7/5/148| |19-03-24-EVEL/11/115| |19-04-21-CM-4/7/94
19-02-17-CM-3/9/89| |
446
219 Nidhi Bansidar SATIJA Daugavpils 06.06.2022 22-06-04-UNIV/9/444| | 444
220 Dārta Justīne KOLĀTE Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-15-OLAI/10/131| |19-03-24-EVEL/17/106| |19-11-16-ZV#1/3/106
19-04-27-RIGA/11/58| |19-01-19-BABO/9/38| |
439
221 Dace DAMBERGA Salaspils BK 17.12.2020 18-11-19-LIEP/2/113| |18-03-11-LABL/4/76| |17-12-17-LABL/3/53
17-10-22-LABL/9/52| |17-11-25-VT-1/6/48| |2018-03-24-TK2P/3/35
17-10-28-BR-1/9/30| |17-11-19-BR-2/2/28| |
435
222 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-10-13-RJS1/5/82| |18-09-22-EST1/18/78| |18-04-28-LK2J/4/50
18-03-31-L13U/12/50| |17-10-14-LK-2/7/47| |17-11-04-LK-3/8/46
18-03-10-CEPA/6/32| |18-01-13-RP-1/4/25| |18-03-17-LIEP/3/23
433
223 Vita BOŠA Vijciems 01.08.2022 19-11-02-LVSC/3/264| |19-01-16-CM-1/13/84| |19-01-20-CM-2/14/83
431
224 Terēze KIRŠTEINA UBBS 29.09.2021 20-09-27-LCBJ/20/220| |19-11-16-ZV#1/11/151| |17-11-04-LK-3/8/38
17-12-23-LK-4/2/19| |
429
225 Estere ODZIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/12/355| |22-02-27-FORZ/12/71| | 426
226 Laila FALAĻEJEVA Emburga 18.02.2020 19-04-06-LKKC/24/212| |19-11-09-OLAI/5/172| |19-03-17-OZOL/1/40
424
227 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/98| |18-12-22-LK-5/10/88| |19-03-24-EVEL/14/83
18-10-13-RJS1/17/66| |18-11-24-BABO/19/51| |19-01-19-BABO/2/38
424
228 Lāsma LENŠA Salaspils BK 22.06.2021 20-03-08-ALOJ/5/271| |20-02-15-OLAI/4/151| | 422
229 Betija ORE Valmieras BSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/22/275| |21-12-19-FORZ/12/142| | 417
230 Gabriela Loreta NILLE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/22/336| |22-02-27-FORZ/7/78| | 414
231 Daniela LANGINA Valmieras BSS 02.03.2021 20-02-29-UNIV/5/295| |18-04-07-VT4P/6/112| | 407
232 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/13/84| |19-03-24-EVEL/19/77| |20-03-07-TALS/9/67
19-11-16-ZV#1/16/61| |19-04-27-RIGA/13/56| |19-05-04-EVEL/5/56
401
233 Evelīna SAVEĻJEVA Jelgava 09.03.2020 20-03-08-ALOJ/7/257| |19-05-02-LSKK/6/144| | 401
234 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/92| |18-12-01-LC11/12/85| |19-09-15-LABL/7/70
18-10-21-LABL/19/51| |19-03-10-LABL/12/48| |18-11-24-BABO/11/43
389
235 Baiba MARTUZĀNE Nav noteikts 12.06.2022 22-06-11-RBT1/4/387| | 387
236 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-10-13-LC15/37/124| |19-03-24-EVEL/20/88| |18-10-13-RJS1/12/71
18-11-24-BABO/13/56| |19-01-19-BABO/7/40| |
379
237 Emīlija GĀRDE Liepāja 25.11.2019 19-11-23-LIEP/3/158| |19-05-02-LSKK/4/118| |18-04-06-LSKC/4/50
18-05-19-LIEP/6/32| |18-03-17-LIEP/13/18| |
376
238 Elīna Linda ZVEJNIECE Siguldas BK 31.12.2018 18-04-22-LABL/7/70| |18-01-27-LABL/8/68| |18-03-11-LABL/9/67
18-04-28-L15U/15/54| |17-12-17-LABL/11/43| |18-01-20-VT-2/8/30
17-10-22-LABL/3/18| |17-09-17-LABL/5/16| |
366
239 Zanda PRIEDOLA NBS 11.07.2022 19-04-06-LKKC/18/234| |17-11-11-LKKC/4/84| |17-12-27-JELG/3/35
353
240 Baiba JONINA Siguldas BK 29.01.2019 19-01-27-LABL/10/146| |18-12-30-LABL/18/130| |18-03-11-LABL/5/74
350
241 Arta ANKRAVA RSP/RBS 26.11.2019 19-10-20-LABL/18/195| |19-11-16-ZV#1/4/101| |18-11-24-BABO/21/50
346
242 Evelīna DUMBRĀJA Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/18/160| |20-01-18-TALS/7/70| |20-03-07-TALS/10/66
19-12-14-TK-2/5/49| |
345
