Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Sieviešu vienspēles 35+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 28.01.2025 23-03-05-LKKC/2/677| |24-03-02-LKKC/9/666| |21-06-16-LVSK/3/475
23-10-21-BSEN/3/440| |22-06-11-RBT1/1/420| |22-11-26-LCSN/1/420
22-08-28-BSEN/2/362| |22-10-22-CSN2/1/350| |22-12-17-YSIG/7/343
2022-09-11-ZVB2/3/308
4461
2 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-07-29-CSN2/2/470| |23-12-02-LCSN/1/450| |24-03-02-LKKC/6/440
23-03-05-LKKC/2/414| |23-06-10-CSN1/1/400| |23-09-09-CSN3/1/400
22-11-26-LCSN/1/350| |22-10-22-CSN2/2/329| |22-12-17-YSIG/3/282
23-04-23-VALM/1/280
3815
3 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 03.12.2024 23-12-03-LCSN/2/564| |24-05-05-SEN1/1/500| |24-03-02-LKKC/8/418
23-06-10-CSN1/3/352| |23-03-05-LKKC/8/334| |24-01-20-CN1K/2/329
23-08-26-CN6K/3/308| |23-06-17-CN5K/3/308| |23-10-07-CESH/3/308
23-04-08-CN3K/2/301
3722
4 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 24-05-05-SEN1/2/470| |23-12-02-LCSN/2/423| |23-07-29-CSN2/4/420
23-10-21-BSEN/1/400| |23-09-09-CSN3/3/352| |23-06-10-CSN1/4/336
22-10-22-CSN2/4/294| |22-11-26-LCSN/5/287| |23-02-19-OLAI/4/269
24-05-26-LSVS/4/252
3503
5 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-03-LCSN/3/528| |24-05-05-SEN1/4/420| |24-05-18-CN5K/4/336
23-06-10-CSN1/6/320| |23-08-26-CN6K/4/294| |23-10-07-CESH/4/294
24-01-20-CN1K/5/287| |23-11-11-CN8K/6/280| |23-06-17-CN5K/8/266
23-04-08-CN3K/7/250
3275
6 Eva FILKA Liepāja 26.05.2024 23-10-21-BSEN/4/420| |23-07-29-CSN2/5/410| |23-11-04-TALS/3/352
24-05-26-LSVS/2/348| |23-11-25-LIEP/1/300| |23-04-29-TALS/3/282
2022-10-08-TALS/1/245| |23-05-06-VETE/4/235| |22-03-26-TALS/7/234
23-03-25-TALS/5/230
3056
7 Inna KORJUKINA Liepāja 09.06.2025 24-03-02-LKKC/6/440| |24-05-05-SEN1/3/440| |23-03-05-LKKC/7/343
24-05-26-LSVS/3/343| |22-11-26-LCSN/3/308| |23-03-25-TALS/6/224
23-05-06-VETE/6/224| |22-03-26-TALS/9/222| |23-05-37-LIEP/3/211
22-03-05-LIEP/7/164
2919
8 Ilze GŪTMANE Liepāja 31.12.2024 23-07-29-CSN2/6/400| |22-11-26-LCSN/3/370| |23-03-05-LKKC/7/343
23-06-10-CSN1/5/328| |23-04-29-TALS/4/269| |23-01-28-TALS/2/263
24-02-24-TNK1/5/246| |22-10-22-LIEP/4/235| |2022-10-08-TALS/2/230
22-03-26-TALS/10/219
2903
9 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 24.03.2025 24-05-05-SEN1/5/410| |24-03-23-CN3K/3/333| |24-01-20-CN1K/3/308
23-02-11-CN2K/2/301| |23-08-26-CN6K/5/287| |23-09-16-CN7K/3/264
23-01-07-CN1K/3/246| |22-08-20-CN6K/2/230| |22-19-17-CN7K/2/230
22-06-11-CN5K/3/216
2825
10 Ieva JANSONE BK Imanta 01.04.2025 23-10-21-BSEN/5/410| |23-11-04-TALS/4/294| |24-01-21-ZVKE/11/286
23-12-09-RBT5/8/266| |23-09-16-ZV#6/10/256| |23-04-29-TALS/7/250
23-06-03-SIG1/16/242| |23-11-19-SIG4/26/228| |23-09-24-SIG2/22/214
23-08-26-RBT3/4/210
2656
11 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 22-11-26-LCSN/2/329| |22-10-22-CSN2/3/308| |22-12-17-YSIG/2/301
23-02-25-ZVB4/6/288| |23-05-06-VETE/3/246| |24-05-26-LSVS/5/246
23-04-08-RBSK/5/230| |23-04-23-VALM/9/207| |2022-09-11-ZVB2/6/196
22-04-10-ZVBK/8/114
2465
12 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-07-29-CSN2/3/440| |23-12-02-LCSN/3/396| |23-04-29-TALS/2/301
22-11-26-LCSN/4/294| |23-11-25-LIEP/2/282| |23-03-25-TALS/3/246
23-11-25-LIEP/2/188| |22-07-09-CSN1/4/88| |20-02-08-MEGO/4/67
20-03-07-TALS/9/67
2369
13 Agnese LOGOŠA Spidmintons.lv 03.12.2024 23-12-03-LCSN/1/600| |24-03-02-LKKC/1/550| |24-02-24-OLAI/1/431
23-03-05-LKKC/5/361| |23-10-14-OLDZ/1/250| |
2192
14 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 25.02.2025 23-09-30-TALS/6/280| |23-11-04-TALS/8/266| |24-02-24-TNK1/6/265
