Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 16.05.2022
Sieviešu vienspēles 45+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/2/326| |19-11-02-LVSC/1/300| |19-12-29-LABL/2/282
20-07-11-MEGO/1/280| |20-03-08-ALOJ/4/277| |20-09-19-LABL/4/265
19-10-20-LABL/4/252| |20-01-25--LABL/9/222| |19-06-22-SAUL/7/187
19-11-16-ZV#1/3/185
2576
2 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 22-03-26-TALS/9/370| |19-11-02-LVSC/3/317| |22-03-05-LIEP/7/279
20-07-11-MEGO/2/263| |19-04-06-LKKC/17/238| |20-02-08-MEGO/2/226
20-10-10-LIEP/3/216| |20-03-07-TALS/7/211| |18-11-03-LVSC/4/185
19-05-18-LIEP/3/185
2490
3 Una TILIBA Ozolnieki 31.03.2021 19-11-02-LVSC/2/282| |20-03-08-ALOJ/5/271| |20-01-18-TALS/1/270
20-07-11-MEGO/3/246| |19-04-06-LKKC/15/245| |20-02-08-MEGO/1/240
20-01-25--LABL/6/240| |19-05-23-OLAI/1/210| |19-12-05-OLAI/1/210
19-11-09-OLAI/1/210
2424
4 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 22-03-26-TALS/11/360| |19-11-02-LVSC/4/302| |22-03-05-LIEP/8/266
19-05-25-KURZ/15/245| |20-07-11-MEGO/4/235| |19-04-06-LKKC/18/234
20-02-08-MEGO/5/197| |20-03-07-TALS/13/189| |20-01-18-TALS/14/187
20-10-10-LIEP/8/186
2401
5 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 19-11-02-LVSC/6/240| |20-10-03-CESI/7/191| |20-01-04-CM-1/8/160
20-02-15-CM-2/8/160| |18-11-03-LVSC/3/158| |20-06-13-CM-4/3/154
20-08-22-CM-5/5/144| |19-01-20-CM-2/4/101| |19-02-17-CM-3/6/96
19-01-16-CM-1/7/94
1498
6 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/4/252| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-09-29-CM-6/6/144
19-10-27-CM-7/7/140| |19-09-01-CM-5/12/128| |19-01-20-CM-2/11/86
19-01-16-CM-1/12/85| |19-02-17-CM-3/13/84| |18-10-28-CN-7/9/59
18-11-10-CM-8/11/58
1187
7 Ieva JANSONE Imanta 31.12.2020 19-09-15-LABL/8/228| |19-12-29-LABL/9/222| |20-01-25--LABL/12/213
19-10-20-LABL/18/195| |19-06-22-SAUL/13/168| |19-10-10-OLAI/13/147
1173
8 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/5/271| |19-04-06-LKKC/19/230| |19-06-22-SAUL/10/175
19-11-09-OLAI/6/168| |20-10-08-OLAI/4/147| |20-09-12-MEGO/4/118
1109
9 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 30.06.2021 20-02-08-MEGO/4/202| |20-03-07-TALS/9/200| |20-01-18-TALS/10/197
599
10 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/251| |19-04-06-LKKC/22/220| |19-02-23-OLAI/4/67
19-03-17-OZOL/6/32| |
570
11 Vita BOŠA Vijciems 30.06.2021 19-11-02-LVSC/3/264| |19-01-16-CM-1/13/84| |19-01-20-CM-2/14/83
17-07-09-LVCS/4/67| |
498
12 Elita GRANTE Rīga BK 21.02.2022 19-04-06-LKKC/19/230| |19-11-02-LVSC/8/228| | 458
13 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 19-11-02-LVSC/7/234| |19-01-20-CM-2/12/85| |17-07-09-LVCS/5/66
385
14 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 22-04-10-ZVBK/8/190| |18-03-17-VT3P/3/70| |18-04-07-VT4P/4/67
327
15 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 20-03-08-ALOJ/7/257| | 257
16 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-11-03-LVSC/5/148| |17-07-09-LVCS/6/64| |17-11-19-LICE/6/40
252
17 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| | 234
18 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 18-05-19-LIEP/15/82| |17-11-19-LICE/7/39| | 121
19 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 18-06-22-SENI/5/115| | 115
20 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 17-07-09-LVCS/2/103| | 103
21 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 19-01-20-CM-2/15/82| | 82
22 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2021 17-07-09-LVCS/1/80| | 80
23 Dace PUMPURE Rīga BK 10.02.2019 17-07-09-LVCS/2/75| | 75
24 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-07-09-LVCS/3/70| | 70
25 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/8/38| | 38