243 Kristiāna Elizabete PACĒVIČA Siguldas BK 27.03.2018 18-01-27-LABL/3/79| |18-03-11-LABL/6/72| |17-10-22-LABL/7/55
17-12-17-LABL/4/50| |17-09-30-VENT/5/49| |18-03-25-UNIV/2/38
343
244 Laura SILA Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/20/170| |20-01-18-TALS/20/170| | 340
245 Katrīna ASBERGA Liepāja 30.05.2022 20-10-10-LIEP/12/174| |22-05-28-LIEP/6/160| | 334
246 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 30.06.2021 20-02-15-CM-2/12/149| |20-03-07-CESU/6/96| |19-04-21-CM-4/9/89
334
247 Elizabete ĀBELĪTE Baloži 12.06.2022 22-04-10-ZVBK/6/120| |22-06-11-RBT1/11/108| |22-02-27-FORZ/1/100
328
248 Gundega RIEKSTIŅA Baloži 12.06.2022 22-04-10-ZVBK/4/126| |22-06-11-RBT1/14/104| |22-02-27-FORZ/2/94
324
249 Estere KRASTIŅA Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/18/205| |20-10-11-RIGA/16/118| | 323
250 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 19-11-02-LVSC/7/234| |19-01-20-CM-2/12/85| | 319
251 Laura Elīza STRAUTNIECE Baloži 12.06.2022 22-06-11-RBT1/12/135| |22-04-10-ZVBK/12/108| |22-02-27-FORZ/9/74
317
252 Loreta BABRE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/13/126| |19-09-15-LABL/19/96| |20-03-07-CESU/7/94
316
253 Elza NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/15/82| |20-03-07-TALS/7/70| |19-11-16-ZV#1/17/59
19-04-27-RIGA/14/55| |19-05-04-EVEL/10/50| |
316
254 Danuta SĒNE Valmieras BSS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/18/130| |17-12-17-LABL/4/101| |17-12-02-LCBJ/8/84
315
255 Rasa TROPA RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/13/112| |18-12-22-LK-5/11/101| |18-10-13-RJS1/8/52
18-03-31-LK1J/12/50| |
315
256 Julia MIHHALKINA Lotos 17.08.2020 19-09-15-LABL/7/234| |19-01-20-CM-2/16/80| | 314
257 Anete RŪĶE Saulrīti SK 23.08.2021 20-01-04-CM-1/9/155| |20-08-22-CM-5/3/154| | 309
258 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK 31.12.2020 20-01-26-LABL/3/90| |20-03-07-CESU/9/89| |20-09-19-LABL/7/82
19-12-29-LABL/11/43| |
304
259 Linda PROKOFJEVA Saulrīti SK 20.01.2019 19-01-16-CM-1/8/91| |19-01-20-CM-2/9/89| |18-09-15-CM-6/6/64
18-11-10-CM-8/9/59| |
303
260 Sindija KOPEIKO Baloži 12.06.2022 22-04-10-ZVBK/8/114| |22-06-11-RBT1/14/104| |22-02-27-FORZ/6/80
298
261 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/12/85| |18-10-06-CM-H/7/62| |18-10-28-CN-7/11/58
18-10-21-LABL/13/56| |18-09-30-VICT/3/35| |
296
262 Paula IRBE Talsu NSS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/21/74| |19-10-05-TALS/8/68| |19-02-17-TK-2/11/58
19-12-14-TK-2/6/48| |19-04-20-TK-4/7/47| |
295
263 Endija ŠANKOVA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/4/168| |22-05-28-LIEP/4/126| | 294
264 Karīna RANCĀNE Sērene 17.09.2019 18-09-16-LABL/9/148| |18-10-13-RJS1/2/75| |18-08-26-CN-5/6/64
287
265 Monta KAŽOCIŅA Jelgava 08.04.2019 19-04-06-LKKC/22/220| |18-04-06-LSKC/5/66| | 286
266 Nikola ROZENTĀLE Saulrīti SK 26.11.2019 19-03-24-EVEL/16/107| |19-04-21-CM-4/8/91| |19-02-17-CM-3/11/86
284
267 Līva ANČEVA Dārta/Daugmale 13.10.2020 20-10-11-RIGA/3/154| |20-02-15-OLAI/12/128| | 282
268 Rūta STRAUMĪTE Valmieras BSS 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/3/282| | 282
269 Sintija KIRSONE RSP/RBS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/22/122| |18-04-07-VT4P/1/80| |18-04-28-LK2J/2/75
277
270 Kristiāna AVOTIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/7/245| |18-04-07-VT4P/8/30| | 275
271 Paula Anna KOŠKINA RSP/RBS 02.03.2021 20-02-29-UNIV/8/274| | 274