23-01-28-TALS/10/205| |23-03-25-TALS/11/202| |22-03-26-TALS/4/176
22-02-20-OLAI/6/168| |22-07-09-CSN1/3/154| |22-12-03-TALS/7/109
22-05-28-LIEP/6/96
1921
15 Santa BRONKA Liepāja 10.04.2025 22-03-26-TALS/11/216| |23-01-28-TALS/11/202| |22-07-09-CSN1/2/164
22-03-05-LIEP/8/160| |20-07-11-MEGO/4/134| |20-10-10-LIEP/8/106
22-05-28-LIEP/3/106| |19-11-02-LVSC/4/101| |20-02-08-MEGO/5/66
20-03-07-TALS/13/63
1319
16 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 20-07-04-LABL/4/168| |20-09-19-LABL/3/158| |20-08-08-LABL/8/152
20-10-03-CESI/3/123| |19-11-02-LVSC/2/113| |19-09-15-LABL/2/94
19-10-20-LABL/2/94| |20-03-08-ALOJ/4/92| |20-01-25--LABL/3/88
19-12-29-LABL/6/80
1162
17 Oksana KISEĻOVA BK Imanta 05.11.2024 23-11-04-TALS/7/273| |23-12-09-RBT5/6/160| |23-10-28-RBK4/2/141
23-10-14-OLDZ/4/126| |24-02-24-OLAI/2/94| |24-04-28-RBS1/4/84
878
18 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 23-12-02-LCSN/4/378| |23-10-21-BSEN/3/352| |23-04-23-VALM/1/120
850
19 Kristīne GURECKA RSP/RBS 21.01.2025 21-06-16-LVSK/1/540| |20-02-02-LVCP/8/152| |19-11-16-ZV#1/10/88
780
20 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 23-03-05-LKKC/3/387| |23-09-09-CSN3/2/376| | 763
21 Diāna ŠAVALGINA Rīga BK 04.03.2024 23-03-05-LKKC/1/440| |20-03-08-ALOJ/3/97| |19-05-15-BSEN/4/84
621
22 Alevtina KARPATS Lotos 31.12.2024 24-03-02-LKKC/4/462| |19-09-15-LABL/4/84| |19-12-29-LABL/11/72
618
23 Olesja TULAIDANA Nav noteikts 25.02.2024 23-11-19-SIG4/24/236| |23-10-14-OLDZ/6/120| |23-10-28-RBK4/7/117
24-02-24-OLAI/7/78| |
551
24 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-10-21-BSEN/2/376| |19-11-02-LVSC/8/76| | 452
25 Baiba JĀTNIECE Rīga BK 20.11.2023 23-03-05-LKKC/1/440| | 440
26 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 27.11.2022 22-11-26-LCSN/2/395| | 395
27 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 23-03-05-LKKC/3/387| | 387
28 Linda DAKTERE Penkule 09.04.2024 23-03-05-LKKC/4/370| | 370
29 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 20-03-08-ALOJ/5/90| |20-10-08-OLAI/4/84| |20-09-12-MEGO/4/67
19-06-22-SAUL/10/58| |19-11-09-OLAI/6/56| |
355
30 Sintija ZIEDIŅA Saulrīti SK 10.10.2023 23-04-08-CN3K/12/227| |2022-10-09-HANZ/8/106| | 333
31 Xin ZENG Jelgava 09.04.2024 23-06-10-CSN1/7/312| | 312
32 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/4/84| |19-09-29-CM-6/6/48| |19-10-27-CM-7/7/47
19-09-01-CM-5/12/43| |
222
33 Aļona KOSTECKAJA Lotos 07.08.2023 19-09-15-LABL/5/82| |19-12-29-LABL/11/72| | 154
34 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/84| |19-06-22-SAUL/12/57| | 141
35 Anete RŪĶE Saulrīti SK 23.08.2021 20-08-22-CM-5/3/88| |20-01-04-CM-1/9/52| | 140
36 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 19-11-09-OLAI/2/66| |20-02-15-OLAI/4/50| | 116
37 Linda BOME Salaspils BK 21.10.2020 20-03-08-ALOJ/1/110| | 110
38 Vita TARABANOVA Emburga 09.04.2024 19-11-09-OLAI/9/52| |20-02-15-OLAI/8/46| | 98
39 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 20-03-08-ALOJ/5/90| | 90
40 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 19-11-02-LVSC/3/88| | 88
41 Mārīte KOTLERE Nav noteikts 31.12.2021 21-12-19-FORZ/10/88| | 88
42 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 20-03-08-ALOJ/7/86| | 86
43 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 20-03-08-ALOJ/8/84| | 84
44 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 19-11-02-LVSC/7/78| | 78
45 Julia MIHHALKINA Lotos 25.09.2023 19-09-15-LABL/7/78| | 78
46 Anita KAMPE Nav noteikts 25.02.2024 24-02-24-OLAI/8/76| | 76