Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 16.05.2022
Sieviešu vienspēles 35+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 11.04.2023 21-06-16-LVSK/3/792| |22-04-10-ZVBK/3/457| |20-02-02-LVCP/9/444
20-07-04-LABL/3/431| |19-11-02-LVSC/1/360| |20-09-05-RIGA/4/353
20-09-19-LABL/4/353| |19-09-15-LABL/5/344| |20-03-08-ALOJ/1/330
19-02-03-LVCN/6/320
4184
2 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/2/338| |20-07-04-LABL/4/294| |19-09-15-LABL/2/282
19-10-20-LABL/2/282| |20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/3/277
20-08-08-LABL/8/266| |20-01-25--LABL/3/264| |19-12-29-LABL/6/240
20-10-03-CESI/3/216
2736
3 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 21-06-16-LVSK/1/900| |20-02-02-LVCP/8/456| |18-09-16-LABL/1/280
19-11-16-ZV#1/10/263| |18-09-30-VICT/5/230| |18-11-03-LVSC/1/220
17-11-12-LKKC/3/158| |18-09-09-PAST/1/140| |
2647
4 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/2/326| |19-11-02-LVSC/1/300| |19-12-29-LABL/2/282
20-07-11-MEGO/1/280| |20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/4/265
19-10-20-LABL/4/252| |20-01-25--LABL/9/222| |19-06-22-SAUL/7/187
19-11-16-ZV#1/3/185
2576
5 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 22-03-26-TALS/9/370| |19-11-02-LVSC/3/317| |22-03-05-LIEP/7/279
20-07-11-MEGO/2/263| |19-04-06-LKKC/17/238| |20-02-08-MEGO/2/226
20-10-10-LIEP/3/216| |20-03-07-TALS/7/211| |18-11-03-LVSC/4/185
19-05-18-LIEP/3/185
2490
6 Una TILIBA Ozolnieki 31.03.2021 19-11-02-LVSC/2/282| |20-03-08-ALOJ/5/271| |20-01-18-TALS/1/270
20-07-11-MEGO/3/246| |19-04-06-LKKC/15/245| |20-02-08-MEGO/1/240
20-01-25--LABL/6/240| |19-05-23-OLAI/1/210| |19-12-05-OLAI/1/210
19-11-09-OLAI/1/210
2424
7 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/11/360| |19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/8/266
19-05-25-KURZ/15/245| |20-07-11-MEGO/4/235| |19-04-06-LKKC/18/234
20-02-08-MEGO/5/197| |20-03-07-TALS/13/189| |20-01-18-TALS/14/187
20-10-10-LIEP/8/186
2401
8 Ilze GŪTMANE Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/10/371| |21-09-11-LACB/10/256| |19-05-25-KURZ/12/256
19-04-06-LKKC/17/238| |19-12-14-TK-2/2/226| |22-03-05-LIEP/3/220
20-10-10-LIEP/4/206| |20-01-18-TALS/9/200| |20-03-07-TALS/12/192
19-10-05-TALS/3/185
2350
9 Eva FILKA Liepāja 04.04.2023 22-03-26-TALS/7/447| |22-03-05-LIEP/5/347| |19-11-02-LVSC/5/295
20-01-18-TALS/3/238| |20-02-08-MEGO/3/211| |20-03-07-TALS/8/205
20-10-10-LIEP/7/191| |19-05-18-LIEP/5/172| |20-09-12-MEGO/3/123
19-03-30-TK-3/5/115
2344
10 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/3/290| |19-02-03-LVCN/14/276| |19-05-15-BSEN/4/252
19-01-06-VALM/2/207| |18-09-16-LABL/10/204| |18-11-03-LVSC/3/194
18-10-21-LABL/14/193| |18-08-18-BSEN/2/169| |18-03-17-VT3P/1/140
17-11-12-LKKC/10/131
2056
11 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-03-08-ALOJ/4/277| |19-12-29-LABL/8/228| |19-10-20-LABL/11/216
20-01-25--LABL/11/216| |20-10-03-CESI/4/206| |20-01-04-CM-1/4/176
20-02-15-CM-2/5/172| |19-10-27-CM-7/2/169| |19-11-16-CM-8/3/158
19-01-27-LABL/9/148
1966
12 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 19-11-02-LVSC/6/240| |20-10-03-CESI/7/191| |20-01-04-CM-1/8/160
20-02-15-CM-2/8/160| |18-11-03-LVSC/3/158| |20-06-13-CM-4/3/154
20-08-22-CM-5/5/144| |19-01-20-CM-2/4/101| |19-02-17-CM-3/6/96
19-01-16-CM-1/7/94
1498
13 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 18.01.2023 22-03-26-TALS/4/294| |22-02-20-OLAI/6/280| |20-03-07-TALS/14/187
19-12-14-TK-2/12/170| |20-01-18-TALS/21/167| |19-10-05-TALS/7/164
22-05-14-TALS/10/146| |19-11-23-LIEP/12/85| |
1493