272 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/271| | 271
273 Marta Ieva BUSE Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/16/164| |20-10-11-RIGA/23/105| | 270
274 Aleksandra BAUMANE Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/17/162| |20-10-11-RIGA/24/104| | 266
275 Zane MĒTRA RSP/RBS 26.11.2019 19-04-07-LKKC/9/266| | 266
276 Paula TĀLMANE Baloži 12.06.2022 22-06-11-RBT1/15/177| |22-04-10-ZVBK/5/89| | 266
277 Madara ANTONOVA Valmieras BSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/3/264| | 264
278 Agnese OZOLANTE LLU 02.03.2021 19-04-06-LKKC/16/241| |17-11-15-LLUU/8/23| | 264
279 Dita ROZENBERGA Salaspils BK 22.01.2020 17-09-09-LK-1/4/67| |17-11-04-LK-3/4/59| |17-10-14-LK-2/10/51
18-01-13-RP-1/4/34| |17-11-25-VT-1/3/26| |17-11-19-BR-2/7/23
260
280 Samanta SMILGA Mēmele SC 31.12.2018 18-03-11-LABL/11/65| |17-10-14-LK-2/20/63| |17-10-22-LABL/14/48
17-09-17-LABL/8/46| |17-11-04-LK-3/9/37| |
259
281 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 20-03-08-ALOJ/7/257| | 257
282 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/100| |18-10-13-RJS1/10/73| |18-03-31-L13U/23/42
18-04-28-LK2J/14/41| |
256
283 Santa STRAUME Talsu NSS 11.05.2019 19-05-02-LSKK/3/158| |18-04-06-LSKC/4/67| |2018-03-24-TK2P/9/30
255
284 Luīze Tīna FRINDE Valmieras BSS 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/4/252| | 252
285 Liene PĒRKONE Saulrīti SK 30.06.2020 19-03-02-CEPA/3/106| |17-09-17-LABL/13/84| |18-03-10-CEPA/1/40
17-08-27-CM-5/2/19| |
249
286 Baiba ČERŅAVSKA Olaine 24.02.2020 20-02-15-OLAI/12/128| |20-02-20-OLAI/6/120| | 248
287 Daniela ŽURAVĻA Uzvara 01.05.2018 17-11-11-LKKC/5/82| |18-04-06-LSKC/4/59| |17-10-14-LK-2/5/57
17-11-04-LK-3/1/50| |
248
288 Līva RIBKINSKA Baloži 12.06.2022 22-06-11-RBT1/16/136| |22-04-10-ZVBK/10/110| | 246
289 Marina VARSLAVĀNE Liepāja 12.07.2020 19-11-02-LVSC/5/246| | 246
290 Līga RIEKSTA Olaine 24.02.2020 20-02-20-OLAI/5/123| |20-02-15-OLAI/16/121| | 244
291 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-05-LIEP/4/126| |22-05-28-LIEP/8/114| | 240
292 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-05-LIEP/5/123| |22-05-28-LIEP/7/117| | 240
293 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/14/124| |19-12-01-LK17/11/116| | 240
294 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/17/46| |17-10-14-LK-2/10/44| |18-04-28-LK2J/13/42
17-11-04-LK-3/15/41| |18-02-17-RK2P/9/22| |18--05-19-DART/10/22
17-11-19-BR-2/15/20| |
237
295 Amanda VEIGULE Siguldas BK 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/83| |19-03-31-S25Y/9/59| |18-10-21-LABL/22/49
19-03-10-LABL/15/46| |
237
296 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| | 234
297 Undīne IVANOVA Valmieras BSS 08.07.2019 19-05-02-LSKK/6/128| |18-04-28-L15U/17/53| |17-09-09-LK-1/20/50
231
298 Zane GRABOVSKA Saulrīti SK 05.10.2020 20-10-03-CESI/2/230| | 230
299 Jete PĒTERSONE Valmieras BSS 31.12.2019 18-12-22-LK-5/8/122| |18-03-31-LK1J/1/80| |18-04-14-N6GP/12/28
230
300 Laura BATRAGA Dārta/Daugmale 23.12.2019 18-12-22-LK-5/13/98| |19-03-24-EVEL/20/88| |19-01-19-BABO/6/42
228
301 Baiba JĀTNIECE Rīga BK 07.11.2018 18-02-04-LCMP/20/126| |18-01-20-VT-2/12/99| | 225
302 Elza Lote BUŠA Saulrīti SK 08.04.2019 19-03-02-UNIV/6/192| |17-09-24-CM-6/4/17| |17-08-27-CM-5/11/14
223
303 Marija OBRASCOVA Ozolnieku SS 30.09.2020 20-09-27-LCBJ/21/217| | 217
