Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Sieviešu vienspēles 45+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-07-29-CSN2/2/470| |23-12-02-LCSN/1/450| |24-03-02-LKKC/6/440
23-03-05-LKKC/2/414| |23-06-10-CSN1/1/400| |23-09-09-CSN3/1/400
22-11-26-LCSN/1/350| |22-10-22-CSN2/2/329| |22-12-17-YSIG/3/282
23-04-23-VALM/1/280
3815
2 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 03.12.2024 23-12-03-LCSN/2/564| |24-05-05-SEN1/1/500| |24-03-02-LKKC/8/418
23-06-10-CSN1/3/352| |23-03-05-LKKC/8/334| |24-01-20-CN1K/2/329
23-08-26-CN6K/3/308| |23-06-17-CN5K/3/308| |23-10-07-CESH/3/308
23-04-08-CN3K/2/301
3722
3 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 24-05-05-SEN1/2/470| |23-12-02-LCSN/2/423| |23-07-29-CSN2/4/420
23-10-21-BSEN/1/400| |23-09-09-CSN3/3/352| |23-06-10-CSN1/4/336
22-10-22-CSN2/4/294| |22-11-26-LCSN/5/287| |23-02-19-OLAI/4/269
24-05-26-LSVS/4/252
3503
4 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-03-LCSN/3/528| |24-05-05-SEN1/4/420| |24-05-18-CN5K/4/336
23-06-10-CSN1/6/320| |23-08-26-CN6K/4/294| |23-10-07-CESH/4/294
24-01-20-CN1K/5/287| |23-11-11-CN8K/6/280| |23-06-17-CN5K/8/266
23-04-08-CN3K/7/250
3275
5 Inna KORJUKINA Liepāja 09.06.2025 24-03-02-LKKC/6/440| |24-05-05-SEN1/3/440| |23-03-05-LKKC/7/343
24-05-26-LSVS/3/343| |22-11-26-LCSN/3/308| |23-03-25-TALS/6/224
23-05-06-VETE/6/224| |22-03-26-TALS/9/222| |23-05-37-LIEP/3/211
22-03-05-LIEP/7/164
2919
6 Ieva JANSONE BK Imanta 01.04.2025 23-10-21-BSEN/5/410| |23-11-04-TALS/4/294| |24-01-21-ZVKE/11/286
23-12-09-RBT5/8/266| |23-09-16-ZV#6/10/256| |23-04-29-TALS/7/250
23-06-03-SIG1/16/242| |23-11-19-SIG4/26/228| |23-09-24-SIG2/22/214
23-08-26-RBT3/4/210
2656
7 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 22-11-26-LCSN/2/329| |22-10-22-CSN2/3/308| |22-12-17-YSIG/2/301
23-02-25-ZVB4/6/288| |23-05-06-VETE/3/246| |24-05-26-LSVS/5/246
23-04-08-RBSK/5/230| |23-04-23-VALM/9/207| |2022-09-11-ZVB2/6/196
22-04-10-ZVBK/8/114
2465
8 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-07-29-CSN2/3/440| |23-12-02-LCSN/3/396| |23-04-29-TALS/2/301
22-11-26-LCSN/4/294| |23-11-25-LIEP/2/282| |23-03-25-TALS/3/246
23-11-25-LIEP/2/188| |22-07-09-CSN1/4/88| |20-02-08-MEGO/4/67
20-03-07-TALS/9/67
2369
9 Santa BRONKA Liepāja 10.04.2025 22-03-26-TALS/11/216| |23-01-28-TALS/11/202| |22-07-09-CSN1/2/164
22-03-05-LIEP/8/160| |20-07-11-MEGO/4/134| |20-10-10-LIEP/8/106
22-05-28-LIEP/3/106| |19-11-02-LVSC/4/101| |20-02-08-MEGO/5/66
20-03-07-TALS/13/63
1319
10 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 23-12-02-LCSN/4/378| |23-10-21-BSEN/3/352| |23-04-23-VALM/1/120
850
11 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 23-03-05-LKKC/3/387| |23-09-09-CSN3/2/376| | 763
12 Diāna ŠAVALGINA Rīga BK 04.03.2024 23-03-05-LKKC/1/440| |20-03-08-ALOJ/3/97| |19-05-15-BSEN/4/84
621
13 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-10-21-BSEN/2/376| |19-11-02-LVSC/8/76| | 452
14 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 23-03-05-LKKC/3/387| | 387
15 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 20-03-08-ALOJ/5/90| |20-10-08-OLAI/4/84| |20-09-12-MEGO/4/67
19-06-22-SAUL/10/58| |19-11-09-OLAI/6/56| |
355
16 Xin ZENG Jelgava 09.04.2024 23-06-10-CSN1/7/312| | 312
17 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/4/84| |19-09-29-CM-6/6/48| |19-10-27-CM-7/7/47
19-09-01-CM-5/12/43| |
222
18 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-03-08-ALOJ/8/84| |19-06-22-SAUL/12/57| | 141
19 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 19-11-09-OLAI/2/66| |20-02-15-OLAI/4/50| | 116
20 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 19-11-02-LVSC/3/88| | 88
21 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 20-03-08-ALOJ/7/86| | 86
22 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 20-03-08-ALOJ/8/84| | 84
23 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 19-11-02-LVSC/7/78| | 78
24 Anita KAMPE Nav noteikts 25.02.2024 24-02-24-OLAI/8/76| | 76