14 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/4/252| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-09-29-CM-6/6/144
19-10-27-CM-7/7/140| |19-09-01-CM-5/12/128| |19-01-20-CM-2/11/86
19-01-16-CM-1/12/85| |19-02-17-CM-3/13/84| |18-10-28-CN-7/9/59
18-11-10-CM-8/11/58
1187
15 Ieva JANSONE Imanta 31.12.2020 19-09-15-LABL/8/228| |19-12-29-LABL/9/222| |20-01-25--LABL/12/213
19-10-20-LABL/18/195| |19-06-22-SAUL/13/168| |19-10-10-OLAI/13/147
1173
16 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/5/271| |19-04-06-LKKC/19/230| |19-06-22-SAUL/10/175
19-11-09-OLAI/6/168| |20-10-08-OLAI/4/147| |20-09-12-MEGO/4/118
1109
17 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 19-11-09-OLAI/2/197| |18-08-18-BSEN/3/158| |20-02-15-OLAI/4/151
18-06-22-SENI/7/109| |18-10-13-BABO/12/100| |17-07-09-LVCS/8/84
19-03-23-VICT/6/64| |
863
18 Alevtina KARPATS Lotos 17.08.2020 19-09-15-LABL/4/252| |19-12-29-LABL/11/216| |19-03-09-LALB/13/140
19-01-20-CM-2/13/84| |
692
19 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |18-02-04-LCMP/30/106| |17-11-11-LKKC/1/100
18-01-20-VT-2/14/97| |17-09-30-VENT/9/59| |17-11-25-VT-1/6/48
662
20 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 19-09-15-LABL/5/246| |19-12-29-LABL/11/216| |19-03-09-LALB/12/142
604
21 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 30.06.2021 20-02-08-MEGO/4/202| |20-03-07-TALS/9/200| |20-01-18-TALS/10/197
599
22 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/251| |19-04-06-LKKC/22/220| |19-02-23-OLAI/4/67
19-03-17-OZOL/6/32| |
570
23 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/251| |19-06-22-SAUL/12/170| |18-06-22-SENI/6/112
19-03-17-OZOL/3/35| |
568
24 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 23.02.2023 22-02-27-FORZ/1/551| | 551
25 Vita BOŠA Vijciems 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/264| |19-01-16-CM-1/13/84| |19-01-20-CM-2/14/83
17-07-09-LVCS/4/67| |
498
26 Elita GRANTE Rīga BK 21.02.2022 19-04-06-LKKC/19/230| |19-11-02-LVSC/8/228| | 458
27 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 19-11-02-LVSC/7/234| |19-01-20-CM-2/12/85| |17-07-09-LVCS/5/66
385
28 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 22-04-10-ZVBK/8/190| |18-03-17-VT3P/3/70| |18-04-07-VT4P/4/67
327
29 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/271| | 271
30 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 20-03-08-ALOJ/7/257| | 257
31 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-11-03-LVSC/5/148| |17-07-09-LVCS/6/64| |17-11-19-LICE/6/40
252
32 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| | 234
33 Indra SAUKĀNE Siguldas BK 15.04.2019 19-04-13-LABL/2/188| | 188
34 Mārīte KOTLERE Nav noteikts 31.12.2021 21-12-19-FORZ/10/175| | 175
35 Jekaterina AUNIŅA Lotos 17.08.2020 19-03-09-LALB/11/144| | 144
36 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 20.03.2019 18-03-17-VT3P/2/75| |18-04-07-VT4P/6/64| | 139
37 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/15/82| |17-11-19-LICE/7/39| | 121
38 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 18-06-22-SENI/5/115| | 115
39 Inga BLEIDELE Rīga BK 10.07.2018 17-07-09-LVCS/1/110| | 110
40 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 17-07-09-LVCS/2/103| | 103
41 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 19-01-20-CM-2/15/82| | 82
42 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2021 17-07-09-LVCS/1/80| | 80
43 Dace PUMPURE Rīga BK 10.02.2019 17-07-09-LVCS/2/75| | 75
44 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-07-09-LVCS/3/70| | 70
45 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/8/38| | 38