304 Elīna PEIPIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2020 20-02-15-OLAI/16/121| |19-11-16-ZV#1/8/91| | 212
305 Aleksandra MIHAILOVA Rīdze 31.12.2018 18-12-30-LABL/17/211| | 211
306 Demija VERBICKA Jelgava 11.05.2019 19-05-02-LSKK/6/144| |18-04-06-LSKC/5/66| | 210
307 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-02-LSKK/7/109| |19-05-18-LIEP/12/100| | 209
308 Diāna VĪBANE Nav noteikts 18.02.2020 20-02-15-OLAI/8/137| |19-02-23-OLAI/5/66| | 203
309 Virdzinija DZJUBAK Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/85| |19-12-29-LABL/4/50| |19-03-10-LABL/16/46
17-12-17-LABL/11/14| |
195
310 Katrina VASILJEVA Ventspils BK V16 25.03.2019 19-03-23-VICT/4/67| |17-09-30-VENT/8/46| |17-11-25-VT-1/10/44
18-01-13-RP-1/13/35| |
192
311 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-11-03-LVSC/5/148| |17-11-19-LICE/6/40| | 188
312 Indra SAUKĀNE Siguldas BK 15.04.2019 19-04-13-LABL/2/188| | 188
313 Leonora LATIŠA Liepāja 10.05.2019 19-05-02-LSKK/8/122| |18-04-06-LSKC/7/62| | 184
314 Kitija KRŪMIŅA Liepāja 20.11.2017 17-11-12-LKKC/9/133| |17-11-19-LICE/1/50| | 183
315 Linda BRANTE Valmieras BSS 11.05.2019 18-03-31-LK1J/7/62| |17-09-09-LK-1/20/57| |17-09-10-PAST/14/48
17-09-24-CM-6/8/15| |
182
316 Kristiāna RANTIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 18-12-22-LK-5/13/98| |19-03-24-EVEL/23/84| | 182
317 Paula KUZMANE Saulrīti SK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/5/131| |18-02-11-CM-2/6/32| |17-11-20-CM-8/10/15
178
318 Liene MEDNIECE RSP/RBS 04.03.2019 19-03-02-UNIV/9/178| | 178
319 Anna MISIŅA RSP/RBS 31.12.2019 19-11-16-ZV#1/7/94| |19-03-24-EVEL/23/84| | 178
320 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| |19-03-16-LIEP/8/70| | 176
321 Paula Sindija BRICMANE Saulrīti SK 22.05.2023 22-05-21-CN4K/13/175| | 175
322 Marina GRIGORJEVA Daugavpils 04.03.2019 19-03-02-UNIV/10/175| | 175
323 Lote LITIŅA Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/115| |18-04-06-LSKC/1/60| | 175
324 Elizabete PĒTERSONE Valmieras BSS 09.05.2019 19-05-02-LSKK/5/115| |18-04-06-LSKC/1/60| | 175
325 Luize SILIŅA Siguldas BK 31.12.2017 17-12-02-LCBJ/20/69| |17-10-22-LABL/5/57| |17-12-17-LABL/6/48
174
326 Laura SKUJEVSKA Penkule 04.03.2019 19-03-02-UNIV/11/173| | 173
327 Džeina Vktorija MŪRE Liepāja 12.10.2020 20-10-10-LIEP/13/172| | 172
328 Madara MAZAPŠA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/2/95| |22-02-27-FORZ/8/76| | 171
329 Lelde GASŪNA Siguldas BK 04.03.2019 19-03-02-UNIV/12/170| | 170
330 Diāna REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-LK1J/10/51| |18-03-10-CEPA/8/30| |18-01-13-RP-1/12/28
18-02-17-RK2P/11/23| |18--05-19-DART/11/22| |17-12-23-LK-4/7/16
170
331 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/21/43| |18-03-10-CEPA/10/29| |18--05-19-DART/6/24
17-12-23-LK-4/8/23| |18-01-13-RP-1/11/22| |18-02-17-RK2P/11/22
163
332 Megija VĒJA Badmintonaklubs.lv 31.12.2020 19-10-20-LABL/2/85| |19-12-29-LABL/1/60| |17-12-23-LK-4/4/17
162
333 Emīlija LANGUŠA RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/2/160| | 160
334 Veronika MARKELOVA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/4/84| |22-02-27-FORZ/11/72| | 156
335 Vendija VITKOVSKA BIK Liepāja 30.05.2022 22-05-28-LIEP/7/156| | 156
336 Darja POPOVA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/6/80| |22-02-27-FORZ/10/73| | 153
337 Elza STRUMPMANE Baloži 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/4/84| |22-02-27-FORZ/15/68| | 152
338 Laura OZOLA Valmieras BK 11.05.2019 19-05-02-LSKK/4/151| | 151
339 Simona BĒRZIŅA RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/3/150| | 150
340 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/104| |19-04-14-LABL/17/45| | 149
341 Mārīte KOTLERE Nav noteikts 31.12.2021 21-12-19-FORZ/10/146| | 146
342 Anete KRASTIŅA Lotos 15.04.2019 19-04-13-LABL/10/146| | 146
343 Jekaterina AUNIŅA Lotos 17.08.2020 19-03-09-LALB/11/144| | 144
344 Sanda VISKANTA Valmieras BSS 31.12.2018 18-02-04-LCMP/12/142| | 142
345 Alise GRIKMANE Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-10-20-LABL/7/70| |19-12-29-LABL/6/48| |17-12-23-LK-4/7/23
141
346 Una BALODE Lotos 15.04.2019 19-04-13-LABL/13/140| | 140
347 Elīza PETRUSĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2021 21-12-19-FORZ/13/140| | 140
348 Terēze PĒTERSONE Olaine 12.10.2020 20-10-08-OLAI/6/140| | 140
349 Leonarda UGORENKO RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/20/88| |19-01-19-BABO/6/32| |18-01-13-RP-1/17/20
140
350 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 20.03.2019 18-03-17-VT3P/2/75| |18-04-07-VT4P/6/64| | 139
351 Kristina STECURINA Rīdze 31.12.2018 18-12-30-LABL/17/132| | 132
352 Viktorija GILBERTE Talsu NSS 06.01.2018 17-12-02-LCBJ/22/67| |17-09-09-LK-1/12/64| | 131
353 Alise STEFENHĀGENA UBBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/5/130| | 130
354 Elīna KIRILOVA RSP/RBS 13.10.2020 20-10-11-RIGA/10/128| | 128
355 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-04-06-LSKC/4/50| |18-05-19-LIEP/5/33| |18-03-17-LIEP/4/22
18-02-17-RK2P/14/21| |
126
356 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 31.12.2019 19-10-26-RIGA/18/78| |19-04-20-TK-4/6/48| | 126
357 Šāra Agenese BRANTI'ŅA Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/125| | 125
358 Madlēna ROZĪTE Valmieras BK 10.05.2019 19-05-02-LSKK/7/125| | 125
359 Beate ŪDRE Lotos 17.08.2020 19-09-15-LABL/4/76| |19-12-29-LABL/5/49| | 125
360 Samanta KURTIŠA Dārta/Daugmale 18.02.2020 20-02-15-OLAI/16/121| | 121
361 Margarita SAŅKOVA Nav noteikts 18.02.2020 20-02-15-OLAI/16/121| | 121
362 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/6/120| | 120
363 Sigeta NAUDIŅA 9 Pakalni (Talsi) 18.03.2019 19-03-16-LIEP/4/118| | 118
364 Viktoria BOGOMAŅUKA-ĀBOLA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/18/117| | 117
365 Santa GRĪNBERGA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/19/115| | 115
366 Elizabete MEIJA RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/11/115| | 115
367 Līva Grieta MORUZA Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-10-20-LABL/8/68| |19-12-29-LABL/9/44| | 112
368 Marta MIHAILOVA UBBS 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/9/111| | 111
369 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/40| |17-11-04-LK-3/8/38| |17-10-14-LK-2/6/32
110
370 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/109| | 109
371 Elza Beāte ROZE UBBS 13.10.2020 20-10-11-RIGA/22/107| | 107
372 Madara VĪTOLA BIK Liepāja 30.05.2022 22-05-28-LIEP/12/107| | 107
373 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| | 106
374 Samanta NEIMANE RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/13/105| | 105
375 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/10/58| |19-12-14-TK-2/8/46| | 104
376 Emīlija SNIEDZE UBBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/14/104| | 104
377 Laura BIRBELE RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/15/102| | 102
378 Endija NARNICKA RSP/RBS 31.12.2018 18-03-31-LK1J/8/53| |18-02-17-RK2P/6/26| |18--05-19-DART/9/22
101
379 Alise SEMJONOVA Dārta/Daugmale 23.12.2018 18-12-22-LK-5/12/100| | 100
380 Anastasija ŠEINA Olaine 31.12.2017 17-09-09-LK-1/11/58| |17-11-04-LK-3/4/42| | 100
381 Sandra VASIĻJEVA Badmintonaklubs.lv 14.11.2018 17-11-11-LKKC/1/100| | 100
382 Evija DZOSĒNA RSP/RBS 03.05.2018 18-01-20-VT-2/2/38| |18-01-13-RP-1/9/37| |17-11-25-VT-1/6/24
99
383 Kristiāna ANŠMITE 9 Pakalni (Talsi) 20.04.2019 19-04-20-TK-4/5/49| |19-03-30-TK-3/6/48| | 97
384 Augustīne CELMIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2017 17-10-14-LK-2/21/62| |17-10-28-BR-1/4/34| | 96
385 Anna REČA RSP/RBS 02.07.2018 18-01-13-RP-1/5/33| |18--05-19-DART/5/33| |18-01-20-VT-2/8/30
96
386 Eva BARANOVA Baloži 12.06.2022 22-06-11-RBT1/20/95| | 95
387 Katrīna KADIROVA Dārta/Daugmale 12.06.2022 22-06-11-RBT1/20/95| | 95
388 Katrīna ČEKMARJOVA Salaspils BK 30.10.2018 18-03-31-LK1J/11/50| |17-10-14-LK-2/9/44| | 94
389 Sabīne ALIKA Talsu NSS 27.03.2018 17-11-04-LK-3/7/39| |2018-03-24-TK2P/10/29| |17-11-25-VT-1/8/23
91
390 Elza JAUNSLAVIETE Lotos 28.02.2023 17-10-22-LABL/10/51| |17-10-28-BR-1/1/40| | 91
391 Gunta ARENA Jelgava 24.02.2020 19-03-23-VICT/10/58| |18-04-07-VT4P/6/32| | 90
392 Laura JAKOVĻEVA Salaspils BK 31.12.2018 18-04-06-LSKC/6/56| |18-01-13-RP-1/15/34| | 90
393 Veronika VOITENKO Olaine 31.12.2017 17-09-09-LK-1/18/52| |17-11-04-LK-3/11/36| | 88
394 Ance PRIEDNIECE RSP/RBS 02.07.2018 18--05-19-DART/8/30| |18-01-13-RP-1/10/29| |18-01-20-VT-2/12/28
87
395 Evelīna Marta DRUVNESE Siguldas BK 27.01.2020 20-01-26-LABL/4/86| | 86
396 Viktorija ARKLIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2019 19-03-24-EVEL/23/84| | 84
397 Kamila KASJARUMA Badmintonaklubs.lv 14.11.2018 17-11-11-LKKC/4/84| | 84
398 Linda BERNĀNE Liepāja 25.11.2019 18-05-19-LIEP/13/42| |17-11-19-LICE/5/41| | 83
399 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 19-01-20-CM-2/15/82| | 82
400 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/82| | 82
401 Marta LILLA Jelgava 24.04.2018 17-09-09-LK-1/10/58| |17-11-19-BR-2/6/24| | 82
402 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/57| |18--05-19-DART/8/23| | 80
403 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/15/41| |17-11-19-LICE/7/39| | 80
404 Linda ZOKOVA RSP/RBS 02.07.2018 18-03-31-LK1J/10/58| |18--05-19-DART/10/22| | 80
405 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-11-04-LK-3/6/48| |17-08-27-CM-5/10/15| |17-09-24-CM-6/11/14
77
406 Tabita TIMOŠENKO Liepāja 18.03.2019 19-03-16-LIEP/5/76| | 76
407 Rēzija BLŪMFELDE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/53| |2018-03-24-TK2P/4/22| | 75
408 Līva RUDZĪTE Siguldas BK 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/29| |18-01-28/10/15| |17-09-17-LABL/10/15
17-10-22-LABL/10/15| |
74
409 Laima ZVIRBULE Saulrīti SK 27.01.2020 20-01-26-LABL/12/73| | 73
410 Katrīna KRIVENKO 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/49| |2018-03-24-TK2P/3/23| | 72
411 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-10-28-BR-1/17/26| |18-01-13-RP-1/7/23| |17-11-19-BR-2/12/21
70
412 Nata RAMANE 9 Pakalni (Talsi) 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/49| |2018-03-24-TK2P/5/21| | 70
413 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 17-09-09-LK-1/10/37| |19-03-17-OZOL/7/31| | 68
414 Veronika TIHOMIROVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/66| | 66
415 Terēza HERMANSONE Dārta/Daugmale 17.10.2018 18-10-13-RJS1/6/64| | 64
416 Megijja INDRIKSONE Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/64| | 64
417 Anastasija MARKOVA Olaine 26.02.2019 19-02-23-OLAI/6/64| | 64
418 Māra MĪLBERGA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/64| | 64
419 Līga KOZLOVSKA Badmintonaklubs.lv 21.10.2019 19-10-20-LABL/13/63| | 63
420 Gita KAĻINAUSKA Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/62| | 62
421 Anete OZOLA Liepāja 17.04.2018 18-04-06-LSKC/7/62| | 62
422 Rūta AIZUPIETE Siguldas BK 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/61| | 61
423 Evija ALBINA-ALBA Ozolnieki 26.02.2019 19-02-23-OLAI/8/61| | 61
424 Patrīcija PEIMANE Jūrmala 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/61| | 61
425 Keita Kitija BĒRZKALNE RSP/RBS 22.01.2018 18-01-13-RP-1/9/30| |18-01-20-VT-2/11/29| | 59
426 Diāna TRETJAKOVA Nav noteikts 21.01.2019 19-01-19-BABO/10/58| | 58
427 Nikola DANKOVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/5/57| | 57
428 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 18-06-22-SENI/5/57| | 57
429 Viktorija IVANOVA Dārta/Daugmale 29.10.2017 17-10-28-BR-1/13/28| |17-10-28-BR-1/15/27| | 55
430 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-09-09-LK-1/7/39| |17-09-17-LABL/6/16| | 55
431 Margareta SVIKULE-CIGELNIECE Jelgava 24.04.2018 17-09-09-LK-1/15/54| | 54
432 Sintija ULME Valmieras BSS 12.09.2018 17-09-09-LK-1/16/54| | 54
433 Paula BĒRZIŅA Uzvara 31.12.2018 18-01-13-RP-1/8/30| |18-02-17-RK2P/12/23| | 53
434 Pārsla BOGDANOVA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/53| | 53
435 Alise Elza SKRICKA Ugāle 17.04.2018 18-04-06-LSKC/8/53| | 53
436 Veronika KARELE Lotos 17.08.2020 19-04-14-LABL/8/52| | 52
437 Zane ANKRAVA RSP/RBS 09.04.2019 17-11-25-VT-1/4/50| | 50
438 Milāna BAŠLOVSKA Olaine 09.03.2021 20-06-10-OLAI/4/50| | 50
439 Marta KOVOĻENOKA Olaine 25.11.2019 18-11-24-BABO/20/50| | 50
440 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 30.06.2021 17-09-09-LK-1/11/50| | 50
441 Anna Marija VASITČENKOVA RSP/RBS 17.10.2018 18-10-13-RJS1/10/50| | 50
442 Dārta LOZDA Dārta/Daugmale 31.12.2017 17-09-10-PAST/15/48| | 48
443 Paula SILAJEVA Jelgava 17.04.2018 18-04-06-LSKC/6/48| | 48
444 Linda VOROBEJA Siguldas BK 31.12.2017 17-12-17-LABL/7/47| | 47
445 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/46| | 46
446 Alena LAPTIONOVA Nav noteikts 16.01.2018 18-01-13-RP-1/6/24| |17-11-25-VT-1/9/22| | 46
447 Lote KURPNIECE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/8/15| |17-12-17-LABL/8/15| |18-01-28/9/15
45
448 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/44| | 44
449 Daniela JANŠEVSKA Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-12-29-LABL/12/43| | 43
450 Anastasija SEMJONOVA Nav noteikts 16.01.2018 17-11-25-VT-1/10/22| |18-01-13-RP-1/16/20| | 42
451 Paula PORIETE Dārta/Daugmale 31.12.2018 17-12-23-LK-4/5/41| | 41
452 Paula PURAUSKA UBBS 06.11.2017 17-11-04-LK-3/5/41| | 41
453 Karīna PUMPURE Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/8/40| | 40
454 Darja STESELE Salaspils BK 31.12.2018 17-11-04-LK-3/6/40| | 40
455 Irina ŅIKITINA Dārta/Daugmale 21.01.2019 19-01-19-BABO/10/38| | 38
456 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/8/38| | 38
457 Patrīcija Paula GAUJERE UBBS 06.11.2017 17-11-04-LK-3/9/37| | 37
458 Inga MAŠKEVICA Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/9/37| | 37
459 Veronika STESESE Salaspils BK 31.12.2018 17-11-04-LK-3/9/37| | 37
460 Rovena GALUZA Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/12/36| | 36
461 Rūta PICKAINE Valmieras BK 27.03.2018 18-03-25-UNIV/3/35| | 35
462 Sāra TOMŠEVICA UBBS 06.11.2017 17-11-04-LK-3/14/35| | 35
463 Elza JUSTE Ozolnieki 18.03.2019 19-03-17-OZOL/4/34| | 34
464 Gundega PUTNIŅA Salaspils BK 20.03.2018 18-03-17-VT3P/5/33| | 33
465 Evija VALTERE Emburga 18.02.2020 19-03-17-OZOL/5/33| | 33
466 Linda JURISONE Saulrīti SK 07.01.2018 18-01-06-CM-1/6/32| | 32
467 Elija Evelīna KOMISAROVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/32| | 32
468 Līva Rēzija BOGDANOVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/7/31| | 31
469 Lauma ENKURE RTU 27.03.2018 18-03-25-UNIV/7/31| | 31
470 Linda ZUBOVA RSP/RBS 16.01.2018 18-01-13-RP-1/7/31| | 31
471 Elza DZELZSKALĒJA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/30| | 30
472 Marta GAVARE LLU 06.01.2018 17-11-15-LLUU/1/30| | 30
473 Aivija JANONE Emburga 18.03.2019 19-03-17-OZOL/8/30| | 30
474 Sabīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/9/30| | 30
475 Beāte VIĻUMA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/30| | 30
476 Inga AUDIJĀNE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/11/29| | 29
477 Šarlote GREIVULE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/10/29| | 29
478 Sindija PRĪSE RSP 16.01.2018 18-01-13-RP-1/11/29| | 29
479 Zane BĒRZIŅA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/12/28| | 28
480 Anna KRŪMIŅA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/13/28| | 28
481 Inese LEVICA LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/2/28| | 28
482 Sindija Kristera RUŅĢE Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/15/27| | 27
483 Daina TAUPMANE LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/4/25| | 25
484 Marta TĀLBERGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/2/24| | 24
485 Kitija ZIEMIŅA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/14/24| | 24
486 Elīza ANTONOVA LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/8/23| | 23
487 Gunda ĀBOLIŅA LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/8/23| | 23
488 Leaticia GIANGRANTE LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/8/23| | 23
489 Sabīne SĒTIŅA Liepāja 25.02.2018 18-02-17-RK2P/10/23| | 23
490 Loreta TAURIŅA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-11-19-BR-2/10/22| | 22
491 Inga GRIZĀNE LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/12/21| | 21
492 Alise Elizabete JANSONE LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/12/21| | 21
493 Laura JAVNOŠĀNA LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/12/21| | 21
494 Diāna PEČKOVSKA LLU 18.11.2017 17-11-15-LLUU/12/21| | 21
495 Alise Elza SKRICKA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/21| | 21
496 Luīze DAŅIĻĒVIČA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/20| | 20
497 Emīlija PIGOŽNE Siguldas BK 18.09.2017 17-09-17-LABL/8/15| | 15
498 Beatrise SALTUMA Saulrīti SK 20.11.2017 17-11-20-CM-8/9/15| | 15
499 Kristiana EGLĪTE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/13/14| | 14
500 Marta STAPRĒNA Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/11/14| | 14